Motosiklet Tulumu

Motosiklet Tulumu Fiyatları

Dainese Motosiklet Tulumu Yamaha Motosiklet Tulumu IXS Motosiklet Tulumu

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası

Motosiklet Montu Motosiklet Eldiveni Motosiklet Pantolonu Motosiklet Maske ve Balaklava Kask Motosiklet Çantası Motosiklet Kilidi Motosiklet Brandası Motosiklet Ayakkabısı Dainese Motosiklet Tulumu Yamaha Motosiklet Tulumu IXS Motosiklet Tulumu

Motosiklet Tulumu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Motosiklet Tulumları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Motosiklet Tulumu:
  1. Dainese Assen 2 Perforeli Deri Tulum Mavi Kırmızı
  2. Dainese T. Avro Div. Estıva Tulum Siyah Yarış Tulumu Moto Gp Pist 60
  3. Yamaha Speedblock Tek Parça Deri Racing Yarış Tulumu 54
  4. Dainese Laguna Seca Deri Tulum Kırmızı Yarış Tulumu Moto Gp Pist
  5. Dainese/Gen-Z Lthr 1PC Suıt Perf. Fluo Ylw Lıgt Blu Çocuk Tulum

Motosiklet Tulumu

Motor sürücüleri için önemli güvenlik önlemleri arasında bulunan motor tulumu çeşitleriyle güvenli yol sürüşü sağlayabilirsiniz. Her mevsim kullanılabilen, bütün vücudu saran oldukça korunaklı ürünler arasında bulunan motosiklet tulumları fiziki koruma sağlaması açısından önemlidir. Şık tasarımlı parçalar hem amatör hem de profesyonel motorcular tarafından tercih edilir. Motosiklet deri tulum modelleri yağmurlu, karlı ya da sert rüzgarlı havalarda dahi rahatlıkla kullanılabilir. Üstün koruma özelliğine sahip olması için üretiminde özel sentetik malzemeler kullanılır. Motosiklet tulumu sürücülerin rahatını sağlarken güvenlik hissi de verir. Farklı beden seçeneklerine sahip olan motosiklet koruyucu tulum çeşitleri farklı kalıplara sahip olan kişiler için özel olarak tasarlanır. Sürüş keyfinizi ikiye katlayacak modeller arasından bedeninize ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca ayarlanabilir bel, bilek bölümleri sayesinde rahat hareket ederek kısıtlama yaşamazsınız. Erkek ve bayan motor tulumu kumaş türleriyle işlev kapasitesi açısından çeşitlenir. Tarzınıza uygun seçenekleri incelerken motosiklet belliği gibi farklı ürünlere de sürüş sırasında rahat etmek için göz atabilirsiniz.

Motosiklet Tulumu Ne İşe Yarar?

“Motosiklet tulumu ne işe yarar?” sorusu motor sürücüleri tarafından araştırılan bir konudur. Ergonomik tasarımlara sahip olan motosiklet tulumu çeşitleri motor üstündeyken rahat edebilmeniz için özel olarak tasarlanır. Motosiklet tulumu ayarlanabilir kemerli bölümleri sayesinde bedeninizle uyumlu olur. Motosiklet mont ve pantolonlarıyla benzer beden seçeneklerine sahip olan modellerin el, ayak bileklerinde lastikler bulunur. Bu sayede giyimi ve çıkarması oldukça kolaylaşır. Motosiklet tulumu kadın ve erkek modelleri reflektif bölümleri sayesinde karanlık yollarda belirgin olmanızı sağlar. Gece karanlığında parlayan parçalar karşı yoldan gelen yolcuların sizi rahatça görebilmesine imkan tanır. Bu sayede oluşabilecek kaza riskleri de minimum seviyelere indirilir. Ayrıca neon ya da canlı renklerde üretilen yazlık motosiklet tulumu sayesinde yol boyu belirginliğinizi koruyabilirsiniz. Bu tulumlar her türlü darbeye, kötü hava koşullarına karşı da dayanıklıdır. Özellikle dikiş kısımları rüzgara ve suya karşı tam koruma sağlar. Genellikle kış aylarında ya da yarışlarda tercih edilen deri bayan motosiklet tulumu sert havalarla başa çıkmayı kolaylaştırır. İç astarları da hem terlemenizi hem de üşümenizi engeller. Motosiklet tulumu erkek ve kadın modelleriyle trafikte görünürlüğü artırarak güvenliğinizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Motor Tulumu Kullanımı

Farklı renk ve tasarımlara sahip olan motorcu tulumu çeşitleri kullanım bakımından da oldukça pratiktir. Tek ya da çift parça olarak tasarlanan motosiklet tulumları farklı beden ölçülerine göre de çeşitlenir. “Motosiklet tulumu nasıl giyilir?” sorusu merak edilebilir. Motosiklet tulumu giyilirken ilk olarak ayaklar, ardından gövde, son olarak da kollar geçirilir. Havanın içeri girmesini sağlayan boşluklar vücudunuzun tahriş olmasını engeller. Kışlık motor tulumu veya motosiklet yağmurluğu kötü hava koşullarına karşın üstün koruma sağlar. Isı dengesini koruyan ürünler üşümeden yol boyu gitmenize yardımcı olur. Aynı zamanda üzerinizde uzun süre kalsa dahi koku yapmaz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen motosiklet kışlık tulum uzun süreli kullanım sağlar. Motorcu tulumu erkek ve kadın modelleri su geçirmez özellikleri sayesinde yağışlı havalarda da sürüş keyfini artırır. Yağmurluk kumaşından üretilen modeller suyun iç astara geçmesini engeller. Kaliteli iç astar, tüm su geçirmez motor tulumu çeşitlerinde bulunur.

Sürüş Konforunu Artıran Motosiklet Tulumu Özellikleri

Uzun ya da kısa yolculuklarda kullanabileceğiniz motorcu tulumları üstün koruma sayesinde sürüşten keyif almanıza yardımcı olur. Motorcu tulumu bayan ve erkek modelleri vücudunuzu baştan aşağı korur. Hafif, esnek ve yumuşak yapılarına rağmen gövdenizi, kollarınızı, ayaklarınızı maksimum seviyede güvende tutmaya yardımcı olur. Ayrıca vücudu sardığı için hiçbir yerden potluk oluşturmaz. Motor tulumu erkek ve kadın bedenlerine göre özel olarak üretilir. Farklı beden seçenekleri vücut yapısıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Bu sayede vücuttaki her bir bölüm korunur. Tehlikeli yollarda dahi üstün koruma ve konfor sağlayan kadın motosiklet tulumu çeşitleri kaza yapma riskini minimum seviyelere indirir. Ürünleri sadece günlük kullanımda değil, yarışlarda da tercih edebilirsiniz. Yarışlarda tehlike riski arttığı için ürünlerin modellerinin özellikleri bu doğrultuda değişebilir. Motosiklet yarış tulumu çeşitleri hareket kabiliyetinizi etkilemeden, kazalara karşı korunaklı bir şekilde yarışı tamamlamanıza yardımcı olur. Konforu, emniyeti, sürüş keyfini maksimum seviyelere çıkaran motosiklet tulumu rakiplerinizi geçmenizi de sağlar. Pek çok fiyat aralığına sahip olan motosiklet tulumlarını en uygun fiyatlarla almak için kara cuma indirimlerinden Akakçe farklı ile faydalanabilirsiniz.

Motosiklet Tulumu Çeşitleri

Hem yazın hem de kışın kullanılabilen motor deri tulum çeşitleri yaz aylarında serin, kış aylarında ise sıcak tutar. Terlemeyi önleyen kumaş yapıları sayesinde uzun yolculuklarda dahi rahat etmenizi sağlar. Kış aylarında ise bütün vücudu saran tasarımları sayesinde sert havalardan etkilenmenizi engeller. Oldukça rahat, bir o kadar da güvenilir şekilde tasarlanan motosiklet tulumu çeşitleri hafif yapılarıyla da dikkat çeker. Üretimlerinde kullanılan sentetik kumaşlar sayesinde motor üstünde fazladan ağırlık yapmaz, yol boyu konforunuzu korumanıza yardımcı olur. Tulum motor için tasarlanan çeşitler yırtılmaya ve aşınmaya karşı tam korunaklıdır. Hem yazlık hem re kışlık motosiklet tulumu olası kaza durumlarından sonra dahi işlevselliğini korur. Oldukça hafif ama bir o kadar da sağlam olan dış yapısı sayesinde darbelere karşı tam koruma sağlar. Hava şartları ne olursa olsun kullanabileceğiniz motorcu tulumu kadın, erkek çeşitleri gelişmiş özellikleriyle sürtünme sonucunda minimum hasar alarak kaliteli bir kullanım sunar. En iyi motosiklet tulumu için kullanıcı yorumlarını inceleyerek marka karşılaştırması yapabilirsiniz. Motosiklet tulum fiyatları ve karşılaştırma sayesinde aradığınız modeli bulmanız kolaylaşır.

Uygun Fiyatlı Motosiklet Tulumu Modelleri Akakçe’de

Vücut ısısını koruyan, terlemeyi engelleyen ve darbelere karşı dayanıklı olan motosiklet tulumu üretilirken gelişmiş kumaş teknolojileri kullanılır. Motosiklet tulum bedenleri kumaşların kaliteleri doğrultusunda vücut yapısıyla tam uyum sağlar. Motor sürüşünü hem güvenilir hem de konforlu hale getiren moto tulum modellerinin çeşitleri kadar fiyatları da merak edilir. Mikro gözeneklere sahip olan ürünler nefes alabilme ve su geçirmeme özellikleri doğrultusunda da fiyatlandırılır. Motor tulum fiyatları üretim esnasında kullanılan kumaşlar doğrultusunda da değişebilir. Deri ve sentetik kumaş modellerinin fiyatları farklılık gösterir. Motorcu tulumu fiyatları hangi mevsimde kullanılacağına göre de farklılaşır. Yağmurluk kumaşından üretilen modeller farklı özelliklere sahiptir. Bu modeller bahar ayları için de uygundur. Motosiklet tulumu fiyatları listesine Akakçe üzerinden ulaşarak karşılaştırma yapmanız mümkün olur. Yırtılmaya, parçalanmaya karşı dayanıklı olan hem cırt cırtlı hem de fermuarlı motosiklet tulum çeşitleri sayesinde sürüş sırasında korunaklı ve içiniz rahat şekilde yol alabilirsiniz.