AEG Şarjlı Matkap

AEG Şarjlı Matkap Fiyatları

20 farklı AEG Şarjlı Matkap için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

DarbeliDarbesiz0 - 250 TL 250 - 500 TL 18 V58 VKabloluKablosuz2 Ah5 AhSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: AEG Motor Tipi: Şarjlı KaydetTemizle

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası AEG Özellikler Tipi Ağırlık Güç Akü Kapasitesi Metal Delme Kapasitesi Ahşap Delme Kapasitesi Beton Delme Kapasitesi Maksimum Tork Tork Ayarı Mandren Çapı Darbe Oranı Şarj Süresi Kablo Uzunluğu Akü Voltajı Kullanım Tipi Akü Seçeneği Motor Tipi Şarjlı SatıcıToplam 71 satıcı. Ürün Puanı

Darbeli MatkapDarbesiz MatkapAkülü MatkapŞarjlı Darbeli MatkapBosch Şarjlı MatkapDewalt Şarjlı MatkapEinhell Şarjlı MatkapBlack+Decker Şarjlı MatkapMakita Şarjlı MatkapStanley Şarjlı MatkapAssur Şarjlı MatkapRtrmax Şarjlı Matkap

En Çok Karşılaştırılan Matkaplar

AEG Şarjlı Matkap Sıkça Sorulan Sorular

AEG Şarjlı Matkap

Tamamen kablosuz kullanım sağladığı için yoğun ilgi gören AEG şarjlı matkap, çıkarılabilir aküden enerji alır. Farklı enerji depolama kapasitelerine sahip olan bu aküler, ürün ile birlikte gelen veya ayrı olarak temin edilebilen şarj ünitelerine yerleştirilerek şarj edilir. Oldukça pratik bir süreç sağlayan AEG şarjlı matkap modelleri, çalışma alanına ve kullanıcı durumuna göre farklı alternatifler sunar. Dolayısıyla profesyonel kullanım için tasarlanan güçlü AEG şarjlı matkap çeşitlerinin yanı sıra günlük uygulamalar için tasarlananlar da vardır. Motor gücünden çalışma süresine, mandren ölçüsünden ağırlığına kadar farklı aletlerden oluşan AEG şarjlı matkap seçkisi içinde farklı içeriklere sahip setler de bulmak mümkündür. AEG 12, 18V şarjlı matkap türlerinin yer aldığı söz konusu setlerde birden fazla akünün yanı sıra bits uçları veya farklı el aletleri de bulunabilir. Tüm AEG şarjlı matkap modellerine Akakçe yardımıyla ulaşabilir, fiyat kıyaslamaları yaparak bütçenize en uygun olanları sıralayabilirsiniz.

AEG Şarjlı Matkap Özellikleri Nelerdir?

Kablolu klasik tasarıma kıyasla elektrik enerjisi olmayan ortamlarda da kullanılabilir olan AEG şarjlı matkaplar böylece hem iç hem de dış mekan kullanımında tercih edilir. Tıpkı klasik modellerde olduğu gibi darbeli, darbesiz, kömürlü, kömürsüz gibi seçenekler sunan AEG şarjlı matkap çeşitleri, kullanıcıya konforlu kullanım sağlayan tasarım özellikleri ile fark yaratır. Yumuşak, pürüzlü ve elin doğal duruş pozisyonunu destekleyen tutma sapları ile kontrollü kullanım da sunan başarılı cihazlar, benzerlerinde kıyasla ağır olmayan gövdeleri ile öne çıkar. Hemen herkesin kolaylıkla kullanabileceği kadar kolay kontrol edilen AEG şarjlı matkap ürünleri ayrıca güvenli kullanım özellikleriyle donatılmıştır. Sezgisel kontrol paneli ile desteklenen bu özelliklerin başında otomatik durma modu gelir. Özellikle darbe özelliğine sahip olan yüksek torklu AEG şarjlı matkap çeşitlerinde bulunan bu mod, uygulama sırasında olası kazaları önlemeye yardımcı olur.

Ortalama 13 mm metal mandren kullanılan AEG şarjlı matkap tasarımları çeşitli matkap ve bits uçlarıyla uygulama yapma olanağı tanır. Söz konusu cihazların kullanıcılara sağladığı en büyük avantajlardan biri de vidalama makinesi olarak da kullanıma uygun olmalarıdır. Dolayısıyla AEG şarjlı matkap çeşitleri, bits uçları takıldığında pratik bir şekilde vidalama cihazına dönüşür. Genellikle delik açma, kanal açma, vidalama yapma gibi işlevleri olan bu aletler tadilat, montaj, demontaj, inşaat işleri ve genel yapı çalışmalarında kullanıma uygundur. Kablolu olan aletler kadar kuvvetli olan AEG 12, 18 volt şarjlı matkap ürünleri, özellikle darbeli tasarımlarda betondan mermere kadar pek çok sert yüzeyde çalışma imkânı sunar. Dolayısıyla kablolu tasarımlara alternatif olarak kullanılabilir. Üstelik ağır işler için üretilen bazı modellerde daha kontrollü bir kullanım sağlaması amacıyla çift tutma sapına yer verilir.

Farklı Yüzeylere Uygun AEG Şarjlı Matkap

Ürettiği çok yönlü elektrikli el aletleri ile tanınan Alman devi, kablolu aletlerle yapılabilecek pek çok işi akülü aletlerle yapma olanağı tanır. Bunlar arasında yer alan şarjlı matkap AEG tasarımları, ihtiyaca yönelik kullanım avantajı sunar. Başka ifadeyle günlük basit tadilat işlerinden profesyonel yapı çalışmalarına kadar farklı çalışma türleri için üretilmiş AEG şarjlı matkap bulmak mümkündür. Yüksek kullanıcı memnuniyeti ile benzerlerinden ayrılan AEG şarjlı matkap torklu, kömürsüz, darbeli, darbesiz, kömürsüz, çift akülü gibi alternatifler sunar. Dolayısıyla kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünü bulmaları oldukça kolaydır. Bu ürünler arasında yer alan darbesiz AEG şarjlı matkap, sadece dönme hareketi yaparak belirli sertlikteki yüzeylerde delikler ve kanallar açmak amacıyla kullanılır. AEG darbeli şarjlı matkap ise dönme hareketine ek olarak ileri geri vurma hareketi yaparak ekstra sert yüzeylerde delik ve kanal açmanın yanı sıra sert duvarları kırma imkânı da sunar.

Model ve tasarım bazında değişen tork değerleriyle öne çıkan AEG şarjlı matkap çeşitlerinde minimum 6 maksimum 24 tork kademe seçeneği yer alır. Bu sayede kullanıcı çalışma alanı ve yapılan işe en uygun tork ayarını dilediği gibi seçebilir. Aşırı yük koruması özelliğine sahip olması sayesinde uzun ömürlü çalışma süreci sağlayan tüm AEG şarjlı matkap çeşitlerinde çalışma alanının net olarak görülebilmesi ve karanlık ortamlarda da başarılı işler yapılabilmesi için LED aydınlatma sistemi yer alır. Ağır hizmet tipi olarak adlandırılan AEG şarjlı matkap türleri ile günlük kullanıcı için üretilenler arasında delme kapasitesi açısından bazı farklılıklar bulunur. Örneğin, ağır hizmet tipi olanlarda beton delme kapasitesi 50 mm’ye ulaşırken daha hafif işler için tasarlanan cihazlarla maksimum 20 mm beton delinebilir. Söz konusu delme kapasitesi ahşap ve metal yüzeylerde farklıdır.

İhtiyaçlara Hitap Eden AEG Şarjlı Matkap Modelleri

Görsel tasarım, akü tipi, akü kapasitesi, tutma sapı şekli, ağırlık, çalışma alanı, kontrol paneli tipi açısından farklı seçenekler sunan AEG matkap şarjlı modeller, tekli veya set formundadır. Tekli ürünlerde 1 adet AEG şarjlı matkap ile akü, akü şarj ünitesi ve taşıma çantası bulunur. AEG şarjlı matkap seti ise kullanım amacına uygun çok fazla alternatif sunar. Örneğin, bazı setlerde 2 adet AEG şarjlı matkap, aküler, taşıma çantası bulunurken bazılarında ise matkabın yanı sıra tamamı akülü vidalama, çivi çakma makinesi, sıcak hava tabancası, avuç taşlama aleti gibi ek bir veya birden fazla alet de yer alır. Bununla birlikte pek çok set içinde matkap uç seti de mevcuttur. Özellikle sık kullandığı el aletlerini toplu olarak yenilemek veya sıfırdan tamamına sahip olmak isteyenlere büyük kolaylık sunar. Üstelik aynı set içindeki aletlerin aküleri de birbirleriyle uyumludur.

AEG Şarjlı Matkap Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Konforlu bir süreç sağlaması amacıyla titizlikle tasarlanan AEG şarjlı matkap çeşitleri, kullanım önerilerine dikkat edildiğinde oldukça uzun ömürlüdür. AEG şarjlı matkap yorumları ve değerlendirmelerinde de sıkça belirtildiği gibi oldukça pratik kontrol süreci sağlayan söz konusu aletler, sezgisel kontrol paneliyle benzerlerinden ayrılır. AEG şarjlı matkapların daha uzun süre kullanılabilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar ise şu şekilde sıralanabilir:

AEG Şarjlı Matkap Fiyatları

Dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu için yoğun ilgi gören AEG şarjlı matkap modelleri, zengin bir ürün seçkisine sahiptir. Bu da kullanıcılara bütçeye uygun fiyatlı ürünü bulma açısından önemli bir avantaj sağlar. Genel olarak ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulan AEG şarjlı matkap türleri, motor gücünden tork değerine, akü kapasitesinden çalışma sesine kadar pek çok farklı etken baz alınarak fiyatlandırılır. Dolayısıyla AEG şarjlı matkap fiyatları, ürün bazında oldukça farklı seçenekler sunabilir. Örneğin, AEG şarjlı darbeli matkap fiyatları ile darbe özelliği olmayanlar farklı düzeydedir. Bununla birlikte AEG şarjlı matkap kampanya ve dönemsel indirim fırsatları sayesinde çok daha bütçe dostu hale gelir. Siz de bu tarz bir el aleti arayışındaysanız Akakçe yardımıyla AEG şarjlı matkap en ucuz fiyatlı modellere ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza uygun olanlar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.