2 Gözlü Ocak

2 Gözlü Ocak Fiyatları

187 farklı 2 Gözlü Ocak için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Toplam Göz Sayısı2 Gözlü
 • Ocak TipiDoğalgazlı
 • Ocak TipiTüplü
 • Toplam Göz Sayısı4 Gözlü
 • Toplam Göz Sayısı5 Gözlü
 • Ocak YüzeyiCam
 • Ocak YüzeyiMetal
 • Kullanım TürüAnkastre
 • Kullanım TürüSet Üstü
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 8 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Toplam Göz Sayısı2 Gözlü
Fiyatı 0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüOcak TipiOcak YüzeyiToplam Göz SayısıGazlı Göz SayısıElektrikli Göz SayısıOcak Izgara TipiKontrol PaneliGenişlikDerinlikYükseklikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (187)

4'lü Doğalgazlı Ocak Doğalgazlı Ocak 4 Gözlü Ocak 4 Gözlü Tüplü Ocak Doğalgazlı Cam Ocak Doğalgazlı Ankastre Ocak Set Üstü Doğalgazlı Ocak Tüplü Ocak 4'lü Set Üstü Ocak Ankastre Cam Ocak Cam Ocak Set Üstü Tüplü Ocak

En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

2 Gözlü Ocak Sıkça Sorulan Sorular

2 Gözlü Ocak

Yaşam alanlarında kullanılan eşyalar, teknolojinin gelişmesiyle birlikte doğru orantılı olarak değişir. Özellikle de mutfakta kullanılan beyaz eşyalar ve pişirme aletlerinde bu değişim sıklıkla görülür. En sevdiğiniz yemekleri yaparken 2 gözlü ocak çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Eğer mutfakta kullanım alanınız kısıtlıysa ocak 2 gözlü tercih edilebilir. Genellikle kapalı yaşam alanlarında tercih edilen söz konusu ürünler, bahçe ya da balkon gibi ortamlarda da kullanılmak için seçilebilir. Kullanım alanının yanında ürünlerin harcadığı enerji çeşidi de farklılık gösterebilir. Doğalgazlı, elektrikli, tüplü, gazlı ve LPG’li kullanım türleri bu modellerde mevcuttur. Aynı zamanda set üstü ve ankastre gibi model seçenekleri de kullanıcıya sunulur. Kullanacağınız mutfağa uygun seçimler yaparak yemeklerinizi daha konforlu şekilde yapabilirsiniz. 2 gözlü LPG’li ocak ya da doğalgazlı modelleri inceleyerek karşılaştırma yapabilir aynı zamanda elektrikli modellere de göz atabilirsiniz. Mutfağınız için set üstü ocak iki gözlü modelleri alırken dekorasyonunuza uygun renk seçerek tarzınızı burada da yansıtabilirsiniz.

2 Gözlü Ocak Modelleri Nelerdir?

Mekanizmaları oldukça basit olan 2 gözlü ocaklar piyasada farklı markalar tarafından farklı modellerde bulunur. 2 gözlü doğalgazlı ocak modelleri, doğalgazlı alt yapıya sahip mutfaklara uygun şekilde üretilir. Genellikle binalarda doğalgaz enerjisi bulunan kullanıcılar, iki gözlü doğalgazlı ocak tercihinde bulunabilirler. Doğalgazlı 2 gözlü ocak modelleri, kaynaklardan gelen enerjiyle birlikte sorunsuz bir çalışma sunar. Bu sayede 2 gözlü ocak doğalgazlı tercihinde bulunan kullanıcılar, binalarıyla uyumlu bir çalışma prensibine sahip ürünü tercih etmiş olabilirler. Markaların model seçenekleri arasında elektrikli iki gözlü ocak ürünleri de yer alır. Elektrikli 2 gözlü ocak modelleri, elektrik enerjisiyle çalışır. Ev dışında yurt ve iş yerlerinde de tercih edilir. İki göz elektrikli ocak modelleri yalnızca prize takılarak kullanılabilir. Bu sebeple prizle ocak arasında bir mesafe olması gereklidir. İki gözlü elektrikli ocak çeşitleri, kullanım türlerine bağlı olarak da farklı modellere sahiptir. Örneğin; ankastre özelliklere sahip modeller olabildiği gibi 2 gözlü elektrikli set üstü ocak modelleri de markaların ürün kategorisinde yer alabilir. Bu seçenekler arasından seçim yaparken kullanım alanınıza göre karar verebilirsiniz. Elektrikli ocak iki gözlü modellerin yanı sıra tüple çalışan modeller de bulunur. 2 gözlü tüplü ocak modelleri tercihinde tüpün kaçak yapıp yapmaması ve açık kalmadığına emin olmak önemli bir detaydır. İki gözlü tüplü ocak modellerini piknik ve kamp gibi alanlarda da tercih edebilirsiniz. Elektrikli, doğalgazlı ve tüplü modellerin tamamı düğmeli bir çalışma prensibine sahiptir. Yüzey tasarımları emaye materyali ile gerçekleştirilir. Tüplü ocak 2 gözlü modelleri ve diğer modelleri inceleyerek size en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Kullanım Alanına Göre 2 Gözlü Ocak Seçimi

Geleneksel ocaklardan farklı türde olan iki gözlü ocak ölçüleri, minimalist kullanımlar için sonuçlar ortaya koyabilir. Toplam göz sayısı iki adet olduğu için mutfaklarda ya da farklı ortamlarda taşıması kolay ürün grubu arasında yer alır. Boyutları daha küçük olduğu için kullanım alanı dar olan kullanıcılar bu modellere yönelebilirler. Gazlı çalışma prensibine sahip modelleri ya da diğer çalışma prensibine sahip modelleri incelerek seçim yapabilirsiniz. İki gözlü gazlı ocak modelleri, emniyetli kullanımlarıyla ön plana çıkar. 2 gözlü gazlı ocak ile mutfağınızda enfes yemekler pişirebilirsiniz. İki gözlü gazlı ocak modelleri markaya göre farklı renklerde olabilir. Kullanım alanına göre seçim yapabilirsiniz. İster 2 gözlü set üstü ocak isterseniz de ankastre modelleri seçebilirsiniz. Burada seçiminizi mutfağınızdaki dekorasyona ve alana göre yapmanız gerekir. İki gözlü ocak ölçülerine göz atarak size en fayda sağlayacak ürünü almanız gerekir. Her mutfağa ve pişirme alanına uygun ölçüde bulunan modelleri tüm özelliklerini inceleyerek tercih etmeniz uzun kullanım için önemlidir. Bununla birlikte su sebilli buzdolabı modelleri ve diğer elektronik eşyaları da incelerek size fayda sağlayacak seçimler yapabilirsiniz.

2 Gözlü Ocak Nasıl Kullanılır?

Her geçen gün daha fazla tüketiciye ulaşan 2 gözlü elektrikli ocak, indüksiyonlu ocak ya da ankastre özelliğe sahip ocaklar, portatif kullanımlar için elverişli özelliklere sahiplerdir. 2 gözlü indüksiyon ocak modeli, kullanım prensibi bakımından profesyonel sonuçlar ortaya koyar. Ürünlerin üzerinde yer alan düğmelerle kontroller yapılır. Isı ayarlamaları da düğmelerle kontrol edilerek gerçekleştirilir. Eşit derecede ısıtma özelliği sayesinde hızlı pişirmeler gerçekleştirebilir. 2 gözlü ocak tüplü ürünlerin ise kullanım alanları geniştir. Kullanım alanı geniş olan ürünlerden biri de iki gözlü ankastre gazlı ocak modelleridir. Ankastre modeller, enerji türüne bağlı olarak elektrik ya da gaz tüketimi ile çalışma gösterir. Ankastre 2 gözlü ocak seçenekleri ise ev ve ofis gibi alanlarda günlük pişirmeler için tercih edilebilir. Rutin olarak yemek pişirilen alanlarda set üstü 2 gözlü ocak ürünleri de kullanılabilir. Tercih edeceğiniz iki gözlü ankastre ocak modelleri, kompakt bir kullanım imkanı verirken set üstü seçeneklerde ise farklı avantajlara sahip olabilirsiniz. İki gözlü set üstü ocak modelinde ise daha detaylı ve uyumlu kullanımlar elde edebilirsiniz. Kullanım alanları geniş olan ürünleri pratik bir şekilde çalıştırarak kullanabilirsiniz. Elektrikli modellerde fişi prize takmanız ve düğmelerden ayarı yapmanız yeterli olurken gazlı ve tüplü modellerde de benzer bir kullanım mevcuttur. Gaz ve tüp bağlantısı yapıldıktan sonra düğmelerden ürünü açarak ocağın ateşini fitilleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için kullanma kılavuzuna da göz atabilirsiniz.

2 Gözlü Ocak Temizliği Nasıl Yapılır?

Küçük alanlarda ve iş yerlerinde tercih edilebilen 2 göz ocak modellerinin bakım ve temizlik işlemlerinde belirli bir rutin belirlenmesi önemlidir. Belirli aralıklarla ocağın yüzey ve kenarlarında oluşan kalıntıların temizliğini yapmak, size pratiklik kazandıracaktır. Üretici markaların tasarladığı modellere göre yüzeylerde temizlik işlemleri değişebilir. Örneğin; yüzey kısımlarında cam materyali kullanılan modellerde yalnızca nemli bir bezle temizleme işlemi yapılabilir. Camla üretildiği için aşındırma oluşturabilecek temizlik işlemlerin yapılmaması önemli olabilir. Yüzey alanları seramik ya da vitroseramik materyaliyle üretilen modellerde ise çeşitli sebeplerden matlaşma ve renk atma gibi problemler oluşturmaması için temizlik işleminde titiz davranmak, önemlidir. Bu gibi yüzeylerde ılık su kullanarak düzenli aralıklarla kalıntı bırakmadan bakım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Markaların önerdiği temizlik ve bakım talimatlarını inceleyerek tercih ettiğiniz modele uygun bir rutin oluşturabilirsiniz.

2 Gözlü Ocak Çeşitleri Akakçe’de

Farklı markaları ve bu markaların modellerini bir arada görüntüleyebileceğiniz Akakçe’de güvenilir bir online alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. Platform üzerinde arama yapacağınız 2 gözlü ankastre ocak ya da farklı kullanım türlerinde bulunan ürünler hakkında tüm detayları öğrenerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerde kullanılan malzemeleri incelerek mutfağınız için farklı modelleri karşılaştırabilirsiniz. 2 gözlü cam ocak ya da seramik ocak tercihinde bulunabilirsiniz. Mutfaklarınızda ve çeşitli dış alanlarda kullanabileceğiniz iki gözlü ocak fiyatları, enerji türlerine ve kullanım alanlarına göre değişebilir. Tercih edeceğiniz ürün elektrikli bir model olacak ise 2 gözlü elektrikli ocak fiyatları ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Yanı sıra satın almak istediğini ürün doğalgaz enerjisine sahip olmalı ise araştırmalarınızı iki gözlü doğalgazlı ocak fiyatları şeklinde yaparak markaların modellerini listeleyebilirsiniz. 2 gözlü ocak fiyatları, bu anlamda oldukça geniş bir aralıktadır. Çünkü ürünlerin üretimini yapan pek çok marka bulunur. Beko, Electrolux, Bosch, Arnica, Femaş ve daha pek çok beyaz eşya markası arasından bir ürün filtrelemesi yapabilirsiniz. Bu sayede bütçeniz ile uyumlu seçenekleri görüntüleyebilir ve size en uygun seçimleri satın alabilirsiniz. Markaların ürünlerinin teknik özelliklerini de model açıklama bölümlerini de inceleyerek öğrenebilirsiniz. Kullanım talimatlarından ürün görsellerine, ölçülerinden temizlik ve bakım uyarılarına kadar ayrıntılı incelemeler gerçekleştirebilirsiniz. Tüm markalar ve modeller hakkında değerlendirmesi yapılan kullanıcı yorumlarını okuyarak da farklı ön bilgiler elde edebilirsiniz. Dilerseniz çok satanlar listesi ya da 2 gözlü elektrikli ocak en ucuz gibi arama yöntemleriyle de farklı seçenekleri görüntüleyebilirsiniz. Bu gibi aramaları, yaşam alanınızda kullanabileceğiniz farklı ürünlerde de gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin 9000 btu klima en ucuz gibi bir arama yaparak tam olarak istediğiniz ürünün avantajlı sonuçlarını inceleyebilmeniz mümkündür.