Titanyum Tava

Titanyum Tava Fiyatları

202 farklı Titanyum Tava için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Malzeme TürüTitanyum
 • Ölçü28 cm
 • Ölçü32 cm
 • Malzeme TürüDöküm
 • Malzeme TürüGranit
 • TürüÇift Taraflı
 • TürüKızartma
 • ŞekilKare
 • ŞekilYuvarlak
 • Parça Sayısı2 Parça
 • Parça Sayısı3 Parça
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 9 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Malzeme TürüTitanyum
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüTümünü GösterKapak MalzemesiŞekilMalzeme TürüTümünü GösterÖlçüTümünü GösterParça SayısıSeriTümünü GösterÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (202)

32 cm Tava 28 cm Tava Döküm Tava Falez Granit Tava Granit Tava Hascevher Granit Tava Karaca Granit Tava Taç Döküm Tava 30 cm Tava Korkmaz Döküm Tava Korkmaz Granit Tava Lava Döküm Tava

En Çok Karşılaştırılan Tavalar

Titanyum Tava Sıkça Sorulan Sorular

Titanyum Tava

Titanyum tava çeşitleri artı noktaları ile mutfaklarda en fazla avantaj sağlayan pişirme ekipmanlarından biri olarak karşınıza çıkar. Kullanıcılar mutfak ekipman alışverişinde bulunurken önlerine birbirinden farkı malzemeler ve şekillere sahip modeller sunulur. Titanyum tava ise en popüler seçimlerden biri olarak sıklıkla tercih edilmeye devam eder. “Titanyum tava nedir?” sorusuna alanında uzman markalar yanıt vererek kullanıcıları aydınlatmayı amaçlar. Titanyum tava çeşitleri yüksek ısı iletkenliğine sahip olan geniş ve sığ yüzeylerden oluşur. Tencereler kadar yüksek olmayan kenarları pratik yemek pişirme deneyimini beraberinde getirir. Titanyum tava modelleri potansiyel hasarlara karşı dayanıklıdır. Diğer pişirme ekipmanlarına kıyasla daha hafif ve kullanım kolaylığı sunan yapılara sahiptir. Markaların sizler için tasarladığı titanyum tava tasarımlarına fiyatları ile beraber göz atmak isterseniz Akakçe üzerinden incelemelerde bulunabilirsiniz.

Dayanıklı Yapıları ile Titanyum Tava Özellikleri

Titanyum tavalar sağlam yapıları ile en çok tercih edilen pişirme ekipmanlarından biridir. Titanyum tava özellikleri güç ve dayanıklılık kriterleri açısından incelendiğinde, üstün performanslı pişirme deneyimi oluşturulduğu gözlemlenir. Titanyum tavalar titanyum-metalin atomik bileşimi sayesinde oldukça hafif ve güçlüdür. Hafif yapıları özellikle taşınabilirlik açısından avantaj sağlar. Bu sayede kamp ya da piknik gibi dış aktivitelerde de sıklıkla tercih edilirler. Titanyum tava yüzeyleri aynı zamanda hızlı ısıtma özelliğiyle öne çıkar. Teflon, döküm titanyum tava çeşitleri eşit ve hızlı bir şekilde ısındıkları için mutfakta sizlere zaman kazandırmayı amaçlar. Gözenekli olmayan yapıları sayesinde ısı iletkenliğinde de yüksek başarı sağlar.

Titanyum tava özellikleri içerisinde, kullanıcılar tarafından merak edilen hususlardan bir diğeri sağlık olur. “Titanyum tava sağlıklı mı?” sorusuna verilen yanıtlarda antibakteriyel kaplama özellikleri öne çıkar. Alerjik reaksiyonları engelleyen antibakteriyel özelliği, sağlıklı pişirme süreci oluşturur. Titanyum tava yorumları ile ürünlerin olası hasarlara karşı gösterdiği performans öne çıkarılır. Titanyum tava sağlam yapıları sayesinde çizilmeye, oyuklara veya bükülmeye karşı yüksek direnç gösterir. Aynı zamanda fırında kullanılabilir özellikleri bulunur. Bu sayede çok amaçlı pişirme ekipmanları arasında yer almayı başarır. Titanyum tava özellikleri arasında dikkat çeken ve en çok beğenilen hususlardan bir diğeri yapışmaz yüzeyi olur. Yapışmaz özelliği sayesinde birçok yemek az yağlı ya da yağsız bir şekilde pişirilebilir.

Öne Çıkan Titanyum Tava Kullanım Alanları

Titanyum tavalar fonksiyonel donanımları sayesinde birçok farklı amaç doğrultusunda kullanılabilir. Saf titanyum tava güçlü, sağlıklı ve çok yönlü donanımı ile mutfakların vazgeçilmez pişirme ekipmanları arasında yer almaya adaydır. Titanyum tava çeşitlerinin en çok kullanıldığı alanlar ise şunlardır:

Titanyum tava seti farklı boyut seçenekleri ile birbirinden farklı yemek tariflerinin hazırlanma sürecine dahil olur. Boyut ölçülerinin hesaplanmasında ise tavaların çap ölçüleri baz alınır. Küçük boyutlarda 12 ile 18 cm çap ölçüleri bulmak mümkündür. Küçük olmaları sayesinde ocak üzerinde kontrol etmek de kolay bir hale gelir. Ayrıca diğer pişirme ekipmanları arasında yer kaplamaz. Orta boyutlarda 18 ve 26 cm arasında değişen farklılıklar gözlemlenebilir. Orta boyutlar ile 4 kişilik porsiyonlar kolaylıkla hazırlanabilir. Büyük boyutlar ise 26 cm ve üzeri tava çeşitlerini oluşturur. Hafif tasarımları sayesinde büyük boyutları kontrol altında tutmak da kolaylaşır. Çeşitli markaların oluşturduğu set tasarımları sayesinde birden fazla boyuta aynı anda sahip olmanız mümkündür. Küçük, orta ve büyük tava çeşitlerini bir araya getiren setlere göz atabilir, mutfağınıza güçlü ve fonksiyonel tava tasarılarımlarından satın alabilirsiniz.

Titanyum Tava Nasıl Temizlenir?

Titanyum tavalar çok yönlü yapıları ile ızgara, krep, kızartma ve sote işlemlerinin yapılmasına olanak tanır. Temel ekipmanlardan biri olarak sıklıkla kullanılması temizlik aşamalarının merak edilmesine sebep olabilir. Fırın tepsisi olarak da kullanılabilen tavalar öncelikli olarak ilk kullanıma hazır hale getirilmelidir. Titanyum tava ilk kullanım için bol su ve deterjan ile temizlenebilir. Kimyasal madde barındırmadığı için ekstra işlem yapılmasına gerek yoktur. Doğal yapısı sayesinde ilk kullanıma kolay bir şekilde hazır hale gelir. Daha sonrasında ise pratik temizleme işlemlerine başvurabilirsiniz. Tava yüzeyleri yapışmaz özelliği taşıdığı için yağ ve yemek kalıntılarının kolaylıkla çıkmasına olanak tanır. Temizlik aşamasında elde yıkama yapmanız önerilir. Yapışmaz yüzeyine zarar vermemeniz için bulaşık makinesinde temizleme işlemi uygulaması yapmanız tavsiye edilmez.

Titanyum kaplama tava temizliğinde ürünün iç yüzeyini bulaşık süngerinin yumuşak kısmı ile temizlemeniz yeterli olur. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde yemek kalıntılarının kolaylıkla çıktığını görebilirsiniz. Sert temizlik telleri ile uygulama yaptığınızda çizilme ya da yıpranmalara sebebiyet verme ihtimaliniz yüksektir. Dolayısıyla yumuşak temizleme süngerleri bu aşamada sizlere ideal seçenek oluşturur. Titanyum tava yanmaz yapışmaz özelliğiyle sürekli kullanımlarda bile yeni yapısını korumaya devam eder. Güçlü tasarımı ile sizlerin sorunsuz pişirme ekipmanına sahip olmanıza olanak tanır. Çeşitli markalar tarafından tasarlanan modellere göz atarak dilediğiniz titanyum tava modelini seçebilirsiniz.

En Uygun Titanyum Tava Fiyat Seçenekleri

Titanyum tavalar en sağlıklı mutfak ekipmanlarından biri olarak karşınıza çıkar. Birçok kullanıcı mutfağın temel parçalarından biri olan tavaları dayanıklı ve sağlam malzeme kalitesi ile birlikte satın almak ister. Titanyum tava seçenekleri bu noktada karşınıza çıkarak beklentilerinizi karşılamayı hedefler. Titanyum tava modelleri çeşitli markaların titiz üretim sürecinden geçirilerek satışa çıkarılır. Satışa çıkarılan ürünlerde kullanıcıların fiyat performans açısından yüksek verim elde etmesi sağlanır. Titanyum tava ve tencere fiyatları en uygun seçeneklerle belirlenerek sizlere sunulur. Sorunsuz alışveriş fırsatı oluşturan markalar mutfak alışverişinizde kazanç sağlamanıza olanak tanır. Titanyum tava fiyatları ile her kullanıcı kendi bütçesine uygun bir seçenek bulabilir, kazançlı alışverişin tadını çıkarabilir.

Titanyum tava fiyat seçenekleri ürünlerin kullanım alanlarına ya da boyutlarına göre de farklılık gösterebilir. Pankek ya da krep amaçlı üretilen titanyum tava çeşitlerinde cazip aralıklar keşfetmek mümkündür. Sote ya da kızartma işlemi için üretilenler ise ekstra kazançlı fiyat seçenekleri sunar. Titanyum tava fiyatları 12 ile 20 cm arasında olan boyutlar için cep dostu seçeneklere sahiptir. Orta boyutlarda ya da daha büyük tasarımlarda ise fiyat performans açısından kazanılan verim artış gösterir. Markaların sizler için özenle hazırladığı titanyum tava modellerine ve fiyatlarına göz atarak ihtiyacınız doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz. Dönemsel indirim dönemlerini takip ederek titanyum tava alışverişinde uygun fiyatlarla karşılaşma fırsatını arttırmak da mümkündür. Titanyum tava çeşitlerini ve fiyatlarını incelemek için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz.