Şömine

Şömine Fiyatları

804 farklı Şömine için fiyatlar listeleniyor.

Nurgaz Şömine Dlc Şömine Dodo Şömine Invicta Şömine Korflame Şömine Blyss Şömine

Aktüel Broşürlerden Şömineler

  • Landmann 11810 Ateş Küresi Fire PitEnplus 12.999,00 TL
  • Landmann 11811 Ateş Sepeti Fire BasketEnplus 8.999,00 TL
  • DLC Elektrikli Dekoratif Şömine 900/1800 WBauhaus 11.750,00 TL
  • DLC Elektrikli Dekoratif Taş Şömine 900/1800 WBauhaus 10.950,00 TL
  • DLC Dekoratif Şömine Beyaz 900W/1800WBauhaus 9.950,00 TL

Fiyatı Düşen Şömineler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstüElektrikliMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 34Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Kelime ile Filtrele Tipi Renk

ŞofbenTermostatAni Su IsıtıcıKombi Yedek ParçaIsı PompasıKlima Yedek ParçaIsıtıcı Yedek Parça ve AksesuarBoylerKazan Yedek ParçaNurgaz ŞömineDodo ŞömineDlc Şömine

En Çok Karşılaştırılan Şömineler

Şömine Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Şömineler hangileri?

Bugün Akakçe'de 804 farklı model arasında

En çok satan Şömineler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Şömine:
  1. Nurgaz Campout Orman Şöminesi Büyük NG-OS
  2. Ateş Çukuru Bahçe Şöminesi Bahçe Sobası
  3. DODO ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE 90 CM
  4. Dlc Deko 1800 W İşlemeli Beyaz Elektrikli Şömine
  5. Dlc 1164S Retro 1800 W Taş Desenli Ses Efektli Dekoratif Elektrikli Şömine

Şömine

Dekor amaçlı ya da bulunulan ortamı ısıtma amaçlı tercih edilen şömineler, günümüzde en favori ısıtıcı çeşitleri arasında yer alır. Sahip oldukları düz baca sistemi sayesinde ateş yakılması sonucu oluşan duman kolayca dışarı atılır. Gelişen teknolojinin günümüze yansıyan yeniliklerinin etkisiyle şömine modelleri daha modern bir görünüme bürünmüştür. Önceki dönemlerde asıl amacı ısıtmak olan bu ürünler son dönemlerde genel olarak dekor amacıyla da tercih edilir. Avlu, kış bahçeleri, kafe ve restoran gibi alanlar bu ürünlerin keyifle kullanıldığı alanların başında gelir. Şömine sobalar hem dekor hem de ısıtma amacıyla da kullanılabilir. Üstelik modern görünümleri ve sahip oldukları donanımları sayesinde kişilere pratik bir kullanım imkanı sunar. Soğuk kış günlerinde içinizi ve evinizi ısıtan bu ürünler keyifli bir deneyim imkanını vaad eder. Bir yandan evinizi ısıtırken bir yandan da şık görünümleriyle dikkat çeken bu ürünler her dönem yoğun ilgi görmeyi başarır. Her dönem piyasaya sunulan yeni modellere ilave edilen özellikler sayesinde kullanıcıların aynı anda pek çok ihtiyacı rahatlıkla karşılanmış olur. Soba çeşitleri genel olarak siyah ve gri renk tonlarıyla dikkat çeker. Ürünlerin dizayn edilme sürecinde fazlasıyla hassas davranılır. Üstelik üretim sırasında hem yeni dönem teknolojik yeniliklerden faydalanılır hem de kaliteli materyallerin kullanımına özen gösterilir. Bu sayede kişilere ürünleri uzun süre kullanma imkanı sunulur.

Şömine Çeşitleri Nelerdir?

Ürünler eklenen yeni özellikleri daha etkileyici bir görünüm kazanır. Küçük alanlarda ya da büyük alanlarda kullanım imkanı sunan modellerin farklı ebatları bulunur. Bu sayede kullanmayı düşündüğünüz alan için rahat bir şekilde uygun ebatlı şömine modeli bulabilirsiniz. Son dönemlerde dikkat çeken şömineli tv ünitesi modelleri, tek üründe iki işlevi görmenizi sağlar. Üstelik estetik ve zarif duruşlarıyla da modeller görenleri kendine hayran bırakmayı başarır. Özel tasarım grubuna giren bu ürünler dört mevsim farklı bir ambiyans yaşama olanağı tanır. Şömine çeşitleri nostaljik ısınma yöntemleri arasında ilk sıralarda yer alır. Geleneksel tarzı bir kenara bırakıp son derece modern tasarımlarda dizayn edilen modeller de oldukça dikkat çekicidir. Kuzine ismi verilen bu çeşitler modernliği ve konforu kullanıcılara aynı anda sunar. Ayrıca son yılların favori modelleri arasında yer alan elektrikli seçenekler ekstra avantajlı kullanım olanaklarıyla dikkatleri üzerinde toplar. Odunlu modeller şüphesiz en eski ama bir o kadar da en sık kullanılan seçeneklerin başında gelir. Her tip modeli en ince detaylarıyla beraber bulabileceğiniz akakce.com’da dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Oscar şömine çeşitlerini ve diğer markaların çeşitlerine göz atarak kullanmak istediğiniz alana uygun modeli satın alabilirsiniz.

Şömine Nasıl Kullanılır?

Bir yanı nostaljik bir yanı da son derece modern olan ürünlerin kullanımı hakkındaki bilgiler pek çok kişide büyük merak uyandırır. Şömine elektrikli sistemle çalıştığı zaman kullanım daha pratik olur. Fişe taktıktan sonra üzerinde yer alan düğmeler yardımıyla ürünü kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Cam şömine çeşitlerini kullanırken biraz daha hassas davranmanız tavsiye edilir. Özel cam ekran tasarımlarının zaman içerisinde oluşan is lekelerini temizlemeniz biraz zaman alabilir. Ancak yanan alevlerin etrafa sıçramaması açısından cam kapaklı olan modeller oldukça avantajlı olur. Ürünlerin cam kısımlarını rahatlıkla temizleyebilmeniz adına özel ürünler dizayn edilir. Bu ürünleri kullanarak kısa süre içerisinde tertemiz bir görüntü elde edebilirsiniz. Şömine dekorasyon yapmak isteyen kişiler için oldukça şık bir tasarım ürünüdür. Spor ve klasik tarzda dizayn edilmiş olan modelleri kullanacağınız alana uygun şekilde tercih ederek uyumlu bir görünüm yakalamanız mümkün olur. Hem dekorasyon olarak hem de ısıtıcı olarak istenen performansı sunan şömine modelleri kullanıcılardan tam not alır. Akakçe üzerinden ısıtıcı fiyatları ve modellerini inceleyerek, kullanacağınız alana ve her bütçeye uygun ısıtıcı çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Modelleri incelerken farklı açılardan çekilmiş görüntülerine de göz atabilirsiniz.

Şömine Modelleri Ne İle Yakılır?

Şömine kullanımı kadar seçimi de büyük önem arz eden detaylar arasında yer alır. Model sayısının fazla olması zaman zaman kişileri seçim yapma sürecinde zorlayabilir. Ancak çoğu zaman fazla model arasında seçim yapmak daha kolay olur. Ürünü kullanacağınız alanı belirledikten sonra uygun ebatları da kafanızda şekillendirmeniz gerekir. Bu sayede hayalini kurduğunuz şık görünüm için en uygun ürünü daha rahat bulabilirsiniz. Şömine görünümlü soba modelleri kullanışlı yapıları sayesinde ön plana çıkar. Odun ve kömür kullanılarak yakılan bu ürünler kolay temizlenebilir yapılarıyla kişilerin beğenisini kazanır. Özel olarak tasarlanan cam kapak detayları ürünlere hem nostaljik hem de modern bir hava kazandırır. Soba modelleri arasında gaz yakıtlı olan seçenekler de dikkat çeker. Teras şömine çeşitleri ise kapalı alanlarda kullanım için dizayn edilen modellere oranla daha büyük ebatlarda tasarlanır. Ayrıca üretim aşamasında kullanılan materyal seçimi de diğer modellere göre daha farklıdır. Ürünlerin alt kısmında odun ve kütük koymanız için özel bir bölme bulunur. Ürünleri tüm detaylarıyla incelediğiniz takdirde hem kullanım alanınıza hem de ihtiyaçlarınıza uygun bir ürünü kısa sürede bulup satın alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Şömine Çeşitleri Akakçe’de

Ürünlerin bütün detaylarıyla birlikte fiyat aralıkları da kişilerin seçim sürecinde dikkate aldıkları detaylar arasında yer alır. Hatta çoğu zaman bu detay seçim aşamasını büyük oranda etkiler. Şömine fiyatları şekil alırken rol sahibi olan çok sayıda detay bulunur. Model yelpazesini incelediğiniz zaman her gelir seviyesine uygun olan seçeneklerin sayıca fazla olduğunu görebilirsiniz. Soba fiyatlarına etki eden en önemli unsur ebat ve üretim materyalidir. Ürünlerin ebatı büyüdüğü takdirde fiyat skalasında da değişiklikler meydana gelir. Günden güne meydana gelen değişimler modellere yeni özelliklerin eklenmesine de etki eder. Modellere ilave edilmiş olan bütün detaylar fiyat skalası üzerinde de büyük oranda etkili olur. Şömine modelleri ve fiyatları için araştırma yaptığınızda karşınıza çok sayıda seçenek çıkar. Ürünleri sadece fiyat odaklı incelemek yerine ihtiyaçlarınızı ön planda tutarsanız arayışlarınız için en doğru ürünü daha rahat bulursunuz.

Şömine Nasıl Temizlenir?

Şömine kuzine soba modelleri ve diğer tüm seçenekler hem fiyat aralıkları hem de özellikleri bakımından kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Kuzineli modeller seçenekler arasında şüphesiz en nostaljik olan modellerin başında yer alır. Üstelik son dönem yenilikleriyle beraber ürünler nostaljik havasıyla birlikte daha modern ve konforlu bir hale gelir. Şömine döküm soba çeşitleri bacalı olarak tasarlanır. Ancak bacalı modellerin göz korkutucu zorlukları önceki dönemlere ait kalmaları sebebiyle kullanıcılara avantajlı ve pratik bir deneyim yaşatır. Kullanılan kaliteli materyaller sayesinde ürünler şık döküm görünümünü uzun yıllar korumayı başarır. Şömine seti modelleri ve tüm seçenekler her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanır. Özellikle bazı dönemlerde düzenlenen kampanyalar ürünlere daha avantajlı fiyat aralıklarıyla sahip olma şansını kişilere sunar. Bazı dönemlerde de ürünlere ekstra indirimler uygulanır. Bu şekilde de avantajlı bir konum elde edebilirsiniz. Kara Cuma gibi özel dönemlerde arzu ettiğiniz ürünü avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Şömine kullanımı kadar temizliği de önemli bir detaydır. Şömine temizliği yaparken eski bir kıyafet giyerek temizleme işlemine başlayabilirsiniz. Şömine içerisindeki külleri ve atıkları bir poşete toplayabilirsiniz. Toz halinde kalan atığı elektrikli süpürge ile temizledikten sonra şömineyi deterjanlı suyla silebilirsiniz.