Motosiklet Eldiveni

Motosiklet Eldiveni Fiyatları

5.207 farklı Motosiklet Eldiveni için fiyatlar listeleniyor.

Prosev Motosiklet Eldiveni Scoyco Motosiklet Eldiveni Venom Motosiklet Eldiveni Vexo Motosiklet Eldiveni Newfeel Motosiklet Eldiveni Revit Motosiklet Eldiveni

Fiyatı Düşen Motosiklet Eldivenleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Mevsim SeçeneğiKış
 • Mevsim SeçeneğiMevsimlik
 • Mevsim SeçeneğiYaz
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • ÖzelliklerSu Geçirmez
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • ÖzelliklerKorumalı
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerDesen SeçeneğiKayış TürüMevsim SeçeneğiModelCinsiyetRenk
Temizle Ürünleri Gör (5.207)

Motor Motosiklet Montu Motosiklet Pantolonu Motosiklet Maske ve Balaklava Motosiklet Tulumu Kask Motosiklet Çantası Motosiklet Brandası Intercom Prosev Motosiklet Eldiveni Scoyco Motosiklet Eldiveni Venom Motosiklet Eldiveni

En Çok Karşılaştırılan Motosiklet Eldivenleri

Motosiklet Eldiveni Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Motosiklet Eldivenleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 5.207 farklı model arasında

En çok satan Motosiklet Eldivenleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Motosiklet Eldiveni:
 1. TOURING ELDİVEN SİYAH
 2. Prosev 07 Carbon Kışlık Motosiklet Eldiveni
 3. Prosev 6291 Korumalı Yazlık Motosiklet Eldiveni
 4. PROSEV DERİ KIŞLIK MOTOSİKLET ELDİVENİ SİYAH
 5. Scoyco MC82 Kışlık Motosiklet Eldiveni

Motosiklet Eldiveni

Motosiklet ulaşım araçları içerisinde en hızlı olanlardan biridir. Aynı zamanda sürücünün tamamıyla araç dışında ve açık havada bulunduğu bir araç olan motosikletin denge odaklı bir sistemi vardır. Motosiklet sürücülerinin belli başlı güvenlik önlemlerini almaları gerekir. Kask, motor ceketi, eldiveni, dizlik ve dirseklik en önemli motosiklet ekipmanlarıdır. Motorcu eldivenleri motosiklet tutkunlarının en çok tercih ettiği ve güvenlik açısından gerekli olan bir ekipmanlar arasında yer alır. Motosiklet eldivenleri motor sürücüsünün ellerini soğuktan ve rüzgardan korur. Aynı zamanda olası bir kaza durumunda sürtünmeyi önleme görevi de vardır. Standart bir eldiven modelinden çok daha farklı bir tasarıma sahip olan motorcu eldivenleri özel olarak tasarlanır. Farklı yaş ve fiziksel özelliklerdeki kullanıcılar için farklı boyutlarda üretilen motosiklet eldiveni modellerine göz atarak sizin için en uygun olanı satın alabilirsiniz. Birçok farklı markaya ait olan motor ekipmanları arasından inceleme yaparak motor tulumu, ceketi, kaskı ve diğer korumalıklarının tamamını bulabilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınız için ilgili kategoriye göz gezdirebilir ve sizin için uygun olan ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Motosiklet Eldiveni Modelleri

Motosiklet ekipmanları üreten birçok farklı marka vardır. Motosiklet modellerine ve tarzlarına göre farklı tasarımlara sahip eldiven modelleri vardır. Motor sürücülerinin motor hızından kaynaklı olarak her mevsimde iyi ekipmanlar kullanması gerekir. Yaz aylarında bile motor sürücüleri üşüyebilir ve elleri rüzgar nedeniyle çatlayıp cildi zarar görebilir. Bu nedenle motor eldivenleri dört mevsim, yazlık ve kışlık olarak 3 farklı modelde üretilir. Yazlık motosiklet eldiveni modelleri kışlık motosiklet eldiveni modellere nazaran çok daha ince materyallerden yapılır. Kışlık motosiklet eldiveni modelleri ise içi pamuklu ve dış kumaşları kalın modellerdir. Zorlu hava koşullarında rahat bir şekilde motor sürmenizi sağlar. Aynı zamanda tüm direksiyonu kaplayacak şekilde üretilen eldiven modellerinde elleriniz korumalı ve kapalı bir alanda durur. Bu sayede yağmur yağarken, kar yağarken ve yoğun rüzgarlı günlerde korumalı bir şekilde motor sürebilirsiniz. Motosiklet eldiven çeşitleri küçük, orta ve büyük boy olmak üzere hem kadın hem de erkek kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği modellerdir. Küçük elleriniz varsa erkek ya da kadın modellerinin en küçük boyunu satın alabilirsiniz. Aynı zamanda motorunuzu hangi hava şartlarında kullanacağınıza göre kışlık ya da yazlık eldiven modellerini tercih edebilirsiniz. Yaz ya da kış aylarında kullanılan ekipman modelleri aynı olsa da ekipmanların yapımında kullanılan materyaller birbirinden farklıdır. Yaz ayları için terleme önleyici eldiven modelleri tasarlanırken kışlık eldiven modelleri daha çok ellerin üşümesini engelleyecek ve sıcak tutacak şekilde tasarlanır. Motosiklet modelleri genellikle siyah ya da gri ağırlıklı olmaz üzer kırmızı, sarı, yeşil, mavi, turuncu gibi canlı ve dikkat çekici renk detayları olan tasarımlara sahiptir. Motosikletinizin tasarımına bağlı olarak ekipman modellerini de benzer tasarımlarda satın alabilirsiniz. Motosikletinizde sarı detaylar varsa eldiven modellerinde de sarı rengin ağırlıkta olduğu tasarımları satın alabilirsiniz.

Korumalı Motosiklet Eldiveni Ne İşe Yarar?

Amatör ve profesyonel sürücüler için tasarlanan ekstra korumalı eldiven modelleri sayesinde dört mevsim boyunca güvenli bir şekilde motor kullanabilirsiniz. Korumalı motosiklet modelleri el üstünü, parmakları ve bilekli koruyacak şekilde tasarlanır. Korumalı ekipmanların belirli standartlarda olması gerekir. Eldiven modelinin bilek ve parmaklara tam oturması gerekir. Bu herhangi bir kaza anında bileklerde ve parmaklarda meydana gelebilecek hasarı en aza indirmek amacıyla gereklidir. Aynı zamanda bu hasarı en aza indirmek için ekstra koruma özelliğine sahiptir. İnsan vücudunda eklemler hasar aldığında toparlanma süresi oldukça uzun ve zor bir süreçtir. Bu nedenle sağlığınız açısında motosiklet eldivenlerini kullanmanız son derece önemlidir. Motosiklet eldivenleri özel kalıplarda üretildiği için satın almadan önce ürünlerin sayfalarında yer alan ürün açıklama kısmından eldiven bedenini öğrenebilirsiniz. Eldiven bedeninizi bilmiyorsanız beden ölçü tablosunu kullanarak eliniz ile en uyumlu olacak motorcu eldiveni modelini bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Motosiklet Eldiveni Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Motosiklet eldiveni satın almadan önce dikkat etmeniz gereken ilk nokta eldiveni hangi hava koşullarında kullanacağınızdır. Eğer yaz aylarında kullanmak üzere satın alıyorsanız yazlık eldiven modellerini tercih etmeniz gerekir. Kış aylarında kullanacaksanız kış aylarına uygun olacak ekstra korumalı eldiven modellerini tercih etmeniz gerekir. Tek bir eldiveni tüm yıl boyunca kullanmak istiyorsanız dört mevsim eldiven modellerini tercih edebilirsiniz. Kışlık modeller soğuğu ve rüzgarı geçirmez bu sayede zorlu hava koşullarında bile güvenli ve rahat bir şekilde motor kullanabilirsiniz. Yaz aylarında ise daha çok terlemeyi önleyici eldiven modelleri üretilir. Motosiklet eldivenlerinin avuç içi kısmında kaydırmaz materyaller kullanılır. Bu sayede sürüş anında gidon ve pedalların kontrolünü en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Motosiklet eldiven modelleri her yönü ile oldukça güvenli bir sürüş yaşamanızı sağlar. Siz de yol hakimiyetini ve sağlığınızı korumak için motosiklet ekipmanlarını tam olarak kullanmanız gerekir. Eksik ya da yanlış ekipman kullanmak sağlığınızı ve trafikteki diğer araçların güvenliğini riske atmak demektir. Bu nedenle kendinize ve kullanım amacınıza uygun motosiklet ekipmanları satın almanız gerekir. Dilerseniz satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce ürünleri daha önce satın alan kişilerin yaptığı yorumları okuyabilir ve bu sayede ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Şık ve Estetik Motosiklet Eldivenleriyle Tam Koruma Sağlayın

Motosiklet modelleri tasarım olarak da kullanıcıların beğenisini kazanan araçlardır. Farklı ve dikkat çekici tasarımlarıyla motosiklet modellerini tamamlayan ekipmanlar çok daha iyi bir şekilde motosiklet kullanmanıza ve tarzınızı göstermenize yardımcı olur. Çok yönlü bir koruma sağlayan eldiven modelleri olası kaza durumlarında motor kullanıcısını korurken motor sürerken ellerin rüzgardan çatlamasına, üşümesine engel olur. Farklı ihtiyaçlara göre değişik materyaller kullanılarak üretilen motor eldivenlerinin birçok farklı rengi vardır. Motorunuzun ağırlıklı renklerine göre ve diğer ekipmanlarınızın rengine göre uyumlu olacak bir renkte motor eldiveni satın alabilirsiniz. Motosiklet modeliniz kırmızı ağırlıklı tasarıma sahip ise ceketinizi, kaskınızı ve eldivenlerinizi kırmızı detaylara sahip bir tasarımda satın alabilirsiniz. Deri motosiklet eldiveni modelleri son derece şık ve estetik duran modellerdir. Siz de kendi tarzınıza ve motosiklet modelinizin tarzına uygun olan eldiven modellerini akakce.com’dan satın alabilir motor üzerinde hem tarz durabilir hem de güvenli seyahat yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Motosiklet Eldiveni Modelleri Akakçe’de

Motosiklet ürünlerinin fiyatları ekipman ve parça olarak ikiye ayrılır. Motosiklet aküsü fiyatları ile koruma ekipmanlarının fiyatları birbirinden farklıdır. Motosiklet ekipmanları set halinde ya da tekli olarak satışa sunulur. Siz de ekipmanlarınızı toplu ya da tekli bir şekilde satın alabilirsiniz. Birçok farklı motosiklet ekipmanları üreten marka vardır. Her markanın fiyatları birbirinden farklıdır. Aynı zamanda yazlık ya da kışlık ürünlerinde fiyatları birbirinden farklıdır. Bu nedenle satın alacağınız ürün modelini belirledikten sonra markalar arasında fiyat performans karşılaştırması yapabilir ve sizin için en avantajlı ürünü satın alabilirsiniz. Satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce motosiklet eldiveni tavsiyelerini okuyabilirsiniz. Bu şekilde satın almak istediğiniz ürünler hakkında fikir sahibi olabilir ve sizin için en uygun olan ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Eğer herhangi bir fiyat sınırlamanız varsa ürünler için maksimum ve minimum fiyat tutarı belirleyebilirsiniz.