Buharlı Vantilatör

Buharlı Vantilatör Fiyatları

36 farklı Buharlı Vantilatör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

AyaklıKule TipiMasa TipiTavan Tipi150 - 250 TL 250 - 500 TL KumandalıKumandasızTavanYerMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Buharlı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Kullanım Yeri Güç Kontrol Türü Kafes Malzemesi Kademe Sayısı Kanat Sayısı Pervane Çapı Ağırlık Bağlantı Tipi Su Haznesi Kapasitesi Genişlik Derinlik Yükseklik Ürün Puanı Renk

Seg Klima FiyatlarıAyaklı VantilatörRaks Ayaklı VantilatörKumandalı Tavan VantilatörüKumandalı VantilatörFakir Kule Tipi VantilatörKule Tipi VantilatörUfo Kule Tipi Vantilatör18 inç Vantilatör5 Kanatlı VantilatörAkıllı VantilatörAlf Buharlı Vantilatör

En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Buharlı Vantilatör Sıkça Sorulan Sorular

Buharlı Vantilatör

Buharlı vantilatör modelleri hem iç hem de dış mekanlarda kullanabileceğiniz yenilikçi ürünler arasında yer alır. Açık havada bile mükemmel şekilde çalışacak bir hava soğutma çözümü arıyorsanız, buharlı vantilatörleri denemek isteyebilirsiniz. Normal bir fana eklenen soğuk su buharı sistemi, yazın keyfini çıkarmanıza yardımcı olabilir. Soğuk buharı mekanizması yazın en zorlu koşullarından sizi serin tutmak için en iyi performansla çalışır. Ürünler kullanım alanı söz konusu olduğunda iç mekan ve dış mekan olmak üzere iki tipte üretilir. Çok geniş bir model yelpazesine sahip olan bu kategorideki ürünler, eğim ve fan hızı gibi normal vantilatörlerde olan tüm özelliklere sahiptir. Ürünlerin çalışma mekanizması aynı olup, farklılıklar gövde tasarımı, sis basıncı ve su besleme sistemlerinden kaynaklanır. Farklı güç ve hazne seçenekleri ile satışa sunulan ürünler küçük alanlardan geniş bahçelere kadar ideal soğutma sağlar. Küçük odalardan geniş teraslara kadar buharlı vantilatör yorumlarında öne çıkan en iyi modelleri avantajlı satın alma seçenekleri ile Akakçe’de bulabilirsiniz.

İç Mekan ve Dış Mekan Buharlı Vantilatör Çeşitleri

Buharlı vantilatör çeşitleri kaide, duvar tipi ya da portatif olabilir. Duvara tipi buharlı vantilatör modelleri adından da anlaşılacağı gibi genellikle duvara monte edilir ve zeminde fiziksel bir alana ihtiyaç duymaz. Genellikle merkezi klimanın yüksek maliyetli olduğu salonlarda ve ticari alanlarda kullanılır. En yüksek hava ve sis dağılımı bu modellerde bulunur. Kompakt su buharlı vantilatör modelleri, fan tasarım bakımından ayaklı vantilatöre benzer ancak ürünlerin direği yoktur. Kolay taşıma avantajı sunan buharlı portatif soğutucu vantilatör modellerini aracınızda taşıyabilir, çadır ya da diğer açık hava aktivitelerinde yanınızda götürebilirsiniz. İç mekanlar için buharlı vantilatör en iyisi genellikle ortamın estetik özelliklerini destekleyecek şekilde zarif gövde tasarımları ile üretilir. Klima gibi soğutma sistemlerinin yardımı olmadan geniş bir açık alanı soğutmanız gerektiğinde, buharlı vantilatör modelleri en popüler seçenektir. Bu modelleri bahçeler, teraslar, ticari ve endüstriyel ortamların yanı sıra elektrik bağlantısının sağlanabildiği açık hava festivalleri, spor etkinlikleri ve diğer yaz etkinliklerinin yapıldığı her yerde serinlemek için etkili bir araç olarak kullanabilirsiniz. Buharlı vantilatör cafe için kullanılan modeller, güneşe, suya ve yoğun kullanıma dayanacak şekilde güçlendirilmiş metal malzeme seçenekleri bulunur. Taşınabilir açık hava ürünlerinin kabloları, güvenli çalışma için su geçirmezdir. Gövde malzemesi genellikle paslanmaz çelikten ve diğer dış mekan uyumlu malzemelerden yapılır.

Buharlı Vantilatör Nasıl Çalışır?

Tüm soğuk buharlı vantilatörler soğuk buhar üretmek için bir su kaynağı gerektirir. Hazneden ya da sabit su kaynağından vantilatöre çekilen su, küçük havalandırma kanallarından serbest bırakılır. Kanatların dönüşü, su parçacıklarını ince bir sis haline getirir. Sis daha sonra buharlaşır ve çevredeki hava sıcaklığı kısa sürede düşürür. Fan tarafından üretilen sisin buharlaşması birkaç saniye sürer, bu nedenle su parçacıkları üründen birkaç santim uzakta hissedilebilir. Ancak parçacıklar o kadar küçüktür ki herhangi bir su hasarına neden olmaz. Buharlı vantilatör modellerinde iki tip su sistemi kullanılır. Bazı modeller su ihtiyacı için merkezi bir su sistemine bağlı hortumlarla çalışır. Bu modeller açık hava sistemlerinde kullanılır. İç mekan ürünleri başta olmak üzere bazı modellerde ise yerleşik bir su deposu bulunur. Kapalı bir depo sızıntı riski olmadan ürünün güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Sisleme sistemi fanın etrafına yerleştirilmiş olan küçük nozullar yardımıyla yapılır. Nozul sayısı üründen ürüne farklılık gösterir.

Buharlı Vantilatör Faydaları

‘’Buharlı vantilatör ne işe yarar?’’ sorusunun cevabı faydalarında saklıdır. İster evde ister işte olun, buharlı fanlar özgürce hareket etmenize ve yaptığınız şeye odaklanmanıza izin verir. Buharlı vantilatör tavsiyelerinde tüketicilerin en beğendiği ürünler, verimli termodinamik soğutma yöntemi kullanan bu çok yönlü araçlar, en sıcak havalarda bile aradığınız konforu sağlar. Artık kapı ya da pencereleri açarak temiz havayla birlikte serinlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Bunaltıcı bir günde bile bahçenize ya da terasınızda misafirlerinizi davet edebilirsiniz. Soğuk buharlı vantilatör yorumlarında da öne çıkan gelişmiş hava kalitesi başta olmak üzere aşağıdaki faydalarından yararlanabilirsiniz.

Buharlı Vantilatör Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Buharlı vantilatör satın alırken dikkate alınması gereken ilk şey, yerleşim alanına bağlı olarak ürün boyutudur. Boyut sadece ürünün fiziksel olarak ölçülerini değil, seçtiğiniz modelin fan ve buhar salınım tipini de belirler. Bağımsız modeller, odanın neredeyse her tarafına serin havayı iletebilmek için bu özelliğe sahip olma eğilimindedir. Salınım açısı ürün modeline değişir. Bazı modeller tam 180 derecelik taramaya izin verir. Kompakt modeller ve bazı duvar tipi buharlı vantilatörler genellikle salınım özelliklerine sahip değildir. Buharlı fanlar, farklı dönüş hızı ve kanat seçenekleri ile üretilir. Genel olarak pervaneyi oluşturan kanatlar ne kadar büyükse o kadar çok havayı hareket ettirebilir. Kanat tasarımı ürün performansı açısından önemlidir. En iyi modellerde genellikle 15 ila 20 derecelik kanat eğimi kullanılır. Bununla birlikte kanat sayısı tek başına yeterli değildir. Temel olarak kanatların dakikadaki dönüş sayısı, fanın hızını belirler. Yüksek motor gücüne sahip ürünler tipik olarak daha yüksek miktarda havayı hareket ettirebilir.

Soğuk Buharlı Vantilatör Fiyatları ve Kampanyaları

Soğuk buharlı vantilatör fiyatları hem konut hem de ticari kullanım için geniş bir yelpazede beğeninize sunulur. Fiyat performans dengesi ile öne çıkan ucuz buharlı vantilatör çeşitleri genellikle iç mekanlar için tasarlanan kompakt ürünlerdir. Ürün fiyatlarında belirleyici olan motor gücü, gövde malzemesi ve sisleme sistemi olmakla birlikte ek özellikler fiyatları artırabilir. Örneğin soğuk buharlı iyonizerli vantilatör modelleri, standart ürünlerle karşılaştırıldığında daha yüksek fiyatlı olabilir. Benzer şekilde buharlı kumandalı vantilatör modellerinde olduğu gibi uzaktan yönetilebilen ürünler, manuel açma/ kapama ve diğer ayar seçeneklerine sahip modellere göre daha pahalıdır. Genel olarak soğuk buharlı vantilatör en ucuz fiyat seçenekleri, sabit fan ve küçük hazneli kompakt modellerde bulunur. Tüm ürünler arasında en pahalı ürünler ticari alanlarda kullanılan açık hava vantilatörleridir. Yüksek motor gücü, santrifüjlü su sistemi ve özel kanat tasarımları ile bu modellerin ilk satın alma maliyeti diğerlerine kıyasla yüksek olsa da düşük enerji tüketimi uzun vadede paranızın karşılığını almanızı sağlar. Buharlı vantilatör kullananlar arasındaki yerinizi almak için en iyi modellere elektronik ana kategorisinde, ısıtma soğutma kategorisinin altındaki vantilatör kategorisinden erişebilirsiniz. Soğutucuların yanı sıra kış gecelerinde ısınmak için şömine gibi ürünleri de ısıtma soğutma kategorisinde bulabilirsiniz. Akakçe’nin indirimli fiyat, kolay ödeme ve güvenli alışveriş avantajlarından yararlanmak için hemen buharlı vantilatör satın alabilirsiniz.