22 inç / 55 Ekran Televizyon

22 inç / 55 Ekran Televizyon Fiyatları

3 farklı 22 inç / 55 Ekran Televizyon için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 inç / 127 cm55 inç / 140 cm4KFull HD0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 20212022OLEDQLEDSatıcı Marka
Filtrele

Seçili Özellikler:Ekran Boyutu: 22 inç / 55 cm Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Özellikler Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu 22 inç / 55 cm Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı USB Port Sayısı Enerji Sınıfı SatıcıToplam 124 satıcı.

LED Televizyonlar55 inç / 140 Ekran Televizyon50 inç / 127 Ekran Televizyon65 inç / 165 Ekran Televizyon4K TV43 inç / 109 Ekran Televizyon32 inç / 82 Ekran TelevizyonSamsung 40 inç / 102 cm TelevizyonAndroid Televizyon147 Ekran TV40 inç / 102 Ekran TelevizyonSmart TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

22 inç / 55 Ekran Televizyon Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 22 inç / 55 Ekran Televizyon hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 3 farklı 22 inç / 55 Ekran Televizyon:
  1. Next YE-22020KT Full HD 22" 55 Ekran 5ms LED Monitör TV
  2. Next YE-22020KT Full HD 22" 55 Ekran Uydu Alıcılı LED TV
  3. Vestel 22F8510P Full HD 22" 55 Ekran Uydu Alıcılı LED TV

22 İnç, 55 Ekran Televizyon

55 ekran TV çeşitleri konforlu bir kullanım ve seyir keyfi sunar. Başta ekran özellikleri olmak üzere, ürünlerin pek çok niteliği marka ve modele göre değişkenlik gösterebilir. Ekran teknolojileri, görüntü ve ses kalitesi, bağlantı birimleri, medya seçenekleri ve fiziksel tasarımı üzerinden ürün tercihi yapmak mümkündür. 22 inç TV modelleri ev, atölye ve ofis gibi alanlar için son derece iyi seçenekler sunar. Dahili alıcılı televizyonlar, LED ekran teknolojili seçkiler, bilgisayar bağlantı soketli ürünler ve pek çok model rahatlıkla bulunabilir. USB, HDMI, CI+, PC / DVI da dahil geniş bağlantı birimlerine bünyesinde yer veren seçkiler, televizyonun kullanım alanını genişletir ve işlevsel bir yapı sergiler.
55 ekran TV modelleri özel boyutu ile pek çok alanda kullanılabilen televizyonlar arasına yerleşir. 55 cm boyutlu televizyon 22 inç ekran ölçüsü ile imal edilir. Televizyon 55 ekran boyutuna sahip olduğundan ergonomiktir, ince ve hafif bir genel çerçeve çizer. 22 inç TV ebatları sayesinde cihazı dilediğiniz yere zahmetsizce taşıyabilir, istediğiniz şekilde kolayca hareket ettirebilir ve VESA destekli ürünleri duvara monte ederek kullanmayı tercih edebilirsiniz. 22 inç LCD TV ölçüleri ile üretilen televizyonların aktif görüntüleme alanları, ekran teknolojileri, kontrast özellikleri, donanım ögeleri, markaya özgü yazılımsal destekleri de değişkenlik içerebilir. Enerji tüketim verileri, ön panel ve gövde renkleri ve çoklu medya destekleri de farklılıklar gösterebilir. Hem ürünlerin bu tür özellikleri hem de 55 ekran televizyon kampanyaları fiyatlandırma üzerinde etkilidir. En iyi 55 ekran LED TV modellerini inceleyebilir ya da tercihinizi en ucuz 22 inç LED TV fiyatlarından yana kullanabilirsiniz.

55 Ekran Televizyon Modelleri

22 inç TV seçkileri çözünürlük ve teknolojik eklentiler dahilinde farklı modeller sunar. 55 ekran TV tavsiyeleri, beklentilerinizi ideal şekilde karşılayacak niteliklere sahip ürünleri tercih etmenizin çok yönlü fayda sağladığını gözler önüne serer. Örneğin, uydu yayını izlemeyi tercih edenlerdenseniz 55 ekran kendinden uydulu TV modellerine yönelmeniz iyi bir seçenektir. Uydu alıcılı 22 inç LED TV tasarımları, haricen uydu kutusu, bağlantı kablosu ve kumanda alma mecburiyetini ortadan kaldırır. Böylece hem ayrıca uydu ürünü satın alım maliyetinden sizleri kurtarır hem de ekstra uydu cihazı olmaması sayesinde TV etrafında ekipman kalabalığı oluşmaz. 22 inç LED TV uydu alıcılı en ucuz seçkiler de, fonksiyonel televizyon serileri de sizlere ulaşır. Daha iyi bir seyir keyfi açısından yüksek çözünürlük kalitesi, yenileme hızı ve görüntü iyileştirme teknolojilerinden beslenen cihazları inceleyebilirsiniz.

22 İnç Televizyon Görüntü Özellikleri

22 inç Smart, Full HD, uydu alıcılı, LCD TV modellerinden çoklu bağlantı birimine yer verenlere değin çeşitli özelliklere sahip ürünler sizleri karşılar. Çözünürlük, ekranın hem dikey hem de yatay eksen doğrultusundaki mevcut piksel sayısını ifade eder ve bu oran arttıkça kalite de artış gösterir. 22 inç TV boyutları ile üretilen ürünlerin ölçüler ile uyumlu olacak şekilde maksimum çözünürlüğe sahip olanları gerçekçi, net görüntüler sunar. Full HD çözünürlüğe sahip ürün fiyatları ile HD kaliteli 55 ekran LCD plazma, LED TV fiyatları arasında farklılıklar olabilir. Bu modellerin fiyatlandırması ile QLED TV fiyatları da birbirinden farklıdır. Yüksek çözünürlük genellikle 1920 x 1080 piksel kalitesindedir. Dinamik kontrast oranına sahip televizyonlar, görüntülerin içeriğine göre renkleri düzenli olarak optimize eder ve böylece görsel içerikler ideal keskinlikte ve doğallıkta ekrandan yansır. Yenileme hızı ise ekranın saniyede kaç kere güncelleneceğini ifade eder. Güncelleme hızı yüksek olan 22 inç dahili uydu alıcılı, Full HD LED, kendinden uydulu LED, Smart LED TV modelleri bulanıklık, renk kararması veya piksel kaybı oluşumunu azaltır. Gürültü azaltma özelliği bulunan ürünlerden de kaliteli ses ve görüntü akışı elde edilir. Bu tür görüntü iyileştirme sistemlerinin varlığı 22 inç Full HD LED, LCD, LED TV fiyatları üzerinde etkili olabilir.

Fonksiyonel 55 Ekran Televizyon Çeşitleri

İşlevsellik ürünün avantajlı olmasını sağlayan önemli bir özelliktir. Çoklu ortam ve bağlantı birimleri işlevselliği doğrudan artırır. Ekran ve ses özelliklerinin yanı sıra bağlantı seçenekleri de 22 inç TV fiyatları üzerinde söz sahibi olabilir. En ucuz 55 ekran LED TV fiyatları arasından seçim yaparken de, en iyi 22 inç LED TV satın alım sürecinde de ürünlerin içerdiği fonksiyonları incelemeniz önerilir. Teletex, elektronik program rehberi ve yayın kaydetme gibi çoklu ortam destekleri bulunan ürünler bir adım öne çıkar. Ayrıca HDMI soketi, USB portu, dijital ses çıkışı, HDMI-CEC, VGA bilgisayar girişi, Scart girişi, kulaklık çıkışı bulunan 22 inç en ucuz LED TV’ler fiyat - performans avantajı sunar. HDMI sayesinde ses farklı görüntü sistemlerini televizyona bağlayabilir, kalite kaybı yaşamadan ses ve görüntü içeriklerini TV üzerinden alabilirsiniz. USB portu sayesinde USB içeriklerini televizyonda görüntüleyip çalıştırabilirsiniz. Bağlantı birimleri gibi analog, karasal, HD ve HD karasal özellikli 55 ekran uydu alıcılı LED TV fiyatları da işlevselliğine kıyasla uygun bir fiyatlandırma sunar. Geniş kullanım alanı sunan televizyon 55 ekran fiyatları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

55 Ekran Televizyon Fiyatları

Farklı özelliklere sahip pek çok 22 inç TV Akakçe farkı ile sizlere sunulur. Satın alım sürecinde aşağıda yer alan maddeleri inceleyerek beklentilerinizi ideal şekilde karşılayacak ürüne sahip olabilirsiniz.

22 İnç, 55 Ekran Televizyon Tasarımları

Tasarım hem teknik özellikleri hem de fiziksel yapıyı kapsar. Kullanılan teknolojik donanım birimleri, görüntü kalitesini iyileştirmeye yarayan özel servis ve uygulamalar, yüksek netlik vadeden ekran panel tipleri, ergonomik gövde ve stant marka uzmanlarınca geliştirilir ve ürünlere entegre edilir. Ekran kalınlıkları, ön çerçeve renkleri, ayak mekanizmaları ve duvar montaj desteği tasarım anlamında bir adım öne çıkar ve 55 ekran TV fiyatları üzerinde farklılıklar yaratabilir. Slim panelli en ucuz 55 ekran televizyon fiyatları ile standart panel kalınlığına sahip olan 22 inç TV en ucuz modeller arasında farklılıklar bulunabilir. İnce, hafif ve sağlam olan seçkiler tasarım performansı anlamında en uygun 22 inç LED TV serilerindendir. Ses tasarımının da önemli olduğunu belirtmek gerekir. Kaliteli hoparlör sistemi, yüksek ses çıkış gücü, akıcı ve derin ses aktarımı sağlayan ses özellikleri ve çözücü destekleri işitsel içeriklerin kaliteli biçimde duyulmasını sağlar. Televizyon çeşitlerinden MP3 çalar modellerine ve aksesuarlara değin aradıklarınız Akakçe’de! Özellikleri inceleyebilir, televizyon fiyatlarını karşılaştırabilir ve dilediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.