Tavan Kaplama

Tavan Kaplama Fiyatları

107 farklı Tavan Kaplama için fiyatlar listeleniyor.

Aktüel Broşürlerden Tavan Kaplamaları

  • Malaga Tavan KaplamaKoçtaş94,99 TL

Fiyatı Düşen Tavan Kaplamaları

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü

Yalıtım MalzemesiDuvar KağıdıStraforStropiyerDuvar KaplamaDuvar Çıtasıİç Cephe BoyasıRadyatörKapıTesisat MalzemesiRadyatör AksesuarıKapı Kilidi

Tavan Kaplama Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Tavan Kaplamaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 107 farklı model arasında

En çok satan Tavan Kaplamaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tavan Kaplama:
  1. Lambiri Fugalı Fındık Plastik Pvc Duvar - Tavan / 10 Adet 20 Cm X 3 Metre - 6 Metrekare
  2. 595X595X8Mm Kırçıllı At 631 Asma Tavan Paneli
  3. Tavan Kaplaması EPS 500X500x10mm Paris
  4. Büker Plastik Koyu Meşe Plastik Pvc Duvar Tavan Lambiri 10'lu 20 cm x 1 Metre 2 Metrekare - 20 cm x 1m
  5. Tavan Kaplaması EPS 500X500x10mm Yeni Lille

Tavan Kaplama Modelleri

Tavan kaplama ürünleri, hem yaşam alanlarında hem de iş yerlerinde kullanabileceğiniz en önemli yapı malzemeleri arasında yer alıyor. Tavanlarınızın şık ve etkileyici bir görünüm sergilemesine yardımcı olan tavan kaplama modelleri, aynı zamanda yalıtım amacıyla da tercih edilebiliyor. Sesin, soğuğun ve sıvı akışının evinize ya da ofisinize girmesini önleyen tavan kaplama malzemeleri, dileyen kullanıcılar için ışıklı olarak da tasarlanabiliyor ve böylece aydınlatma ürünleri ile birlikte de kullanılabiliyor. Önde gelen inşaat malzemeleri markaları tarafından tasarlanan pek çok tavan kaplaması seçeneği ise Akakçe’de sizi bekliyor. Yapı Market ve Yapı, İnşaat Malzemesi kategorilerinin altında çok sayıda ürün bulabilir ve dilediğiniz mekânın tasarımını hayallerinizdeki hâle kolayca getirebilirsiniz.

Tavan Kaplama Modelleri

Tavan kaplama çeşitleri, farklı mekânlar ve farklı ihtiyaçlar için zengin seçenekler hâlinde tasarlanıyor. En çok kullanılan ürünler arasında ise tavan kaplama kâğıdı, tavan kaplama folyosu, tavan kaplama paneli ve tavan kaplama ahşap yüzey modelleri ön plana çıkıyor. Kağıttan imâl edilen ürünler, desenli tasarımları ve şık görünümleriyle mekân dekorasyonlarınıza katkı sağlıyor ve tavanlarınızın derinlikli bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Tavan kaplama resimli modelleri, ağırlıklı olarak kendiliğinden yapışkanlı şekilde tasarlanıyor ve böylece kolayca uygulanabiliyor. Tavan kaplama yapışkanlı modelleri, iz bırakmayan yapıları sayesinde tavan deseninizi değiştirmek istediğiniz zaman kolayca sökülebiliyor. Resimli tavan kaplama ürünleri, dileyenler için folyodan da imâl edilebiliyor. Tavan kaplama alüminyum folyoları, dayanıklı yapıları sayesinde rutubete ve neme karşı yüksek direnç gösterirken renkli desenleriyle de fark yaratıyor.
Panel şeklinde tasarlanan tavan kaplama plakaları, dileyenler için plastikten, dileyenler için ise PVC’den üretiliyor. Tavan kaplama plastik panelleri, ağırlıklı olarak tuvaletlerde ve banyolarda tercih ediliyor. En sevilen banyo tavan kaplama çeşitleri arasında yer alan plastik modeller, kolayca temizlenebilmeleri ve ses yalıtımı sağlayabilmeleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. En beğenilen tavan kaplama banyo panelleri arasında PVC modeller de bulunuyor. Tavan kaplama PVC seçenekleri, hem dayanıklı hem de uzun ömürlü olmalarıyla kullanıcılardan tam puan alıyor. Banyo dışı alanlarda da rahatça kullanabileceğiniz PVC hazır tavan kaplama panelleri, en uygun taban kaplama ürünleri arasında bulunmalarıyla da dikkat çekiyor. Son derece ideal olan PVC tavan kaplama fiyatları, dilediğiniz alanın tavanını kusursuz bir hâle getirirken aynı zamanda bütçenizi de koruyor.

Tavan Kaplama Modellerinin Kullanım Alanları

Tavanlarınızı kolayca kaplayabilmenize imkân tanıyan ürünler, pek çok farklı amaçla kullanılabiliyor. Tavan kaplama köpüğü çeşitleri ve tavan kaplama strafor modelleri, ağırlıklı olarak ses, ısı ve su yalıtımı için tercih ediliyor. Tavan kaplama tuğla görünümlü modeller ve ahşap tavan kaplama çeşitleri ise ağırlıklı olarak dekoratif amaçlar için kullanılıyor. Dekorasyon zenginleştirme için kullanılan modeller arasında 3D tavan kaplama ürünleri de bulunuyor. Bez tavan kaplama ürünleri ve tavan kaplama tahta çeşitleri, ağırlıklı olarak tavanlardaki çeşitli görsel kusurları kapatmak için tercih edilirken tavan kaplama metal plakalar ise çatı iç tavan kaplama unsurları olmaları sebebiyle güvenlik amacıyla kullanılıyor.
En çok tercih edilen iç tavan kaplama ürünleri arasında, ışıklı seçenekler de öne çıkıyor. Tavan kaplama ışıklı modelleri, estetik tasarımlarıyla yaşam alanınızın görsel zenginliğini artırırken çok sayıda aydınlatma ürününü aynı anda kullanabilmenize de imkân tanıyor. Tavan kaplama ledli seçenekleri, yaşam alanlarınızda ve ofislerinizde daha güçlü bir aydınlatma sistemi oluşturmanızı sağlarken tasarruflu yapılarıyla da dikkat çekiyor. LED ampul kullanımı sayesinde aydınlatma işlemleri için son derece düşük seviyede enerji tüketmenize imkân tanıyan ışıklı oda tavan kaplama ürünleri, ağırlıklı olarak kartonpiyerden ya da ahşaptan üretiliyor. Işıklı tavan kaplama kartonpiyer panelleri, sadeliği seven kullanıcılar için düz şekilde tasarlanırken detayların gücünden yararlanmak için çeşitli şekil ve desenlerle de süslenebiliyor. Ofis tavan kaplama ürünü olarak da kullanabileceğiniz kartonpiyer paneller; 2 cm tavan kaplama ve 4 cm panel gibi gruplara ayrılıyor. Işıklı tavan kaplama fiyatları ise son derece cazip olmalarıyla büyük beğeni kazanıyor.

Tavan Kaplama Ürünlerinin Özellikleri

Tavan kaplama işlemleri için özel olarak tasarlanan ürünler, farklı boyutları ve malzemeleri sayesinde her türlü tavana kolayca monte edilebiliyor. Son derece güvenli malzemelerden imâl edilen kaplama ürünleri, hem ahşap hem de beton tavanlara rahatça sabitleniyor ve kullanım esnasında güvenlik sorunu yaşamanızın önüne geçiyor. Gevşeme, çözülme, düşme gibi sorunlarla karşılaşmayan kaplama seçenekleri, bu sayede zamana meydan okuyor ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. Farklı renk ve desen seçenekleriyle dilediğiniz yaşam alanı tasarımını da kolayca uygulayabilmenizi sağlayan ürünler, değiştirmek istediğiniz zaman iz bırakmadan sökülebiliyor ve yeni kaplamalar kullanmanıza ya da tavanınızı ilk hâline döndürmenize imkân tanıyor.
Tavanlar için tasarlanan kaplamalar, ısı ve sıvı yalıtımı konusunda da kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor. Yaşam alanınızı daha az enerjiyle kolayca ısıtabilmenizi sağlayan ve dışarıdaki soğuk havanın içeri girmesini önleyen kaplamalar, bu sayede bütçenizi korumanızı da kolaylaştırıyor. Özellikle çatı katında yaşayan kullanıcıların yağışlardan olumsuz yönde etkilenmesini de engelleyen kaplama çeşitleri, aynı zamanda ses yalıtımı amacıyla da tercih edilebiliyor. Dışarıdan gelen sesleri son derece etkili bir şekilde kesen ve böylece yaşam kalitenizi artıran kaplama çeşitleri, evinizde ve iş yerinizde sessizliğin tadını doyasıya çıkarabilmenize yardımcı oluyor.

Tavan Kaplama Yorumlarında Öne Çıkanlar

“Tavan kaplama nedir?” ve “En uygun tavan kaplama ürünleri hangileridir?” soruları; evine, ofisine ya da yazlığına kaplama işlemi uygulamayı düşünen kullanıcılar tarafından sıklıkla soruluyor. Bu soruların yanıtları ise kullanıcılar tarafından yazılan tavan kaplama yorumları ve analizlerinde yanıt buluyor. Kullanıcı yorumlarında dikkat çeken satır başları ise şu şekilde sıralanabiliyor:

En İyi Tavan Kaplama Ürünleri Nerede Bulunur?

Eğer siz de yaşam alanınızda ve çalışma ortamınızda kaplama avantajından yararlanmak istiyorsanız, dünyaca ünlü markaların tasarladığı kaplama ürünlerini inceleyebilirsiniz. Tavan kaplama en ucuz ürünleri ise Akakçe’de bulabilirsiniz. Sizin için özel olarak bir araya getirilen çok sayıdaki model arasından kişisel zevkinize ve ihtiyacınıza en çok uyan ürünü kolayca tespit edebilir, farklı markaların tasarımları arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. En beğendiğiniz modeli en ucuz fiyatlarla satın alabilir, indirim ve kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Birbirinden şık kaplama unsurları arasından istediğiniz modeli şimdi seçin, yaşamınızda fark yaratma fırsatını kaçırmayın!