Demirdöküm Kombi

Demirdöküm Kombi Fiyatları

23 farklı Demirdöküm Kombi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıDemirdöküm
 • Isı Kapasitesi24 kW
 • Isı Kapasitesi28 kW
 • Isı Kapasitesi35 kW
 • Yoğuşma TürüTam
 • TürüElektrikli
 • TürüYoğuşmalı
 • Yakıt TürüDoğalgaz
 • Yakıt TürüDoğalgaz - LPG
 • Fiyatı0 - 15.000 TL
 • Fiyatı15.000 - 20.000 TL
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıDemirdöküm
Fiyatı 0 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 - 35.000 TL 35.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYakıt TürüYoğuşma TürüFaz TürüMaksimum Su SıcaklığıMinimum Su SıcaklığıVoltajIsıtma VerimliliğiSıcak Su VerimliliğiSıcak Su DebisiGenleşme Tank HacmiElektriksel Koruma SınıfıNOx SınıfıModülasyon OranıIsı KapasitesiTümünü GösterSes SeviyesiEşanjör SayısıEşanjör MalzemesiMaksimum Çalışma BasıncıMaksimum Sıcak Su BasıncıIsıtma Enerji SınıfıSıcak Su Enerji SınıfıYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkKapasiteMaksimum Petek SıcaklığıMinimum Petek SıcaklığıVerimlilikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (23)

Demirdöküm Klima Demirdöküm Termostat Demirdöküm Termosifon Demirdöküm Şofben Demirdöküm Kombi Yedek Parça Demirdöküm Ani Su Isıtıcı Demirdöküm Isı Pompası Demirdöküm Klima Yedek Parça Demirdöküm Kazan Yedek Parça Demirdöküm Yoğuşmalı Kazan

En Popüler Demirdöküm Kombiler

Demirdöküm Kombi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Demirdöküm Kombi Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz DemirDöküm Kombi Fiyatları Akakçe'de!

Mevsim fark etmeksizin ihtiyaç duyulan eşyalar arasında yer alan kombiler evlerin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Uzun yıllar kullanılacağından ötürü kombi seçimi ve özellikleri önem taşır. DemirDöküm kombi modelleri yoğuşmalı ve konvansiyonel olmak üzere ikiye ayrılır. Tüketici ihtiyaçlarına göre şekillenen kombiler, maksimum verim sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. DemirDöküm markasının kombi çeşitleri doğalgaz kullanımına olanak verir ve her zaman sıcak suyun bulunmasını sağlar. Ayrıca modellerinin boyutları küçük olduğundan çok fazla yer de kaplamaz. Öte yandan DemirDöküm kombi modelleri ucuz kombi çeşitleri arasında yer alır. Fiyat ve performans açısından yüksek verimlilik sağlar. Montajı kolaydır ve hafif olma özelliği ile taşıma avantajı yaratır.
DemirDöküm kombi özellikleri açısından bakıldığında kullanımı ve kontrolü kolay olan çeşitler bulunur. Hangi odayı ısıtmak isteniyorsa; o odada rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca sıcaklık ayarı manuel olarak yapılabilir. Yakıtının gaz olması depolama sorununu ortadan kaldırır. DemirDöküm kombi fiyatları modelden modele göre farklılık gösterse de her çeşitte sessiz çalışma özelliği bulunur. Diğer ısınma araçları gibi yüksek ses çıkarmaz. Bulunduğu odayı kirletme gibi sorunlara yol açmaz. Temiz ve havadar bir ısınma sağlar. Tüm bu özelliklerin yanı sıra içeriğinde bulunan doğal gaz emilimi oldukça düşüktür. Dolayısıyla havayı kirletmez ve çevreci ısınmaya destek olur. Baca ya da ürün temizliği gibi vakit alacak işlemlerin yapılmasına gerek kalmaz. DemirDöküm kombi yorumları da bu olumlu özellikleri destekleyecek nitelikler taşır. DemirDöküm kombi fiyatı en avantajlı fiyatlar ve indirimlerle akakce.com'da sizleri bekliyor.

En İyi DemirDöküm Kombi Modelleri

DemirDöküm markasında pek çok farklı çeşitte kombi modeli bulunur. Tüketiciler farklı çeşitler arasından kendi taleplerine en uygun kombiyi seçer ve kullanırlar. DemirDöküm kombi modelleri arasında bacalı kombiler bulunur. Bacalı kombiler yanma ve ısıtma kapsamında atık gazların baca aracılığıyla ortamdan atılmasını sağlar. Uygun baca kullanımı bacalardan gaz sızıntısı olmasını önler. DemirDöküm markasının bir diğer kombi modeli arasında hermetik kombiler bulunur. Baca çıkışlarının dışarıda olduğu bu modelde atık gazlar yine baca aracılığı ile dışarıya atılır. Daha çok balkon ve mutfak alanlarında tercih edilir. Diğer modellere nazaran daha basit ve kullanımı kolaydır. Sıcak iklim özelliklerinde fazlasıyla kullanılır. Yoğuşmalı kombiler ise diğer modellerden bir tanesidir. Yoğuşmalı kombilerde hermetik kombi mantığı ile tasarlanmıştır. Su buharlarının yoğunlaşması ile açığa çıkan enerji ısıtmada kullanılır. Yoğuşmalı kombiler diğer modellere nazaran %20-25 oranında daha fazla verim elde edilmesine yardımcı olur. DemirDöküm kombi yorumları açısından bakıldığında en çok tercih edilen kombi türü yoğuşmalı kombilerdir. DemirDöküm markasının kombi modelleri yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda elektrikli kombi çeşitleri de mevcuttur. Elektrikli kombi çeşitlerinde atık gaz sistemine gerek duyulmaz. Temizlik ve güvenlik açısından daha verimli modellerdir. Gaz sızıntıları ya da gaz zehirlenmeleri gibi istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalınmaz. Yakıt açısından elektrik sarf ettiği gibi diğer modellere oranla daha pahalı bir modeldir. DemirDöküm kombi fiyatları ise tüm bu modellere göre farklılık gösterir.

DemirDöküm Kombi Yorumları

akakce.com’da farklı kullanıcılar tarafından yapılan DemirDöküm kombi yorumları genel olarak olumlu nitelikler taşır. Yapılan yorumların en başında talebe ve kullanıma uygun seçilecek olan kombinin önemi vurgulanır. Kullanım amacı ve yapısı farklı olduğundan her tüketicinin talebine uygun doğru kombiyi seçmesi ileride doğacak problemleri engeller. Bunun haricinde DemirDöküm markasının kombi modellerinin verimli, sağlam, dayanıklı olduğu vurgulanır. Sessiz çalışma özellikleri ile öne çıkan kombi modelleri yüksek verimlilik sağlar. Ayrıca farklı kullanıcılar tarafından sıcak su kapasitelerinin yeterli olduğu söylenmiştir. Bunun yanı sıra ısıtma sistemi açısından rahat ve konforlu olduğu belirtilmiştir. DemirDöküm markasının kombilerini kullanan tüketiciler genel olarak memnun kalmıştır. Kazan fiyatları içerisinde genel olarak uygun fiyatlara yüksek performanslı kombiler alınabileceği söylenmiştir.

DemirDöküm Kombi Özellikleri

DemirDöküm kombi özellikleri model ve çeşit fark etmeksizin kaliteli, dayanıklı ve verimlidir. Verimlilik sınıfı açısından bakıldığında olabildiği kadar düşük seviyede enerji harcamaya göre üretilir. Genellikle dört yıldızlı enerji sınıfına sahiptir. Şık ve modern tasarımları ile evinizin dekorasyonuna da uyum sağlar. Küçük ve duvara monte edilebilir özellikleri ile yer kaplamaz. Akıllı ısıtma sistemleri arasında yer alan modellerde dilediğiniz sıcaklık ayarını oluşturabilirsiniz. Çoğu modellerinde hata tanımlama özelliği bulunur. Hata tanımlama özelliği sayesinde konforlu ve sorunsuz ısıtma sağlar. Yüzde yüzün üzerinde performansı düşük enerji tüketimi ile sunar. Modellerde fan modülasyonu, sıcak su ünitesi, donma emniyeti gibi önemli özellikler bulunur. Ayrıca ayarlanabilen ısıtma kapasitesi, yerden ısıtma olanağı, EMC filtre gibi detayları bünyesinde barındırır. Kapasite olarak 24-28 kW arasında değişen modeller vardır. Çift eşanjör tipli kombiler de seçenekler arasında yer alır. Alev modülasyonu ve program saati gibi özellikler de DemirDöküm markasının kombi özelliklerinde öne çıkan unsurlardandır.

DemirDöküm Kombi Kampanyaları ve İndirimleri

Farklı amaçlara hizmet eden modellerde DemirDöküm kombi fiyatı kombi türlerine göre farklılık gösterir. Farklı modeller açısından amacınıza, talebinize ve beğeninize en uygun ve avantajlı DemirDöküm kombi kampanyaları ve indirimleri konusunda akakce.com adresinden bilgi sahibi olabilir ve ev, ofis, iş yeri gibi yaşam alanlarınızda temiz, rahat ve konforlu ısıtma sağlayabilirsiniz. akakce.com'un benzersiz fırsat, indirim ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.