Buderus Kombi

Buderus Kombi Fiyatları

15 farklı Buderus Kombi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBuderus
 • Isı Kapasitesi24 kW
 • Isı Kapasitesi28 kW
 • Isı Kapasitesi35 kW
 • Yoğuşma TürüTam
 • TürüElektrikli
 • TürüYoğuşmalı
 • Yakıt TürüDoğalgaz
 • Yakıt TürüDoğalgaz - LPG
 • Fiyatı0 - 15.000 TL
 • Fiyatı15.000 - 20.000 TL
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBuderus
Fiyatı 0 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 - 35.000 TL 35.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYakıt TürüYoğuşma TürüFaz TürüMaksimum Su SıcaklığıMinimum Su SıcaklığıVoltajIsıtma VerimliliğiSıcak Su VerimliliğiSıcak Su DebisiGenleşme Tank HacmiElektriksel Koruma SınıfıNOx SınıfıModülasyon OranıIsı KapasitesiTümünü GösterSes SeviyesiEşanjör SayısıEşanjör MalzemesiMaksimum Çalışma BasıncıMaksimum Sıcak Su BasıncıIsıtma Enerji SınıfıSıcak Su Enerji SınıfıYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkKapasiteMaksimum Petek SıcaklığıMinimum Petek SıcaklığıVerimlilikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (15)

Buderus Termostat Buderus Kombi Yedek Parça Buderus Boyler Buderus Yoğuşmalı Kazan

En Popüler Buderus Kombiler

Buderus Kombi Yorumları ve Önerileri

 • RY 1 yorum
  24 beğeni
  BuderusBuderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiRahime Y. Antalya 3 Aralık 2022
  Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
  Buderus Marka kombi aldık teknik servis kombinin yanlış girip iptal etmiş ne bir çözüm nede ilgi sayelerinde kış ortasında ısınamıyoruz paramızla rezil olduk tavsiye etmiyorum. Kaliteli hizmet diye bir anlayış yok aynı yerel ustalarla iş yapacaksınız kimse parayı kolay kazanmıyor. Haram olsun emek vermeden kazandığınız paralar çok çok kötü bi marka. Birdaha kimseye tavsiye etmem.
 • AK 4 yorum
  250 beğeni
  BuderusBuderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiAlper K. 28 Kasım 2021
  Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
  Farklı yerlerde değişik yorumlar okudum yok kombi hiç durmuyor yok çok yakıyor diye kesinlikle ya bu vatandaşlar kombiyi almamış ya da başka bir arıza var, evin yalıtımı yok vb. nedenlerle çok yakıt harcıyorlar. Şimdi size reel değerleri veriyorum. Öncelikle kombinin alt sıcaklığının 30 derece olması müthiş avantaj. En düşük ısıda bile çalışıyor ki benim önceki kombim 35'e ayarlayınca yanıp söner evi ısıtmazdı. Bu kombi oda termostatı yoksa evet neredeyse durmadan çalışıyor ama sabit sıcaklıkta o kadar yavaş doğalgaz saatini çeviriyor ki dışarıda hava sıcaklığı 13 derece olduğu 10 gün boyunca gece gündüz 35 derecede günlük 6 metreküp gaz tüketti. Evim katta tek daire ve en soğuk kuzey cephe oda 21.5 salon Güney cephe 23.5 derece kaldı. 15 gün sonunda oda termostatı taktırdım haftalık programlı kızım sınava çalışıyor diye evin tamamı günün 12 saati minimum 22.5 derece olacak ve geri kalanında da 22 derece olacak şekilde banyo ocak dahil 4 kişilik aile 180 metrekare net ve 12 metre Petek tamamı açık dışarı sıcaklığı ortalama gece 8 gündüz 13-14 derece 22 gün ortalaması 5.9 metreküp tüketim değeri oldu. Kombi inanılmaz sessiz ve başarılı. Umarım alacak kişilere faydası olur bu yorumun.
 • 3 yorum
  39 beğeni
  BuderusBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiMetin İ. 16 Aralık 2020
  Buderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
  mukemmel bır kombı esefle tavsıye edıyorum parası olan başka kombı bakmasın kombıde son noktadır iki yıldır kullanıyorum
Tüm yorumları gör

Buderus Kombi Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Buderus Kombi Fiyatları Akakçe'de!

En uygun kombi fiyatları akakce.com'da sizleri bekliyor. akakce.com üzerinden bütçenize en uygun Buderus kombi fiyatı listesine de ulaşabilirsiniz. Buderus kombi modelleri yoğuşmalı (hermetik) tipleri ve A sınıfı enerji tasarrufuyla kabarık gelen doğalgaz faturalarını önleyerek; uygun fiyatlarla hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacınızı karşılamanızı sağlıyor. Buderus kombi fiyatı kombinin 20.000 kcal'den az, 20.000- 24.000 kcal, 24.000- 26.000 kcal, 26.000- 28.000 kcal ile 28.000 kcal ve üzeri değerlere sahip olmasına bağlı olarak farklılık gösteriyor. Buderus kombi yorumları okunduğunda görülebileceği gibi, kullanıcılar tasarruf sağlaması, ısıtma hızı, görünüm şıklığı, kullanım kolaylığı gibi konuları ele alarak memnuniyetlerini dile getiriyor. Buderus kombi özellikleri, piyasadaki diğer kombilere oranla üst düzey konfor sağlıyor. Sizler de en hesaplı kombi fiyatları ile tanışmak için akakce.com'u ziyaret edebilirsiniz.

En İyi Buderus Kombi Modelleri

Evlerin vazgeçilmezi konumunda olan kombiler, müşteriler tarafından detayları incelenerek satın alınıyor. Kombi alınırken; amaç ve ihtiyaçlar belirlenerek bu doğrultuda karar vermek büyük önem taşıyor. Kombi seçimi yaparken başta konvansiyonelkombi ya da hermetik kombiler arasında karar vermek gerekiyor. Günümüzde verimlilik ve tasarruf öncelikli kriter olduğundan dolayı hermetik modeller daha çok tercih ediliyor.
Kullanılacak mekanın sıcak su ve ısınma ihtiyacına göre kombi seçilmesi ise, ilerleyen dönemlerde karşılaşılabilecek sorunları yok eder. Buderus kombi modelleri baca gazı içerisinde bulunan su buharını yoğuşturur ve enerjisini alır. Daha sonra bu enerjiyi radyatörlerde dolaşım halinde olan suya aktarır. Böylece su buharının havaya karışmasını engelleyerek enerjiye dönüştürür. Yoğuşmalı kombilerde, yoğuşma yanma odası içerisinde gerçekleştiği için parçaların aşınmaya ve korozyona dayanıklı yapıda olması gerekiyor. Kombilerde yüksek dayanma gücüne sahip silisyum- alüminyum malzeme içeren döküm eşanjörü bulunuyor. Buderus kombi fiyatları ilk bakışta daha maliyetli görünse de, malzemeleri, enerji tasarrufu ve kalitesinden ötürü, uzun kullanımda maliyetini çıkarıyor. Buderus kombi fiyatları başlangıçta müşterilere fazla gibi gelse de enerji tüketme verimliliği ve ısı performansı göz önüne alındığında uzun vadeli olarak tasarruf sağlıyor. Düşük ses seviyesi, şık tasarım ve A sınıfı enerji harcama özelliklerini bir arada bulabileceğiniz Buderus kombi modelleri en başarılı kombiler arasında yer alıyor. Bu modellerin aynı zamanda akıllı kumandaları da bulunuyor. Evde olmadığınızda bile akıllı kumandalara, akıllı cihazınızdan bağlanarak ayarlarını yönetebilme konforu sağlıyor. Buderus marka kombiler kullanıcıları tarafından en iyi kombi olarak nitelendiriliyor. Bu, fiyat- performans dengesini mükemmel bir şekilde kurmasından kaynaklanıyor.

Buderus Kombi Yorumları

akakce.com üzerinde yer alan Buderus kombi yorumları bölümünde kullanıcılar kombinin performansını değerlendirdikleri için %95 oranında olumlu yorumlar yer alıyor. Fakat bazı müşteriler kargo taşımacılığı sırasında yaşanan aksaklıklardan dolayı olumsuz yorum da yapabiliyor. Buna rağmen olumsuz yorum yapan kullanıcılar, kombiyi kullandıklarında herhangi bir sorun yaşamadıklarını ifade ediyor. Buderus kombi yorumları arasında olumsuz yorumların yer almasının bir diğer sebebi ise müşterilerin ihtiyacını karşılayacak ürünü sipariş vermemesi nedeniyle oluyor. Kombinin kullanılacağı alanın metrekaresine göre, doğru ürün sipariş verildiğinde bu sorun da ortadan kalkıyor. Kullanıcılar kombinin enerji tasarrufu başta olmak üzere özellikle ısıtma hızını da olumlu değerlendiriyor.

Buderus Kombi Özellikleri

Buderus kombi özellikleri arasında yer alan, kompakt boyutu sayesinde hem kurulumu hem de bakımı kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Dış havayla uyum içerisinde çalışabilen geniş modülasyon aralığı ile A sınıfı yüksek verimlilik sağlıyor. Oda sıcaklığına modülasyon yapıyor. Bu sayede hem yakıt hem enerji tasarrufu hem de 0.5 derece gibi bir hassaslık seviyesi ile oda sıcaklığını dengede tutarak konfor sağlıyor. Kullanım suyu sıcaklığının da yüksek olmasından dolayı tercih sebebi oluyor.
Sağlam gövde yapısına ve iç aksama sahip olan kombilerde; ezilme, paslanma, yıpranma ve aşınma gibi problemler olmuyor. Düşük gaz tüketimi sayesinde %109'a varan verim sağlıyor. Ürün, benzersiz şık tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Tesisatta dolaşan suyun 8 derece altına düşmesi halinde pompa, 5 derece altına düşmesi halinde ise hem brülör hem de pompa devreye girerek tesisatın donmasını ve zarar görmesini engelliyor. Böylece donma emniyeti sağlanmış oluyor. Birçok modelde bulunan yeni nesil arkadan aydınlatmalı LCD ekranlar sayesinde kombinin kolaylıkla ayarlanması sağlanıyor. Ayrıca LCD ekranlar ürüne ayrı bir şıklık katıyor.

Buderus Kombi Kampanyaları ve İndirimleri

Kombi ve diğer ürünlerde sıklıkla gerçekleşen indirim ve kampanyaları kaçırıyor ve ürünü yüksek fiyatlardan almak zorunda kalıyorsanız; akakce.com ile tüm fırsatları takip edebilirsiniz. Buderus kombi kampanyaları ve indirimleri için belirli aralıklarla satış sitelerini veya bayileri ziyaret etmenize gerek yok. Çünkü akakce.com bu işi sizin için yapıyor. Tüm websitelerinde yer alan Buderus marka kombi ve kazan çeşitleri fiyatlarını liste halinde size sunan akakce.com, bu ürünlerde indirim ve kampanya olduğunda da size bildirim gönderiyor. Bildirimi aktif hale getirmek için beğendiğiniz bir kombiye tıklayarak bildirim zilini işaretlemeniz yeterli oluyor. Bildirim aktif olduktan sonra siz sayfaları ziyaret etmeseniz de o üründe indirim ya da kampanya uygulandığında sizlere bildirim geliyor. Size de uygun fiyatlı olan kombiye kampanya veya indirim dahilinde daha da uygun fiyata sahip olmanın tadını çıkarmak kalıyor.