Termometre

Termometre Fiyatları

667 farklı Termometre için fiyatlar listeleniyor.

Xiaomi Termometre WellHise Termometre Weewell Termometre ThermoPro Termometre Philips Avent Termometre Medisana Termometre

Fiyatı Düşen Termometreler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Termometreler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 50 TL 50 - 100 TL Nem ÖlçerDijitalWi-FiHassas ÖlçümMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 28Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Derinlik Genişlik Kullanım Alanı Kullanım Türü Maksimum Sıcaklık Ölçümü Malzeme Türü Minimum Sıcaklık Ölçümü Pil Türü Sıcaklık Hassasiyeti Türü Yükseklik Ürün Puanı Renk

Omron C28PTekerlekli SandalyeAntioksidanPropolisTens CihazıEldivenHasta YatağıMaskeDeprem ÇantasıXiaomi TermometreWellHise TermometreWeewell Termometre

En Çok Karşılaştırılan Termometreler

Termometre Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Termometre Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Termometreler hangileri?

Bugün Akakçe'de 667 farklı model arasında

En çok satan Termometreler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Termometre:
  1. Xiaomi Mi 2 Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer Termometre
  2. Xiaomi Mijia Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer Termometre
  3. Wellhise HTC-1 Dijital Termometre
  4. Weewell WHM150 Nem Ölçer Termometre
  5. ThermoPro TP50 Nem Ölçer ve Termometre

Termometre

Hava ve ortam sıcaklığının belirlenmesinde kullanılan termometre, geniş kullanım alanına sahiptir. Evlerde, ofislerde, okullarda ve hastanelerde kullanılan cihazlar, ortam sıcaklığının kaç derece olduğunu belirlemeye yarar. Çalışma mantığı son derece basit olan cihazlar, basit çalışma mantıkları sayesinde pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilir. Minimal tasarımları ile öne çıkan ürünler, önemli markalar tarafından geliştirilir. Pratik aletler olan termometreler; model, tasarım, donanım özellikleri, kullanım biçimleri ve alanları ile birbirinden farklıdır. Geniş ürün yelpazesine sahip oldukları için farklı ihtiyaçları verimli şekilde karşılayabilir. Sadece ortam sıcaklığını değil aynı zamanda ortamdaki nemi ölçen modeller de bulunur. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte termometrelerin tasarımı değişmiştir. Cıva ve alkol ile çalışan modellerini yerini dijital özelliklere sahip seçenekler almıştır. Termometre çeşitlerini detaylı biçimde inceleyerek, ihtiyaçlarınıza uygun ve kullanışlı ürünleri tercih edebilirsiniz.

Termometre Ne Demek?

Temel işlevi sıcaklık ölçmek için kullanılan tüm cihazlar termometre olarak adlandırılır. Sıcaklık derecesinin alçalıp ve yükselmesine göre tepki veren aletler çoğunlukla cıva ve alkol içeren geniş haznelere sahiptir. Yeni nesil teknolojilerle birlikte termometrelerin çalışma şekilleri değişebilir. Tamamen elektronik mekanizmalara sahip olan cihazlar, ortam sıcaklığını hızlı ve doğru şekilde ölçerek sizi bilgilendirir. Birçok farklı ortamında hava sıcaklığı termometreler kullanılarak belirlenir. Oda içi termometre çeşitleri ev, hastane, laboratuvar ve bilimsel test merkezleri gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir. Ortam sıcaklığının kontrol edilmesi birçok iş sektörü için son derece önemlidir. Endüstri alanında faaliyet gösteren birçok kurum için vazgeçilmezler arasında yer alır. Özellikle gıda, teknoloji, sanayi ve imalat sektörlerinde gerçekleştirilen üretim faaliyetlerinde kullanılır.

Termometre Ne İşe Yarar?

Birçok kullanıcı için "Termometre ne işe yarar?" sorusu merak konusudur. Termometreler sayesinde birçok farklı ortamın hava ve nem sıcaklığı doğru ölçümler ile belirlenebilir. Meteorolojiden sanayi sektörüne, tıp alanında bilimsel çalışmalara kadar pek alanda işlevsel olarak kullanılır. Günlük hayatta işlevselliği ile yer bularak evlerde de sıkça tercih edilir. Ortamın yanı sıra çeşitli çalışmaların da sıcaklıkları cihazlar sayesinde ölçülebilir. Fabrikalarda ve laboratuvarlarda profesyonel termometre kullanımı yaygındır. Farklı ölçü birimlerinde sıcaklık ölçerek işlemlerin hatasız yapılmasına katkıda bulunur. Özel mekanizması sayesinde ortamdaki havanın sıcaklığını tepkilere bağlı olarak ölçer. Kullanım amacına bağlı olarak farklı ölçüm teknikleri ve ölçü birimleri bulunur. Ortam sıcaklığının hassas şekilde ölçülmesi için kullanılan kaliteli termometre çeşitleri de yaygın şekilde kullanılır.

Sıcaklığı ölçülecek ortamın özelliklerine göre ürünlerin işlevselliği de değişiklik gösterir. Yüksek sıcaklık ölçümlerinde kullanılan cihazlar ile ev tipi modeller birbirinden farklı mekanizmalara sahiptir. Profesyonel modeller oldukça yüksek sıcaklıkları ölçmek için kullanılır ve üstün dayanıklılığa sahiptir. Ev tipi modeller ise daha hassas tasarımları ile ortalama sıcaklıkları ölçme konusunda elverişlidir. Belirlenen sıcaklık sayesinde ortamın ısı ayarlaması daha kolay ve doğru şekilde yapılabilir. Özellikle ameliyathane gibi sıcaklığın önemli olduğu ortamlarda sıcaklık termometreler sayesinde doğru seviyeye getirilir. Aynı zamanda bilimsel çalışmalarda ve bozulma ihtimali bulunan ürünlerin yer aldığı ortamlarda da sıcaklık ölçer termometre çeşitlerine ihtiyaç duyulur. Kullanım alanına bağlı olarak farklı modellere göz atabilir, ürünlerin işlevsel özelliklerini değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Kullanışlı Termometre Çeşitleri

Endüstriyel malzeme üretiminde, bilimsel çalışmalarda, bebekli evlerde, hastanelerde ve iş yerlerinde kullanılan termometreler farklı işlevsel özelliklere sahip çeşitler ile satışa sunulur. Modeller temel çalışma prensipleri ile birbirinden ayrılır. Katı, sıvılı, gazlı, metal ve dijital şeklinde sınıflandırılan ürünler, kullanım amaçları ve alanları bakımından değişik özelliklere sahiptir. Kullanışlı özellikleri ile öne çıkan dijital modeller, günümüzde sıkça tercih edilir. Doğru ve güvenilir sıcaklık ölçümü açısından kullanışlı oldukları için hem günlük hayatta hem de profesyonel alanlarda sıkça bulunur. Termometre çeşitleri kullanım alanına bağlı olarak farklı özelliklere sahiptir. Katı termometre çeşitleri sıvılı, gazlı ve metal modellerin ölçemediği sıcaklıkları ölçmek için elverişlidir. Fabrikalarda sıkça tercih edilen ürünler yüksek sıcaklıkları belirlemeye yardımcı olur. Ayrıca Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısına sahip cihazlar cep telefonunuz ile entegre şekilde çalışır.

Isıya dayanıklı termometre çeşitleri profesyonel üretim alanlarında ve bilimsel çalışmalar için idealdir. Yüksek sıcaklıkları belirleme işlevleri ile öne çıkan ürünler, en duyarlı termometre çeşitleri arasında yer alır. Hassas ölçümleri sayesinde ortamın hava sıcaklığınızı titiz şekilde ölçerek doğru sonuçlar almanıza yardımcı olur. İyi bir ölçüm için duyarlı modellerin tercih edilmesi önerilir. Ortamın nem miktarı, saat ve tarih gibi bilgilerin bulunduğu çeşitler de yoğun ilgi görür. Tek kullanımlık termometre çeşitleri hastanelerde ve muayenehaneler de hastaların vücut sıcaklığını ölçmek için tercih edilir. Hastaneler gibi hijyenin son derece önemli olduğu alanlarda tek kullanımlık özelliğe sahip çeşitler daha elverişlidir. Termometre özellikleri ve çeşitleri ile ilgili ürünleri detaylı şekilde inceleyebilir, gereksinimlerinize uygun olanları sipariş edebilirsiniz.

Termometre Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok farklı özelliğe sahip termometre bulunduğu için hangi modeli seçeceğiniz konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Sıcaklığın yanı sıra nem ölçer termometre çeşitleri de kullanışlı özellikleri nedeniyle tercih edilebilir. İç ve dış mekânların hava sıcaklığını ölçmek için kullanılan cihazların seçiminde bunlara dikkat edebilirsiniz:

‘’Termometre nasıl kullanılır?’’ sorusunun yanıtı kullanıcılar için merak konusudur. Birçok farklı özelliğe sahip olan modeller, fonksiyonlarına bağlı olarak ayarlanarak kullanılır. Ev içi termometre modellerinin sıcaklık ölçümünü doğru şekilde gerçekleştirmesi için fonksiyon ayarlarının doğru şekilde yapması gerekir. 10 ile 40 derece termometre çeşitlerinin ev ve ofislerde sıcaklık ölçümü yapması için ideal değerler olarak belirlenmiştir. Ev tipi modeller bu sıcaklık aralıklarında daha doğru çalışabilir. Ürünlerin kullanım kılavuzları kullanım biçimleri konusunda size yardımcı olabilir. ‘’Termometre nerede satılır?’’ diye merak ediyorsanız Akakçe ile sağlık ve kişisel bakım ürünleri arasında karşılaştırma yaparak, ihtiyacınız olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kolonya, ateş ölçer ya da tansiyon aleti gibi farklı ürün gruplarını inceleyerek tercihlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca termometre önerisi almak için farklı modellere yapılan kullanıcı yorumları size yardımcı olur. Ürün değerlendirmeleri kullanım alanınıza uygun ürünü bulmanızı sağlar.

En Avantajlı Termometre Fiyatları

Termometre fiyatları marka, model, kullanım biçimi ve teknik özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Fonksiyonları bakımından birçok farklı ihtiyacı karşılayan ürünler, işlevselliklerine kıyasla uygun düzeyde fiyatlara sahiptir. En hassas termometre modelleri Xiaomi, Beurer, HTC, Philips, Weewell, Loobex gibi dünyaca ünlü markalar tarafından geliştirilir. Kullanışlı tasarım detayları ile beklentileri karşılayan modeller arasından ihtiyaçlarınıza uygun modeli güvenle tercih edebilirsiniz. En iyi termometre modelleri en uygun fiyatlarla Akakçe’de listelenir. Fiyat karşılaştırma listelerinden aradığınız ürünün uygun fiyatlı çeşitlerini sıralayabilir, bütçe dostu fiyatlarla sunulan modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sesli, ışıklı, alarmlı, Bluetooth ve Wi-Fi özellikleri bulunan ısı ölçer termometre modelleri birçok farklı gereksinimi verimli şekilde karşılar. Modelleri detaylı şekilde inceleyebilir, termometre satın alarak dilediğiniz alanda ortam hava sıcaklığı ölçümü yapabilirsiniz.