Şişe Soğutucu

Şişe Soğutucu Fiyatları

266 farklı Şişe Soğutucu için fiyatlar listeleniyor.

Vestel Şişe Soğutucu Dijitsu Şişe Soğutucu Uğur Şişe Soğutucu Electrolux Şişe Soğutucu Şenocak Şişe Soğutucu Liebherr Şişe Soğutucu

Aktüel Broşürlerden Şişe Soğutucular

  • Caso 624 Winesafe 12 Black ŞaraplıkEnplus 15.999,00 TL
  • Caso 772 SW-40 Winechef Pro 40 ŞaraplıkEnplus 36.999,00 TL
  • Caso 777 Winechef Pro 126 2D Black ŞaraplıkEnplus 79.999,00 TL
  • Caso 644 Wine Comfort 24 Black ŞaraplıkEnplus 24.999,00 TL
  • Caso 653 Wine Comfort 38 Black ŞaraplıkEnplus 34.999,00 TL

Fiyatı Düşen Şişe Soğutucular

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 12 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 - 35.000 TL 35.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÜrün PuanıEnerji Sınıfı
Temizle Ürünleri Gör (266)

Davlumbaz Aspiratör Beyaz Eşya Yedek Parça Su Sebili Endüstriyel Yıkama Endüstriyel Dondurucu ve Soğutucu Cep Telefonu Laptop ve Notebook Televizyon Vestel Şişe Soğutucu Dijitsu Şişe Soğutucu Uğur Şişe Soğutucu

En Çok Karşılaştırılan Şişe Soğutucular

Şişe Soğutucu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Şişe Soğutucu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Şişe Soğutucular hangileri?

Bugün Akakçe'de 266 farklı model arasında

En çok satan Şişe Soğutucular hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Şişe Soğutucu:
  1. Vestel VLP 4000 Şarap Dolabı
  2. Dijitsu DW90 Şarap Soğutucu
  3. Uğur USS 330 DTK LEAN Dikey Şişe Soğutucu
  4. Electrolux EWUS052B5B Tezgahaltı Solo Şarap Dolabı
  5. Şenocak D 372 Plus R600 Dikey Şişe Soğutucu

Şişe Soğutucu

İçecek şişelerini veya kutularını serin tutmak amacıyla tasarlanan şişe soğutucu modelleri, farklı kapasite seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan cihazlardır. Aralarında şarap dolabı gibi belli içeceklere göre özelleştirilmiş modellerin de yer aldığı şişe soğutucular, tek kapılı, çift kapılı, uzun, kısa, dikey ve yatay olabilir. Hemen her ihtiyaca çözüm olacak kadar çok çeşidi bulunan şişe soğutma dolapları, genellikle cam kapaklıdır. Dolap içindeki içecekleri kapağı açmadan da görebilme olanağı tanıyan cam kapaklar, şık görünümün yanı sıra dolapların daha az enerji tüketmesine de yardımcı olur. Bunun en önemli nedeni ise şeffaf cam kapakları sayesinde kullanıcıların istedikleri içeceği bulmak için dolabın kapağını açmak zorunda kalmamasıdır. Farklı derecelerde ayarlanabilen şişe soğutucu cihazlarında içecek türüne uygun optimum derece seçilebilir. Böylece içecekleri tavsiye edilen serinlikte tüketmek mümkündür. Ev tipi ve endüstriyel olmak üzere iki türü bulunan şişe soğutucu buzdolabı modellerinin kullanım amacına uygun ölçekte olanları tercih edilmelidir. İhtiyaç duyduğunuz şişe soğutuculara Akakçe üzerinden ulaşabilir, bütçenize en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Şişe Soğutucu Özellikleri

Alkollü ve alkolsüz içecekleri mümkün olan en iyi lezzete ulaşması için optimum serinlikte muhafaza etmeye yarayan şişe soğutucular, bakkallardan süpermarketlere, restoranlardan yemekhanelere kadar pek çok yerde kullanılır. Öte yandan evde ve ofiste kullanıma uygun şık tasarımlı şişe soğutucu dolap modelleri de vardır. Tıpkı derin dondurucular gibi yatay ve dikey olarak üretilen şişe soğutucu çeşitlerinin sandıklı, çift kapaklı, tek kapaklı, tezgah altı, tezgah üstü ve tam boy olanları dikkat çeker. Hemen her yaşam alanına uygun bir türü bulunan şişe soğutucu cihazlarının dikey olanlarında çok sayıda raf bulunur. Raflar arası tek şişe sığabilecek kadar yüksek olduğundan kullanım sonrasında şişelerin devrilmesi mümkün değildir. Şişe soğutucu cihazların her bir rafına kaç adet şişe yerleştirileceği ise cihaz modeli ve şişe çapına göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte kutu kola, kutulu meyve suyu, pet şişe kola gibi farklı içecekleri muhafaza etmek amacıyla da kullanılabilir. Kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde içeceğin türüne göre ısı değeri kolaylıkla ayarlanabilen şişe soğutucu çeşitlerinde raflar genellikle ahşaptan yapılır. Bununla birlikte cam veya plastik raflı cihazlar da bulmak mümkündür.

Üç kapaklı olanlardan çanta tipi soğutuculara kadar oldukça geniş bir seçkide sunulan şişe soğutucu dolapların, portatif olanları yoğun ilgi görür. 1+1 daire, karavan gibi küçük ölçekli yaşam alanlarında kullanıma uygun olan mini dolaplar, elektrik enerjisi ile çalışır. Kapasitesi fark etmeksizin düşük çalışma sesi sayesinde çevredekilere rahatsızlık vermez. Küçük ölçekli olan şişe soğutucu cihazlar arasında şarap dolaplar ile şişe soğutucu puro dolapları bulunur. Puro dolapları her ne kadar içecek soğutmak amacıyla tasarlanmamış olsa da içecek soğutmak amacıyla kullanıma da uygundur. Bu sebeple puro muhafaza dolapları da şişe soğutucu modelleri arasında yer alır. Duvar tipi davlumbaz cihazlarında olduğu gibi kendi LED aydınlatmasına sahip olan şişe dolaplarında soğutma kabini rahatlıkla görülebilir. Böylece dolapta unutulduğu için tüketim tarihi geçmiş içecek sorunu yaşanması engellenmiş olur. Öte yandan tezgah üzerinde, mutfak dolabı içinde veya bağımsız olarak kullanıma uygun çekmeceli şişe soğutucu çeşitleri bulmak mümkündür. Değerli içeceklerin uygun koşullarda daha uzun süre saklanması için de tercih edilen bu özel soğutucular, tıpkı diğerleri gibi neredeyse tamamen sessiz çalışması ile dikkat çeker.

Şişe Soğutucu Modelleri

Sandık tipi/yatay, dikey, çekmeceli, cam kapaklı gibi tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulan şişe soğutucular, kapasite ve içecek türüne göre de farklı çeşitlere sahiptir. Kapasite açısından tek kapılı, çift kapılı ve üç kapılı olarak tasarlanan dikey şişe soğutucu modelleri genellikle cam kapaklı olur. 3 kapılı şişe soğutucu gibi büyük ölçekli olanlar süpermarketler ve yemekhanelerde kullanılırken tek kapaklı olanlar ise evden ofise, bakkaldan cafe’ye çeşitli alanlarda değerlendirilebilir. Tekneden karavana daha küçük alanlarda kullanılması için tasarlanan mini şişe soğutucu modelleri ise daha çok bar tipi olarak bilinir. Bar arkası şişe soğutucu modelleri olarak bilinen ve tezgah altı kullanıma uygun şekilde üretilen mini cihazların çift kapaklı ve çekmeceli olanları yoğun ilgi görür. Bar altı şişe soğutucu olarak adlandırılan bu cihazlar, evlerde ve ofislerde de kullanıma uygundur. Bar tipi şişe soğutucu tasarımları arasında yüksekliği 180 cm’e ulaşan çift kapağa sahip cihazlar da vardır. Dolayısıyla seçim sürecinde dolabın kapasitesine mutlaka dikkat edilmelidir.

Sadece belli bir içecek türüne göre özelleştirilmiş şişe soğutucu ürünleri arasında öne çıkanlar şarap dolaplarıdır. Yıllanmış ve taze şarapları doğru ısıda ve doğru açı ile muhafaza etme avantajı sağlayan bu özel dolaplar, geniş ısı aralığı sayesinde diğer içeceklerin soğutulmasında dahi kullanılabilir. Öte yandan şarap dolabı olarak tasarlanan şişe soğutucu cihazlarda nem dengesi de optimize edilmiş durumdadır. Dikey olmasına rağmen iki ayrı parçadan meydana gelen ve iki bölmenin farklı derecelerde çalıştığı şarap soğutma dolapları bulunur. Mavi LED ısı göstergesine sahip olan bu özel cihazlarda ısı derecesinin takibi oldukça kolaydır. UV korumalı cam kapaklı olarak tasarlandığından hem içeceklerin hem mevcut ayarların görülebildiği çift katlı şişe soğutucu ürünleri, farklı ısılarda muhafaza edilmesi gereken beyaz ve kırmızı şaraplar için üretilir. Böyle özel dolaplar, farklı içeceklerin serin tutulması amacıyla dahi kullanılabilir. Tüm bunların yanı sıra sadece çok miktardaki şişe suyun serin kalmasını sağlamak için üretilmiş şişe soğutucu çeşitleri de vardır. Bakkallar, süpermarketler ve büfeler tarafından tercih edilen su soğutma dolapları, sandıklı derin dondurucu formundadır.

Şişe Soğutucu Kullanımı

Oldukça konforlu bir kullanım süreci sağlayan şişe soğutucular hem şişelerin güvenliği hem içeceklerin doğru koşullarda saklanması için tasarlanır. Şişelerin kayıp düşmesini önleyecek şekilde tasarlanmış raflar sayesinde sarsıntı anında dahi güvenli bir kullanım söz konusudur. Isı ayarlarının zahmetsiz bir şekilde yapılabildiği şişe soğutucu cihazların kullanımında dikkat edilmesi tavsiye edilen hususlar ise şöyle sıralanabilir:

Şişe Soğutucu Fiyatları

Çeşitli markalar tarafından farklı tasarım ve kapasite seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan şişe soğutucular, ulaşılabilir düzeydeki fiyat seçenekleri ile dikkat çeker. Şişe soğutucu dolap fiyatları belirlenirken kapasite, kontrol paneli tasarımı, kapak malzemesi, genel tasarım detayları ve ısı ayarlanabilme özelliği dikkate alınır. Dolayısıyla şarap dolabı ile gazlı içecek dolabı formundaki şişe soğutucu fiyatları aynı düzeyde değildir. Benzer şekilde dikey şişe soğutucu fiyatları ile yatay şişe soğutucu fiyatları arasında da farklılıklar bulunur. Öte yandan 77 şişe kapasiteli çift kapaklı şişe soğutucu ile 36 şişe kapasiteli tek kapaklı soğutucu da fiyat açısından aynı düzeyde değildir. Kampanya dönemlerinde ise küçük ev aleti fiyatları gibi şişe soğutucu fiyatları da daha uygun hale gelir. Böyle zamanlarda evde, ofiste, ticari işletmelerde kullanım için tasarlanan şişe soğutucu modellerine daha uygun koşullarda sahip olunabilir. Siz de yeni bir şişe soğutucu edinmek istiyorsanız bütçe dostu olanlara Akakçe yardımıyla ulaşılabilir, bütçe dostu koşullarda sahip olabilirsiniz.