5 lt Kolonya

5 lt Kolonya Fiyatları

48 farklı 5 lt Kolonya için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR ltEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • Miktar5 lt
 • Miktar1 lt
 • Koku SeçeneğiLavanta
 • Koku SeçeneğiLimon
 • Derecesi70 Derece
 • Derecesi80 Derece
 • Fiyatı0 - 50 TL
 • Fiyatı50 - 100 TL
 • Ambalaj TürüBidon
 • Ambalaj TürüŞişe
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Miktar5 lt
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerDerecesiKoku SeçeneğiTümünü GösterAmbalaj MalzemesiMiktarAmbalaj TürüAdetÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (48)

1 lt Kolonya Limon Kolonyası 80 Derece Kolonya Bidon Kolonya Lavanta Kolonyası Sprey Kolonya 16 ml Kolonya 200 ml Kolonya 400 ml Kolonya 50 ml Kolonya 60 Derece Kolonya 70 Derece Kolonya

En Çok Karşılaştırılan Kolonyalar

5 lt Kolonya Sıkça Sorulan Sorular

5 lt Kolonya

Yüksek hacimli kullanımlar için ideal bir çözüm olan 5 lt kolonya çeşitleri, biten kolonya şişelerinizi yeniden doldurabilme olanağı tanır. İşletmeler, sağlık kuruluşları ve benzeri yerlerde tercih edebileceğiniz birçok alternatife sahiptir. Birbirinden farklı koku seçenekleri sunan ürünler, sıcak hava şartlarında ferahlayabilme imkânı vererek deneyiminizi bir üst noktaya taşır. Küçük hacimli şişelere oranla daha uzun süreli kullanım olanağı tanıyarak beklentilerinizi karşılar. 5 litre kolonya çeşitleri, içerikleriyle de birbirinden ayrılır. Limon, mandalina, lavanta, yasemin gibi çiçek ya da meyve özlerinden üretilir, geniş ürün yelpazesi sayesinde sevdiğini koku türüne kolaylıkla ulaşabilme imkânı verir. Ferahlamanın yanı sıra dezenfektan, parfüm ya da koku giderici olarak da kullanabileceğiniz 5 lt kolonya seçeneklerini Akakçe ile inceleyebilirsiniz.

5 lt Kolonya Dereceleri

5 litre bidon kolonyaları farklı derecelerde kullanıma sunulur. Dereceler, kolonya içerisindeki etil alkol oranını gösterir. 5 lt kolonya çeşitleri genel olarak %60 ile %80 arasında alkol oranlarında üretilir. Farklı notaları bir araya getiren 60 derece kolonyalar, günün her anında serinleyebilme imkânı verir. Ürünlerin esans yoğunlukları ise içeriğine göre değişiklik gösterir. 70 derece 5 lt kolonyalar, daha yavaş buharlaşır ve uzun süre etkili olur. Bu kolonyaları ferahlamak için tercih edebilirsiniz. Daha yoğun bir koku bırakan 80 derece kolonya 5 lt seçenekleri, hızlı buharlaşır. Dezenfektan ve koku giderici olarak kullanabileceğiniz birçok alternatife sahiptir. Antiseptik içerikleri ile bakteri ve virüsleri etkisiz hale getirerek hayatınızı kolaylaştırır.

5 lt Kolonya Çeşitleri ile Uzun Süreli Kullanım

Hafif, yoğun ve özel kokulara sahip olan 5 lt kolonya seçenekleri hem doldurma hem de kullanma işlemini kolaylaştıran bidon tasarımlarıyla kaliteli bir deneyimi beraberinde getirir. Pek çok alanda tercih edebileceğiniz ürünler, dolap gibi ortamlarda saklayabileceğiniz boyutlarıyla beklentilerinize cevap verir. Bidonların yanı sıra Bag in Box ve pompalı şişelerde de paketlenen 5 lt bidon kolonya çeşitleri, ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilmenizi kolaylaştırır. Pompalı şişelere doldurulanları kafe ve restoran gibi insan popülasyonun fazla olduğu alanlarda kullanabilirsiniz. Bag in Box 5 lt kolonya seçenekleri ise musluklu olarak üretilir. Bu ürünleri, biten kolonya şişelerinizi doldurmanın yanı sıra kamp ya da piknik yaparken tercih edebilir, hijyeni ve serinliği yanınızda taşıyabilirsiniz.

5 lt Kolonya Seçenekleri ile Ferahlayın

Aromaları ve koku notalarıyla birbirinden ayrılan 5 lt kolonya çeşitleri, genel olarak el temizliği ve ferahlatıcı bir etki için kullanılır. Ev, sağlık kuruluşu, ofis, otel, okul, restoran gibi birçok mekânda tercih edebileceğiniz alternatiflere sahiptir. Kullanıcıların beğenileri ve ihtiyaçları doğrultusunda üretilen 5 lt kolonya seçenekleri, oda kokusu olarak da kullanılır. Limon, nergis, amber, lavanta, tütün, zeytin çiçeği, beyaz çay gibi birçok alternatif sunar. Limon kokulu 5 lt kolonyalar, limonun aromatik kokusunu cildinizle buluşturur. Tek bir damla ile bunaltıcı havalardan kurtulabilme olanağı tanıyarak serinleyebilme imkânı verir. Nemlendiricili seçenekler de sunan 5 lt kolonya çeşitleri ile cildinizi hem yumuşatabilir hem de canlılığını koruyabilirsiniz.

Mandalina kokulu 5 lt kolonya alternatifleri, Akdeniz’in etkileyici havasını bünyesinde barındıran meyve özleriyle ferahlayabilme imkânı verir. İçerisinde farklı oranlarda esanslar barındıran ürünler ile kolonya deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Parfüm olarak da tercih edebileceğiniz 5 lt kolonya çeşitleri, renkli alternatiflere de sahiptir. Özel olarak geliştirilen ağız tasarımlarıyla doldurma işlemlerini pratik bir şekilde yapabilme olanağı tanır. İçeriğine göre mor, turuncu, sarı gibi seçenekler sunan renkli kolonya 5 lt çeşitleri, kiraz çiçeği özü ile de üretilir. Kiraz çiçeğinin enerjisini hayatınıza taşıyan kolonyalar, yüksek hacimleri sayesinde uzun süreli bir koku deneyimini beraberinde getirir. Kaliteli ve etkileyici kokular ile üretilen 5 lt kolonya çeşitleri; tekli, ikili, üçlü birçok alternatif sunar.

5 lt Kolonya Çeşitleri

Lavanta çiçeklerinden elde edilen özler ile üretilen 5 lt kolonya seçenekleri, iç açıcı notalarıyla deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarır. Bu kolonyalar, çiçeksi kokulardan hoşlanan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. İdeal oranda birleştirilen alt, orta, üst notalarıyla zinde hissedebilmenize olanak tanıyan lavanta kokulu 5 lt kolonya çeşitleri, gün boyu etkisini koruyarak beklentilerinizi karşılar. Küçük şişelere doldurup dışarıda da kullanabileceğiniz ürünler ile mikropları uzaklaştırabilir ve birkaç damla ile ferahlayabilirsiniz. Üst notalarında limon, mandalina, erik, böğürtlen gibi özler barındıran yasemin kokulu 5 lt kolonya seçenekleri ise serinlemek ve vazgeçilmez etki yaratmak isteyenlere hitap eder. Berrak ve renkli alternatifler sunar, ferahlık hissini cildinize yansıtarak ışıl ışıl parlamasını sağlar.

Evde, işte ya da dışarıda tütün kolonyasını sürekli ve severek kullananlar için üretilen tütün kokulu 5 lt kolonyalar, kalıcı notalarıyla ferahlatırken karakterinizi ortaya çıkarır. Geleneksel ve otantik kokulardan hoşlananlara hitap eden içerikleriyle her zaman zinde kalabilmenize yardımcı olur. Tütün kokulu 5 lt kolonya çeşitlerinin üst notalarında genellikle karabiber, adaçayı, mandalina, greyfurt kabukları kullanılır. Orta ve alt notalarında ise gül, yasemin, tütsü, tütün, ladin reçinesi bulunur. 5 lt kolonya seçenekleri arasında amber kokulu ürünler de yer alır. Farklı özlerle zenginleştirilen amber kokulu 5 lt kolonya çeşitleri, parfüm olarak da tercih edilir. Bayram ve doğum günü gibi özel günlerde misafirlerinize ikram ya da hediye edebileceğiniz kişisel bakım ürünleri, hoş notalarıyla dikkatleri üzerinize çeker.

5 lt Kolonya Nasıl Seçilir?

Farklı özler ile üretilen ve alt, orta, üst notalarıyla birbirinden ayrılan 5 lt kolonya seçerken sevdiğiniz kokuları göz önünde bulundurmanız önemlidir. Dökümü kolay ağız tasarımlarına sahip olanları tercih ederek doldurma işlemlerini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Seçim aşamasında kullanacağınız alanı da dikkate almanız gerekir. 5 lt kolonya alırken aşağıdaki hususları da okuyabilirsiniz.

5 lt Kolonya Fiyatları

Aromaları ve özel içerikleri ile birbirinden ayrılan 5 lt kolonya çeşitleri, farklı fiyat değerleriyle bütçenize en uygun olanı seçebilmenizi kolaylaştırır. Fiyatlar; koku türü, derecesi ve bidon tasarımına göre şekillenir. 2’li ya da 3’lü olarak kullanıma sunulan 5 litre kolonya fiyatları, içerikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Fiyatlar arasında karşılaştırmalar yaparak 5 litre kolonya en ucuz olana rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı 5 lt kolonya arıyorsanız, belirli dönemlerde yapılan kampanyaları takip etme şansınız da vardır. Pompa başlıklı kolonya 5 lt fiyatı ise dereceleri doğrultusunda pek çok alternatif sunar. Akakçe üzerinden 5 lt kolonya seçeneklerine göz atma ve fiyatlarını inceleme imkânınız bulunur. Ayrıca sıvı sabun fiyatları ile koku giderici fiyatlarına bakabilir, ihtiyacınız olanı kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.