KPSS Deneme

KPSS Deneme Fiyatları

2.458 farklı KPSS Deneme için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüDeneme
 • TürüKonu Anlatımlı
 • TürüSoru Bankası
 • Öğrenim DurumuLisans
 • Öğrenim DurumuÖnlisans
 • Sınav TürüGY / GK
 • Sınav TürüÖABT
 • Yıl2023
 • Yıl2024
 • DerslerMatematik
 • DerslerTarih
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüDeneme
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıÖzelliklerSınav TürüÖğrenim DurumuYılDerslerTümünü GösterTürü
Temizle Ürünleri Gör (2.458)

Masa Lambası KPSS Lisans Kitapları EKPSS Soru Bankası Fen Bilimleri Geometri KPSS 2020 Soru Bankası KPSS Coğrafya Soru Bankası KPSS Çözümlü Soru Bankası KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası KPSS GK / GY Soru Bankası KPSS Matematik Çözümlü Soru Bankası KPSS Matematik Soru Bankası

KPSS Deneme Sıkça Sorulan Sorular

KPSS Deneme

Farklı yaş aralıklarına sahip pek çok kişinin hayali olan devlet memurluğu için en önemli aşama olan Kamu Personeli Seçme Sınavı her yıl belirli dönemlerde yapılır. Alanlara göre hem sınav içeriği hem de giriş zamanı değişen KPSS lise, önlisans ve lisans seviyelerine göre hazırlanır. Zor bir seviyeye sahip olan sınavda başarılı olmak için adayların düzenli bir çalışma planı yapması oldukça büyük önem taşır. Bazı adaylar hazırlık döneminde dershane, kurs gibi seçenekleri değerlendirirken bazı adaylar ise bireysel olarak sadece kitap ve videolardan yararlanarak çalışmayı tercih eder. Her iki şekilde de sınava hazırlanırken adaylar için en önemli nokta kitap seçimidir. KPSS için konu anlatımlı kitaplardan, soru bankalarından ve denemelerden yararlanmak gerekir. ÖSYM’nin belirlediği dersler için hazırlanan konu anlatımlı kitaplar, adayların sınav başlıklarını öğrenmelerine yardımcı olur. Soru bankaları ise öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesinde ve akılda kalmasında etkin rol oynar. Konu anlatımı bittikten sonra sınav öncesi seviyeyi ölçmek için ihtiyaç duyulan KPSS deneme çeşitleri, adayların sahip olması gereken kitaplardır. KPSS kitapları ve denemeleri için Hobi, Kitap, Müzik ana kategorisinin KPSS Kitapları alt kategorisini inceleyebilirsiniz. “En iyi KPSS deneme seti hangisi ya da KPSS deneme hangi yayın en iyi?” gibi sorularınızın cevabını Akakçe’nin ilgili kategorisi içerisinde bulabilirsiniz.

KPSS Denemeleri ile Zamanı Yönetin

KPSS deneme çeşitlerinin adaylara sunduğu en büyük avantaj, zaman yönetimini öğrenmektir. Sınava hazırlık sürecinde çözdüğünüz denemeler sayesinde gerçek sınavda zamanı nasıl ayarlamanız gerektiğini görebilirsiniz. Ayrıca iyi olduğunuz derslerin hangileri olduğunu teyit edebilir ve sınava başlarken bu derslere ağırlık verebilirsiniz. Adayların KPSS’de yaptıkları en büyük yanlışlardan biri de sınava zorlandıkları derslerden başlamaktır. Sınavın ilk dakikalarında art arda yapılmayan sorular motivasyonun düşmesine neden olur. Ayrıca adayların zorlandıkları soruların üzerinde daha fazla durması zaman kaybına da yol açar. KPSS denemeleri sayesinde bu sorunu ortadan kaldırabilir, sınava hangi derslerden başlayacağınıza karar verebilirsiniz. Sınavda en çok vakit kaybedilen bölümlerden olan Türkçe paragraflarda hız kazanmak için KPSS paragraf denemelerini değerlendirebilirsiniz. Sınav süresinin büyük kısmının harcandığı paragraf sorularında hız kazanmak ve zamanı tüm sorulara yetebilecek şekilde ayarlayabilmek için sınav öncesinde KPSS denemeleri sıkça çözmek gerekir. Daha önceki yıllarda çıkmış olan soruları deneme halinde çözerek sınavın zorluk seviyesini de daha iyi ölçebilirsiniz. KPSS çıkmış sorular denemelerini satın alarak kendinizi gerçek sınavdaymışsınız gibi test edebilir, kazanacağınız puanlar hakkında tahminde bulabilirsiniz.

Farklı Seviyelere Sahip KPSS Denemeleri

İlk defa sınava girecekseniz ve hangi kitapları alacağınızı bilmiyorsanız KPSS deneme önerilerine göz atabilirsiniz. Ürünleri tek tek derslere özel alabileceğiniz gibi dilerseniz set halinde de tercih edebilirsiniz. KPSS deneme seti içerisinde sınava gireceğiniz tüm derslere ait denemeleri bulabilirsiniz. KPSS genel denemeler ortaöğretim, önlisans ve lisans seviyelerinden sınava giren adaylar için farklı düzeyde hazırlanır. KPSS ortaöğretim deneme seti liseden mezun olmuş öğrenciler için idealdir. KPSS lise denemeleri, önlisans ve lisans denemelerine göre daha kolay düzeylere sahiptir. KPSS önlisans, lisans deneme setleri ise üniversitelerin iki ve dört yıllık bölümlerinden mezun olan adaylar için hazırlanır. Dört yıllık bölümlerden mezun olan pek çok adayın alan sınavı öncesi ortak noktası olan KPSS lisans için KPSS lisans deneme önerilerini değerlendirebilirsiniz. Öneriler arasında adayların hangi yayınevinden memnun olduklarını ve hangi ürünleri tavsiye ettiklerini öğrenebilirsiniz. KPSS deneme yorumlarını inceleyerek en ucuz KPSS deneme setleri ve en iyi deneme yayınları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz KPSS tekli deneme ya da 3’lü, 5’li, 10’lu, 30’lu deneme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca pek çok adayın sıklıkla tercih ettiği KPSS fasikül denemelerini de tekli ya da set halinde satın alabilirsiniz.

Her Alana Göre Farklı KPSS Denemeleri

KPSS deneme sınavı çeşitleri genel deneme, alan ve eğitim bilimleri olmak üzere farklı içeriklerden oluşur. KPSS eğitim bilimleri deneme sınavı, genel sınavdan sonra yapılır ve öğretmenlik mesleğini yapmak isteyen adaylar için bir sonraki aşamadır. KPSS eğitim bilimleri sınavında adaylar gelişim psikolojisi, öğrenme psikolojisi, ölçme - değerlendirme, program geliştirme, öğretim yöntem teknikleri ve rehberlikten sorumlu tutulur. Eğitim bilimleri sınavına girebilmek için üniversitelerin dört yıllık öğretmenlik bölümlerinden mezun olmanız gerekir. Sınavın ilk aşaması olan genel KPSS’ye girerek sınavdan yeterli puan alıp eğitim bilimlerine girebilirsiniz.
Sınava hazırlık sürecinde KPSS lisans deneme ve eğitim bilimleri çözümlü denemeleri tercih edebilirsiniz. KPSS lisans çözümlü denemeler yapamadığınız soruların cevaplarına daha kolay ulaşmanıza olanak sağlar. KPSS çözümlü denemeler sayesinde yanlışlarınızı düzeltmek ve anlamak için detaylı bir şekilde anlatılan çözümleri değerlendirebilirsiniz. KPSS lisans deneme en iyi yayın, çözümlü deneme ve soru bankası çeşitleri için kategoriye göz atabilirsiniz. KPSS ucuz deneme seçenekleri için dilerseniz siteyi daha sık ziyaret edebilir ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

KPSS Denemesi Çözmenin Faydaları

Pek çok öğrenci tarafından soru bankası ve yaprak testlere ağırlık verilse de deneme çözmenin adaylar için önemi çok büyüktür. Zaman yönetiminden pratik soru çözümüne, heyecanı yenmekten analitik düşünmeye kadar pek çok faydası olan KPSS denemelerini sınava hazırlık sürecine dahil etmelisiniz. Deneme sınavlarının adaylara sunduğu avantajlar şunlardır:

KPSS Deneme Fiyatları

KPSS önlisans denemeleri sadece genel sınav için hazırlansa da lisans denemeleri alan sınavlarını da kapsar. KPSS genel sınavdan sonra yapılan alan sınavlarına giriş yapabilmek için adayların üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olması gerekir. İhtiyaç duyulan bölümler için yapılan alan sınavları öğrencilerin tamamen salt bilgilerinin ölçülmesi için uygulanır. Eleyiciliği ve zorluk seviyesi yüksek soruların bulunduğu sınavda başarılı olmak için hazırlık sürecinde düzenli çalışılması gerekir. KPSS alan denemeleri çözerek karşınıza gelebilecek olan soruların zorluk seviyelerini görebilirsiniz.
KPSS alan deneme tavsiyelerini göz önünde bulundurarak KPSS alan deneme sınavı çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca KPSS çıkmış sorular deneme seti yada fasikül denemeleri tercih edebilir ve sınav mantığını daha iyi analiz edebilirsiniz. Kategori içerisinde lisans çıkmış sorular, lise deneme ve önlisans deneme gibi pek çok farklı ürüne ulaşabilirsiniz. Pegem Akademi, KR Akademi, Benim Hocam, Esas ve Pelikan yayınlarının ürünlerini inceleyerek ihtiyacınız olan seçenekleri satın alabilirsiniz. KPSS deneme fiyatları ürünlerin yayınevine, içeriğine ve kalitesine göre farklılık gösterir. İhtiyaç halinde dilerseniz ALES kitapları için de Akakçe’nin ilgili kategorisini inceleyebilirsiniz.