YKS Kitapları

YKS Kitapları Fiyatları

26.883 farklı YKS Kitapları için fiyatlar listeleniyor.

ÜçDörtBeş Yayınları YKS Kitapları Arı Yayıncılık YKS Kitapları 3D Yayınları YKS Kitapları Karekök Yayınları YKS Kitapları Paraf Yayınları YKS Kitapları Hız ve Renk Yayınları YKS Kitapları

Fiyatı Düşen YKS Kitapları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz YKS Kitapları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Sınav TürüAYT
 • Sınav TürüTYT
 • Sınav TürüTYT / AYT
 • DerslerTürkçe
 • DerslerMatematik
 • DerslerCoğrafya
 • TürüDeneme
 • TürüKonu Anlatımlı
 • ÖzelliklerSet
 • AlanEşit Ağırlık
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerSınav TürüAlanDerslerTümünü GösterTürüÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (26.883)

Not Kağıdı Yapışkanlı Not Kağıdı KPSS Kitapları LGS Kitapları Yabancı Dil Sınavı Kitapları Kurum Sınavı Kitapları ALES Kitapları DGS Kitapları Uzmanlık Sınavı Kitapları ÜçDörtBeş Yayınları YKS Kitapları Arı Yayıncılık YKS Kitapları 3D Yayınları YKS Kitapları

En Çok Karşılaştırılan YKS Kitapları

YKS Kitapları Yorumları ve Önerileri

 • FD 1 yorumEndemik YayınlarıEndemik Yayınları AYT Matematik Soru BankasıFatih D. Çankırı 12 Kasım 2022
  Endemik Yayınları AYT Matematik Soru Bankası
  Benim tavsiyem bu urunu almayiniz... Osym formatina sorularini kesinlikle uygun bulmadim. Ve ayrica soru cozumlerine baktim resmen cevap anahtarindaki vevabi tutturabilmek için soru cozmusler temel matematik bilen birisi bile bunu anlar. Sinirden elimi yumrukluyordum para kolay kazanilqn bir sey degil ve 100 lira bosa gitti (eger inanmiyorsaniz video cozumlerinden sorulari inceleyebilirsiniz)
Tüm yorumları gör

YKS Kitapları Sıkça Sorulan Sorular

YKS Kitapları

Üniversite hayallerinin gerçekleştiği ilk adım olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na hazırlanmak için öğrenciler tarafından YKS kitapları tercih edilir. ÖSYM'nin düzenlediği sınavların soru içeriğine uygun olan kaynaklar sayesinde adayların başarı oranının yükselmesi mümkün olur. Temel Yeterlilik Testi'nde yer alan Türkçe, sosyal bilimler, fen bilimleri ve matematik konularının detaylı bir şekilde anlatıldığı kitaplarda soru çözümleri de daha iyi bir öğrenim için beraberinde yer alır. Öğrencilerin hedeflerine ulaşması için hazırlanan çalışma programlarında seviye seviye ilerlemek verimli sonuçların alınması için önemlidir. YKS başlangıç kitapları, öğrencilerin daha iyi bir temel kazanmalarına yardımcı olup ileri seviyedeki konularda yer alan aşamaları kolaylıkla anlamayı ve aşmayı sağlar. Hem soru çözümleri hem de konu anlatımlarına sahip kitapları inceleyerek seviyenize göre seçim yapabilirsiniz. Bu süreçte ebeveynlerin ve YKS'ye hazırlanan kişilerin bütçe hususunda değerlendirme yapmaları kaçınılmazdır. YKS kitapları fiyatları yayınevi ve içeriğine göre değişiklik gösterse de zaman zaman indirim dönemleri olabilir. Bu dönemlerde indirimleri kaçırmamak için ürünleri Akakçe üzerinden takip edebilir ve YKS kitapları indirimlerini bildirim olarak alarak en uygun fiyatlı alışverişi yapabilirsiniz.

Farklı Alternatifler Sunan YKS Kitapları

YKS hazırlık kitabı çeşitleriyle bilgi seviyesini ölçerken, ÖSYM'nin soruları hakkında fikir sahibi olmak mümkündür. Matematik, Türkçe ve fen bilimleri gibi derslere ait sorular, güncellenen eğitim sistemine uygun şekilde hazırlanır. Yeni çıkan YKS kitaplarında yer alan konu bitimindeki kısa alıştırma soruları, konuyu kavramda yardımcı olur. Konu testleri ise konunun en önemli noktalarını vurgulamak üzere tasarlanır. Adaylara gerçek bir sınav deneyimi sunması açısından hazırlanan YKS denemeleri ile hem sınav provası yapabilir hem de eksiklerinizi daha net bir şekilde görebilirsiniz. Eksiğinizin fazla olduğunu düşündüğünüz dersler içinse daha fazla pratik yapmak için soru bankalarını tercih edebilirsiniz. TYT ve AYT oturumlarında arzu edilen başarıya ulaşmak için YKS yardımcı kitaplar arasında hayal ettiğiniz bölümün puan türüne göre seçimler yapabilirsiniz. Temel Yeterlilik Testi'nden sonra sözel, sayısal ve eşit ağırlık bölümlerine yönelik uygulanan Alan Yeterlilik Testleri aşamasını geçmek için bol bol soru çözümü yapılması hazırlık sürecinde önemli bir husustur. Planlı bir çalışma ortamı yaratarak tüm oturumlardan iyi bir sonuç elde edilebilir. Basit test adımlarından sonra orta seviye YKS kitapları, konunun aklınızda pekişmesine yardımcı olur. Belli bir süre zarfında orta seviyedeki çalışmalara devam eden öğrenciler, en zor YKS kitaplarından yararlanarak seviyelerinde ciddi bir ilerlemeye sahip olabilir. Ayrıca çözdüğünüz testler, arzu ettiğiniz puana ulaşmak için hangi konulara odaklanmanız gerektiği hakkında size fikir verir. Yayınevlerinin bu doğrultuda hazırladığı soru bankalarını da araştırarak eksik olduğunuz ders ve konuları hızlıca halledebilirsiniz.

Tüm Oturumlarda Başarı İçin YKS Kitapları

Üniversite sınavına çalışırken akıcı bir dille hazırlanan kitaplar öğrencilerin konulara odaklanmasına imkan verir. YKS çalışma kitapları içeriğine baktığınızda her bir sorunun ve özetin anlaşılır olmasına özen gösterildiğini fark edebilirsiniz. MEB sınav müfredatına göre hazırlanan çalışma kitapları, temel seviyeden başlayarak ileri derecede başarılı sonuçların alınmasına yardımcı olur. Tüm derslerden sorumlu olan öğrenciler YKS kitapları set olarak tercih ederek kendilerine daha düzenli bir çalışma sistemi oluşturabilirler. Yeni nesil soru tarzıyla uyumlu kitaplar; Türkçe, matematik, geometri, tarih, coğrafya ve biyoloji gibi birçok derste uzmanlık seviyesine erişilmesinde etkilidir. Ayrıca son yıllarda çıkmış soruların yer aldığı alternatifler de tüm oturumlarda başarıya ulaşmada önemli bir yere sahiptir. Böylece ÖSYM'nin geçmiş dönemlerindeki soru hazırlama stili hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yükseköğretim Kurumları Sınavı boyunca daima ön planda yer alan ve sınavın önemli bir bölümünü oluşturan paragraf sorularının çözüm yöntemini öğrenmek ve zaman yönetimi yapmak oldukça önemlidir. YKS paragraf kitabı seçeneklerine sahip olarak bu sorulara karşı hız kazanabilir ve hayalini kurduğunuz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Zengin içeriklerle donatılan üniversiteye hazırlık kitapları hakkında YKS kitap inceleme yazılarına göz atarak diğer adayların deneyimlerinden de faydalanabilirsiniz.

Sınavın Kritik Yardımcısı YKS Kitapları

MEB'in sunduğu okul müfredatı programı ile uyumlu olan YKS kitapları, öğrencilerin bilgi seviyesinin maksimum performansa erişmesini sağlar. Pratik uygulamalar yardımıyla benzersiz bir çalışma yöntemi için doğru seçimler yapmak sizi başarıya götürür. Okul başarı puanını etkileyen ders notlarının yüksek tutulması da gerekir. Üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler, YKS güncel kitaplardan yararlanarak, okul dönemi boyunca uygulanan sınavları da başarılı bir şekilde geçebilir. TYT sınavına hazırlanan öğrencilerin bilgi kapasitesinin genişlemesine yardımcı olan tekli ya da set olarak yayınlanan YKS kitapları siparişi vererek ilk oturumu sizi mutlu edecek sonuçlarla taçlandırabilirsiniz. İkinci oturuma hazırlık yapan kişiler de bütün derslerin yer aldığı soru bankalarını tercih edebilir. Ayrıca geniş bir çerçevede anlatılan konularda hakimiyet kazanmak için her derse ait kazanım testlerini de tercih edebilirsiniz. Eğer çalışma yaparken hangi kitabı ve yayınevini seçeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız, YKS kitap tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. YKS kitapları öneri ve tavsiyeleri size yardımcı olarak hızlıca harekete geçmenize imkan tanır. YKS kitapları satın almak için Akakçe'den ürünleri listeleyebilir ve ihtiyacınıza yönelik en uygun kitap seçenekleri ile hayallerize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Üniversiteye Hazırlıkta En Büyük Yardımcınız YKS Kitapları

Öğrencilerin lise son dönemine kadar süren eğitim - öğretim hayatındaki kazanımları, ÖSYM tarafından uygulanan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda kendini gösterir. Sınava hazırlık aşamasında yardımcı kitaplar sayesinde sınavda hayal ettiğiniz başarıya ulaşabilirsiniz. YKS kitapları al seçeneklerini incelerken konu anlatım yöntemlerinin ve soru tarzlarının yeni nesil uygulamalarla paralellik göstermesine dikkat etmeniz gerekir. Yeni YKS kitapları, öğrencilerin basit, orta ve zor seviyeler dahilinde çalışmalar yapmasına yardımcı olur. Temel bilgilerin yanı sıra mantık yürütülmesine imkan veren soru çeşitlerini içeren YKS ders kitapları, lise öğrenimi gören ya da mezun olan kişilerin hedefledikleri bölümlere ulaşılmasına yön verir. Öğretici tekniklerin sunulduğu kitaplarda yer alan pratik bilgiler, sınav sorumluluğu taşıyan kişilere önemli ölçüde yardımcı olur. YKS kitaplarını kullanırken kendi alanınıza ait konuların yer aldığı seçenekleri satın alarak sınava tüm konulara hakim olarak girebilirsiniz. Doğru kaynaklarla verimli şekilde ders çalışarak sınava girerseniz stres yapmadan tüm soruları sakince çözebilir ve istediğiniz üniversiteye gitmek için büyük bir adım atmış olursunuz. Üniversite sınavına çalışırken temin edeceğiniz alternatiflerin bütçe dostu olması için ucuz YKS kitaplarını da araştırarak kendinize en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

YKS Kitapları Uygun Fiyatlarla Akakçe'de

Öğrencilerin okul hayatı boyunca karşılaştıkları eğitim faaliyetleri, meslek sahibi olmak adına önem taşıyan üniversitelere giriş sınavında önemlidir. YKS en çok tercih edilen kitaplar arasından yapılan seçimler, lisans ya da önlisans hayallerine ulaşmaya yardımcı olur. Lise alan derslerinin akıcı bir üslupla anlatıldığı konu anlatım ve soru bankası alternatifleri, test çözümünde gerek duyulan hızlı düşünme kabiliyetinin kazanılmasına imkan verir. Bu sayede paragraf, dil bilgisi ve sayısal çözüm gerektiren soru stillerinde pratik ve hızlı olabilirsiniz. En iyi YKS kitapları ile anlama kapasitesini maksimum seviyeye çıkarabilir, düzenli çalışmayla hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı YKS kitaplarından edinerek bol bol soru çözebilir ve eksik bilgilerinizi de konu anlatımları sayesinde tamamlayabilirsiniz. YKS kitapları fiyatları tekli ve set olarak sunulmasının yanı sıra kapak ve içerik tasarımı ile sayfa sayısı yoğunluğuna göre de farklılık gösterir. En çok satan YKS kitaplarına bakıldığında da alternatiflerin bilgi açıklamalarında, kolay anlaşılabilir bir dilin ve yöntemin uygulandığına tanık olabilirsiniz. Üniversite sınavına düzenli bir şekilde hazırlanmak için kaynak arayan adayanlar “YKS kitapları nereden alınır?” diye merak edebilir. En uygun fiyatlı YKS kitapları için Akakçe'nin zengin alternatiflerle dolu ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda sınava hazırlık döneminde boş vakitlerinizde keyifli vakit gerçimek için çizgi roman önerileri de sizin için eğlenceli alternatifler arasında yer alır.