Bambu Kapaklı Kavanoz

Bambu Kapaklı Kavanoz Fiyatları

473 farklı Bambu Kapaklı Kavanoz için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kapak MalzemesiBambu
 • BoyutBüyük
 • BoyutKüçük
 • BoyutOrta
 • Malzeme TürüCam
 • Malzeme TürüPorselen
 • Hacim300 cc
 • Hacim500 cc
 • Kapak MalzemesiMetal
 • Kapak SeçeneğiKapaklı
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 20 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kapak MalzemesiBambu
Fiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMalzeme TürüKapak MalzemesiKapak SeçeneğiCam TürüKapak TürüAdetBoyutKelime ile FiltreleÇeşitŞekilHacimParça SayısıSeriÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (473)

Penguen Sefer Tası Büyük Kavanoz Orta Boy Kavanoz Küçük Kavanoz Cam Kavanoz 10 Parça Kavanoz 1000 cc Kavanoz 12 Parça Kavanoz 200 cc Kavanoz 210 cc Kavanoz 230 cc Kavanoz 300 cc Kavanoz

En Çok Karşılaştırılan Kavanozlar

Bambu Kapaklı Kavanoz Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Bambu Kapaklı Kavanoz hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bambu Kapaklı Kavanoz:
 1. 3 Lü Bambu Kapak Lüks Cam Kavanoz Saklama Kabı Kare 6 6 20,5cm 500ml
 2. Bambum Nova Cam Saklama Kabı 500 ml
 3. Paçi 12'li Bambu Kapak 350 Ml Yuvarlak Mini Kavanoz P/CAM-400955
 4. Paçi 6'lı Kare Borosilikat Cam Bambu Vakum Kapaklı Erzak Kavanozu
 5. Paçi 6'lı Bambu Kapak 350 Ml Yuvarlak Mini Kavanoz P/CAM-400955

Bambu Kapaklı Kavanoz

Şeffaf veya renklendirilmiş cam gövde ile bambu ağacından yapılmış kapaktan meydana gelen bambu kapaklı kavanoz modelleri, şık görünümleri ile öne çıkar. Baharattan reçele, çaydan şekere pek çok şey saklanabilen kavanozlar, küçükten büyüğe farklı ölçülerde üretilir. Tekli veya set olarak kullanıcıların beğenisine sunulan bambu kapaklı kavanoz gereçleri genellikle şeffaf camdan üretilir. Bazı tasarımlarda kavanoz üzerine çeşitli baskılar uygulanarak eğlenceli bir görünüm elde edilirken bazılarında ise gövde tamamen mat boya ile kaplanır. Bu tarz renkli camdan üretilen bambu kapaklı kavanoz gereçleri, kahve gibi ışık almadan saklanması önerilen içerikler için idealdir. Bununla birlikte bambu kapaklı kavanoz modelleri arasında klasik kapak tasarımlarının yanı sıra kapağı vakumlu olanlar da bulunur. Kavanoz içindekilerin nem almasını önleyen bu tasarım özellikle baharat, kuruyemiş, kurabiye ve şekerlemelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Siz de mutfağınızda kullanmak için bu tarz şık kavanozlara ihtiyaç duyuyorsanız en iyi bambu kapaklı kavanoz çeşitlerine Akakçe yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Bambu Kapaklı Kavanoz Özellikleri

Çeşitli kalınlıklardaki camlardan üretilen bambu kapaklı kavanozlar hem şık hem de kullanışlı olmasıyla dikkat çeker. Gövde kısmı cam olduğundan pratik şekilde elde veya makinede yıkanabilen bambu kapaklı kavanoz ürünleri, hijyenik bir kullanım imkânı sağlar. Doğal görünümü nedeniyle diğer malzemelerden üretilen kapaklar gibi yoğun ilgi gören bambu kapaklı saklama gereçleri, hemen her mutfak dekorasyonuna uyumludur. Öte yandan bambu kapaklı cam, porselen, seramik kavanoz gibi saklama gereçleri, dekoratif kavanoz arayışında olan kullanıcıların öncelikli tercihleri arasındadır. Klasik, temperli ve borosilikat camdan üretilen bambu kapaklı kavanoz modelleri zengin bir ölçek seçeneğine sahiptir. Bu seçenekler arasında 5757 cc, 860 cc, 1130 cc, 250 ml, 500 ml, 1,5 litre, 3 litre gibi farklı şekillerde ifade eden kapasiteye sahip bambu kapaklı kavanozlar bulunur. Dolayısıyla az miktarda kullanılması gereken baharatlar için üretilen mini kavanozlardan spagetti makarna, kurabiye veya bakliyat saklamak için uygun olan büyük ölçekli kavanozlara kadar geniş bir seçki söz konusudur.

Bambu kapaklara sahip olan cam kavanozlarda genellikle kapağın alt kısmında silikon bir çerçeve yer alır. Bu çerçeve kapak kavanoza yerleştirildiğinde hava geçişini engeller. Vakum kapaklı kavanoz olarak da bilinen özel gereçlerde taze kalması için hava ile temas etmemesi gereken içerikler saklanabilir. Vakum özelliğine sahip bambu kapaklı kavanoz çeşitlerinde kurabiye, jelibon, çikolata, kuruyemişler, pasta süsleri, bakliyat, reçel, tarhana gibi pek çok şey muhafaza edilebilir. Kısa, uzun, geniş, dar çeşitleri bulunan bambu kapaklı kavanoz ürünleri arasında kare, dikdörtgen hatta kubbeli olanlar da vardır. İşlevlerinin yanı sıra dekoratif görünümleriyle öne çıkan saklama gereçlerinin bazılarında ön kısımda baskılar bulunur. Bazılarında ise kapağın üstünde kullanımı kolaylaştıran hasır bir ip tutamak yer alır. Bambu kapaklı kavanoz çeşitlerinin uzunlukları 9 cm ile 22 cm arasında değiştiği için kullanım alanları farklıdır. Örneğin, kısa olanlar tezgah üzerinde veya baharatlık dolabında kolaylıkla muhafaza edilirken 22 cm gibi uzun ve büyük ölçekli olanlar daha çok büyük kiler dolaplarında saklamaya uygundur.

Bambu Kapaklı Kavanoz Modelleri

Klasik şeffaf camlı ve doğal/verniksiz bambu kapaklı ürünlerin yanı sıra farklı özellikleriyle öne çıkan çok sayıda model seçeneği vardır. Bunlardan biri, şeffaf cam üzerine yazı ve görsel baskılı olanlardır. Baharat isimlerinden “Bon Appetit!” gibi söylemlere kadar farklı yazıların yanı sıra yiyecek, çiçek, kalp benzeri farklı şekiller basılan kavanozlar da bulmak mümkündür. Bunların yanı sıra yarı opak ve opak gövdeli bambu kapaklı kavanoz modelleri bulunur. Yarı şeffaf olanlar arasında tek renkli ve çok renkli kavanozlar öne çıkar. Opak olanlar ise genellikle mat veya simli mat boyalar ile renklendirilir. Dolayısıyla kavanozların iç kısmı ışık almayacak niteliktedir. Gövde tasarımlarının yanı sıra kapak tasarımları ile de zengin bir seçkiye sahip olan bambu kapaklı kavanozlar arasında renklendirilmiş kapağa sahip tasarımlar bulmak mümkündür. Renkli bambu kapağa sahip söz konusu kavanozlarda genellikle siyah, kırmızı, altın, dore altın renk seçenekleri yer alır.

Kullanıcıların ihtiyaç duydukları ölçüde ve miktarda satın alabileceği tekli bambu kapaklı kavanoz çeşitlerinin yanı sıra bambu kapaklı kavanoz seti şeklinde tasarlananlar da bulunur. Söz konusu setlerde 2 ila 18 arasında değişen sayıda kavanoz vardır. 12’li, ve 18’li gibi büyük bambu kapaklı kavanoz setlerinde küçükten büyüğe çeşitli ölçeklerde kavanoz bulunurken bambu kapaklı 3'lü kavanoz gibi minimal setlerde genellikle aynı ölçekte ürünler yer alır. Öte yandan bambu kapaklı mini kavanoz setleri genellikle günlük kullanılan baharatların muhafaza edilmesi amacıyla tasarlanır ve stant ile kullanıcılara sunulur. Kendi standı bulunan bambu kapaklı küçük, büyük kavanoz setleri de bulmak mümkündür. Örneğin 3’lü minimal tasarımlı olanlar daha çok sofrada tuz, karabiber ve pul biber servisinde kullanılır. Söz konusu saklama gereçlerinin opak boyalı camdan üretilen modelleri ise yaşam alanlarındaki içecek köşelerinde konumlandırılır. Çay, kahve ve şeker doldurulan opak gövdeli bambu kapaklı kavanoz modelleri, mini kurabiye ve çikolata muhafaza etmek için ideal olan vakum kapaklı kavanozlarla bir arada kullanılır.

Bambu Kapaklı Kavanoz Kullanımı

Şık görünümlerinin yanı sıra konforlu bir kullanım süreci sağlayan bambu kapaklı kavanozlar, uzun ömürlü saklama gereçleri arasındadır. Cam gövdeleri kolaylıkla yıkanarak hijyenik hale getirilebilen bambu kapaklı kavanoz çeşitlerinde kapaklar bambudan üretildiğinden genellikle bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. Bununla birlikte verniklenmiş bambu kapaklar, bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahiptir. Bambu kapaklara sahip kavanozların kullanım ömrünü korumak için kullanımı sırasında dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

Bambu Kapaklı Kavanoz Fiyatları

Yabancı ve yerli markaların birbirinden şık tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunduğu bambu kapaklı kavanozlar, genellikle uygun fiyatlı gereçlerdir. Bambu kapaklı kavanoz fiyatları ise hacim, ölçüler, gövde şekli, renk, baskı varlığı, kapak mekanizması gibi özelliklere göre belirlenir. Bu sebeple, bambu kapaklı cam kavanoz büyük ve küçük modeller arasında fiyat farklılıkları vardır. Şeffaf gövdeli bambu kapaklı kavanoz fiyatları ile renklendirilmiş gövdeye sahip bambu kapaklı kavanoz fiyatları da aynı düzeyde değildir. Bunların yanı sıra 3’lü bambu kapaklı kavanoz setleri ve 10’lu bambu kapaklı kavanoz seti arasında parça sayısına bağlı fiyat farkı bulunur. Bambu kapaklı kavanoz fiyatları, cam damacana fiyatları gibi kullanılan camın kalitesinden de etkiler. Ayrıca markanın aynı olmaması da söz konusu kavanozların fiyatlarını etkileyecek niteliktedir. Ancak kampanya dönemlerinde pek çok mutfak gerecinin yanı sıra bambu kapaklı kavanoz fiyatı da ucuzlayacağı için böyle zamanlara ihtiyaç duyulan kavanozlara uygun koşullarda sahip olunabilir. Siz de bambu kapaklı cam kavanoz en ucuz modellere ulaşmak için Akakçe ile birlikte fiyat araştırması yapabilirsiniz.