Kavurma Tava

Kavurma Tava Fiyatları

28 farklı Kavurma Tava için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

28 cm32 cmDökümGranitBalıkKızartma50 - 100 TL 100 - 150 TL 1 Parça2 ParçaSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Kavurma Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Kavurma Malzeme Türü Ölçü Seri SatıcıToplam 105 satıcı. Ürün Puanı Renk

Döküm Tencere28 cm Tava32 cm TavaGranit TavaHascevher Granit TavaÇelik TavaHascevher Çelik Tava26 cm TavaYanmaz-Yapışmaz TavaKızartma Tavası24 cm Tava30 cm Tava

En Çok Karşılaştırılan Tavalar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Kavurma Tava Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Kavurma Tava hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kavurma Tava:
  1. Papilla Redio 32 cm Kavurma Tavası
  2. Emsan Titangranit 30 cm Kavurma Tavası
  3. Bonera Pro Plus Braising 32 cm Kavurma Tava
  4. VELESBİT Vls - Polo Chef Iron Döküm Granit Kavurma Tava 36 Cm
  5. Falez Blackplus Granit 30 cm Kavurma Tavası

Kavurma Tava

Mutfakların olmazsa olmaz eşyaları arasında yer alan sac kavurma tavası çeşitleri, pratik kullanım tarzları ile bir adım öne çıkar. Et, tavuk ve sebze yemekleri pişirmek için kullanılan ürünler ünlü markalar tarafından tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Ocak ve mangal gibi pişirme gereçlerinin üzerinde kullanıma uygun olacak şekilde üretilen modeller ebat, yapı malzemesi, tasarım, renk gibi özellikler ile birbirinden ayrılır. Dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemelerden imal edilen ürünler yanmaz, yapışmaz ve çizilmez özellikleri ile beklentileri sonuna kadar karşılar.

Yiyeceklerin yanmadan pişmesine yardımcı olan modeller, birbirinden lezzetli tarif denemeleri yapmanız için elverişlidir. Bakır, çelik, döküm, emaye, granit gibi materyaller kullanılarak tasarlanan kavurma tavalarının kapaklı ve kapaksız seçenekleri bulunur. Çukurlaşan taban yapısı ile standart tava ve tencerelerden belirgin şekilde ayrılan ürünler, geniş ağız yapıları sayesinde tek seferde fazla miktarda yiyeceği pişirebilir. Yemeklerin lezzetini koruma özelliğine sahip olan ürünler, mutfakta harikalar yaratmanıza destek olur. Birbirinden farklı özelliklere sahip sac kavurma tava modelleri ve fiyatlarını yakından inceleyebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için beklentilerinizi karşılayan ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz.

Sac Kavurma Tavası Özellikleri

Yemeklere kattığı lezzet ile bilinen sac tava, işlevsel kullanımı sayesinde mutfakların vazgeçilmez eşyaları arasında öncelikli sıralarda yer alır. Yemeklere farklı bir lezzet katan ürünler, harlı ateş üzerinde kullanım için özel olarak tasarlanır. Yiyeceklerin kendi suyu ile yanmadan pişmesini sağlayan kavurma tavası çeşitleri, ateş yüksek olsa da yemeklerinizi tam kıvamında hazırlamanıza yardımcı olur. Modeller döküm, granit, çelik, emaye ve bakır gibi materyallerden imal edilir. Tavalar eğimli gövdeye sahip oldukları için ısıyı eşit miktarda dağıtma özelliğine sahiptir.

Tava içinde yer alan tüm malzemelerin pişmesini garanti eden ürünler, dayanıklı yapıları ile dikkat çeker. Uzun ömürlü kullanım imkânı sağlayan modellerin ebat seçenekleri farklı ihtiyaçlara cevap verir. 20 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm gibi birçok seçenek kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Et, tavuk ve sebze yemekleri hazırlamak için elverişli olan modeller, yüksek ısıyı tolere eden özel kaplamaları ile beklentileri sonuna kadar karşılar. Temizlik konusunda da kullanıcısına avantaj sağlayan ürünler elde ve bulaşık makinesinde zahmetsizce yıkanabilir.

Kavurma Tavası Modelleri

Sac tava kavurmaları pişirme yöntemleri sayesinde Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alır. Yemeklere farklı bir lezzet katan sac kavurma yöntemi, özel tavalar ile kolay şekilde uygulanabilir. Kullanım amacınıza bağlı olarak farklı malzemelerden üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Bakır sac kavurma tavası çeşitleri kullanışlı ve işlevsel detaylarıyla öne çıkar. Geleneksel yemekler hazırlamanız için elverişli olan bakır modeller, ısıyı ideal oranda tavanın içine hapseder. Yiyeceklerin daha sulu ve kıvamlı şekilde pişmesine yardımcı olan ürünler, şık görünümleri sayesinde bulunduğu her alana estetik bir görünüm kazandırır.

Isıyı hızlı şekilde ileten bakır yapılı tavalar, kısa sürede mükemmel yemekler hazırlamanız için idealdir. Hafif yapıya sahip modeller, mutfaklarda sıklıkla tercih edilir. Döküm sac kavurma tavası ise bakır modellerin aksine daha ağır yapıya sahiptir. Özellikle et yemekleri için değerlendirilen ürünler, yiyeceklerin lezzetini kaybetmeden pişmelerine yardımcı olur. Damak zevkinize hitap eden farklı tarifler için döküm modelleri keyifli şekilde kullanabilirsiniz. Et kavurma tavası olarak da bilinen ürünler, pişirdiğiniz yiyeceklerin yanmasına engel olur.

Kavurma Tavası Çeşitleri

Kavurma tavaları birbirinden farklı özelliklerde tasarlanır. Sap yapısı, ebat, kapaklı olup olmaması gibi farklılıklara sahip olan ürünler yemek pişirme işlerini kolay ve keyifli hale getirir. Sac kavurma tavası kapaklı modelleri yiyeceklerin daha sulu pişmesi için idealdir. Buharı ve ısıyı tavanın içinde tutmaya yardımcı olan kapaklı modeller, kullanışlı yapıları ile dikkat çeker. Kapaklı sac kavurma tavası çeşitlerine mutfağınızda yer açabilir, sevdikleriniz için kusursuz kavurmalar pişirebilirsiniz. Sac kavurma tavası granit, döküm, wok çeşitleri de farklı kullanım avantajlarına sahiptir. Granit malzemelerden üretilen modeller, yiyeceklerin yüksek ısıda bile tavaya yapışmasına engel olur. Isıyı tüm tabana eşit oranda dağıtabilen ürünler, çizilme ve yanmaya karşı da son derece dirençlidir. Kullanımı her geçen gün daha fazla yaygınlaşan granit modeller, sağlam ve kaliteli malzeme yapıları sayesinde mutfağınızda uzun yıllar boyunca size eşlik eder. Mutfakta kendinizi profesyonel bir aşçı gibi hissedebileceğiniz ürünler, özellikle soteleme işlemlerinde ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır.

Tava Nasıl Kullanılır?

Pratik ve lezzetli yemekler hazırlamak için ideal olan ürünler sac tava kavurma gibi farklı tarifleri denemeniz için elverişlidir. Kullanımı son derece kolay olan modeller, mutfakta hız kazanmanıza ve kısa sürede mükemmel yemekler hazırlamanıza yardımcı olur. Sac tava kullanımı hazırladığınız yemek türüne göre değişse de temelde şu şekilde kullanılır:

Tam kıvamında yiyecekler pişirmek için tava seçimini doğru yapmak oldukça önemlidir. Fazla miktarda yemek hazırlayacaksınız sac kavurma tavası büyük boy seçenekleri daha kullanışlı olabilir. Sac kavurma tavası 50 cm seçenekleri tek seferde fazla yemek pişirmek için elverişlidir. Kavurma tavası döküm modelleri ise özellikle daha geç ve zor pişen gıdaları hızlı ve pratik şekilde pişirmenize yardımcı olur. Sulu yemekler için kavurma tavası kapaklı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kavurma sac tava modellerine Akakçe’de pişiriciler ve tava kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sac kavurma tavası tavsiye ve önerileri için ürünlerin yorumlarına göz atabilir, farklı kullanıcıların deneyimlerine göz atarak daha kolay karar verebilirsiniz.

Kavurma Tavası Fiyatları

Sac kavurma tava fiyatları marka, model, ebat, üretim malzemesi, tasarım gibi özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Kavurma tavası fiyatları her bütçeye uygun geniş aralıklarda kullanıcılara sunulur. Kullanışlı özelliklere sahip ürünler ile mutfakta harikalar yaratabilir, lezzetli ve tam kıvamında pişmiş yemekleri kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Tava kavurma hazırlamanın yanı sıra birçok farklı tarif denemesi yapmak için de elverişli olan ürünler ile sevdiklerinize lezzetli yemekler sunabilirsiniz. Sac kavurma tavası fiyatları Akakçe’de en uygun seçenekler ile sizin için listelenir. Karşılaştırma listeleri aracılığı ile ürünlerin piyasa fiyatlarını kıyaslayabilir, aradığınız ürüne bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ayrıca kategoride bulunan ürün yorumları sac kavurma tavası tavsiye ve önerilerine ulaşmanıza da yardımcı olur. Farklı kullanıcıların gerçek deneyimlerine göz atarak model seçiminde kolaylıkla karar verebilirsiniz. Kategoride tava fiyatları ve sac fiyatları da en uygun seçenekler ile sizi bekler. Ürünleri yakından inceleyerek bütçenize hitap edenleri belirleyebilir, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan modelleri vakit kaybetmeden sipariş edebilirsiniz. Sık tercih edilen markaların sac tava çeşitleri, yüksek kaliteli yapıları sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır. Kendiniz ve sevdikleriniz için beğendiğiniz modelleri hemen satın alabilirsiniz.