Limon Kolonyası

Limon Kolonyası Fiyatları

1.092 farklı Limon Kolonyası için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR ltEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • Koku SeçeneğiLimon
 • Miktar1 lt
 • Miktar5 lt
 • Koku SeçeneğiLavanta
 • Derecesi70 Derece
 • Derecesi80 Derece
 • Fiyatı0 - 50 TL
 • Fiyatı50 - 100 TL
 • Ambalaj TürüBidon
 • Ambalaj TürüŞişe
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 46 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Koku SeçeneğiLimon
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerDerecesiKoku SeçeneğiTümünü GösterAmbalaj MalzemesiMiktarAmbalaj TürüAdetÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (1.092)

1 lt Kolonya 5 lt Kolonya 80 Derece Kolonya Bidon Kolonya Lavanta Kolonyası Sprey Kolonya 16 ml Kolonya 200 ml Kolonya 400 ml Kolonya 50 ml Kolonya 60 Derece Kolonya 70 Derece Kolonya

En Çok Karşılaştırılan Kolonyalar

Limon Kolonyası Sıkça Sorulan Sorular

Limon Kolonyası

Hijyen ve ferahlık sağlayan limon kolonyası farklı seçenekleriyle kişilerin beğenisini kazanır. “Limon kolonyası ne işe yarar?” sorusuna yanıt almak için ürünün özelliklerini detaylı bir şekilde incelemeniz gerekir. İçerisinde belirli miktarlarda alkol oranı bulunduran limon kolonyası mikroplara karşı etkili düzeyde mücadele etmenizi sağlar. Ürünler özellikle kalabalık ortamlarda bulunan kişiler için dezenfektan görevi görür. Limon kolonyası ev, okul, hastane, işyeri gibi yerler başta olmak üzere, oldukça geniş ölçüde kullanım alanına sahiptir. Şık tasarımlara sahip olanlar hediyelik olarak tercih edilebilir. Geleneksel kokular arasında yer alan limon kolonyası küçük veya büyük şişeler içerisinde yer alır. Gün boyu yanınızda bulundurabileceğiniz şişeler çantada taşımak için uygundur. Beğendiğiniz limon kolonyası markaları arasından zevkinize hitap edeni Akakçe aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

Ferahlık Hissi Sağlayan Limon Kolonyası Çeşitleri

Limon kolonyası tazelik hissi vermesi bakımından en çok tercih edilen kolonya çeşitleri arasında yer alır. Hoş kokuları olan limon kolonyaları farklı çeşitleriyle ferahlık hissi sağlar. Limonun kokusu oldukça hafif olduğu için rahatsızlık vermez. Limon kolonyası içeriği çeşitler arasında değişiklik gösterir. Şişelerin içeriği incelendiğinde, limon kolonyası alkol oranı 70 ve 80 derece arasında değişebilir. 80 derece olanlar, yüksek düzeyde alkol oranına sahip olduğundan dezenfektan etkisi gösterir. Ürünlerin uçuculuğu da alkol oranına bağlıdır. Etil alkol, kolonyayı parfümden net bir şekilde ayırt etmenizi sağlar. Limon kolonyası pH değeri cilt ile uyumlu olduğu için kullanımı oldukça faydalıdır. Her cilt tipine uyum sağlasa da hassas cilde sahip olanların ürünü dikkatli kullanması gerekir. Küçük bir alanda uygulama yaparak kolonyanın cilt üzerindeki etkilerini kolayca test edebilirsiniz.

Şişe boyutlarına göre 50, 100, 150, 400, 500 ml çeşitler vardır. Ayrıca 1 ve 5 litrelik bidonlar da avantajlı bir alternatiftir. Okul, hastane gibi ortamlarda ekonomik olması bakımından bidon çeşitlere ihtiyaç duyulur. Dökme ya da sprey formda tasarlanan şişeler tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Dökme olanlar geleneksel çeşitler arasında yer alır. Misafir ağırlarken geleneksel bir karşılama yapmak isteyenler daha çok dökme çeşitleri tercih eder. Pratik kullanım için ise sprey formda olanlar ideal seçenektir. Sprey şişeleri yukarıdan aşağı doğru bastırdığınızda püskürtme yoluyla kolonya teninize temas eder. Etil alkolün uçmaması için kapağın sıkıca kapatılması önemlidir. Güneş almayan karanlık dolaplar ve buzdolabı kolonyayı muhafaza etmek için ideal alanlardır. Buzdolabından saklananlar uzun süre taze kalır. Siz de limon kolonyası çeşitleri arasında zevklerinize uygun seçenekleri bulabilirsiniz.

Limon Kolonyası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanıcılar tarafından yapılan çeşitli yorumlar, limon kolonyaları hakkında detaylı bilgi edinmenize yardımcı olur. Gerçek kullanıcı yorumları seçenekler arasında karar vermenizi kolaylaştırır. Limon kolonyası seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar şu şekilde sıralanır:

Limon Kolonyası Kullanım Alanları

Limon kolonyası pek çok alanda kullanıma uygun olan bir kolonya çeşididir. Dezenfektan, parfüm, ikram ve hediyelik olarak kullanılan limon kolonyası her yaştan kişiye hitap eder. Ürünler temizlik, güzel kokma, ferahlama gibi birbirinden farklı amaçlarla kullanılabilir. Kullanım amaçlarının en başında hijyen sağlamak gelir. Ürünler her kullanımda kişiye temizlik hissi verir. Gençler için en iyi limon kolonyası en güzel kokandır. Limon kolonyası oda kokusu gibi oldukça güzel kokar. Birçok kişi için ise limon kolonyası kullanmak geleneksel bir alışkanlıktır. Limon kolonyaları hem hediyelik hem de ikramlık olarak kullanılır. Seyahatlerde 50 ml ağırlığında küçük limon kolonyası kullanmanızda fayda vardır. Bittikçe doldurulan şişeler çantada taşımak için idealdir. Pet ya da cam şişede yer alan 50, 100, 150 ml ağırlığındaki limon kolonyası sprey başlığı sayesinde oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.

İçeriğinde 80 derece alkol oranı bulunduran limon kolonyası virüs ve mikropları yok edebilir. Yemeklerden önce ve sonra el hijyenini isterseniz limon kolonyası ile sağlayabilirsiniz. Şık tasarıma sahip olan şişeleri sevdiklerinize hediye etmek amacıyla tercih edebilirsiniz. Özel gün ve kutlamalarda da limon kolonyası yaygın bir şekilde kullanılır. Bayram ziyaretlerinde ilk önce misafirlere kolonya ikram edilir. Limon kolonyası yalnızca evlerde değil; okul, hastane ve iş veri gibi alanlarda da değerlendirilir. Özellikle kalabalık ortamlarda ter ve kötü kokulara karşı kolonya kullanımı oldukça fazladır. Cep boyunda üretilenler her yere taşımak için uygundur. Su ve sabunun olmadığı ortamlarda gerekli hijyeni sağlamak amacıyla limon kolonyası kullanabilirsiniz. Pek çok alanda kullanılan ürünler, değişik şişe boylarıyla farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunar.

Limon Kolonyası Kullanmanın Faydaları

Klasik limon çiçeği ve misket limonu aromalarına sahip olan çeşitler, olumlu etkileri sayesinde kişilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Pek çok kişi “Limon kolonyası cilde, yüze iyi gelir mi?” sorusuna yanıt arar. Yeterli miktarda kullanıldığı takdirde, limon kolonyası yararlı bir üründür. Kolonyayı göze temas etmeyecek şekilde yüz bölgesine uygulayabilirsiniz. Limon kolonyası faydaları şu şekilde sıralanır:

Her Bütçeye Uygun Limon Kolonyası Fiyatları

Kolonyanın içeriği ve markası, fiyatların belirlenmesinde oldukça etkilidir. Limon kolonyası fiyatları sıvı sabun fiyatları gibi ürünler arasında değişiklik gösterir. Farklı seçeneklere sahip olan limon kolonyası fiyat olarak her türlü bütçeye hitap eder. Geniş aileler için bidon limon kolonyası avantajlı bir seçim olabilir. Kalem şeklinde tasarlanan ve küçük boyutlarda olan limon kolonyası en ucuz seçenekler arasındadır. Litrelik ya da bidon limon kolonyası ekonomik açıdan tasarruf yapmanıza olanak sağlar. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise şişe türüdür. Plastik şişede olanlar cam şişe içerisinde yer alan limon kolonyasına göre çok daha hesaplıdır. Şişenin ağırlığı arttıkça fiyatlarda farklılık görülür. 100 ml, 150 ml, 400 ml, 500 ml, 900 ml, 1 litre, 5 litre gibi değişik ağırlıklardaki limon kolonyaları arasından bütçenize uygun olanı Akakçe aracılığı ile keşfedebilir, avantajlı seçenekleri satın alabilirsiniz.