Vaillant Kombi

Vaillant Kombi Fiyatları

27 farklı Vaillant Kombi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıVaillant
 • Isı Kapasitesi24 kW
 • Isı Kapasitesi28 kW
 • Isı Kapasitesi35 kW
 • Yoğuşma TürüTam
 • TürüElektrikli
 • TürüYoğuşmalı
 • Yakıt TürüDoğalgaz
 • Yakıt TürüDoğalgaz - LPG
 • Fiyatı0 - 15.000 TL
 • Fiyatı15.000 - 20.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıVaillant
Fiyatı 0 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 - 35.000 TL 35.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYakıt TürüYoğuşma TürüFaz TürüMaksimum Su SıcaklığıMinimum Su SıcaklığıVoltajIsıtma VerimliliğiSıcak Su VerimliliğiSıcak Su DebisiGenleşme Tank HacmiElektriksel Koruma SınıfıNOx SınıfıModülasyon OranıIsı KapasitesiTümünü GösterSes SeviyesiEşanjör SayısıEşanjör MalzemesiMaksimum Çalışma BasıncıMaksimum Sıcak Su BasıncıIsıtma Enerji SınıfıSıcak Su Enerji SınıfıYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkKapasiteMaksimum Petek SıcaklığıMinimum Petek SıcaklığıVerimlilikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (27)

Vaillant Termostat Vaillant Şofben Vaillant Kombi Yedek Parça Vaillant Isı Pompası Vaillant Boyler Vaillant Kazan Yedek Parça Vaillant Yoğuşmalı Kazan

En Popüler Vaillant Kombiler

Vaillant Kombi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Vaillant Kombi Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Vaillant Kombi Fiyatları Akakçe'de!

Dört mevsim sıcak su ve ısınma işlevi sağlayan kombiler, çalışma prensipleri ve enerji tüketim oranlarıyla en çok tercih edilen cihazlardandır. Elektrik ve elektronik devre elemanlarının birleşmesiyle oluşturulan kombiler, uzun ömürlü dayanıklı tüketim malları olarak özenle seçilmelidir. Vaillant kombi özellikleri yenilikçi ve fonksiyonel nitelikler taşır. Bağlantılı olduğu gaz sistemlerinin hassasiyeti gereği, konusunda uzmanlaşmış teknik ekiplerle ve bilgisayar yazılımlarının desteği ile tasarlanarak üretilirler. Yaşam alanlarına kazandırdığı konfor ile en yaygın oranda kullanılan Vaillant kombi modelleri son teknolojilerin entegre edildiği gelişmiş sistemlere sahiptir. Sektörde saygın bir yer edinen markalar arasında en uygun kombi fiyatları araştırması için akakce.com üzerinden yola çıkabilirsiniz. Bu ürünler iç kısımlarında özel donanımlara sahip olduğu gibi, doğru çalışabilmesi için bazı dış donanımlara da ihtiyaç duyar. Konumlandırmayı düşündüğünüz alanda doğalgaz boru hattı gibi dış donanımlar yeterli değilse, alternatif olarak kazan fiyatları ve tipleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Isıtma sistemleri dahilinde her iki kategoride de çok geniş bir yelpazede ürün çeşitleri sunulur. İhtiyacınız olan ve size en yüksek menfaati sağlayacak doğru ürünü tespit edebilmek için hacim kapasite değerlerini ve teknik özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

En İyi Vaillant Kombi Modelleri

Yeni nesil teknolojilerden beklenen özellikleri karşılayan Vaillant kombi modelleri ile çağın ötesinde olduğunuzu hissettiren bir deneyim yaşarsınız. Yoğuşmalı, tam yoğuşmalı ve multi yoğuşmalı ürünler, Vaillant kombi yorumları arasında her zaman pozitif geri dönüşler yansıtır. Temel standartlara sahip olan modellerden en yeni modellere kadar tüm ürünler ısıtma aşamasında azami tasarruf, kullanım aşamasında ise yüksek verimlilik sağlaması için optimize edilmiştir. Şebekeden gelen su basıncının yetersiz olduğu durumlarda devreye giren Aqua sensör desteği ile tazyik sorunu engellenir. Yeni modellerdeki NTC sensör sistemi sayesinde sıcaklık derecesi sabitlenir ve her an su ihtiyacı karşılanabilir. LCD göstergeler üzerinde karmaşık sistemleri basitleştiren kullanıcı dostu arayüzler bulunur. Ayarlar çevirmeli komut butonu kullanılarak hızlı şekilde yapılır. Eşanjör elemanlarında paslanmaz çelik tercih edilir. Kompakt tasarımlar kolaylıkla monte edilir. Otomatik kapasite ayarı ile zenginleştirilmiş ürünler akıllı ölçümler yaparak ortamın ihtiyacı olan ısı ayarını tespit eder. Arızaları tespit ederek hafızaya alan gelişmiş yazılımlar Vaillant kombi fiyatı üzerinde etkili olsa da, uzaktan bağlantı ile kontrol edilebilen fonksiyonları da beraberinde sunar. Sosyal sorumluluk bilinci taşıyan Vaillant, %85 oranında geri dönüşebilen malzemeler kullanarak global çevreci harekete de hassasiyet gösterir.

Vaillant Kombi Yorumları

Vaillant kombi yorumları ürünler hakkında deneyimlerini paylaşan kullanıcıların fikirlerini gösterir. Araştırma aşamasında birinci elden doğru görüşler kazandıran yorumlar okunarak, ihtiyaca göre en uygun Vaillant kombi fiyatı ve performansı kıyaslanabilir. Asgari seviyenin altındaki çalışma gürültüsü ile neredeyse hiç duyulmayan ses seviyesi için ödüllendirilen markanın, geniş ekranlı LCD göstergelerinden fonksiyon takibinin kolaylıkla yapıldığı belirtiliyor. Fatura giderlerini düşüren enerji sınıfı özellikleri, ısıtıcı arayışında olanları Vaillant kombi modelleri arasından tercih yapmaya teşvik ediyor. Bulunduğu ortamda estetiği bozmayan şık tasarımlara sahip olması da beğeni topluyor. Müşterilerin en çok ilgilendiği özellikler arasında, otomatik olarak tespit edilen arıza ve detayları yetkili servise online olarak gönderen akıllı hafıza ve yönetim sistemi dikkat çekiyor. Yanlış anlamaları ve zaman kayıplarını önleyen bu teknoloji çalışan ailelere büyük kolaylık sağlıyor. Siz de akakce.com menülerinde kendinize özel seçimler yaparak dilediğiniz marka ve modelleri detaylı özellikleriyle birlikte inceleyebilir, yorumların aracılığıyla satıcı ya da müşterilere merak ettiğiniz ayrıntıları sorabilirsiniz.

Vaillant Kombi Özellikleri

Hermetik ve yoğuşmalı olarak bilinen kombiler arasındaki temel fark, cihazın çalışması için ihtiyaç duyduğu enerjiyi kullanma biçimidir. Hermetik ürünler ateşleme için kullanacakları oksijeni dışarıdan alır. Yandıktan sonra kimyası değişen ve zehirlenen hava, baca yolu ile tekrar dışarı salınır. Yeni nesil Vaillant kombi özellikleri, yoğuşmalı olarak tasarlanmıştır. Boru hattından cihaza alınan doğalgaz ısının da etkisiyle, hazne içinde yoğunlaştırılır. Bu aşamada fiziksel değişime uğrayarak sıvı hâle geçen gazın ısısından yararlanılarak tekrar kullanılması sağlanır. Enerji sarfiyatını düşüren bu uygulama ile çok daha verimli sonuçların alındığı Vaillant kombi yorumları içeriklerinde de yansıtılır. Arka panelde bulunan devre elemanlarına ulaşım için LED aydınlatmalar kullanılan, orta ve üst segmentteki çeşitli özellikleri taşıyan modeller vardır. Üstün kalitede malzemeleri son sistem teknolojilerle birleştiren Vaillant kombi fiyatları bütçeleri sarsmayacak aralıklardadır. Aktif edildikten hemen sonra kendini gösteren tasarrufuyla, en çok tercih edilen ürünler arasında gösterilir.

Vaillant Kombi Kampanyaları ve İndirimleri

Vaillant kombi fiyatları, kalitesi ile karşılaştırıldığında; üstün nitelikli ürünlerin uygun fiyatlarla satışa sunulduğu görülür. Geniş servis ağı ve satış sonrası desteği ile dünya çapındaki markalardan biri olarak tanınan Vaillant, ülkemizde de tüm bölgelere ücretsiz eğitim ve montaj için yoğun şekilde çalışır. Kombi sahibi olmak isteyen herkes, keşif hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilmek için bu markayı tercih edebilir. Belirli dönemler özelinde hazırlanan Vaillant kombi kampanyaları ve indirimleri, cazip ödeme seçenekleriyle sunulur. akakce.com'a üye olarak avantajlı olanaklardan anında haberdar olabilir, dilediğiniz ürünlerin fiyatlarını güncel olarak takip edebilirsiniz. akakce.com çevrimiçi e-ticaret platformlarından aldığı anlık bilgileri tarayarak en ucuz, en pahalı, en çok satanlar gibi seçtiğiniz menü yönergelerinin sonuçlarını saniyeler içinde hazırlar.