Samsung QLED TV

Samsung QLED TV Fiyatları

66 farklı Samsung QLED TV için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıSamsung
 • Görüntü TeknolojisiQLED
 • Temizle
 • Ekran Boyutu65 inç / 165 cm
 • Ekran Boyutu55 inç / 140 cm
 • Görüntü TeknolojisiOLED
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Çözünürlük FormatıFull HD
 • İşletim SistemiAndroid TV
 • İşletim SistemiGoogle TV
 • Çıkış Yılı2023
 • Çıkış Yılı2022
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıSamsung
 • Görüntü TeknolojisiQLED
 • Temizle
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterÇözünürlük FormatıEkran BoyutuTümünü GösterUSB Port SayısıÇıkış YılıÇözünürlükGörüntü TeknolojisiHDMI Giriş Sayısıİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim SistemiSes Çıkış Gücü (RMS)DerinlikAğırlıkGenişlikYükseklikYenileme HızıDahili DepolamaBluetooth VersiyonuSeriGiriş VoltajıKullanım AlanıÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (66)

65 inç / 165 Ekran TV 55 inç / 140 Ekran TV LG 4K TV Samsung 4K TV 4K TV 50 inç / 127 Ekran TV 43 inç / 109 Ekran TV Samsung OLED TV Android 4K TV LG OLED TV Philips Android TV 75 inç / 190 Ekran TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

Samsung QLED TV Sıkça Sorulan Sorular

Samsung QLED TV

Quantum Dot teknolojisine sahip olduğu için benzersiz tonlara sahip görseller üreten Samsung QLED TV modelleri, ultra yüksek panel ömürleri ile dikkat çeker. Kullanıcıların uzun yıllar boyunca net, canlı, gerçekçi detaylara sahip ve derin görüntüler izlemesini sağlayan Quantum Dot teknolojisinde nano ölçek boyutunda parçacıklar bulunur. Her parçacık renkli ışıklar üreterek etrafa yayar. Boyutları kuantum hızında değişen parçacıklar büyüdükçe kırmızı, küçüldükçe maviye yakın renkleri yansıtır. Samsung QLED TV'ler sahip oldukları özel teknoloji sayesinde geniş bir renk skalasında görseller oluşturabilir. Eşsiz izleme deneyimi sağlayan Samsung QLED TV modelleri, çevresel ses üreten dahili hoparlörler ve ekstra net görsellerle desteklenmiş sinematik bir seyri deneyimleme imkkânı tanır. Öte yandan özel işlemcileri sayesinde bilgisayar gibi çalışan Samsung QLED TV ürünleri ile online oyun oynama, sosyal medya hesaplarını yönetme, yaşam alanındaki akıllı cihazları kontrol etmek, uzak bağlantı özelliği ile ofisteki işleri tamamlama gibi pek çok şey yapılabilir. 8K’ya varan çözünürlük desteğiyle benzerlerinden ayrılan başarılı televizyonlardan birine sahip olmak istiyorsanız Akakçe ile fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Samsung QLED TV Özellikleri

Renk kalitesini artıran yüksek parlaklık, daha fazla detay sağlayan yüksek kontrast, 8K’ya varan çözünürlük, 98 inçe varan ekran büyütücü gibi özellikleriyle kendi segmentinin en başarılı televizyonları arasında yer alan Samsung QLED TV'ler, ortalama 22 yıllık panel ömrüne sahiptir. Üstelik Samsung QLED televizyonlar Quantum Dot teknolojisi sayesinde ekran yanması adı verilen ve belli bir görüntünün ekranda sabit kalmasına neden olan panel sorununu tamamen ortadan kaldırır. Zengin ekran boyutu seçenekleri sayesinde hemen her yaşam alanına uygun bir Samsung QLED televizyon bulmak mümkündür. Samsung tarafından geliştirilen Nöral Quantum 4K - 8K işlemcileri sayesinde yapay zeka destekli olan başarılı cihazlar milisaniyeler içinde görüntü optimizasyonları yaparak televizyon kanallarını yüksek çözünürlükle izlenmesine olanak tanır. Dahili Wi-Fi bağlantı teknolojisi ile televizyon kanallarını yanı sıra her gün güncellenen sayısız online içeriğe de saniyeler içinde ulaşma avantajı sağlar. Samsung QLED TV modelleri, bilgisayar üzerinden yapılan pek çok online aktiviteyi televizyon aracılığı ile gerçekleştirme imkânı sunar.

Oyun tutkunlarına özel oyun modu bulunan Samsung QLED TV cihazlarına oyun konsolu veya bilgisayar bağlayarak video oyun oynanabilir. Bununla birlikte sadece online bağlantı ile çok sayıda multiplayer oyuna bağlanmak mümkündür. Tüm bu süreçte televizyon oyun moduna geçtiği için yüksek ekran tazeleme hızı, düşük tepki süresi, HDR teknolojisiyle yüksek çözünürlüklü oyun oynamak mümkündür. Üstelik Samsung QLED TV panelleri 50 inç ila 98 inç arasında değiştiğinden oyuncular daha fazla detaya hakim olur. Tizen işletim sistemiyle gelen Samsung QLED TV ürünleri, yalın bir arayüze sahiptir. Kullanıcı arayüzünde çok sayıda uygulama bulunur. Akıllı telefonlarda olduğu gibi kullanıcıların dilediği uygulamayı yüklemesine olanak tanıyan Tizen işletim sistemi, menü kullanım kolaylığı ve izleme - dinleme modları arasında pratik geçiş sağlayan tasarımıyla herkesin Samsung QLED TV ayrıcalıklarından yararlanmasına yardımcı olur. Çevresel ses üreten Samsung QLED TV cihazları, Dolby Atmos teknolojisi sayesinde ek ses sistemi kullanmadan da yüksek kaliteli dinleme deneyimi yaşatır. Samsung QLED TV kullanıcı yorumları da bunu doğrular niteliktedir.

Samsung QLED TV Modelleri

4K ile 8K çözünürlüğe sahip modelleri bulunan Samsung QLED TV'ler, farklı seriler halinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Her seri, çözünürlük, işlemciyle ekran boyutu seçenekleri açısından farklı cihazlar içerir. Bazı serilerde sadece 50 ve 65 inç Samsung QLED TV bulunurken bazılarında ise 50 inçten 98 inçe kadar çok sayıda seçenek yer alır. 4K çözünürlüğe sahip olan Samsung QLED TV modellerinde Nöral Quantum işlemci 4K bulunur. Ultra HD çözünürlük desteği sağlayan Samsung 4K QLED TV çeşitleri, ses sistemi, belek kapasitesi, bağlantı teknolojileri açısından farklı özelliklere sahiptir. Dolayısıyla 4K Samsung QLED TV alacak olan kullanıcıların tüm modelleri teknik özellikleri göre kıyaslayarak seçim yapmasında fayda vardır. Aynı durum 8K Samsung QLED TV çeşitleri için de geçerlidir. Nöral Quantum işlemci 8K kullanılan başarılı televizyonlarda yapay zeka destekli 8K çözünürlük sağlanır. Sonsuz ekran konseptiyle tasarlanan cihazlarda ultra ince çerçevelere yer verildiği için izleme sürecinde kullanıcıların daha kolay odaklanması sağlanır. Üstelik, duvar modu sayesinde televizyonun kalabalık bir görünüm oluşturması önlenebilir.

Hem 4K hem de 8K çözünürlük sağlayan Samsung markalı QLED TV’ler, oyun modu, ekrana yansıtma, Smart Hub gibi özelliklere sahiptir. Hoparlör dizilimiyle fark yaratan Samsung QLED TV modellerinde hem arka panelde çerçevede yerleşik hoparlörler bulunur. Dolby Atmos desteğiyle dinamik surround ses oluşturan dahili hoparlörler, yüksek volümde televizyondan katmanlı sesler yayılmasını sağlar. Yapay zeka desteği sayesinde odanın farklı yerlerinden geliyormuş gibi işitilen sesler, daha gerçekçi bir seyir deneyimi sağlar. Stand tasarımları ile de birbirinden ayrılan Samsung QLED TV çeşitlerinde farklı özelliklere sahip standlara yer verilir. Genel olarak hem standlı hem de duvar montajlı kullanıma uygun olmasıyla öne çıkan Samsung QLED TV modelleri, iki türlü de güvenli bir kullanım süreci sağlayacak niteliktedir. Özellikle dengeyi sağlayan standlar, görüntü kalabalığına neden olmayacak kadar ince ve sade, kablo kalabalığını ortadan kaldıracak kadar işlevseldir.

Samsung QLED TV Avantajları

Eğlence merkezi konseptiyle üretilen ve kullanıcılara yaşam alanlarından çıkmadan sinema deneyim yaşatan Samsung QLED TV'ler, pek çok avantaja sahiptir. Samsung QLED TV yorumları ve değerlendirme yazılarında da sık sık yer verilen Samsung QLED TV avantajları şu şekilde sıralanabilir:

Samsung QLED TV Fiyatları

Modern teknolojilerle televizyon izleme eylemini yeni bir seviyeye taşıyan Samsung QLED TV'ler, sağladığı olanaklara ve uzun kullanım ömrüne kıyasla ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Samsung QLED TV fiyatları, panel teknolojisi, ekran boyutu, çözünürlük, işlemci türü, dahili bellek, ses sistemi, mevcut soket sayısı ve işletim sistemine göre belirlenir. Örneğin, desteklenen maksimum çözünürlük, TV Box fiyatları gibi QLED TV fiyatlarını da oldukça etkiler. Dolayısıyla, 4K destekli Samsung QLED TV ile 8K destekli Samsung QLED TV fiyatı birbirinden farklıdır. 50 inç Samsung QLED TV ve 75 inç Samsung QLED TV de farklı fiyatlarla satışa sunulur. Bunların yanı sıra Samsung Neo QLED TV ve klasik Samsung QLED TV fiyatları da farklıdır. Öte yandan uzun kullanım ömrü ile desteklenen fiyatlar, dönemsel indirimlerle birleştiğinde çok daha uygun koşullarda QLED TV sahibi olma ayrıcalığı sağlar. Siz de Samsung QLED TV en ucuz modelleri görüntülemek için Akakçe’nin sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.