Telsiz Telefon, Dect Telefon

Telsiz Telefon, Dect Telefon Fiyatları

227 farklı Telsiz Telefon, Dect Telefon için fiyatlar listeleniyor.

Gigaset Telsiz Telefon Panasonic Telsiz Telefon Motorola Telsiz Telefon Yealink Telsiz Telefon GrandStream Telsiz Telefon Türk Telekom Telsiz Telefon

Fiyatı Düşen Telsiz Telefonlar

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Telsiz Telefonlar

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 500 TL 500 - 750 TL IPEller SerbestArayan Numarayı GöstermeTelefon RehberiMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Özellikler Konuşma Süresi Bekleme Süresi Rehber Hafıza Sayısı Çağrı Hafıza Sayısı Şarj Süresi Ürün Puanı Renk

Kablolu Kulaklık Sanal Gerçeklik Gözlüğü Akıllı Saat Kordonu Araç Şarj Aleti Cep Telefonu Kapağı Cep Telefonu Ekranı Akıllı Bileklik Kordonu El Telsizi Bluetooth Araç Kiti Gigaset Telsiz Telefon Panasonic Telsiz Telefon Motorola Telsiz Telefon

En Çok Karşılaştırılan Telsiz Telefonlar

Telsiz Telefon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Telsiz Telefon Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Telsiz Telefonlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 227 farklı model arasında

En çok satan Telsiz Telefonlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Telsiz Telefon:
  1. Gigaset A270 Telsiz Telefon
  2. Panasonic KX-TG1611 Telsiz Telefon
  3. Gigaset A170 Telsiz Telefon
  4. Gigaset C530IP IP Telsiz Telefon
  5. Gigaset C530 Renkli Ekran Telsiz Telefon

Telsiz Telefon

IP DECT olarak da bilinen telsiz telefon, telefon hattına bağlandıktan sonra ahizeyle arasında herhangi bir kablo bulunmayan ve taşınabilir özellikte olan bir iletişim cihazıdır. Telsiz telefon modelleri, menzil mesafesi, kullanım alanı ve şarj süresi gibi kategoriler içerisinde birkaç farklı çeşide ayrılır. Masaüstü telsiz telefon seçenekleri, ağırlıklı olarak masa başı işlerin yürütüldüğü ofislerde ya da ev içi iletişimde tercih edilebilir. İş yeri telsiz telefon modeli seçerken, çalıştığınız iş yerinin iç mekân kapasitesi ve çalışan kişi sayısına dikkat etmeniz gerekir. Büyük bir ofise sahip olan kişiler, geniş iletişim menziline sahip olan ofis telsiz telefon seçeneklerine göz atabilirler. Yaşlılar için telsiz telefon seçeneklerinde, butonların boyutunun yanı sıra ekran ışığı, okunabilirlik ve yazı boyutu da önemli bir kriterdir. Yüksek sesli telsiz telefonlar, yaşlıların kullanımına yönelik uygun alternatifler içerisinde yer alır. Belirli kablosuz iletişim cihazları, cevapsız ya da anlık gelen aramaların numaralarını gösterir. Numara gösteren telsiz telefonlar ile gelen aramaların takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Telsiz Telefon Nasıl Kullanılır?

Ahizede cihazın şarjının dolması amacıyla bir süre bekletildikten sonra ahize mesafesi bazında belirli bir menzil içerisinde konuşma yapabilme, “telsiz telefon nasıl kullanılır” sorusunun yanıtı olarak gösterilebilir. Telsiz telefon en uygun fiyat etiketlerini sıralama seçeneği yardımıyla kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Dijital telsiz telefonlarla tıpkı cep telefonlarında olduğu gibi rehbere dilediğiniz numaraları kaydedebilir, telesekreter kullanarak cevaplayamadığınız çağrılardan haberdar olabilir ve belirli modellerde yer alan internet bağlantısı özelliğinden yararlanabilirsiniz. İnternet bağlantılı cihazlar ile cep telefonunuzdaki veya diğer bir kablosuz telefondaki rehberinizi kablosuz telsiz telefona aktarabilirsiniz. Kullanım açısından oldukça pratik bir alternatif olan dokunmatik telsiz telefon seçenekleri, arama, rehber ve çağrı kayıtları gibi opsiyonlara ekran yoluyla ulaşmanızı sağlar. Telsiz iletişim cihazlarının iletişim menzili, bu cihazların fiyatını etkileme konusunda önemli bir kriterdir. Telsiz telefon satın alırken, ihtiyaç ve cihazı konumlandıracağınız mekânı baz almanız gerekir. Uzun menzilli telsiz telefon modelleri, geniş ya da çok katlı ofisler için uygun bir seçenek olarak gösterilebilir. Telsiz telefon en ucuz fiyatları akakce.com üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ofis ya da ev telsiz telefon modelini hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Telsiz Telefon Kullanım Alanları

Ev ve ofislerde gerek mekân içi gerekse de dış kaynaklarla iletişim kurmak adına sıkça tercih edilen telsiz telefon çeşitlerinin belirli modellerinde tuş kilidi, sessize alma, internet bağlantısı, telesekreter, çift ahize ve çağrı sırasında mikrofon kapatma gibi birçok özelliği içerisinde barındırır. Ev içi kullanımda tercih edeceğiniz küçük telsiz telefonlarda menzil kapasitesinden ziyade şarj kapasitesine dikkat etmeniz gerekir. Ofis içi kullanımlarda ise 5 km telsiz telefon gibi yüksek menzilli modelleri tercih ederek işyeri içerisinde kesintisiz bir iletişim ağı yaratabilirsiniz. Wi-Fi bağlantısına sahip olan kablosuz telefonlarla cep telefonunuzdaki rehberinizi birkaç saniye içerisinde cihaza aktarabilir, şebeke kaynaklı kesintileri endişe etmeksizin internet ağ verisi üzerinden sevdiklerinizle iletişimde kalabilirsiniz. Yüksek frekanslı telsiz telefonlar, karşı taraftan gelen sesleri olduğundan yüksek bir volümde cihaza aktarır ve bu özelliğe sahip olan modeller işitme cihazı kullanan ya da yaş ile bağlantılı işitme problemleri yaşayan kişiler tarafından tercih edilebilir. Geniş bahçeli ya da çok katlı evlerde ve aile apartmanlarında ise 1 km mesafeli telsiz telefon gibi geniş menzilli modellere yer verilerek iletişim alanınızı genişletebilir, evinizin dilediğiniz her alanında kesintisiz bir şekilde sevdiklerinizle konuşabilirsiniz.

Telsiz Telefon Modelleri

Kablosuz iletişim cihazları, rehber, çağrı bekletme, hoparlör kullanımı takvim ve şarj göstergesi gibi neredeyse cep telefonları ile benzerlik gösteren özelliklere sahiptir. Kapsama alanı sınırlarında kesintisiz bir iletişim alternatifi sunan cihazlar, ev ya da ofis içerisinde yapılan konuşmaların kabloya bağlı kalmadan kolaylıkla gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Yeşil ve mavi gibi renkli telsiz telefonlarla işlevsel kullanımın yanı sıra mekân dekorasyonuna da katkıda bulunabilirsiniz. Çift ahizeli telsiz telefon modelleri, içeriğinde iki adet ahize ve iki adet telefon barındırır. Bu tür cihazlar şirket içerisi iletişim için cazip bir seçenek olarak gösterilebilir. İkili telsiz telefon seçenekleri, markaların belirlediği kapsama alanı açısından birbirleri arasında değişiklik gösterir. Kablosuz telefonlar, tıpkı cep telefonlarında olduğu gibi belirli bir telefon hattı bağlanarak çağrı alma/gönderme işlemlerini gerçekleştirir. Telsiz telefon en iyisini araştırırken, cihazın şarj kapasitesi de önemli bir kriterdir. Gün içerisinde sıklıkla telefon görüşmesi yapan kişiler, yüksek batarya kapasitesine ve uzun şarj ömrüne sahip modellere göz atabilirler. Telsiz telefon kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek bütçenize uygun modeli kolaylıkla bulabilir, ihtiyaçlarınıza hitap eden en ucuz telsiz telefonu satın alabilirsiniz.

Telsiz Telefon Çeşitlerinin Özellikleri

Masaüstü ve duvar tipi telsiz telefon gibi farklı kullanım alanlarına yönelik seçenekleri bulunan cihazlar, her ihtiyaca ve bütçeye yönelik kullanıcılarına sunulur. Telsiz telefon önerisi ve yorumlarını inceleyerek modeller hakkında detaylı bilgi edinebilir, kullanım amacınıza hitap eden en iyi telsiz telefon modellerini bulabilirsiniz. Dilerseniz ses kayıt cihazı seçenekleriyle telefon görüşmelerinizi kayıt altına alabilir, görüşme esnasında konuşulan önemli detayları çağrı sonrasında kayıt cihazını kullanarak yeniden dinleyebilirsiniz. Telsiz telefon ucuz fiyat etiketlerini kullanıcılarına sunan Akakçe‘yle dilediğiniz modele cazip fiyatlandırmalar üzerinden sahip olabilirsiniz. Kablosuz iletişim cihazlarının içerisinde yer alan özellikler ise şu şekilde sıralanabilir:

Uygun Fiyatlı Telsiz Telefon Modelleri Akakçe’de!

Telsiz telefon fiyatları, model, batarya gücü ve menzil alanı gibi özellikleri sebebiyle farklılaşabilir. Telsiz telefon markalarının modellerini karşılaştırarak aradığınız ürünü hızlıca bulabilirsiniz. Kırmızı telsiz telefon gibi renkli modelleri tercih ederek cihazın bulunduğu mekâna renk katabilir, retro telsiz telefonlar ile nostaljik bir hava oluşturabilirsiniz. Kablosuz telefon deneyiminin keyfini sürebileceğiniz telsiz telefon ücretlerini, sahip olduğunuz iletişim hattının tarifesi ve konuşma süreniz belirler. Dilerseniz aksiyon kamera fiyatlarını da inceleyerek sevdiklerinizle geçireceğiniz değerli anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Beyaz telsiz telefon gibi farklı renk seçenekleri bulunan cihazlar ile telefonunuzun mekan ile uyumlu bir görünüm yakalamasını sağlayabilir, kapsama alanı kapasitesine bağlı olarak mekan içerisinde dilediğiniz her alanda hareket kısıtlaması olmaksızın iş görüşmeleri yapabilir ya da sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz. Hoparlörlü ve kulaklıklı modellerle bir yandan elinizi kullanmanız gereken işlerinizi hallederken bir yandan da telefonla konuşabilirsiniz. Antenli telsiz telefonlar, şebekenin sunduğu verileri anten yoluyla cihaza aktarır. Oldukça hafif ve kompakt bir yapıda olan kablosuz telefonları uzun soluklu sohbetlerde dahi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ucuz telsiz telefon alternatiflerini akakce.com’da bulabilir, bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.