9. Sınıf Ders Kitabı

9. Sınıf Ders Kitabı Fiyatları

2.605 farklı 9. Sınıf Ders Kitabı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

TürkçeMatematikFen Bilimleri7. Sınıf8. Sınıf0 - 50 TL 50 - 100 TL DenemeSoru BankasıSetMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Sınıf: 9. Sınıf Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Sınıf 9. Sınıf Dersler Türü

YKS Kitabı1. Sınıf Matematik Kitabı10. Sınıf Matematik Ders Kitabı11. Sınıf Matematik Ders Kitabı12. Sınıf Matematik Ders Kitabı2. Sınıf Matematik Kitabı3. Sınıf Matematik Ders Kitabı4. Sınıf Matematik Kitabı5. Sınıf Matematik Deneme5. Sınıf Matematik Kitabı6. Sınıf Matematik Deneme6. Sınıf Matematik Ders Kitabı

En Çok Karşılaştırılan Yardımcı Ders Kitapları

9. Sınıf Ders Kitabı Sıkça Sorulan Sorular

9. Sınıf Ders Kitabı

Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan 9. sınıf eğitim kitapları, sayısal ve sözel pek çok konuda kendinizi geliştirebilme imkânı tanır. Özellikle sınavlara hazırlık aşamasında kolaylık sağlayan bilgi kaynakları, 9. sınıf öğrencilerinin beklentileri dikkate alınarak basılır. Güncel müfredata uygun olarak hazırlanan pek çok ürün, kapsamlı içerikleriyle bilgi eksikliği hissettiğiniz alanları öğrenebilme fırsatı verir. Birbirinden farklı sayfa sayılarına ve tasarımlarına sahip olan 9. sınıf yardımcı kaynak kitaplar, anlaşılır dilleriyle konuları daha rahat kavrayabilmenize yardımcı olur. Türk dili ve edebiyatı, matematik, fen bilimleri, tarih ve İngilizce gibi derslere özel olarak hazırlanan ürünler, sınav sorularına karşı donanımınızı artırabilme imkânı sunar. Farklı içeriklere sahip olan pek çok 9. sınıf ders kitabı Akakçe’de sizi bekliyor.

Sözel 9. Sınıf Ders Kitapları

Türkçe, tarih, coğrafya ve din kültürü derslerine özel olarak hazırlanan 9. sınıf yardımcı kitapları, sözel alanda bilgi düzeyinizi artırabilme fırsatı sunar. Kapsamlı içerikleriyle beklentilerinize cevap veren birçok ürün, sınavlardan istediğiniz puanı alabilmenize yardımcı olur. Türk dili ve edebiyatı dersi için hazırlanan Türkçe 9. sınıf ders kitabı çeşitleri; dil bilgisi, yazım kuralları, edebi türler ve Türk dilinin tarihi gelişimi gibi konuları içerisinde barındırır. Bilgileri hem öğrenebilmenize hem de tekrar ederek pekiştirebilmenize olanak tanıyan ürünler, hedeflerinize ulaşabilmenize yardımcı olur. Konuları bölüm bölüm ele alan kitaplar, içeriği adım adım takip edebilmenizi sağlayarak verimliliğinizi artırır. İnsanlığın ilk dönemlerinden Türklerin İslamiyet’i kabulüne kadar birçok konuyu bir arada sunan 9. sınıf tarih kitapları ise farklı sayfa sayılarında basılır.
Yer şekilleri, paralel ve meridyenler, atmosfer ve iklim gibi konuları içeren 9. sınıf coğrafya ders kitapları, sınavda çıkabilecek zorlu sorulara karşı donanımlı olabilme imkânı verir. Öğrencilerin bilgi düzeyleri dikkate alınarak hazırlanan ürünler, konuları tüm yönleriyle ele alarak istediğiniz sonuca ulaşabilmenize yardımcı olur. Dinin tanımı ve kaynağı, insanın doğası ve din, iman ve İslam ilişkisi gibi konuları ele alan din kültürü 9. sınıf ders kitabı çeşitleri, bilgiye ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Farklı boyutlarda basılan ürünler, eksik ve yanlış bilgilerinizi doğru bir şekilde öğrenebilmenize yardımcı olur. Sınavlarda çıkabilecek sorular göz önünde bulundurularak hazırlanan pek çok kitap set olarak da kullanıma sunulur. Bütün konuları tek bir kaynakta toplayan 9. sınıf yardımcı kitap setleri, basit ve anlaşılır dilleriyle çalışmayı keyifli bir hale getirir.

9. Sınıf Ders Kitapları ile Sayısal Becerilerinizi Geliştirin

Matematik, fizik, kimya ve biyoloji dersleri için hazırlanan 9. sınıf sayısal ders kitapları, öğrencilerin ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanır. Tablo ve grafiklerle desteklenen pek çok kaynak, konuları daha iyi kavrayabilmenize yardımcı olur. Denklemler, kümeler, eşitsizlikler ve üçgenler gibi birçok konuyu ayrıntılı bir şekilde ele alan matematik 9. sınıf ders kitabı çeşitleri, örnek sorulara sahip alternatifleriyle deneyiminizi artırır. Konu anlatımlı soru bankası olarak da hazırlanan 9. sınıf okula yardımcı kitaplar, pratik yapabilmenizi sağlayarak düşünme sürecinizi geliştirir. Kütle, hacim, özkütle ve enerji gibi çeşitli konuların yer aldığı fizik kitapları ise bilgi seviyenizi artırabilme imkânı sunarak istediğiniz sınav sonucunu elde edebilmenize yardımcı olur.
Maddenin halleri, çevre kimyası, atom ve periyodik sistem konu başlıkları altında birçok bilgiyi bir araya getiren 9. sınıf kimya ders kitapları, okul başarı seviyenizi yükseltebilmenize yardımcı olur. Bölüm sonunda konu özetlerine ve değerlendirme testlerine yer veren ürünler, yetersiz bilgiye sahip olduğunuz konuları fark edebilmenizi sağlar. Farklı yayınevleri tarafından kullanıma sunulan kitaplar, zengin çeşitliliğiyle aradığınız kaynağa ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Canlılar dünyası, canlıların ortak özellikleri ve hücre gibi pek çok konuyu ele alan biyoloji 9. sınıf ders kitabı çeşitleri ise yalın bir dille ele alınan başlıklarla sınavlara yoğun bir şekilde hazırlanan öğrencilere kolaylık sağlar. Örnek soru ve çözümleriyle desteklenen ürünler, çalıştığınız konuları pekiştirirken düşünme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

İngilizce 9. Sınıf Ders Kitapları

Alanında uzman dil bilimciler tarafından yazılan İngilizce ders kitapları, 9. sınıf öğrencilerine uygun seviyelerde hazırlanır. Dilin gramer yapısını öğrenebilme imkânı tanıyan 9. sınıf yardımcı ders kitapları, çizgi roman karakterleriyle desteklenen alternatifleriyle öğrenme sürecinizi hızlandırır. İngilizce diline hakimiyetinizi artıran ürünler, sınavlarda daha başarılı olabilmenize yardımcı olur. Özenle hazırlanan içerikleriyle dili bütün yönleriyle kavrayabilmenizi sağlayan birçok 9. sınıf ders kitabı, cep boyutlarında da basılır. Yanınızda taşıyabileceğiniz ağırlıklarda kullanıma sunulan ürünler, istediğiniz alanda çalışabilme olanağı tanır. İçerisinde kelime anlamlarına da yer veren pek çok kitap, İngilizce dilinde iletişim kurma becerilerinizi geliştirme imkânı verir.

9. Sınıf Ders Kitaplarını Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

9. sınıf müfredatında yer alan her derse özel olarak üretilen ders kitaplarını almadan önce birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. Bu kitapları seçerken çalışmak istediğiniz konuları göz önünde bulundurmalısınız. Ders hakkındaki bilgi seviyenizi de dikkate alarak doğru kaynağa ulaşabilirsiniz. Sayısal ders kitapları arasından seçim yaparken tablo ve grafiklerle desteklenen ürünleri tercih ederek öğrenme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Set şeklinde kullanıma sunulan kaynakları alarak pek çok alanda bilgi düzeyinizi artırabilirsiniz. Bu kitaplar arasında ilk kez seçim yapıyorsanız 9. sınıf yardımcı kitap tavsiyelerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Hem konu anlatımına hem de soru bankasına sahip olan kitapları tercih ederek öğrendiğiniz konuları pekiştirebilirsiniz. 9. sınıf ders kitabı çeşitlerini alırken aşağıda yer alan kriterleri de dikkate alarak ihtiyacınız olan kitaba kolaylıkla bulabilirsiniz.

9. Sınıf Ders Kitabı Fiyatları

Birbirinden farklı içeriklere sahip olan 9. sınıf ders kitapları, fiyat olarak da pek çok seçeneği beraberinde getirir. Sayfa sayılarına ve tasarımlarına göre değişen 9. sınıf ders kitabı fiyatları, her ihtiyaca uygun modelleriyle seçim yapabilmenizi kolaylaştırır. Uygun fiyatlı alternatiflere sahip olan kitaplar, birçok konuyu daha iyi kavrayabilmenize yardımcı olur, okul başarınızı artırabilmenize katkıda bulunur. Bu kitapların fiyatları, baskı kalitelerine göre de çeşitli seçenekler sunar. Video ile desteklenen ürünlerin fiyatları yayınevinden yayınevine değişiklik gösterir. Set olarak kullanıma sunulan ders kaynaklarının fiyatları ise diğerlerinden biraz daha fazla olabilir. Kullanıcıların beklentileri dikkate alınarak belirlenen fiyatlar, en uygun ve en ucuz ürünü bulabilmenizi kolaylaştırır. Siz de kapsamlı ve detaylı içerikleriyle başarı oranınızı artırabilme fırsatı veren ders kitaplarını Akakçe ile sipariş verebilirsiniz. Hobi, kitap, müzik ana kategorisi içerisinde yer alan yardımcı ders kitapları kategorisinin hemen altında bulunan ürünlere ulaşarak karşılaştırma yapabilir, ihtiyacınız olan kitabı kolaylıkla satın alabilirsiniz.