LG Nanocell

LG Nanocell Fiyatları

10 farklı LG Nanocell için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • SeriLG Nanocell
 • Ekran Boyutu65 inç / 165 cm
 • Ekran Boyutu55 inç / 140 cm
 • Görüntü TeknolojisiOLED
 • Görüntü TeknolojisiQLED
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Çözünürlük FormatıFull HD
 • İşletim SistemiAndroid TV
 • İşletim SistemiGoogle TV
 • Çıkış Yılı2023
 • Çıkış Yılı2022
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • SeriLG Nanocell
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterÇözünürlük FormatıEkran BoyutuTümünü GösterUSB Port SayısıÇıkış YılıÇözünürlükGörüntü TeknolojisiHDMI Giriş Sayısıİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim SistemiSes Çıkış Gücü (RMS)DerinlikAğırlıkGenişlikYükseklikYenileme HızıDahili DepolamaBluetooth VersiyonuSeriGiriş VoltajıKullanım AlanıÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (10)

65 inç / 165 Ekran TV 55 inç / 140 Ekran TV LG 4K TV Samsung 4K TV 4K TV Samsung QLED TV 50 inç / 127 Ekran TV 43 inç / 109 Ekran TV Samsung OLED TV Android 4K TV LG OLED TV QLED TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

LG Nanocell Sıkça Sorulan Sorular

LG Nanocell

LG Nanocell televizyon modelleri yeni nesil teknolojileri ve üstün ekran performansları ile kullanıcıların ilgisini çeker. LG Nanocell TV özellikleri seyir konforunu artırırken görüntü kalitesiyle de dikkat çeker. LG TV sistemlerinde kullanılan Nanocell teknolojisi maksimum ekran çözünürlüğüne ulaşan özellikler sunar. Canlı ve kristal netliğinde görüntü kalitesi sayesinde her bir detayı görmek mümkün hale gelir. Geniş görüş açısı sağlayan LG Nanocell sistemleri renk yelpazesinde de zenginlik yaratmayı başarır. Renk filtreleme özelliğiyle öne çıkan LG Nanocell sayesinde istenmeyen ışık detayları ortadan kaldırılır. Böylece sahne ve izleyici arasındaki sınırın minimum seviyeye gelmesi amaçlanır. LG Nanocell modelleri farklı ekran boyutlarına sahiptir. Kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt vermek adına geniş ürün yelpazesi oluşturan marka özenle geliştirdiği teknolojisini sizlere sunmaya devam eder. LG Nanocell TV sistemlerine bütçe dostu fiyat aralıklarında ulaşmak için Akakçe yardımıyla değerlendirme yapabilirsiniz.

Öne Çıkan LG Nanocell Teknolojileri

Nanocell televizyon teknolojileri benzersiz görüntü kalitesi yaratarak üstün performansını açığa çıkarır. LG Nanocell inceleme ve değerlendirmeleri ürünlerin kristal netliğindeki ekran performansına dikkat çeker. IPS ekran teknolojisiyle oluşturulan LG Nanocell TV modelleri daha canlı ve hassas renk zenginliği oluşturur. Sahne renklerine odaklanan sistemde renk filtreleme özelliği kullanılır. Temel renk teknolojisi ile öne çıkan LG Nanocell nanopartiküllerden yararlanarak saf olmayan renk değerlerini ortadan kaldırır. Donuk renklerin filtrelenmesi sayesinde renklerin tüm canlılığı ile ekrana yansıtılabilir hale gelir. LG Nanocell teknolojilerinden bir diğeri geniş görüş açısı oluşturmasıdır. Farklı açılardan TV izlemek sahnenin renk değerlerini tam olarak algılanmamasına neden olabilir. Marka tasarımcıları bu sorunu ortadan kaldırmak adına geniş açı teknolojisini ürün donanımlarına dahil eder. Böylece her açıdan canlı ve parlak renkler görmek mümkün hale gelir.

LG Nanocell teknolojisinin öne çıkan özelliklerinden bir diğeri parlak ekran donanımları sunmasıdır. En karanlık sahnelerde bile aydınlık görüntü elde edebilen sistemler bir milyardan fazla rengi destekler. Bu sayede daha fazla titreşim ve kesinlik değeri sağlar. Görüntü kalitesini bozmadan parlaklığın artırılması ise seyir keyfi sunan özelliklerden biri olur. Yeni nesil LG Nanocell teknolojileri arasında 4K ekran çözünürlüğü bulmak da mümkün hale gelir. Full HD televizyonlarla karşılaştırıldığında dört kat daha fazla çözünürlük sunması üstün performansı kanıtlar niteliktedir. Evde sinema konforu oluşturmayı hedefleyen marka yeni nesil ses teknolojilerini ürün özelliklerine dahil etmeyi ihmal etmez. Sinematik ses donanımı bulunan LG Nanocell modelleri MP3 müzik çalar gibi sistemlerin aksine ultra üstün performansa sahiptir. Sahnenin tüm ayrıntılarıyla duyulabilmesi ve görüntü performansının yükseltilmesi LG Nanocell tasarımlarının ideal televizyon modelleri arasında yer almasına olanak tanır.

Yüksek Çözünürlük Sunan LG Nanocell Özellikleri

LG Nanocell televizyon sistemleri yüksek çözünürlük geliştiren özellikleriyle kullanıcıların ilgisini çekmeye devam eder. Üstün Nanocell teknolojisini destekleyen sistem donanımları kullanıcı beklentilerini karşılamayı başarır. Yeni nesil işlemci özellikleri bulunan televizyonlar toplamda 6 çekirdeğe kadar çıkabilen donanımlara sahiptir. İşlemci performansı ise orijinal içeriği sürekli olarak analiz ederek en iyi kaliteye gelmesi için optimize eder. Ekran çözünürlüğünde sınırları ortadan kaldıran LG Nanocell özellikleri oyun deneyimlerinde de beklenilen performansı sunmayı başarır. Hızlı ve akıcı oyun konforu yaratan ekran çoklu bağlantı noktaları sayesinde istenilen cihazla anında eşleşebilir. Oyun konsolları, bilgisayar, tablet ya da telefon aygıtlarını LG Nanocell bağlantı noktalarını keşfederek televizyonunuza kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz.

LG Nanocell yorum ve incelemeleri teknik donanımının yapay zekayla desteklenmesinin avantajlarına dikkat çeker. Daha iyi ses ve görüntü performansı yaratılması adına yapay zekanın devreye girmesi seyir zevkini bir adım öne çıkarır. Sesi yazıya çevirme, akıllı ses tanıma, sesle arama, görüntü iyileştirme, uygulama desteği ve akustik ayarlama dahil birçok donanımı yapay zeka teknolojisiyle desteklenir. Bir televizyon sisteminin ötesine geçen LG Nanocell sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştıran özellikler bulmak mümkündür. Akıllı TV teknolojilerinde müzik çalar, spor alarmı, web tarayıcısı, güvenlik kilitleri ve uygulama mağazası dahil birçok farklı özellik bulunur. LG Nanocell sisteminde ek olarak geliştirilen enerji tasarruf modları ise kullanıcı dostu yapısını öne çıkarır. Sizler de LG Nanocell ile gelen yüksek çözünürlük, kaliteli ses donanımı ve işlevsel teknik özellikleri keşfedebilir, aradığınız televizyon performansını elde edebilirsiniz.

Seyir Keyfini Artıran LG Nanocell Avantajları

LG Nanocell kullanıcı yorumları üstün performansa sahip TV sistemlerinin kullanım avantajlarının altını çizer. LG Nanocell TV ile gelen avantajlardan bazıları şunlardır:

LG Nanocell sistemleri HDR teknolojisi ile etkileyici spor, sinema ve oyun deneyimi sunar. Farklı kullanıcıların isteklerine cevap veren özelliklerin cihazlarda bir araya gelmesi en büyük avantajlardan biri olur. İsterseniz en sevdiğiniz filmi yüksek çözünürlükte izleyebilir isterseniz heyecan dolu oyunları hızlı ve akıcı performansla oynayabilirsiniz. LG Nanocell akıllı televizyon modelleri ile sizlere sunulan özellikler sayesinde yeni nesil teknolojilerin sunduğu imkanlardan sorunsuz bir şekilde yararlanmaya devam etmek mümkündür.

LG Nanocell Fiyatları

LG Nanocell TV sistemleri yeni nesil teknolojileri ile fark yaratan bir performans sunar. Seyirci ve sahne arasındaki sınırları minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan teknik donanımları kullanıcıların ilgisini çekmeye devam eder. LG Nanocell TV fiyat performans analizleri ise kazançlı alışveriş deneyimini beraberinde getirir. LG Nanocell televizyon fiyatları sundukları performansın aksine oldukça cazip seçenekler sunarak bütçenizi korumanızı sağlar. Selefleri ile karşılaştırıldığında LG Nanocell TV en ucuz fiyat aralıklarını oluşturarak öne çıkmayı başarır. LG Nanocell fiyat aralıkları dönemsel olarak farklılıklar gösterebilir. LG Nanocell fiyat seçeneklerinin belirlenmesinde rol oynayan diğer kriterler arasında ekran boyutları ve sahip oldukları ek özellikler yer alır. İhtiyacınız olan özellikleri tek bir modelde bulmanızı kolaylaştıran LG Nanocell ile akıllı TV alışverişinde bulunabilirsiniz. LG farkıyla tasarlanan Nanocell teknolojisi beklenenin üzerinde geliştirdiği performans ve cep dostu fiyat seçenekleri ile kullanıcıların favorisi olmaya adaydır. Sizler de LG Nanocell televizyon modellerini birbiriyle karşılaştırmak için Akakçe’den yararlanabilirsiniz.