Casper Laptop ve Notebook

Casper Laptop ve Notebook Fiyatları

407 farklı Casper Laptop ve Notebook için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Casper Laptoplar ve Notebooklar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıCasper
 • Ekran Kartı ModeliRTX 3060
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM32 GB
 • İşlemci TürüIntel Core i5
 • İşlemci TürüIntel Core i7
 • İşlemci Modelii7-12700H
 • İşlemci Modelii7-13700H
 • Ekran Boyutu15.6 inç
 • Ekran Boyutu17.3 inç
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 17 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıCasper
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiÇözünürlük FormatıSeriTümünü GösterPanel Tipiİşlemci Hızıİşlemci Çekirdek SayısıBluetooth Versiyonuİşlemci ÖnbelleğiEkran Yenileme HızıRAM TürüRAM FrekansıGövde MalzemesiPil Hücre SayısıAğırlıkKalınlıkEkran BoyutuEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı HafızasıEkran Kartı ModeliTümünü GösterEkran Kartı Tipiİşlemci ModeliTümünü Gösterİşlemci Nesliİşlemci Türüİşletim SistemiRAMSabit DiskSSDÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (407)

S23 Ultra Casper VIA S10 TCL Akıllı Saat Fiyatları Huawei Telefon Fiyatları iPad 6 Casper Via P3 Casper Tablet Casper Masaüstü Bilgisayar Casper All in One PC Casper Mini PC Casper Monitör Casper Telefon Bataryası

En Popüler Casper Laptoplar ve Notebooklar

Casper Laptop ve Notebook Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Casper Laptop ve Notebook Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Casper Laptop Fiyatları Akakçe'de!

Bilgisayar sektörü her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Masaüstü bilgisayarlarda gördüğümüz özellikler artık bizi şaşırtmıyor. Onların tahtını sarsan laptop bilgisayarlar, teknolojinin tüm özelliklerini taşıyor. Teknolojinin hızına yetişen laptop ve notebook bilgisayarlar birbirleri ile her konuda rekabet ediyor. Sıklıkla tercih edilen laptop bilgisayarları almadan önce ihtiyaçlarımızı belirlemeliyiz. Oyun ya da iş bilgisayarları farklı özellikler sergilediğinden dolayı amacımızı netleştirmek hatalı tercihler yapmamızı önleyecektir. En ucuz Casper laptop fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yapmanıza yardım etmek için Akakçe yanınızda.

En İyi Casper Laptop Modelleri

Laptop modelleri ve Casper masaüstü bilgisayar çeşitleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Aradığınız modeli iş için mi yoksa eğlence amaçlı kullanacağınız sorusunun cevabı, bu geniş yelpaze arasından seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. İş ve oyun laptopları da kendi içlerinde özelliklerine göre farklılık gösterir. Oyun için dizüstü bilgisayar alacakların oynayacak oyunun sistem gereksinimlerine bakması gerekiyor. Oyun laptoplarında ilk bakılması gereken özellik ekran kartıdır. Çünkü ekran kartı ne kadar yüksek olursa oyundan o kadar fazla keyif alınır. Eskiden masaüstü bilgisayarları oyun için gerekli performansı gösterirken teknolojinin gelişmesi ile birlikte laptop bilgisayarlar onları aşan bir performans gösterebiliyor. İş amaçlı kullanılacak laptop modelleri de üreten Casper'ın ürünleri arasından tercih yapılırken sıklıkla kullanılacak programlar göz önüne alınmalıdır. Photoshop, Illustrator gibi tasarım programları kullanacak bir kişinin öncelikle bilgisayarın işletim sistemine bakması gerekmektedir. Programları kaldırabilecek bir laptop tercih edilirse performansa bağlı sorunlar yaşanmayacaktır. Bu sebepten, iyi bir bilgisayara sahip olmak için Casper laptop çeşitleri incelenirken pek çok özelliğin yanı sıra, kullanıcının bilgisayarı hangi amaçla kullanacağı da dikkate alınmak zorundadır.
Uzun süreli kullanılacak bir elektronik alet olan laptop bilgisayarlar satın almadan önce iyi bir şekilde araştırmakta fayda vardır. Casper laptop modelleri arasından seçim yaparken bakılması gereken özellikler arasında işletim sistemi, işlemci hızı, RAM, hard disk kapasitesi, ekran boyutu, çözünürlüğü, görüntü oranı gibi kavramlar yer alıyor. Oyun laptoplarında ekran ve grafik kartı özellikleri önemlidir. Oyuna yansıyan bu özellikler ile oyunun performansı da etkilenir.
Casper laptop fiyatları incelendiğinde teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterdiği görülür. Bu yüzden almadan önce bakılması gereken özellikler arasında Casper laptop fiyatı yer aldığı gibi aynı zamanda yorumlara da bakılmalıdır. Casper laptop yorumları incelendiğinde çoğunun fiyat - performans oranı hakkında oldukça olumlu olduğu görülecek ve karar vermek kolaylaşacaktır.

Casper Laptop Yorumları

Casper laptop yorumları, markanın ürünlerini araştırıp alacak kişi için çok önemlidir. Karar verdiğiniz bilgisayar için olumlu yönde yorum okumak, sizi o bilgisayarı satın almaya yönlendirir. Casper laptop yorumları araştırıldığında, kullanıcıların ürünlerin performansını beğendiği, özellikle de bilgisayarlarını okulda yoğun olarak kullanan ancak bütçeleri dar olan öğrencilerin Casper laptop modellerinden çok memnun kaldığı görülüyor.

Casper Laptop Kampanyaları ve İndirimleri

Bilgisayar söz konusu olduğunda bütçe kullanıcının ilk düşündüğü ve belirlemesi gerektiği şey olur. Bütçe belirlendikten sonra bilgisayarın kulanım amacına karar verilir. Belirlenen bütçe doğrultusunda, kullanım amacına göre bir ürün satın alınır. Ancak indirim ve kampanyaların da takip edilmesinde fayda vardır. Casper Laptop kampanyaları ve indirimleri de iyi bir şekilde araştırılmalıdır. Gerçek Casper Laptop fiyatları yüksek olduğunda uygun fiyata ürün yakalamak için Casper laptop kampanyaları ve indirimleri Akakçe ile takip edilebilir. Bu şekilde bütçeniz sarsılmadan ihtiyacınız olan laptop bilgisayarı rahatlıkla alabilirsiniz. Avantajlı Casper laptop kampanyaları ve indirimlerini kaçırmamak için Akakçe'yi takipta kalmanızı öneriyoruz.

Casper i5 ve i7 Laptop

Casper Laptop fiyatı teknik özelliklerine göre belirlenir. Bu teknik özelliklerden en önemlisi işlemcisidir. Casper i5 ve i7 Laptop modellerine sıklıkla rastlanır. Bilgisayar modellerinde i5 ve i7 işlemci, laptopın hızını ve modelini etkiler. Intel i5 ve i7 piyasadaki en yüksek işlemcidir. Intel i5 orta seviye, i7 ise daha üst seviye kullanıcılar için idealdir. Bu işlemcilerden i5'in iki ya da dört çekirdekli modelleri bulunurken i7 işlemcilerde ise genellikle dört ve bazı altı çekirdekli modeller buna dahil oluyor. İşlemci çeşitleri ekran kartını da etkilediği için dolayısıyla bilgisayarın performansı da ona göre etkilenir. Kullanıcının ihtiyacına göre seçmesi gerektiği laptop modelinde bunu da dikkate alması gerekir. Çünkü bir laptopun ekran kartının yüksekliği, oyunlardan yüklenecek programlara kadar pek çok işlemi etkiler. Ekran kartı yüksekse oyun grafikleri ve performansı hızlı ve kullanılacak programlar da gücünü gösterir. Casper i7, grafik programlarını kullananların ve oyun severlerin tercih ettiği bir modeldir. Ondan sonra piyasaya sürülen, orta seviye kullanıcılara hitap eden Casper i5 ise oldukça verimli bir güç tüketimine sahiptir. Casper i5 ve i7 arasında, bilgisayara yüklenebilecek programlara, oyunlara ve uygulamalara göre tercih yapılması faydalı olacaktır.