Langırt

Langırt Fiyatları

62 farklı Langırt için fiyatlar listeleniyor.

Akçiçek Oyuncak Langırt Angel Langırt Matrax Oyuncak Langırt BAK Langırt Masal Oyuncak Langırt Dragon Langırt

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıÖzelliklerKelime ile FiltreleMalzeme Türü
Temizle Ürünleri Gör (62)

Masa Tenisi Topu Tenis Topu Zıpkın Tatami Minderi Şnorkel Seti Bone Badminton Raketi Dart Tahtası Dalış Maskesi Akçiçek Oyuncak Langırt Angel Langırt Matrax Oyuncak Langırt

Langırt Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Langırtlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Langırt:
  1. KOZART Ahşap Ayaklı Langırt Büyük Boy Masa Maçı 8 Kollu 22 Figürlü Tam Saha
  2. KOZART Ahşap Masa Maçı Oyunu 401 Langırt Oyuncak
  3. AKÇİÇEK OYUNCAK (langırt Masası) / Orta Boy Ayaklı
  4. Angel Of Life Ahşap Ayaklı Orta Boy Langırt
  5. Innov Sports Masaüstü Langırt Plastik

Langırt

Popüler masa oyunlarından bir tanesi olan langırt, futbolun minyatür hale getirilmesi fikrinden doğarak keyifli bir oyun olarak öne çıkar. Langırt ne demek sorusu oyunu bilmeyenler tarafından merak edilebilir. On dokuzuncu yüzyılın sonlarına ortaya çıkan oyun dikdörtgen bir masa etrafında iki kişiyle oynanır. Dünya üzerinde birçok millet tarafından sevilerek oynanan langırt günümüzde de hem birçok oyun salonunda hem de evlerde keyifle oynanır. Sizler de gerek yaşam alanlarınız için gerekse işletmeleriniz için langırt modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Seçeceğiniz modelin kriterlerinize uyum sağlaması oldukça önemlidir. Öncelikle bu oyunu yalnızca hobi için mi yoksa gelir elde etmek için mi tercih edeceğiniz oldukça önemlidir. Eğer yaşam alanlarınızda eğlenceli vakit geçirme amacıyla bu ürünlere başvuruyorsanız tercihiniz minyatür langırt modellerinden yana olmalıdır. Hem daha az yer kaplayan hem de uygun fiyat fırsatlarıyla sunulan bu ürünler aracılığıyla sizler de eğlenceli oyun deneyimleri yaşayabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünler, uzun süre kullanılabilir. Farklı boyut ve malzemelerden üretilen bu ürünler, üretim markasına göre de farklılaşabilir. Eğer bu oyunu evinizde oynamayı istiyorsanız ev langırtı ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Küçük langırt olarak da isimlendirilen bu oyun hem eğlenceli hem de fazla yer kaplamayan bir özelliğe sahiptir. Masa futbolu olarak da isimlendirilen bu oyunu profesyonel langırt masası satın alarak keyifle oynayabilirsiniz.

Langırt Nasıl Oynanır?

Futbol, eski tarihlerden itibaren oynanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan bir oyundur. İzleyicilerin bir noktadan sonra oyuna dahil olma isteği, üreticileri yeni fikirlere itmiştir. Langırt bu fikirlerden yola çıkılarak üretilir. Piyasaya kazandırıldığı ilk tarihten itibaren yoğun bir ilgi gören masa futbolu oyunu, farklı boyuttaki oyun konsolları aracılığıyla oynanır. Özellikle son zamanlarda geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan langırt oyunu iki kişilik bir oyundur. Popülaritesi üst seviyelerde olan bu oyunun nasıl oynanacağı ise merak konusudur. Bu noktada en çok sorulan sorulardan bir tanesi langırt nasıl oynanır sorusudur. Dikdörtgen bir çerçeve içerisinde bulunan minyatür futbolcuların kenardaki kollar tarafından hareket ettirilerek gol atmalarının ve gol yememelerinin hedeflendiği bir oyundur. Temelde iki kişilik bir oyun olarak piyasaya sürülen masa futbolu günümüzde 2 kişilik, 6 kişilik, 8 kişilik langırt olmak üzere üç alternatifle sunulur. Sizler de oyun grubunuza göre 3 kollu, 4 kollu, 8 kollu langırt alternatiflerinden birini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz langırtın mekanınızla uyumlu olduğundan emin olmanız, estetik açıdan da beklentilerinizi karşılaması noktasında sizlere yardımcı olur. Bu sebeple bulunduğunuz ortama göre dilerseniz ahşap langırt modellerini de değerlendirebilirsiniz. Daha ağır ve şık bir görünüm sunan ahşap modellerin yanı sıra daha sportif bir görünüm için tercihinizi plastik langırt masası ürünlerinden yana kullanabilirsiniz.

Langırt Çeşitleriyle Eğlenceli Zaman Geçirin

Günümüzde masa futbolu olarak bilinen ve yaygın bir oynanma alanına sahip olan langırtlar, farklı boyutlarda üretilir. Bu farklılığın temel sebebi satın alma amacıdır. Yaşam alanlarında tamamen hobi amaçlı bu ürün tercih ediliyorsa bu noktada tercih mini langırt çeşitlerinden yana olmalıdır. Eğer bu ürünler işletmeler için bir gelir kaynağı olarak görünüyorsa bu noktada da ticari langırt modelleri değerlendirmeye tabi tutulmalıdır. Gerçek langırt masalarındaki figürler daha gerçekçi olduğundan oyunculara daha büyük keyif verir. Özellikle insanlı langırt ürünleriyle sizler de eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Kaliteli malzemeleri ve gerçekçi görünümüyle oyunculara büyük bir keyif sunan langırt çeşitleri ile arkadaşlarınızla verimli vakit geçirebilirsiniz. Reflekslerinizi kuvvetlendirmenize imkan tanıyan bu oyun aracılığıyla zihinsel gelişiminize katkıda da bulunabilirsiniz. Büyük langırt modelleri ile oyun keyfinizi katlayabilirsiniz. Yer sıkıntısı yaşıyorsanız dilerseniz orta boy langırt modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Langırt Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Günümüzde sevilerek oynanan oyunların başında gelen langırt futboldan esinlenerek ortaya çıkmıştır. Bu noktada yalnızca futbol değil basketbol da langırtlar için önemli bir fikir temeli oluşturur. Basket langırt olarak bilinen bu oyun basketbol sporunun minyatür halidir. Oldukça eğlenceli bir oyun olarak en az futbol langırtı kadar tercih edilir. Bu oyun için de özel bir masa kullanılır. Langırt masası fiyatları noktasında detaylı bir araştırma yaparak sizler de bu ürünleri temin edebilirsiniz. Langırt ne kadar sorusuna verilecek olan cevap markadan markaya göre değişkenlik gösterir. Bu masalar üretim materyallerine göre de farklılaşmaktadır. Bu sebeple de fiyat konusunda değişiklikler görebilirsiniz. Langırt kaç para sorusuna tek bir yanıt vermek mümkün değildir. Örneğin katlanabilir langırt masası fonksiyonel bir işlevsel bir ürün olduğundan fiyat konusunda da farklılık gösterir. Sizler de en iyi langırt masası ürününe sahip olmayı istiyorsanız bu alanda detaylı bir araştırma gerçekleştirebilirsiniz. Eğer taşınması kolay bir model arıyorsanız ayaklı langırt modelleri ilginizi çekebilir. Mekanizmanın hangi malzemeden üretildiği başta olmak üzere birçok kritere dikkat etmelisiniz. Örneğin tahta langırt ürünleri hem doğal hem de şık bir tasarıma sahip olduğundan yoğun bir şekilde rağbet görür. El yapımı langırt olarak da bilinen bu oyunların performansları da oldukça başarılıdır. Sizler de bu tasarım langırt modelleri ile şık bir dekorasyon, eğlenceli bir oyun elde edebilirsiniz. Aynı zamanda pinpon masası çeşitlerine de göz atarak eğlenceyi ikiye katlayabilirsiniz.

Langırt Modelleri

Futbolla ilgiliyseniz futbol langırt modellerine göz atarak satın alabilir ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kişiler için oldukça basit ve eğlenceli bir oyun olarak sunulan masaüstü langırt ürünleri farklı ölçülerde ve fiyatlarda sunulur. Sizler de langırt fiyatları noktasında detaylı bir araştırma yaparak bu ürünlere uygun fiyat fırsatlarıyla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun olan ürünler arasından bir seçim yaparak sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Farklı ölçülerde üretilen bu masalar farklı mekanlarda kullanılabilir. Her kritere hitap edebilmesi adına langırt masası ölçüleri geniş bir çeşitlilik sunar. Sizler de bu seçenekler arasından kullanım gerçekleştireceğiniz mekanın fiziki özelliklerine uyum sağlayan modeli tercih edebilirsiniz. Oyun ihtiyacınızı karşılamasının yanı sıra görsel olarak da sizi tatmin etmesini istiyorsanız bu noktada da tercihiniz ışıklı langırt ürünlerinden yana olmalıdır. Aynı şekilde cam langırt modelleri de estetik açıdan beklentiyi karşılayan bir performans sergiler. Sizler de langırt masası satın al seçeneğini değerlendirerek kaliteli bir masa futbolu oyununa sahip olabilirsiniz. Bu işlem sırasında birçok kimse langırt masası ne kadar sorusunu merak eder. Langırtların fiyatları üretim malzemesine, markasına ve boyutuna göre farklılık gösterir. Langırt satın al süreci içerisinde sizler de uygun fiyatlardan yararlanarak avantaj elde edebilirsiniz. Ucuz langırt ürünleriyle birlikte dart tahtası fiyatlarına da göz atarak farklı oyunlara dair fiyat incelemesi de yapabilirsiniz.

Langırt Seçimi İçin Akakçe’yi İnceleyin

Eğlenceli ve rekabeti arttıran bir oyun olması sebebiyle birçok kişi tarafından sevilerek oynanan yaylı langırt seti, daha çok evde oynanmaya uygundur. Masa üzerinde değil de dikdörtgen bir çerçeve içerisinde oynanan çivili langırt daha küçük yaş grupları için uygundur. Langırt makinesi ise daha çok işletmelerde ve ticari amaç için açılan mekanlarda görülür. Sizler de eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için jetonlu langırt masası oyunlarını oynayabilirsiniz. Bu oyunu yaşam alanınızda oynamak için tercih ediyorsanız bu noktada da langırt ölçüleri konusunda detaylı bir araştırma yaparak seçim gerçekleştirmeniz gerekir. Aynı zamanda seçim ağır olan masaya sahip modelleri seçmelisiniz. Bunun sebebi oyun oynarken langırt masasının sallanmaması gerektiğidir. Aynı zamanda rop saplarının elleri terletmeyecek özellikte olması da önemli bir detaydır. Topun masa zeminini iyi şekilde kavramasını istiyorsanız ona göre modeller arasında inceleme yapmalısınız. Tüm modelleri Akakçe üzerinden inceleyerek seçim yapabilirsiniz.