Samsung The Frame TV

Samsung The Frame TV Fiyatları

3 farklı Samsung The Frame TV için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • SeriSamsung The Frame
 • Ekran Boyutu65 inç / 165 cm
 • Ekran Boyutu55 inç / 140 cm
 • Görüntü TeknolojisiOLED
 • Görüntü TeknolojisiQLED
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Çözünürlük FormatıFull HD
 • İşletim SistemiAndroid TV
 • İşletim SistemiGoogle TV
 • Çıkış Yılı2023
 • Çıkış Yılı2022
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • SeriSamsung The Frame
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterÇözünürlük FormatıEkran BoyutuTümünü GösterUSB Port SayısıÇıkış YılıÇözünürlükGörüntü TeknolojisiHDMI Giriş Sayısıİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim SistemiSes Çıkış Gücü (RMS)DerinlikAğırlıkGenişlikYükseklikYenileme HızıDahili DepolamaBluetooth VersiyonuSeriGiriş VoltajıKullanım AlanıÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (3)

65 inç / 165 Ekran TV 55 inç / 140 Ekran TV LG 4K TV Samsung 4K TV 4K TV Samsung QLED TV 50 inç / 127 Ekran TV 43 inç / 109 Ekran TV Samsung OLED TV Android 4K TV LG OLED TV QLED TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

Samsung The Frame TV Sıkça Sorulan Sorular

Samsung The Frame TV

Samsung The Frame TV gelenekselin dışına çıkan tasarımı ile estetik bir görünüme sahiptir. The Frame TV serisi duvara sabitlenen tasarımında kablo çıkışlarını ve çerçeve görünümünü ortadan kaldırır. Kablo görünümünün gizlenmesi sayesinde modern tasarım özelliği öne çıkar. Samsung The Frame TV'ler özelliklerinde yer alan Art Mode yani Sanat Modu ile kullanılmadığı zamanlarda bir tablo olarak yerini alır. Duvara asılı bir tablo görünümüne geçen Samsung The Frame TV bir televizyon sisteminden daha fazlasını sunar. Yaşam alanınızla entegre olan görünümü yeni nesil teknolojik özelliklerle donatılır. Yüksek ekran çözünürlüğü, gelişmiş işletim sistemi ve akıllı televizyon özellikleri yüksek performansını açığa çıkarmasına olanak tanır. Kristal netliğinde görüntü sunan ekran donanımı ile kullanıcıların ilgisini çeken Samsung The Frame TV serisi favoriniz olmaya adaydır. Sizler de Samsung The Frame TV modellerine göz atmak ve cazip fiyat aralıklarını incelemek isterseniz Akakçe üzerinden karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Sanat Modu ile Samsung The Frame TV Tasarımları

The Frame TV Samsung marka tasarımcıları tarafından yenilikçi özellikler ile donatılır. Samsung The Frame TV yorum ve değerlendirmeleri arasında öne çıkan özelliklerden biri Sanat Modu olur. Kullanılmadığı zamanlarda siyah ekran yerine seçtiğiniz tablo görünümünü yansıtmaya devam eden ekranı dekorasyon stilinize de katkı sağlar. Samsung The Frame TV'ler özel tasarım dijital yapısını zengin renk yelpazesiyle tamamlar. Renk geçişlerinde parlak ve canlı tonları yansıtan ekranı değiştirilebilir kenar seçeneklerine sahiptir. Kişiselleştirilebilir ekran görünümü sağlayan tasarımlarda Studio ayağı bulmak da mümkündür. Sanatsal tasarımıyla öne çıkan Samsung The Frame TV en sevdiğiniz eserleri yaşam alanınıza taşımanıza izin verir. Yağlı boya tablolardan kişisel galeriye kadar yüzlerce farklı ekran görünümü sunan özel sistemi ile yaşam alanınıza modern bir hava katar.

Samsung The Frame TV tasarımını öne çıkaran bir diğer detay boşluksuz duvar montajı özelliğidir. Duvara monte edildiğinde boşlukları ortadan kaldıran cihazlar karmaşık kablo görünümüne de izin vermez. Bağlantı kablolarının gizli olması estetik açıdan kullanıcılardan tam puan almasına olanak tanır. Özelleştirilebilir kenar tasarımları ise bir tablo çerçevesini aratmayan görünümlere sahiptir. The Frame, meşe, ceviz ya da beyaz seçeneklerine sahip olan çerçeveler seçtiğiniz sanat eserine göre optimize edilebilir. Samsung The Frame TV hareket sensörü ise enerjiden tasarruf etmenize izin verir. Etrafta kimse yokken güç tasarruf moduna giren cihazlar hareket algıladığında sanat eseri görünümünü yansıtmaya devam eder. Yaşam alanınızı istediğiniz şekilde dekore etmenize yardımcı olan ekran performansı ile Samsung The Frame TV üst düzey performansını kanıtlamaya devam eder.

Yüksek Çözünürlük Sunan Samsung The Frame TV Teknik Donanımları

Samsung The Frame TV inceleme ve değerlendirmeleri ürünlerin teknik donanımlarına dikkat çeker. Samsung The Frame TV'ler QLED ekran özellikleri ile ultra üstün çözünürlük değerleri geliştirir. Quantum Dot teknolojisini öne çıkaran özel ekranları %100 renk hacmi sağlayarak geniş açılardan televizyon izleme deneyimi yaratır. Zengin sahne detaylarını koruyan renk filtresi gerçekçi görüntülerle izleyici konforunu artırır. The Frame Samsung özelliklerinde öne çıkan bir diğer detay ise işletim sistemleri olur. Tizen işletim sistemini tercih eden marka toplamda 4 çekirdekli yapısı ile süper akıcı bir ekran donanımı geliştirir. Samsung The Frame TV teknik donanımının parçası olan ses performansı ise kullanıcıların beğenisini kazanan özellikler sunmaya devam eder. Subwoofer özelliği sayesinde düşük frekans aralığında olan sesler çoğaltılarak ön plana çıkarılır. Böylece hem oyun hem de içerik izleme deneyimlerinde her ayrıntıyı rahatlıkla duymak mümkün hale gelir.

Samsung The Frame TV sisteminde 4K video çözünürlüğü desteklenmesi sinematik atmosferin de oluşmasını sağlar. Otomatik optimizasyon sağlayan 4K video çözünürlüğü netlik ve ışık yayma özellikleriyle öne çıkar. Karanlık sahnelerin parlaklığının artırılması seyir keyfini artıran özellikler arasındadır. Gerçek 4K UHD çözünürlüğü ile gelen 3840x2160 piksel değerleri Samsung The Frame TV ekranının performansını kanıtlar niteliktedir. Samsung The Frame TV bağlantı noktalarında ise HDMI, Bluetooth ve Wi-Fi özelliklerini bulmak mümkündür. Diğer cihazlarla kolay bir şekilde entegre olabilen teknik donanımı çok yönlü kullanıcı deneyimi yaratır. Bilgisayar, telefon, tablet ya da oyun konsolları cihaz sistemleriyle saniyeler içerisinde bağlantı kurabilir. Samsung The Frame TV performansını öne çıkaran teknik donanımı ile benzersiz bir seri oluşturarak kullanıcıların favorisi olmayı hedefler.

Samsung The Frame TV Teknolojileri

Samsung The Frame sahip olduğu teknolojiler ile kullanıcı beklentilerini karşılamayı başarır. Samsung The Frame TV'ler ideal sistem performanslarının yanı sıra yeni nesil özellikler geliştirerek farkını açığa çıkarır. Samsung The Frame TV özellikleri arasında yer alan özel teknolojiler ise şunlardır:

Samsung The Frame TV gibi üstün performans sağlayan teknolojik cihazların yanı sıra ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler arasında güvenlik sistemleri de yer alır. Yeni nesil teknolojilerden yararlanabileceğiniz güvenlik sistemleri fiyatları hakkında bilgi edinmek için dilerseniz seçeneklere göz atabilirsiniz.

Samsung The Frame TV Fiyatları

Samsung The Frame televizyon serisi özel teknik donanımı ve benzersiz tasarım özellikleri ile öne çıkmaya devam eder. Markanın televizyon, bilgisayar ya da projeksiyon cihazı fiyatları ile görülen kazançlı alışveriş fırsatı The Frame serisinde de gözlemlenebilir. Samsung The Frame TV'ler yenilikçi sistemlerinin aksine cazip fiyat aralıkları sunar. Samsung The Frame TV fiyat performans açısından incelendiğinde kullanıcıları memnun eden sonuçlar geliştirir. Samsung The Frame fiyat aralıklarının ulaşılabilir seçeneklerle sizlere sunulması avantajlı televizyon alışverişinde bulunmanıza olanak tanır. Evinizin temel teknolojileri arasında yer alan televizyon ile avantajlı alışveriş deneyiminde bulunmanız bütçenizi korumanıza yardımcı olabilir. Samsung The Frame TV fiyatları sayesinde talep ettiğiniz uygun seçenekleri keşfetmek mümkündür. Sizler de Samsung The Frame TV serisini incelemek ve en uygun fiyat aralıklarına göz atmak için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz.