80 Derece Kolonya

80 Derece Kolonya Fiyatları

1.215 farklı 80 Derece Kolonya için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR ltEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • Derecesi80 Derece
 • Miktar1 lt
 • Miktar5 lt
 • Koku SeçeneğiLavanta
 • Koku SeçeneğiLimon
 • Derecesi70 Derece
 • Fiyatı0 - 50 TL
 • Fiyatı50 - 100 TL
 • Ambalaj TürüBidon
 • Ambalaj TürüŞişe
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Derecesi80 Derece
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerDerecesiKoku SeçeneğiTümünü GösterAmbalaj MalzemesiMiktarAmbalaj TürüAdetÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (1.215)

1 lt Kolonya 5 lt Kolonya Limon Kolonyası Lavanta Kolonyası Sprey Kolonya Bidon Kolonya 16 ml Kolonya 200 ml Kolonya 400 ml Kolonya 50 ml Kolonya 60 Derece Kolonya 70 Derece Kolonya

En Çok Karşılaştırılan Kolonyalar

80 Derece Kolonya Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 80 Derece Kolonya hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 80 Derece Kolonya:
 1. Eyüp Sabri Tuncer Klasik Limon Kolonyası Bidon 1 lt
 2. Rebul 270 ml Kolonya
 3. Rebul Ice Buz Ferahlığı 270 ml Kolonya
 4. Carrefour Limon Bidon 1 litre Kolonya
 5. Selin 5 lt Limon Kolonyası

80 Derece Kolonya

Türk kültüründe önemli bir yere sahip olması dolayısıyla her evde kolonya şişeleri mutlaka bulundurulur. Misafir ağırlama esnasında kahveyle birlikte ikram edilen kolonyanın ferahlatıcı etkisi, hijyenin sağlanmasına yardımcı olur. Anında ferahlık sağlayan hissi, gelenekselliği simgelerken her evin olmazsa olmazları arasında yer alır. Bayram, misafir ağırlamaları gibi özel günlerde çikolata ve şeker ikramlarının yanında evdeki bireylere kolonya uzatılır. İçeriğindeki yüksek alkol oranı sayesinde hem ferahlık hissi verir hem de ellerin dezenfekte edilmesine yardımcı olur. Özellikle virüs ve mikroplarla savaşmak için tercih edilen 80 derece kolonya, gün boyunca ellerinizi temiz tutmanız için idealdir. Fısfıs ve damlatmalı şişeler, kullanım kolaylığı sağladığından sıklıkla tercih edilir. Doğanın içtenliği ve sadeliğiyle koku duyularını harekete geçiren kolonyalar, yüksek standartlara sahip etil alkolden üretilir. Antiseptik özelliğe sahip olması dolayısıyla 80 derecelik alkol oranlı kolonyalar tercih edilir.

80 Derece Kolonya Kokuları Nelerdir?

Geleneksel kolonyalar, yoğun limon ve tütün aromalarıyla beğenileri toplar. Salgın karşısında alınan önlemlerle 80 derece kolonya çeşitleri, profesyonel ve günlük kullanımlara göre şekillenir. Parfüm kadar kalıcı ve yoğun olan kolonyalar, limon aromaları dışında kokular arayanlar için geniş yelpazede çeşit sunar. Yaydığı ferahlık hissi ve çiçeksi kokularla ellerdeki bakterilerin oluşumunun engellenmesine yardımcı olur. Uzun süre kalıcı yapısıyla geleneksel ve modern kokular, zihnin rahatlamasını sağlar. Kokuların insanlar üzerindeki etkisi baz alınarak fresh, çiçeksi ve odunsu notalar, üstün dezenfektan özelliğe sahip kolonyalarla buluşur. Özellikle yaz aylarında ferahlatıcı etkiye sahip olan okyanus ve çiçeksi aromalar, canlanmak istediğiniz anlarda yardımınıza koşar. Sinir sistemi üzerindeki olumlu etkileriyle bilinen 80 derece lavanta kolonyası, aromaterapi etkisiyle zihnin rahatlamasına yardımcı olur. Kaygı, stres ve endişelere karşı sıklıkla tercih edilen lavanta aromaları sayesinde çiçeksi kokuların iyileştirici etkisine şahit olabilirsiniz. Uykuya dalma sürecinde zihnin dinlenmesine olanak tanıyarak sakin bir ruh haline bürünmenize yardımcı olur. Yeni hasat edilmiş zeytin bahçelerin baş döndüren kokular, kolonya şişelerinde temizlikle buluşur. Hafifliği ve tazeliğiyle Anadolu topraklarına has havayı teninizde hissedeceğiniz 80 derece zeytin kolonyası, her kullanımda ferahlığı simgeler. Turunçgillerin uyarıcı etkisi ve yoğun aromalı yapısı, taze toplanmış meyvelerin baş döndürücü kokularıyla buluşur. Akdeniz topraklarından hasat edilen mandalinaların eşsiz doğallığı yüksek alkol oranlı kolonyalarda hayat bulur. 80 derece mandalina kolonyası, ten üzerinde büyüleyici bir etki yaratır. Doğal ve canlandırıcı etkiye sahip olan kolonyalar, her zevke ve kullanıma göre farklı aromalarla çeşitlenir. Koku duyularınızı harekete geçiren aromalarla hem kişisel temizliğinize önem verebilir hem de ortak alanlarda ferahlığın keyfini sürebilirsiniz.

80 Derece Kolonya Ne Kadar Dayanır?

Her temizlik ürünü gibi kolonyalarında belli bir son kullanma tarihi vardır. Saklama koşullarına uygun olarak muhafaza edilen ürünler, son kullanma tarihine kadar güvenle kullanım sağlar. Alkol oranına sahip kolonyaların güneş almayan ortamlarda saklanması gerekir. Uçuculuğunun yüksek olması nedeniyle kolonya şişelerinin ağzı kapalı şekilde muhafaza edilmesi önem taşır. Kolonyalar ortalama 2 veya 5 yıla kadar dayanıklılık gösterebilir. Ancak bu durum, kolonyanın içeriğine ve kullanım şartlarına bağlı olarak değişebilir. Kolonyanın kokusunun değişmesi durumunda son kullanma tarihini kontrol edebilirsiniz. Tarihi geçen kolonyaların kullanılması, sağlık açısından olumsuz etkilere yol açabilir. Kalabalık ortamlarda yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz çanta boy kolonya 80° derece alkol oranıyla tazelenmek istediğiniz anlarda sizi yalnız bırakmaz. Farklı notalarla kullanıcıların beğenilerine sunulan 80 derece 400 ml kolonya paketleri, ideal boyutlarıyla evlerde ve ortak alanlarda yerini alır. Evdeki şişeleri tekrar doldurmak için ideal olan 80 derece kolonya 1 lt ambalajlarda satışa sunulur. Sık kullanımlarda 1 veya 5 litrelik kolonya şişelerini tercih edebilirsiniz.

80° Derece Kolonya Seçiminde Öne Çıkanlar

Yüksek alkol oranlı kolonyaların seçiminde kullanıcıların dikkat etmesi gereken durumlar vardır. Eğer hassas ve kuru cilde sahipseniz E vitamin bakımından yoğun olan zeytinyağlı kolonyaları tercih edebilirsiniz. Metil alkolden üretilen kolonyalar, insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek bileşenlere sahiptir. Kolonya seçimlerinizde kalite standartlarına ve cilt sağlığına dost ürünleri tercih etmeniz gerekir. Hijyenin sıklıkla sağlandığı ortamlarda tercih edilen 80 derece kolonya 5 lt şişesiyle tekrar doldurmak için elverişlidir. Salgın döneminde el temizliğine daha da dikkat edilmesiyle bidon kolonyalara rağbet artar. Sıvı sabunla yıkadıktan sonra ekstra hijyen sağlayan kolonya, sık kullanımlarda cildi tahriş edebilir. Her temizlik malzemesi gibi kolonyanın da belli ölçüde tenle temas etmesi, cilt sağlığı için önem taşır. Ofis, iş yerleri ve restoran gibi yoğun kullanımlar için ideal olan 80 derece kolonya bidon şişesiyle uzun süre dayanıklılık gösterir. Siz de ister günlük isterseniz de profesyonel kullanımlar için ml ve lt bazındaki ambalajları tercih edebilirsiniz. Dezenfektan özelliği ve doğal yapısı dolayısıyla ev ve ortak alanlarda kullanmak adına 80 derece kolonya litrelik boyutları seçebilirsiniz. Dilerseniz akakce.com üzerinden temizlik seti ürünlerini inceleyerek salgın döneminde virüslerle mücadele edebilirsiniz.

Mikroplara Karşı Etkili 80 Derece Kolonya Seçimleri

Tüm dünyayı saran salgınla birlikte dezenfektan özelliğe sahip ürünlerin kullanımı artış gösterir. Gündelik ve sık kullanımlarda doğanın izlerini taşıyan kokular daha çok tercih edilir. Toplu taşıma araçları, hastaneler ve asansörler gibi virüsün yayılma hızının fazla olduğu ortamlarda kişisel hijyeninizi korumak adına yanınıza çanta boyu kolonya alabilirsiniz. İçeriğindeki alkol oranına göre sınıflandırılan kolonyalar, dezenfekte edilmek istenen yüzeylerdeki bakteri, virüs ve mikropların yok edilmesi için ideal kullanım sağlar. Siz de virüsün yayılma hızına karşı üstün koruma sağlayan kokularla kişisel temizlik için gerekli tedbirleri alabilirsiniz. Her zevke ve kullanıma uygun olan 80 derece kolonya Akakçe üzerinden satışa sunulur. Ortak yaşam alanlarda hoş bir hava katan oda kokusu çeşitleri arasından da seçim yapabilir, otantik kokuların dünyasında yolculuğa çıkabilirsiniz. Sık kullanımlarda tekrar doldurulabilen şişeler, gün boyu temizliği ve ferahlığı yanınızda taşımanıza yardımcı olur. 80 derece kolonya en ucuz alternatiflerle yoğun kullanımın olduğu alanlarda ekonomik çözümler sunar. Tekli veya çoklu paket seçenekleriyle hem bütçenize dost seçimler yapabilir hem de ortak alanlardaki tehlikelere karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alabilirsiniz. Dilerseniz en ucuz 80 derece kolonya seçimleri için akakce.com’da satışa sunulan markaların ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

80 Derece Kolonya Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Geleneksel, çiçeksi, okyanus esintili ve baharatımsı kokular, kolonyanın üstün hijyen sağlayan içeriğiyle buluşur. Kişisel hijyene olan önemin arttığı son zamanlarda yüksek alkol oranına sahip kolonyalar, çantalardan ve evlerden eksik edilmez. El temizliğinde önemli bir yere sahip olan 80 derece limon kolonyası, anti bakteriyel yapısıyla sıvı sabunun kullanılamadığı durumlarda üstün hijyen sağlar. Etil alkolün uçucu yapısı, havada buharlaşarak anında ferahlık hissinin yayılmasına yardımcı olur. Her bütçeye uygun seçimler sunan 80 derece kolonya fiyatları; tercih edeceğiniz ürünün boyutuna, markasına ve aromasına bağlı olarak değişken parametrelerde seyredebilir. Farklı koku notalarına sahip kolonyalar, tazelenmek istediğiniz anlara karşı kalıcılık sağlar. Normal kullanımlarda cildi tahriş etmeden dezenfekte edilmesine yardımcı olur. Kullanım sıklığınızı, cilt yapınızı, bütçenizi ve zevkinizi göz önünde bulundurarak kolonya çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun süre kalıcı etkiye sahip ucuz 80 derece kolonya, yoğun kullanımlarda kullanıcılara bütçe dostu çözümler sunar.