QLED TV

QLED TV Fiyatları

124 farklı QLED TV için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Görüntü TeknolojisiQLED
 • Ekran Boyutu65 inç / 165 cm
 • Ekran Boyutu55 inç / 140 cm
 • Görüntü TeknolojisiOLED
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Çözünürlük FormatıFull HD
 • İşletim SistemiAndroid TV
 • İşletim SistemiGoogle TV
 • Çıkış Yılı2023
 • Çıkış Yılı2022
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 6 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Görüntü TeknolojisiQLED
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterÇözünürlük FormatıEkran BoyutuTümünü GösterUSB Port SayısıÇıkış YılıÇözünürlükGörüntü TeknolojisiHDMI Giriş Sayısıİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim SistemiSes Çıkış Gücü (RMS)DerinlikAğırlıkGenişlikYükseklikYenileme HızıDahili DepolamaBluetooth VersiyonuSeriGiriş VoltajıKullanım AlanıÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (124)

LED Televizyon 65 inç / 165 Ekran TV 55 inç / 140 Ekran TV LG 4K TV Samsung 4K TV 4K TV Samsung QLED TV 50 inç / 127 Ekran TV 43 inç / 109 Ekran TV LG OLED TV Samsung OLED TV Android 4K TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

QLED TV Sıkça Sorulan Sorular

QLED TV

QLED TV modelleri görsel içerikleri kaliteli ve konforlu şekilde deneyimleme fırsatı sunar. Yüksek çözünürlük avantajını içeren QLED televizyon modellerinin boyutları ve ekran özellikleri modele göre farklılık gösterir. Yüksek yenileme hızı, dinamik kontrast ve HDR gibi sistemler ile markaya özgü görüntü iyileştirme teknolojileri performansı artırır. Bağlantı portları, çoklu medya destekleri, fiziksel yapıları da yine modele göre farklılaşır. QLED teknolojili Smart TV’ler, geniş ekranlı modeller, dahili uydu alıcılı televizyonlar ve daha nicesi sizlere sunulur. Kullanıcı dostu arayüzü ile rahat kontrol imkânı bulunan QLED TV seçenekleri arasında slim, ultra-slim ve standart çerçeveli modellerini bulmak mümkündür. İnce, hafif ve dayanıklı modeller uzun süre keyifli kullanım vadeder.

Son teknolojili QLED televizyon modelleri kullanıcıların son dönemde en fazla rağbet gösterdiği ürünler arasında yer alır. QLED televizyon nedir ya da QLED ekranlar avantajlı mıdır türevi sorular ile karşılaşmak mümkündür. Televizyonların işlevselliği, kullanıcı beklentilerine göre belirlendiğinden seçim aşamasında fiyat performans taleplerinizi göz önüne almanız önem arz eder. TV QLED çeşitlerinin çözünürlük destekleri, ekran tipleri, panel teknolojileri, yenileme hızları farklı görüntü performansı elde edilmesini sağlar. Ayrıca maksimum ses çıkış güçleri, ses ve video çözücü eklentileri ve hoparlör donanımları ses çıkış kalitesi üzerinde belirleyici rol oynar. Marka ve model üzerinde karar kılmak, fiyat karşılaştırmaları yapmak, ürün özelliklerini incelemek için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. Yeni nesil UHD, 4K, Smart, HDR, 3D QLED TV modellerini inceleyebilir ya da tercihinizi en ucuz QLED TV kreasyonlarından yana kullanabilirsiniz.

QLED Televizyon Nedir?

QLED TV ne demek, QLED avantajları ve farklılıkları neler gibi sorular kullanıcıların merak ettikleri arasında yer alır. QLED TV nedir sorusunun cevabı, Quantum Dot teknolojisini kullanan televizyonlar ifadesidir. Klasik model LED televizyonlara kıyasla daha iyi parlaklık, keskinlik, netlik, gerçekçilik sunar. LED ışığını kuantum renk tayfı ve filtreleri ile aktararak renk üretimi sağlayan bu sistem yeni nesil kontrast teknolojisini ve geniş renk gamını çok daha etkili şekilde işleyerek maksimum renk doğruluğu, piksel yoğunluğu, renk derinliği ve parlaklık sağlar. Saf özellikteki renkler arka ışıkta katman oluşturur ve bu yapı ideal seviyede yüksek parlaklık sunar. Işık kaybı azaldığından renk gerçekçiliği artar ve ışık optimizasyonu fazla ışığı absorbe ettiğinden görüntüleme açısı ve keskinlik derecesi yükselir. Böylece örneğin, birbirine yakın renklerdeki ayrımı daha net algılayabilir, resimleri gerçeğe en yakın hâli ile deneyimleyebilir, açık veya güneşli ortamda ekrandakileri daha net biçimde görebilirsiniz. QLED TV fiyat skalası ise hem diğer ekran ve TV özelliklerine hem de fiziksel tasarıma bağlı olarak değişkenlik gösterir.

QLED TV Modelleri

Seyir konforunu çok yönlü artırmayı amaçlayan QLED TV üretimleri ekran, çözünürlük, boyut, çerçeve tipi, multimedya gibi özelliklere bağlı olarak farklı modeller oluşturabilir. Ekran boyutu kullanıcıların model seçiminde en fazla dikkat ettiği özelliklerden biridir. 42, 43, 55, 60, 65, 80 inç QLED TV serileri ve daha geniş ekranlı modeller rahatlıkla bulunabilir. Mevcut inç / cm boyutunun maksimum kalite ile aktarılacağı çözünürlüğe sahip seçkiler kullanıcıların favorileri arasında yer alır. Yüksek çözünürlük, ekranın dikey ve yatay düzlemlerde, standart çözünürlüğe kıyasla, daha fazla piksel sayısı olmasını ifade eder ve UHD, 8K ya da 4K gibi ifadeler farklı piksel sayısı verir. Ekran boyutu seçiminde çözünürlük değerlerini dikkate almak önemlidir. Model çeşitliliğini artıran bir diğer faktör ise işlevselliktir. Uydu alıcılı QLED televizyonlar, Akıllı TV özellikli olanlar, özel arka aydınlatmalı QLED tasarımlar, ultra ince çerçeveli kreasyonlar satın alabileceklerinizden yalnızca birkaçıdır. QLED TV en ucuz ürün seçenekleri arasında bu tasarımları bulabilirsiniz.

QLED TV Ekran Özellikleri

QLED TV özellikleri fiziksel tasarım ve teknik özellik çeşitliliği ile kullanıcıları karşılar. Ekranların boyutları ve çözünürlüklerinin yanı sıra yenileme hızları, tepki süreleri, HDR destekleri, geniş izleme açısı seçenekleri, renk sayıları farklılaşır. Kuantum teknolojisine özgü nitelikler de çeşitlidir. Quantum HDR ve Quantum Processor gibi sistemler, mevcut QLED teknolojisinin performansını artırma amacına hizmet eder. Yenileme hızı, ekranın saniyede başına kaç defa yenilendiğini belirtir. QLED TV 100, 120 Hz olanların yanı sıra daha düşük veya yüksek Hertzlik güncelleme hızına sahip seçkiler de satışa sunulur. Ekran tazeleme hızı değeri arttıkça yoğun hareketlilik içeren aksiyon türü içerikler dahi son derece net biçimde ekrandan yansır. Siyah beyaz dengesi üzerinden yaptığı kontrast optimizasyonu ile halihazırda yüksek keskinlik kalitesi sunan kuantum teknolojisine ek olarak, ürünlerde Auto Motion Plus, Contrast Enhancer, AI Upscaling gibi ekran teknolojileri de yer alabilir. QLED TV fiyatları bu gibi imaj iyileştirme sistemlerinin varlığına göre de değişebilir.

Multi Fonksiyonel QLED Televizyon

QLED TV'ler işlevsel özellikleri ile özgürlük alanınızı genişletir ve keyifli kullanım standartlarınızı iyileştirir. Uydu alıcılı QLED televizyon modelleri haricen kutu ve kablo gibi uydu ekipmanları alma gereksiniminizi ortadan kaldırarak çok yönlü avantaj sağlar. Smart TV özellikli ürünler ile haricen akıllı kutu satın alma ve TV box fiyat listesini inceleme zahmetine girmenize gerek kalmaz. Uygulama indirme, internet tarayıcısı kullanma, Netflix ve türevi platformları izleme gibi özelliklere sahip ürünler konforunuzu doğrudan artırır. Ayrıca ses ile TV kontrolü, HbbTV, akıllı etkileşim, EPG program rehberi, akıllı telefonla komut, ekran yansıtma da dahil pek çok özellik de QLED ürünlerde yer alabilir. Wi - Fi destekli televizyonlar ile kablosuz interneti özgürce kullanabilir, Bluetooth sayesinde kablosuz veri aktarımı yapabilirsiniz. Bağlantı portları da fonksiyonelliği doğrudan artırır. İşlevsellik sizin için önemliyse HDMI, USB, Ethernet, HDMI CEC ve DLNA gibi bağlantılara sahip seçkileri inceleyebilirsiniz. Farklı cihazlardaki görüntüleri televizyondan kalite kaybı olmaksızın izleyebilir, depolama ünitelerindeki içerikleri TV’den görüntüleyip çalıştırabilirsiniz. Ayrıca işletim sistemi, enerji sınıfı, bağlantı portlarının versiyonu ve adeti de farklılık gösterir.

QLED TV Fiyatları ve QLED TV Seçimi

QLED televizyon fiyatları da özellikler gibi geniş bir yelpaze sunar. Kişisel beklentiler değişkenlik gösterdiğinden QLED TV tavsiye yorumları da hayli çeşitlidir. Avantajlı alışveriş ve kullanım deneyimi için bu önerileri dikkate alabilirsiniz:

LED TV en ucuz seçeneklerinden son model kuantum teknolojili televizyonlara kadar aradığınız tüm ürünler Akakçe’de. Özellik ve fiyat kıyaslaması yapabilir, markaları listeleyebilir, beklentilerinizi ideal şekilde karşılayacak ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.