Samsung OLED TV

Samsung OLED TV Fiyatları

7 farklı Samsung OLED TV için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıSamsung
 • Görüntü TeknolojisiOLED
 • Temizle
 • Ekran Boyutu65 inç / 165 cm
 • Ekran Boyutu55 inç / 140 cm
 • Görüntü TeknolojisiQLED
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Çözünürlük FormatıFull HD
 • İşletim SistemiAndroid TV
 • İşletim SistemiGoogle TV
 • Çıkış Yılı2023
 • Çıkış Yılı2022
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıSamsung
 • Görüntü TeknolojisiOLED
 • Temizle
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterÇözünürlük FormatıEkran BoyutuTümünü GösterUSB Port SayısıÇıkış YılıÇözünürlükGörüntü TeknolojisiHDMI Giriş Sayısıİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim SistemiSes Çıkış Gücü (RMS)DerinlikAğırlıkGenişlikYükseklikYenileme HızıDahili DepolamaBluetooth VersiyonuSeriGiriş VoltajıKullanım AlanıÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (7)

65 inç / 165 Ekran TV 55 inç / 140 Ekran TV LG 4K TV Samsung 4K TV 4K TV 50 inç / 127 Ekran TV Samsung QLED TV 43 inç / 109 Ekran TV Android 4K TV LG OLED TV Philips Android TV QLED TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

Samsung OLED TV Sıkça Sorulan Sorular

Samsung OLED TV

Modern görüntüleme teknolojileri yüksek çözünürlükle desteklemesiyle öne çıkan Samsung OLED TV modelleri, ev konforunda sinematik seyri deneyimleme avantajı sağlar. 98 inç’e varan ekran büyüklükleriyle dikkat çeken Samsung OLED TV'ler, dahili uydu alıcıları, kablolu - kablosuz ağ bağlantısı seçenekleri, kaliteli ses aktaran hoparlörleri ve konforlu kullanımı destekleyen uzaktan kumandaları ile fark yaratır. Ultra HD olarak da bilinen 4K çözünürlükle içerik izleme olanağı tanıyan Samsung akıllı televizyonlar, Tizen işletim sistemiyle birlikte gelir. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan işletim sistemi, televizyonu bir eğlence merkezi olarak kullanabilme avantajı sağlar. Samsung OLED TV cihazları, arka panelde yer alan bağlantı seçenekleriyle oyun konsoluna bağlanarak devasa oyun ekranı olarak kullanılabilir. Benzer şekilde dizüstü bilgisayara veya projeksiyon cihazına da bağlanabilen başarılı televizyonlar, farklı cihazlardaki içerikleri daha net izlemek için idealdir. Siz de bütçeniz için en iyi Samsung OLED TV modeline sahip olmak için Akakçe’yle birlikte fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Samsung OLED TV Özellikleri

Açılımı “Organik Işık Yayan Diyot” olan OLED teknolojisiyle üretilen Samsung OLED TV'ler, her şeyden önce zengin ekran boyu seçenekleriyle dikkat çeker. 32 inç yani 82 cm'den başlayan Samsung OLED TV ekranları 98 inç/248 cm'e kadar ulaşır. En sık tercih edilenler ise 50 inç, 55 inç ve 65 inç olanlardır. Söz konusu ekran boyu, televizyonun kullanılacağı alanın büyüklüğüne göre tercih edildiği için Samsung OLED TV modelleri arasında mutfaktan salona, ofisten yatak odasına pek çok alanda kullanıma uygun cihaz bulunur. Seyir zevkini maksimuma çıkarması için Ultra HD 4K çözünürlükle desteklenen Samsung OLED TV cihazlarında HDR, Dolby Digital, Dolby Atmos gibi farklı teknolojilere yer verilir. Tüm bu teknolojiler sayesinde ultra detaylı gerçekçi görüntüler ve yüksek kaliteli dinleme deneyimi sağlayan ses elde edilir. Dahili hoparlörler, 360 derece çevresel ses teknolojisiyle desteklendiği için seslerin katmanlar halinde işitilmesini sağlar. Bununla birlikte Samsung OLED TV ürünleri, bulundukları odadaki eşyaların konumunu ve gürültü seviyesini eş zamanlı olarak takip eder. Böylece kullanıcıların en ideal dinleme deneyimi yaşaması için sesi optimize eder.

Özel panel tasarımları sayesinde zarif görünüme sahip olan Samsung OLED TV ürünleri duvar montajına uygun şekilde üretilir. Üstelik arka panel tasarımları sayesinde duvara monte edilerek kullanıldıklarında bağlantı soketleri kullanım dışı kalmaz. Samsung OLED TV özellikleri arasında öne çıkanlardan biri de odaklanmayı engellemeyen ince çerçeve tasarımıdır. Çerçevenin ince olması zarif ve sade görünümü desteklerken daha geniş görüntü alanına sahip olabilme imkanı da tanır Geniş izleme açısı ile bir araya gelen ince çerçeve ise Samsung OLED TV ürünlerinde ekran/gövde oranı açısından büyük avantaj sağlar. Samsung OLED TV kullanıcı yorumları da bunu doğrular niteliktedir. Özel teknolojilerle desteklenen Samsung OLED TV modelleri, Ambiyans Modu ile yaşam alanı dekorasyonuna katkı sağlar. Televizyon kapalıyken siyah ekrana bir görsel yerleştirilmesini sağlayan teknoloji sayesinde kullanıcılar diledikleri tabloyu, fotoğrafı veya film sahnesini devasa tablo gibi yaşam alanlarında sergileyebilir.

Samsung OLED TV Modelleri

Quantum HDR OLED teknolojisini destekleyen çeşitleri ile öne çıkan Samsung OLED TV'ler, Nöral Quantum 4K işlemcileriyle öne çıkar. Cihazların hızlı çalışmasını da destekleyen işlemciler sayesinde menüde dolaşmak, farklı uygulamalar açmak veya izlenilen içeriği ileri-geri sarmak için beklemek gerekmez. Bununla birlikte Samsung tarafından geliştirilen bu yeni nesil işlemciler, gelişmiş parlaklık, zengin renk tonları ve doğal gölgelendirme ile benzersiz görseller oluşturur. Samsung OLED televizyon çeşitleri arasında Motion Xcelerator Turbo+ teknolojisine sahip olan cihazlar da bulunur. Bu özel teknoloji, ekran tazeleme hızını olabilecek en yüksek seviyeye çıkararak hareketli görüntülerde ultra netlik sağlar. Söz konusu teknolojiyi destekleyen Samsung OLED TV cihazları ile oyun konsolu veya bilgisayar üzerinden gerçekçi atmosferde oyun oynamak mümkündür. Üstelik pek çok Samsung OLED TV modeli 360 derece çevresel sesi desteklediği için kullanıcı kendini oyunun içinde gibi hisseder. Söz konusu ses teknolojisi içerik izleme sürecinde de avantaj sağlayarak sinema salonu ambiyansını eve taşıma olanağı tanır.

Nesne takip sistemli ses teknolojisi bulunan Samsung OLED TV cihazlarında, çevresel ses etraftaki nesnelere göre farklı şekilde yayılır. Başka bir ifadeyle sesin yansımasına neden olacak veya sesi bloklayacak nesneler var ise televizyondaki sensörler aracılığıyla tespit edilir ve gerekli optimizasyonlar otomatik olarak yapılır. Bununla birlikte sesler aşağıdan yukarı yönlü hareket ederek kullanıcıları çevreler. Böylece izlenilen içeriğe daha kolay odaklanmak mümkün olur. Samsung OLED TV cihazlarının öne çıkan diğer özelliği ise ekrana yansıtmadır. Hemen her Samsung OLED TV modelinde bulunan bu özellik sayesinde Samsung markalı akıllı telefonları televizyon ekranına dokundurarak görüntü aktarımı yapmak mümkündür. Ekran yansıtma özelliği sayesinde telefon ile çekilen fotoğraf ve videolar Samsung OLED TV ekranından izlenebilir veya telefonda başlatılan bir filme televizyon ekranından devam edilebilir. Sahip olduğu teknolojiler ve tasarımlarıyla dikkat çeken Samsung OLED TV cihazları, mobil uygulamaları kullanabilme, online izleme platformlarına bağlanabilme, internette gezinme ve mobil oyunları oynayabilme gibi avantajlar da sağlar.

Samsung OLED TV Avantajları

Ürün bazında farklı avantajlara sahip olan Samsung UHD OLED TV cihazları, bir televizyondan daha fazlasına sahip olmak isteyenlere hitap eder. Eğlence üssü konseptiyle tasarlanan Samsung OLED TV'ler, her şeyden önce dahili uydu alıcısı ve Wi-Fi adaptörleri ile kullanıcıların dünya ile bağlantı halinde olmasını destekler. Ayrıca harici Wi-Fi adaptörü ve veya uydu alıcısı fiyatları dikkate alındığında bu tür aksesuarları satın alma ihtiyacın ortadan kaldırarak bütçe dostu bir süreç sağlar. Samsung OLED TV inceleme ve kullanıcı yorumlarında ifade edilen diğer avantajlar ise şöyle sıralanabilir:

Samsung OLED TV Fiyatları

Hemen her yaşam alanında kullanıma uygun ekran boyu seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan Samsung OLED TV'ler, ulaşılabilir fiyatlarıyla dikkat çeker. Samsung OLED TV fiyatları, ekran boyutu, çözünürlük, ses kapasitesi, bağlantı seçenekleri, ek teknolojiler ve görsel tasarım gibi özellikler dikkate alınarak belirlenir. Bu nedenle 50 inç ile 98 inç Samsung OLED TV fiyatları aynı düzeyde değildir. Samsung 4K, 8K OLED TV fiyat seçenekleri arasında da önemli farklılıklar bulunur. 120 Hz’e varan tazeleme hızına sahip Samsung OLED TV, oyun monitörü konseptine sahip olduğundan dikkat çeker. Öte yandan klasik kumandaya yer verilen Samsung OLED TV modelleri arasında akıllı kumanda bulunanlar da vardır. Bu cihazlar arasında fiyat farkı olsa dahi akıllı uzaktan kumanda fiyatları dikkate alındığında bu farkın çok olmadığı görülür. Samsung OLED TV en ucuz fiyat düzeyini ise indirim kampanyaları sayesinde görür. Siz de Samsung OLED TV kampanya ve indirim fırsatlarını incelemek istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilir, en uygun fiyatlı modellere kolayca ulaşabilirsiniz.