Dart Tahtası

Dart Tahtası Fiyatları

270 farklı Dart Tahtası için fiyatlar listeleniyor.

Nerf Dart Tahtası Winmau Dart Tahtası Avessa Dart Tahtası Voit Dart Tahtası Delta Dart Tahtası Altis Dart Tahtası

Fiyatı Düşen Dart Tahtaları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Dart Tahtaları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 12 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (270)

Sneaker Modelleri Dart Oku Dart Aksesuarı Elektrikli Scooter Scooter Boks Eldiveni Masa Tenisi Raketi Palet Yüzücü Gözlüğü Nerf Dart Tahtası Winmau Dart Tahtası Avessa Dart Tahtası

Dart Tahtası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Dart Tahtaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 270 farklı model arasında

En çok satan Dart Tahtaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Dart Tahtası:
  1. Nerf 28 cm Mıknatıslı Dart
  2. Winmau Blade 6 Triple Core Dart Hedef Tahtası
  3. Avessa 45 Cm Ahşap Dart Tahtası 6 Adet Dart Oku Dart10
  4. Winmau Pro SFB Dart Hedef Tahtası
  5. Çift Taraflı 44 cm Dart Tahtası ve 6 Adet Ok

Dart Tahtası

Dünya genelinde sevilerek oynanan oyunlardan biri olan dart, her yaştan bireyin eğlenceli vakit geçirmesini mümkün kılar. Küçük oklar yardımıyla dart tahtasında en yüksek atışı gerçekleştiren oyuncu, maç sonunda birinci ilan edilir. Beceri ve dikkat gerektiren bu oyun hem eğlenceli vakit geçirmek hem de konsantrasyonu geliştirmek amacıyla oynanabilir. Arkadaşlarınızla veya ailenizle severek oynayacağınız oyun, kalabalık alanlarda herkesin eğlenmesine yardımcı olur. Set halinde veya tekli satışa sunulan oyun, isteğe göre seçim sunar. Dart oyununda boy, kilo, yaş ve cinsiyet kısıtlaması olmadan her bireyin keyifli vakit geçirmesi mümkün kılınır. Hedef olarak kullanılan dart tahtası, oyuncuların belli bir mesafeden okları atarak en yüksek puanı elde etmek için gereksinim duydukları ekipmanlar arasında yer alır. Oyunun oynanabilmesi için hedef tahtasının yanı sıra küçük oklara ihtiyaç duyulur. Mantar, metal ve tahta materyallerden üretilen ürün, yuvarlak tasarıma sahiptir. Belli bir güçle atılan oklar, hedef tahtasına tutunur. Böylelikle round sonrasında oyuncunun toplam skoru hesaplanır. Duvara asılan veya ayaklı tasarıma sahip modeller, her alanda kullanım sağlar. Tripod standa sahip ayaklı dart tahtası, çerçeve ve yüksekliği ayarlanabilen özelliği sayesinde esnek kullanım sağlar. Duvara asılan modellerin merkezinin yerden 173 metre yukarısında göz hizasında olması gerekir. Ayaklı modellerde oyuncuları boyuna göre dartın merkezi, farklı düzeylerde ayarlanabilir. Özellikle çocuklar için gerekli donanımlara sahip olan model, pratik kullanımı ve eğlenceli çizgileriyle dikkat çeker. Masa futboluna ilgi duyanlara hitap eden langırt, farklı boyut ve tasarımlarıyla her alanda kullanıma olanak tanır.

Keyifli Dakikalar Geçirmenizi Sağlayacak Dart Tahtaları

Dart tahtası, atılan okların hedefe isabet ettirilerek oyuncunun en yüksek skoru elde etmek için mücadele etmelerini sağlar. Dayanıklı materyallerden üretilen ürünler, atış sırasında duvarın delinmesini önleyerek hedefe odaklanılmasına yardımcı olur. Hem amatör hem de profesyonel dart tahtası seçimleri, Dünya Dart Federasyonu tarafından belirlenen standartlara göre uygunluk gösterir. Bu ürün, iç içe üçgen dilimlerden oluşur. Oyunda her bir bölmenin farklı bir puanı vardır. Oyuncular en içte yer alan halkaya okları isabet ettirmeye çalışarak en yüksek puanı almayı amaçlar. Dart tahtalarının tasarımları, materyallere ve kalınlığa göre değişkenlik gösterir. Profesyonel kullanımlar için tasarlanan modeller, daha sert kurallara sahiptir. Eğlence amaçlı kullanım sağlayan oyun, evrensel tasarımların yanı sıra standartlara uygun özelliklere sahiptir. Her kullanıma uygun dart tahtası profesyonel oyuncuların atış becerilerini geliştirmek ve stratejik düşünmek için boş zamanlarında pratik yapmasını mümkün kılar. Birbirinden farklı modellere ev sahipliği yapan dart oyunları; duvara monteli, ayaklı mıknatıslı ve yapışkanlı olmak üzere değişkenlik gösterebilir. İster standart özelliklere sahip oyunları isterseniz de elektronik donanımlara sahip hedef tahtalarını tercih edebilirsiniz. Kaliteli çizgileriyle amatör ve profesyonel oyuncular tarafından sevilerek oynanan mantar dart tahtası, okların yüzeye tutunmasını kolaylaştırır. Uzun süreli kullanımlarda öne çıkan modeller, hedefin tutturulmasında önemli bir yere sahiptir.

Dart Tahtası Nasıl Asılır?

Dart tahtası ister duvara asılarak isterseniz de tripod ayaklarıyla zemin üzerine yerleştirilerek oynanabilir. Askılı modellerde duvarın delinmesi gerekir. Yerden dartın merkezine olan ideal uzaklık ayarlandıktan sonra hedef tahtasını yerleştirebilirsiniz. Ayaklı seçimler, montelemeye gerek kalmadan oyun deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olur. Kaydırmaz ayak tabanları ve sarsıntı önleyici denge dağılımı sayesinde güçlü atışlar yapmanız mümkün kılınır. Dart tahtası nasıl asılır sorusuna yanıt olarak duvara askı aparatı için delik açıldıktan sonra monte edilebilir cevabı verilebilir. Sabit bir alanda atışlarınızı sergilemek isterseniz duvara asılan hedef tahtalarını satın alabilirsiniz. Pratik ve kompakt özelliklere sahip oyun tahtası arıyorsanız ayaklı modelleri tercih edebilirsiniz. LCD ekrana sahip elektronik dart tahtası, ok yüzeye temas ettiğinde skorları kaydeder ve oyun sonucunda toplam puanları otomatik olarak hesaplar. Ses efektli ve ışıklı donanımlara sahip olan elektronik tahtalar, oyunun daha interaktif bir havaya bürünmesini sağlar. 40 cm çapında bir boyuta sahip büyük dart tahtası, çift taraflı kullanılabilen yüzeyiyle dikkat çeker. Metal iğne uçlu okları, ahşap ve metal yüzeylerde ekstra tutuş sağlar. Dünyaca ünlü markaların orijinal dart tahtası çeşitlerini inceleyerek oyun zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Dart Tahtası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyun saatlerinin vazgeçilmezi dart tahtası seçiminde ürünlerin materyaline, çap genişliğine ve markasına dikkat edilir. Küçük, orta ve büyük olmak üzere farklı ebat seçeneğine sahip dart tahtası ölçüleri, evrensel tasarımlara sahiptir. Oynayış biçiminize bağlı olarak metal, mantar veya ahşaptan üretilen tahtaları tercih edebilirsiniz. İnteraktif bir oyun deneyimi için elektronik yüzeye ve LCD ekranlı puanlama sistemine sahip modelleri satın alabilirsiniz. Profesyonel kullanımlarda sıklıkla tercih edilen ahşap hedef tahtaları, iğne uçlarının tutuşunu sağlayan özel tasarımıyla dikkat çeker. Her oyun zevkine uygun seçimler sunan dart tahtası boyutları, farklı ebat ve çapta yer alır. Hedef tahtalarının ölçüleri evrensel olmakla birlikte hem çocuklar hem de yetişkinler için keyifli bir oyun deneyimi sunar. Kaliteli dart tahtası seçimlerinizde ürünlerin materyallerini ve markalarını dikkate alabilirsiniz. Uzun süre eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan oyunlar, kalabalık ortamların olmazsa olmazları arasında yer alır. En iyi dart tahtası, güç ve strateji yönünden performansınızın etkin bir şekilde sergilenmesine yardımcı olur.

Dart Tahtası Özellikleri Nelerdir?

Evrensel ölçülere sahip tahtaların maksimum çapı 45 cm genişliğine sahiptir. Hedef tahtasının iç merkezinden yere kadar 1,73 m uzaklık bırakılması gerekir. Dart tahtası ile oyuncu arasında 2,37 m’lik bir mesafenin olması gerekir. Atış sırasında oyuncuların bu kurala uymaları beklenir. Her oyun deneyimine uygun dart tahtası özellikleri arasında dayanıklılık ve kalite standartları ön plana çıkar. Kullanım ve özellik bakımından eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan mıknatıslı dart tahtası, küçük çocukların eşyalara ve kendilerine zarar verme riskini ortadan kaldırır. Yapışkanlı dart tahtası, yüzeylere istenildiğinde kolayca asılıp çıkarılabilir. Hedefin vurulmasının amaçlandığı oyunda küçük çocukların oynama şeklini güvenli hale getirmek için yumuşak uçlu oklar tercih edilebilir. Kişiye özel olarak hazırlanan resimli dart tahtası, manyetik özelliği sayesinde deforme olmadan kullanım sağlar. Resmin delinmesinin engellenmesi adına metal yüzeyli ürünler tercih edilir. 20 dilime ayrılmış dart tahtası puanlama sistemi, her atışta isabet ettirilen bölgenin tur sonunda hesaplanmasını kolaylaştırır. Oynanış biçiminize ve eğlence anlayışınıza göre puanlama sistemini oyununuza uyarlayabilirsiniz. Resimli veya resimsiz olarak tercih edilebilen dart tahtası mıknatıslı özelliğiyle atılan okların kolayca yüzeye tutunmasını sağlar.

Dart Tahtası Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin!

Sevdiklerinizle geçirdiğiniz vakti keyifli ve eğlenceli boyuta taşıyan oyunlarla stratejik düşünme yetinizi ve atış performansınızı geliştirme fırsatına sahip olabilirsiniz. Her bütçeye uygun çeşitlilik sunan dart tahtası fiyatları; tercih edeceğiniz setin içeriğine, markasına ve kullanım amacına göre değişken parametrelerde seyreder. Dart tahtası satın al butonu üzerinden oyun zevkinizi artıran özelliklerdeki ürünü evlerde veya ortak yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. Profesyonel dart tahtası nerede satılır sorusuna yanıt arayan kullanıcılar geniş ürün yelpazesine ve uygun fiyat seçeneğine sahip Akakçe üzerinden beğenilere sunulur cevabı verilebilir. Kaliteli ve güvenli oyun tahtası modellerinin fiyat aralıkları, ekipmanların çeşitliliğine ve oynayış biçimlerine göre beğenilere sunulur. Dilerseniz masa tenisi raketi fiyatları, özellikleri ve modellerini de inceleyerek farklı oyunları da alarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.