Yer Vantilatörü

Yer Vantilatörü Fiyatları

379 farklı Yer Vantilatörü için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Masa TipiTavan TipiYer TipiAyaklı100 W120 WKumandalıKumandasız250 - 500 TL 750 TL üstüMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 16Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kullanım Yeri: Yer Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Kullanım Yeri Yer Güç Kontrol Türü Kafes Malzemesi Kademe Sayısı Kanat Sayısı Pervane Çapı Ağırlık Bağlantı Tipi Su Haznesi Kapasitesi Genişlik Derinlik Yükseklik Ürün Puanı Renk

Siemens KlimaAyaklı VantilatörKumandalı Tavan VantilatörüKumandalı VantilatörRaks Ayaklı VantilatörRaks Buharlı VantilatörRaks Kutu VantilatörRaks Sanayi Tipi VantilatörRaks Tavan VantilatörüFakir Kule Tipi VantilatörKule Tipi VantilatörUfo Kule Tipi Vantilatör

En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Yer Vantilatörü Sıkça Sorulan Sorular

Yer Vantilatörü

Sıcak aylarda en kurtarıcı ürünlerin başında yer alan vantilatörler, hem evlerde hem de iş yerlerinde pratik bir şekilde kullanabilen en yaygın iklimlendirme sistemlerinden biridir. Vantilatör modelleri tipi, gücü, kontrol türü ve kullanım yerine göre çeşitlenir. Yer vantilatörü bu çeşitler arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Sıcak ortamı etkili bir şekilde serinleten yer vantilatörü, çok fazla enerji tüketimi yapmadan serinlemenin pratik bir yoludur. Bu özelliği bakımından değerlendirildiğinde serinlemenin en ekonomik yolunu yaşamanızı mümkün kılar. Sıcak aylarda konforlu bir serinlik yaşamak istiyor ve buna hem pratik hem de ekonomik bir çözüm arıyorsanız, yer vantilatörlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Gelişmiş donanımlarıyla farklı kullanım seçenekleri sunan yer vantilatörlerini evde ya da ofiste dilediğiniz alana kolay bir şekilde taşıyabilir ve fazla enerji tüketmeden serinleyebilirsiniz. Cazip fiyat aralıklarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanan bu vantilatör modelleri, tüm yaşam alanlarının ideal serinlikte olmasını sağlar.

Yer Vantilatörü Modelleri

En sık tercih edilen iklimlendirme araçlarından biri olan yer tipi vantilatör modelleri her marka özelinde farklı donanımlara ve farklı özelliklere sahiptir. Bu sayede de her türden ihtiyaca yanıt verir. Genel olarak ayaklı olan bu modellerin mini buzdolabı görünümlü seçenekleri de bulunur. Ağırlıkları ve tasarımları gereği kolaylıkla taşınabilir. Ev tipi modellerin yanında sanayi tipi yer vantilatörü modelleri de bulunur. Güç, kontrol türü, kafes malzemesi, kademe sayısı, kanat sayısı ve pervane çapı yönünde farklı seçenekler sunan bu modellerle iş yerinize serinlik katabilirsiniz. Vantilatörlerin güçleri 30 W ila 480 W arasında değişir ve her model özelinde farklıdır. Vantilatörün çalışma gücünü ürün detaylarından öğrenebilirsiniz. Yer vantilatörleri uzaktan kumandalı ve kumandasız modellere de sahiptir. Bu modelleri dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Metal ya da plastik kafesten yapılmış olan yer vantilatörleri farklı kademe sayılarına da sahiptir. 2, 3, 5 ve 6 kademe alternatifleri sunan modeller ile farklı serinleme aralıklarını tercih edebilirsiniz. Yer vantilatörleri pervane çapına göre de farklı modeller sunar. Bu modellerin pervane çapı seçenekleri 9 inç ila 48 inç arasından farklılık gösterir. Yer vantilatörleri renk açısından da çok sayıda seçeneğe sahiptir. Vantilatör renkleri beyazdan griye, gümüşten inoxa, kırmızıdan sarıya, renkliden fümeye, siyahtan altına, gümüş siyahtan siyah beyaza uzanan bir seçki sunar. Bu renk seçkisini yaşam alanınızın estetik bütünlüğüne göre tercih edebilirsiniz.

Yer Vantilatörü Kullanım Alanları

Kule tipi, kutu tipi ve sanayi tipi olmak üzere farklı seçenekler sunan vantilatörler, genellikle yerde durabilen modellerdir. Evler başta olmak üzere tüm kapalı alanlarda kullanılabilen vantilatör yer tipi modeller, her yere kolaylıkla taşınabilir. Ayaklı modellerin tümü istenilen uzunlukta ayarlanabilir. Genel olarak 180 derece dönebilen bu iklimlendirme cihazları, balkon ve bahçe gibi açık alanlarda da kullanılabilir. Ev tipi kullanıma özel üretilen modeller standart bir motora ve beklentileri karşılayan bir performansa sahiptir. Bunun yanında geniş bir etki alanına sahip olan sanayi tipi modellerin motorları ve performansları daha yüksektir. Sanayi tipi modeller aynı zamanda yüksek watt gücüne sahiptir ve yüksek enerji tüketirler. Siz de yer vantilatörlerini beklentilerinize göre tercih edebilir ve serinlemek istediğiniz her alanda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanında daha sabit kullanımlı bir iklimlendirme cihazı arıyorsanız inverter klima modellerine göz atabilirsiniz. Klasik modellere göre enerjiyi daha verimli kullanma imkanı sunan inverter klima, yaşam alanlarını iklimlendirmek için tercih edilen modeller arasında yer alır. Farklı markalar tarafından üretilen modeller, aradığınız özellikteki cihazı bulmanızda size kolaylık sağlar. Küçük yaşam alanları için tasarlanan klimalar kompakt tasarımları ile dikkat çekerken daha büyük yaşam alanları için tasarlanan modeller dekoratif detaylar da sunar.

Yer Vantilatörü Özellikleri

Yerden vantilatör modellerinin serinlik sağlama ve çalışma performansı bakımından diğer modellerden pek farklı bulunmaz. Ancak yer vantilatörleri boy ayarlaması gibi farklı bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde vantilatörünüzün boyunu dilediğiniz şekilde uzatıp kısaltabilirsiniz. Bu cihazlar özel ayak tasarımları sayesinde yerde sabit bir şekilde durabilir ve asla devrilme yapmaz. Alçaktan iklimlendirme uygulayan bu vantilatörler, direkt yüze vurmadığından sağlıklı bir serinleme deneyimi yaşamanızı sağlar. Açıldığı andan itibaren hızlı bir şekilde serinletme yapabilen yer vantilatörleri, farklı serinletme kademelerine de sahiptir. Böylelikle mevsim koşullarına bağlı olarak dilediğiniz seviyede serinleme sağlayabilirsiniz. Uzaktan kumanda sistemine sahip olan yer vantilatörlerini, kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bunun yanında kumandasız modelleri de tercih edebilirsiniz. Yüksek güvenli donanımlarıyla tasarlanan pervane sistemleri kesici ve zarar verici bir özelliğe sahip değildir. Bu özelliğiyle güvenle kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz model özelinde daha detaylı bilgi almak için kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Yer vantilatörü kullananlar tarafından yapılan yorumlar sayesinde ürünün kontrol alanını, verimliliğini, enerji tüketimini ve çalışma performansını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu öğrendiğiniz bilgiler doğrultusunda da satın alabilirsiniz.

Yer Vantilatörü Nasıl Seçilir?

Plastik ya da metal yer tipi vantilatör modelleri arasından seçim yaparken bazı detaylara dikkat etmeniz yüksek performans almanız açısından önemlidir. Yer vantilatör modellerini seçerken aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

Bu özelliklerin yanında ürünleri fiyat aralıkları doğrultusunda da tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem bütçenize hem de beklentilerinize uygun bir vantilatöre sahip olabilirsiniz.

Yer Vantilatörü İndirim ve Kampanyalarını Akakçe’den İnceleyin!

Yer tipi vantilatör fiyatları markaya, vantilatörün özelliğine, tipine, gücüne, kontrol türüne, kademe sayısına, kanat sayısına, pervane çapına ve rengine göre farklılık gösterir. Her türden ihtiyaç ve bütçe özelinde seçenekler sunan vantilatörleri ayaklı, buharlı, iyonizerli, portatif, ısınma emniyetli, pervanesiz, salınım özellikli ve akıllı modeller arasından seçebilirsiniz. Çok sayıda ürün ve marka seçeneğinin bulunduğu online alışverişlerde en kaliteli ve aynı zamanda en ucuz yer vantilatörüne sahip olmak istiyorsanız Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Ürünleri detaylı fiyat listesi halinde sunan sistem sayesinde size en uygun olan ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Dilerseniz belirlediğiniz vantilatör modelini sevdiklerinize ev hediyesi olarak da satın alabilirsiniz. Bunun yanında aynı sistemi kullanarak dijital termostat fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilir ve en ucuz fiyata sahip olan termostatı satın alabilirsiniz. Özel sensör donanımına sahip olan termostat sayesinde yaşam alanındaki sıcaklığı ve nemi kolaylıkla takip edebilir ve bu doğrultuda bir iklimlendirme uygulayabilirsiniz.