LS2 Kask

LS2 Kask Fiyatları

204 farklı LS2 Kask için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
LS2 Kask Sway Kask Axxis Kask Oem Kask Tex Kask Caberg Kask

Fiyatı Düşen LS2 Kasklar

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL AçıkÇene AçılırFull FaceKarbonTitanyumVizörlüGözlüklüSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 9Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: LS2 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası LS2 Özellikler Türü Kaplama Türü Mevsim Seçeneği Parlaklık SatıcıToplam 7 satıcı. Ürün Puanı

LS2 Motosiklet MontuLS2 Motosiklet Kask CamıLS2 Motosiklet Kaskı Yedek ParçaLS2 Arka Tampon Eki

En Popüler LS2 Kasklar

LS2 Kask Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

LS2 Kask Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli LS2 Kask hangileri?

Bugün Akakçe'de 204 farklı model arasında

En çok satan LS2 Kask hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı LS2 Kask:
  1. LS2 Stream Evo Kask
  2. LS2 Rapid Kask
  3. LS2 Storm Kask
  4. LS2 Airflow Motosiklet Kaskı
  5. LS2 Cabrio Kask

LS2 Kask

Sektörün öncü ve lider firmaları arasında önemli bir pozisyona sahip LS2 kask markası, gelişmiş teknolojiler ışığında pek çok markaya hem motosiklet kaskı hem de yedek parçalarını üretir. Motosiklet sürücülerinin karşı karşıya bulunduğu risk faktörlerini maksimum seviyede absorbe eden yenilikçi kasklar, kullanıcıların güvenliğini destekleyen unsurlar eşliğinde modernize edilir. LS2 kaskları; iki teker tutkunlarının yanı sıra yarış, gezi, macera, uzun yol kullanıcıları, kuryelik mesleğinde ya da kısa yolculukların gerektirdiği şehir içi ulaşım pozisyonlarında, motosiklet sürücülerinin hem konforunu hem de emniyetini sağlar. Rahat sürüş tutkunlarının gereksinimlerini karşılayan orta ile üst segment kask modelleri, farklı tercihlere uygun alternatifler sunmayı başarır. Zengin renk, model, tasarım çeşitliliğiyle ön plana çıkan LS2 siyah, beyaz, kırmızı, mavi, sarı, neon kask stillerini Akakçe’yle bulabilirsiniz.

Yeni Nesil LS2 Kask Modelleri

Zamanın gereksinimlerinin yanı sıra kullanıcıların beklentileri doğrultusunda da geliştirilen LS2 kaskları hem farklı zevklere hem de çeşitli ihtiyaçlara hitap eden modeller üretir. Motosiklet sürücülerine eşsiz deneyimler yaşatan tasarımlar çocuk, kadın, yetişkin olmak üzere birçok kullanıcının kafa ölçüsüne uygun ebatları sayesinde tercih aşamalarını kolaylaştırır. LS2 kask modelleri cross, çene açılır, açık, kapalı, kadın ile çocuk alternatiflerinden meydana gelen geniş bir ürün konseptine sahiptir. Tam kapalı tasarımlarıyla öne çıkan LS2 full face kask seçenekleri tasarım, ağırlık, dizayn, renk gibi çeşitli stilleriyle oldukça memnuniyet vericidir. Motosiklet ya da sürüş türlerine göre değişen modeller arasında enduro, cross ya da farklı ürünler mevcuttur. İki teker heyecanınızı konfora dönüştüren LS2 vizörlü kask seçenekleri; güneş ışığının direkt göze alması, sıcak ya da ıslak asfalt yansıması gibi faktörlerin etkisini azaltır.

Pek çok motosiklet kullanıcısı için hem asi hem de etkileyici duruşun sembolü haline gelen LS2 mat siyah kask tasarımlarının yanı sıra açık ya da floresan renkli tasarımlar da ayrı bir öneme sahiptir. Özellikle gece sürüşlerinde kolay fark edilebilir olmanın yollarından biri de reflektif ya da floresan özelliğiyle üretilen fosforlu ürünlerin tercih edilmesi olabilir. LS2 hava yastıklı kask tasarımlarında kabuk tasarımının içerisine özel olarak yerleştirilen, otomatik şişen koruyucu pedler vardır. Modeller yenilikçi teknolojinin gelişmiş tasarımları olarak, sürücülerin kaza anında emniyette kalmasına yardımcı olur. Ergonomik, sağlamlık, dayanıklılık gibi unsurları ile dikkat çeken LS2 bayan kask çeşitleri hem kalite hem de estetik yönünden mükemmel konfor sağlar.

Konfor ve Emniyet Sunan LS2 Kask Özellikleri

LS2 kask özellikleri arasında kaliteden güvenliğe, dayanıklılıktan konfora kadar oldukça önemli unsurlar yer alır. Enerjisi yüksek kullanıcıların motor sürüşlerine uygun özelliklerde geliştirilen LS2 kask çeşitleri hem başlangıç aşamasındaki genç sürücülerin hem de spor motosiklet tutkunlarının beklentilerini karşılar. Yeni nesil teknolojinin tasarım özelliklerini, materyal kalitesi ile buluşturan LS2 Rapid kask serisi, hem motosiklet sürüş güvenliğini hem de konforunu ön plana çıkarır. LS2 cross kask çeşitleri özellikle engebeli arazi şartlarında tercih edilen ürünlerdir. Yarışçıların yanı sıra pek çok spor tutkununun dağ, dere, tepe, yağmur, çamur gibi sert sürüşlerine eşlik eden tasarımlar, dayanıklı yapılarıyla öne çıkar. Genellikle güneşe hassasiyeti olanların kullanmaya yöneldiği LS2 gözlüklü kask türleri, UV ışınlarını süzen yapısı sayesinde güneşli havalarda seyahat rahatlığınızı artırır.

Asfalt ve arazi sürüşlerinde yüksek performans gösteren motosiklet türlerine özel geliştirilen LS2 enduro kask seçenekleri, zorlu yollarda oldukça idealdir. Kaskların her yönden dayanıklılığını ölçümleyen SHARP testlerini başarıyla geçen ürünler, dünya çapında tercih edilen kalite kriterleri ile dikkat çeker. Bu sayede hem teknoloji hem de konfor yönünden ileri performans sunan motosiklet kaskları ortaya çıkar. Kaskların dünya standartlarında şok emiciliğini ortaya koyan ürünlerin DOT güvenlik sertifikasına sahip olması ise darbelere karşı kafatası emniyetinin maksimum düzeyde olduğunu gösterir. NBR 7471 sertifikası almaya hak eden modellerin, gerekli tüm testleri, uluslararası laboratuvar ortamlarında gerçekleşir. ECA sertifikasına sahip tüm çeşitlerin hem AB kalite standartlarına hem de karayollarında kullanıma uygun olduğu anlaşılır. Hafiflik, dayanıklılık, konfor detayları yönünden ileri teknolojilerle geliştirilen LS2 kask tasarımları, karbon fiber malzemeden üretilir.

Her İhtiyaca Uygun LS2 Kask Seçenekleri

LS2 açık, kapalı kask fark etmeksizin tüm çeşitlerinde, kalite ve sağlamlık unsurlarını bir araya getiren niteliktedir. Hızlı sürüşler ile beraber ani manevraların gerekli olduğu pozisyonlarda bile kullanıcılarını rahatsız etmeyen ürünlerin, estetik tasarım stilini tamamlayan modern çizgilerden de ödün vermediği görülür. LS2 kask ölçüleri standart kalıp özelliklerinde olmakla birlikte çocuk, yetişkin, erkek, kadın kullanıcıların kafa bedenlerine göre numaralandırılır. Bu durumda başınızda hem gevşek durmayan hem de çok sıkmayan kalıpları dikkate alabilir, LS2 kask S, M, L, XL, XXL beden kafa ölçünüzü belirleyebilirsiniz. İç astar ve dolgu pedleri çıkarılıp takılabilen özel tasarımlı LS2 kask bedenleri hem yumuşak hem de yanaklarınızı hafifçe sıkan yapıda üretilir. Ayrıca yeni nesil teknolojisiyle emniyeti artıran veren çene kayışları, çift kilitli kapanma sistemine sahiptir.

LS2 kadın kask modellerinde bütünleşen kalite ve şıklık, çarpıcı tasarımların yanı sıra hem neon hem de kontrast renkleri buluşturan çeşitliliktedir. Dikkat çekici görünümüyle dikkat çeken modeller, stil sahiplerinin önemli tercihleri arasında olmayı başarır. İntercom teknolojisiyle uyumlu bağlantı donanımına sahip modeller, kullanıcıların haberleşme ya da müzik dinleme gibi ekstra gereksinimlerini mükemmel seviyede destekler. Sektörün ihtiyaçlarına hitap eden marka, istikrarlı, konforlu, emniyetli sürüş tutkunları için aerodinamizm başta olmak üzere, farklı beklentileri maksimum düzeye taşıyan modellerin geliştiricisidir. LS2 kask tavsiye bölümlerine bakıldığında ise amatör ya da profesyonel tüm kullanıcıların sürüş emniyetinin tam olması için korunaklı motosiklet kıyafeti seçimine de öncelik vermeleri gerektiği bilgisine ulaşılır. Kaliteli olduğu kadar fonksiyonel tasarım stilleriyle sektörün nabzını tutmayı başaran LS2 kask yorum bilgileri incelendiğinde kullanım amacınıza ya da tarzınıza uygun modeli belirleyebilirsiniz.

LS2 Kask Tasarımları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Motosiklet kullanıcılarının konfor beklentilerini karşıladığı gibi hayati risk endişelerini de minimum düzeye indiren ürünler, oldukça önemli sürüş ekipmanlarıdır. Kalite, estetik, işlevsellik nitelikleri bakımından zengin çeşitlilik sunan modellerin kullanım alanları da farklılık gösterir. Öncelikle kafa ölçüsüyle tam uyumlu olması gereken ürünlerin, kullanıcı ihtiyaçlarını eksiksiz karşılaması da beklentiler arasındadır.Bu durumda “LS2 kask nasıl seçilir?” diye merak eden kullanıcıların tercih sürecinde etkili olan önemli ipuçlarına göz atabilirsiniz:

LS2 Kask Fiyatları

LS2 kask fiyatları, ürün geliştirme süreçleriyle paralel olarak şekillenmeye başlar. Sonrasında ise modellerin ortaya çıkmasında etkili olan tasarım, dizayn aşamalarıyla devam eder. Ürünlerin geliştirilmesi sırasında tercih edilen materyal ile aksesuarların kalitesi ise ayrı bir öneme sahiptir. Modellerin imalatı sırasında tercih edilen teknolojilerin yanı sıra uygulanan teknikler ise fiyatların son halini alması hususunda oldukça etkili olur. En ucuz LS2 kask fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar, fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra, bütçelerine hitap eden seçeneğin hangisi olduğuna daha kolay karar verebilir. Bu sayede LS2 kask ucuz alternatiflerine yönelen sürüş tutkunları, ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun çeşitlerin özelliklerini de değerlendirebilir. Hava yastıklı, kilitli emniyet mekanizması, hava delikli tasarım ya da standart üretim gibi özellikler, LS2 scooter kask fiyatlarının belirlenmesine etki eden unsurlar arasındadır.

LS2 kapalı kask fiyatları incelendiğinde uzun sürüşlerin gerçekleştiği motosiklet yolculuklarına elverişli olanların fark attığı görülür. Yarı açık olarak çene kısmı açılan modellerin biraz daha ağır tasarımlar olması ise hafif özellikli enduro, helmet ve cross stillerine oranla uygun fiyatlarda seyretmesine neden olur. LS2 kask en ucuz modellerini pratik şekilde inceleyebileceğiniz fiyat listesi, aynı zamanda ürünlerin özelliklerini de kıyaslamanıza olanak tanır. Ayrıca kask, motosiklet ayakkabısı ya da kıyafetler ile eldivenler gibi tüm ekipmanların eksiksiz olmasını sağlayarak hem sürüş konforunuzu hem de emniyetinizi artırabilirsiniz. Model seçeneklerine göre değişkenlik gösteren cazip fırsatları avantaja çeviren Akakçe sayesinde LS2 kask indirim ve kampanya alternatiflerinden yararlanarak aradığınız ürünü bulabilirsiniz.