106 Ekran Televizyon

106 Ekran Televizyon Fiyatları

30 farklı 106 Ekran Televizyon için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 inç / 127 cm55 inç / 140 cm4KFull HD0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL OLEDQLED20212022Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Ekran Boyutu: 42 inç / 106 cm Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Özellikler Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu 42 inç / 106 cm Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı USB Port Sayısı SatıcıToplam 128 satıcı. Ürün Puanı Enerji Sınıfı

55 inç / 140 Ekran Televizyon50 inç / 127 Ekran Televizyon65 inç / 165 Ekran Televizyon4K TV43 inç / 109 Ekran TelevizyonSamsung 40 inç / 102 cm Televizyon32 inç / 82 Ekran Televizyon40 inç / 102 Ekran TelevizyonAndroid Televizyon147 Ekran TVSmart TV49 inç / 124 Ekran Televizyon

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

106 Ekran Televizyon Sıkça Sorulan Sorular

106 Ekran TV, 42 inç TV

106 ekran TV modelleri gerek tasarım gerekse teknik özellik bakımından çeşitlilik sunar. Fiyat performans ürünü televizyonlardan yüksek çözünürlüklü seçkilere ve ince panel tasarımlı modellere değin geniş bir içerik sizleri karşılar. Ergonomik olması ile öne çıkan 42 inch TV seçkilerini evinizde, ofiste, yazlığınızda ve benzeri alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Salonun yanı sıra genç odası, mutfak gibi odalarda da tercih edilebilen ürünler marka ve model zenginliğine sahiptir. Cihazların ekran nitelikleri, ses performansları, bağlantı birimleri, alıcı seçenekleri, çoklu ortam destekleri modele göre değişir. HD alıcılı televizyonlar ve Smart TV özellikli seçkiler en fazla rağbet görenlerdendir. 106 ekran televizyon fiyatları da ürünlerin özelliklerine göre farklılaşır.

106 Ekran TV Tasarımları

106 ekran televizyon kreasyonları teknik ve fiziksel tasarımları ile çeşitli kullanıcı profillerine hitap etmeyi başarır. “106 ekran TV kaç inç?” ya da “42 inç TV ebatları nedir?” türevi sorularla sıkça karşılaşılır. 42 inç TV kaç ekran sorusunun yanıtı, kısmi değişiklikler gösterebilmektedir. Örneğin, ürünler çoğunlukla 106 ekran olmakla birlikte, modele bağlı olarak 100 cm veya 105 cm gibi varyasyonları ile de karşılaşmak mümkündür. 106 ekran (42 inç) TV ölçüleri ve aktif ekran alanları da birbirinden farklı olabilir. Gövde boyuna ve panel kalınlığına dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Aynı inç büyüklüğündeki kimi ürünlerin çerçeve payı daha az olabildiği gibi, kimi ekranlarda çerçevesiz tasarım tercih edilir.

İnç ya da cm boyutları birbirine denk olan bazı 106 ekran TV seçkileri, diğerlerine kıyasla, daha geniş bir izleme bölgesi sunar. Tasarıma dair öne çıkan bir diğer husus ise ekran kalınlığıdır. Standart ve slim yani ince panel dizaynlarından ilginizi çekenlere yönelebilirsiniz. 106 ekran TV'ler ergonomi ve tarz beklentilerinizi karşılamayı da başarır. Örneğin, konforlu ve işlevsel kullanım beklentisindeyseniz duvara montaj destekli ürünlere bakmanızda fayda var. Düz zemin üzerine yerleştirilebilen 42 inç smart, LED, HD, plazma,LCD TV modeller; özel stant desteği sayesinde duvara monte ederek de kullanılır. Darbe direnci yüksek, çevresel etkilere belli seviyede dayanıklı kreasyonlar ilgi çekicidir. 106 ekran TV fiyatları ise bu tür tasarımsal nüanslar özelinde değişir.

106 Ekran Televizyon Çeşitleri

106 ekran televizyonlar benzer ekran boyutuna sahip olmakla birlikte, ürünlerin özellikleri çeşitli farklılıklar içerebilir. Bazı modeller, geleneksel kullanım beklentilerine hitap ederken, son teknolojili seçkiler daha geniş bir kullanım alanı sağlar. Multi fonksiyonellik beklentilerinizi karşılamak adına 106 ekran Smart, akıllı, Wi-Fi TV serilerine bakabilirsiniz. Akıllı televizyon niteliklerinin de model kapsamında değişebildiğini eklemek gerekir. Yenilikçi bir seyir keyfi elde etmek adına, 106 ekran uydu alıcılı, Smart, 3D LED TV modellerini incelemeniz önerilir. 3 boyutlu 42 inç televizyon satın alırken görüş açısı, imaj iyileştirme, 2D dönüştürücü, Dual Play ve derinlik kontrolü gibi teknolojik özelliklerin olmasına özen gösterebilirsiniz. Maksimum seyir konforu sağlamak adına ise hem Smart TV hem de 3D desteği olan ürünlere yönelmek avantajlıdır.

Uydu alıcılı televizyon 42 inç boyutlu cihaz kullanım alanını genişletmesi ile öne çıkar. Harici uydu kutusu ve ekipman alma zahmetinden ve maliyetinden sizleri kurtarması bir yana, televizyon etrafında elektronik cihaz yığını oluşmasını da önler. Konfor standartlarınızı doğrudan artırmak niyetindeyseniz, akıllı televizyonlar sizin için iyi bir tercih olabilir. Smart TV içeriğine dahil olan nitelikler de cihazın hızı da modele göre farklılaşır. Ayrıca, bazı modellerin çoklu ortam içerikleri markaların geliştirdiği özel yazılımsal ve donanımsal sistemler ile zenginleştirilir. Son teknolojili televizyonlardan en ucuz 106 ekran TV seçkilerine değin aradığınız her şey Akakçe’de. Fiyatları karşılaştırabilir, ürün özelliklerini inceleyebilir ve beklentilerinizi ideal şekilde karşılayan modeli kolayca satın alabilirsiniz.

Yeni Nesil 42 inç TV Teknik Özellikleri

Teknik özellik hem temel donanım hem de görüntü iyileştirme teknolojileri ile kendini belli eder. 42 inç TV üretimlerinin hızı, ses ve görüntü performansı donanımsal altyapıdan güç alır. Örneğin, akıllı televizyonlarda işletim sistemi ve çekirdek sayısı büyük öneme sahiptir. Kanallar arası geçişlerde uzun beklemeler yaşamak istemiyorsanız, tepki süresi bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Milisaniye üzerinden belirtilen tepki hızı, panelde yer alan görüntülerin ekrana ne kadar kısa zamanda geleceğini ayarlar. Tepki süresi düştükçe, tepkime süresi ve hız da artar. Farklı içeriklerin kaliteli şekilde görüntülenmesi önemliyse 42 inç Smart, LED, HD, plazma, LCD TV ekranlarının yenileme hızı verilerini incelemeniz tavsiye edilir. Hertz cinsinden ifade edilen bu güncelleme hızı arttıkça aksiyon türü içeriklerdeki hızlı geçişlerde bulanıklık ve renk kaybı gibi problemler yaşanmaz.

Bağlantı çeşitliliği de 106 ekran televizyon seçimindeki ayırt edici faktörlerdendir. Wi-Fi ve Bluetooth teknolojili televizyonlar bu anlamda bir adım öne çıkar. Wi-Fi ile kablosuz internetin keyfini çıkarabilir ya da Bluetooth eşleştirmesi yaparak harici ekipmanları kablosuz kullanma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Televizyonu farklı görüntü, ses ve aktarım sistemleri ile bir arada kullanma ise özel portlar ile sağlanmaktadır. Ethernet, DLNA, USB ve HDMI gibi birimler işlevselliği artırmada önemli rol oynamaktadır. HDMI, farklı cihazlardaki ses ve görüntüyü kalite kaybı yaşamaksızın televizyona aktarma imkânı sunar. DMI-CEC, dijital ses çıkışı ve CI+ portları da TV kullanım seçeneklerinizi artırır. Ürünlerin fonksiyonelliğini artıran kablosuz seçenekler ve bağlantı destekleri televizyon fiyatları üzerinde etkili olabilir.

Smart TV Teknolojili 106 Ekran TV Modelleri

Kullanıcıların en fazla tercih ettiği 42 inç televizyon varyasyonlarından bir diğeri de Smart TV özellikli seçkilerdir. Akıllı televizyonlar internete bağlanabilme, görüntü aktarabilme ve seyir oranını kontrol edebilme gibi yetkinlikleri ile fark yaratmakta ve klasik modellerden ayrışmaktadır. Konfor beklentiniz yüksek ise bünyesinde internet tarayıcı, Wi-Fi, uygulama yükleme, Bluetooth gibi özellikleri olan akıllı TV modellerini incelemek isteyebilirsiniz. Akıllı telefon üzerinden televizyonu kontrol edebileceğiniz, programları kaydedebileceğiniz, harici kamera desteği bulunan ürünlere sahip olmakta seçenekleriniz arasındadır. Youtube, Netflix, Skype ve Twitter uygulamalarını destekleyen 106 ekran televizyonlar günlük kullanım konforunu doğrudan artırır. Ayrıca, Smart TV özelliği olmayan fakat gerekli bağlantı birimlerine sahip olan cihazları, TV Box ile akıllı televizyon formatına dönüştürmeniz de mümkündür.

42 inç Televizyon Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

42 inç televizyon modelleri geniş bir ürün yelpazesi sunduğundan, satın alım sürecinde kararsız kalmanız olasıdır. Sizin için en uygun 106 ekran TV seçkisini bulabilmenize yardımcı olması adına, aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

106 ekran plazma, HD, LCD, LED, full HD LED TV fiyatları ve modellerini Akakçe üzerinden inceleme imkânına sahipsiniz. Ürünlerin ekran niteliklerini kıyaslayabilir, aradığınız teknik özellik kriterlerini belirleyebilir, fiyat performans karşılaştırmaları yapabilir ve dilediğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.