Alından Ateş Ölçer

Alından Ateş Ölçer Fiyatları

113 farklı Alından Ateş Ölçer için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüAlından
 • TürüKulaktan
 • TürüAğızdan-Koltuk Altından-Rektal
 • TürüAlından-Kulaktan
 • TürüKoltuk Altından
 • ÖzelliklerTemassız
 • Fiyatı0 - 100 TL
 • Fiyatı100 - 150 TL
 • ÖzelliklerYüksek Ateş Alarmı
 • ÖzelliklerSu Geçirmez

Önceki Sayfa: 1 / 5 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüAlından
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüÖlçüm MesafesiKayıt SayısıÖlçüm SüresiTipiÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (113)

Mesilife Buhar Makinesi Kulaktan Ateş Ölçer Temassız Ateş Ölçer Beyaz Ateş Ölçer Çubuk Ateş Ölçer Rektal Ateş Ölçer Siyah Ateş Ölçer Yeşil Ateş Ölçer

En Çok Karşılaştırılan Ateş Ölçerler

Alından Ateş Ölçer Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Alından Ateş Ölçer hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Alından Ateş Ölçer:
 1. Acura AC-9270 Temassız Ateş Ölçer
 2. Kanz Dijital Temassız Alından Ateş Ölçer
 3. Braun BNT 400 Alından Temassız Ateş Ölçer
 4. Omron Gentle Temp 720 Alından Temassız Ateş Ölçer
 5. Jumper JPD-FR202 Alından Temassız Ateş Ölçer

Alından Ateş Ölçer

Alından ateş ölçer, belirli durumlarda vücutta yaşanan sıcaklık değişimini tespit etmede kullanılan önemli sağlık ürünlerinden biridir. Özellikle enfeksiyon kaynaklı yaşanan hastalıklarda vücuttaki ateş değişimi sık yaşanır. Bu dönemlerde ateşin doğru bir şekilde takip edilmesi son derece önemlidir. Hem yetişkin hem bebek ateş ölçer alından kullanımı ile ateşin takibini kolaylaştırır ve doğru ölçüm yapmanızı sağlar. Böylelikle hastalık sürecini doğru bir şekilde geçirebilir ve gerektiği anda tıbbi yardımı gecikmeden alabilirsiniz. Alından ölçüm yapabilen bu cihazlar ölçüm sonuçlarını arkadan aydınlatma özelliğine sahip olan ve renk kodlu ekranı ile detaylıca sunar. Böylelikle en son yaptığınız ölçüm sonucunu görebilir ve yeni ölçüm ile kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz. Alından ateş ölçer modellerinin bazılarında büyük ekranda ateşin derecesine bağlı olarak değişen renk göstergesi de bulunur. Bu gösterge ile ateş ölçme sıklığını belirleyebilirsiniz.

Alından Ateş Ölçer Çeşitleri

Alından ateş ölçerler farklı model ve özelliklere sahiptir. Farklı tasarımları gelişmiş teknolojilerle donatan alından ateş ölçer markaları kullanıcılara geniş bir yelpaze sunar ve her beklentiyi karşılayan ateş ölçer modeline imza atar. Temassız tasarlanan alından ateş ölçer seçeneklerinin en önemli ortak özelliği hastayı rahatsız etmeden pratik yöntemle ateşi ölçmesidir. Bunun yanında bazı alından ateş ölçer modellerinde konumlandırma rehberi bulunur. Bu rehber sayesinde her ateş ölçme işlemini tutarlı bir şekilde yapabilir ve doğru ölçümler elde edebilirsiniz. Farklı markalar tarafından sunulan alından ateş ölçer çeşitlerinin tümü ciltten yayılan kızılötesi enerjiyi ölçer. Cihazda bulunan lens bu enerjiyi toplar ve rakamsal değere dönüştürerek hastanın ateşi hakkında bilgi sunar. Üstelik bu bilgiler cihaz özelinde değişen kapasiteye göre kayıt altına alınarak geriye dönük olarak saklanır. Tek bir tutma hareketi ile ateşi ölçebilen bu cihazlar sayesinde kendi ateşinizi de kolaylıkla ölçebilirsiniz. Gelişmiş modellerin tümüne göz atarak beklentinize uygun olan alından ateş ölçer modelini satın alabilirsiniz.

Alından Ateş Ölçer Özellikleri

Alından temassız ateş ölçer bebek dijital derece çeşitleri temassız kullanımı ile alından 6 cm’ye kadar olan mesafede ölçüm yapar. Bu özelliği ile hastayı rahatsız etmeden ateş ölçümü gerçekleştirmek için uygundur. Modeller en doğru alından ateş ölçer değerleri elde etmenizi sağlayan teknolojiye sahiptir. Bazı alından ateş ölçerler hem ateşi hem de bebeğin yıkanacağı suyu ve mamasını ölçebilecek özelliğe sahiptir. Birden farklı kullanımı tek bir cihazda birleştiren bu alından ateş ölçer seçeneğinin yanı sıra hem temaslı hem de temassız ölçümü sunanlar da bulunur. Bu ateş ölçer modelleri sayesinde bebeğinizin ateşini uyku sırasında saniyeler için temassız olarak ölçebilirsiniz. Aynı ateş ölçeri vücut ısınızın arttığını düşündüğünüz zamanlarda alnınızla temas ettirerek kullanabilir ve kendi ateşinizi kolaylıkla ölçebilirsiniz. Bazı alından ateş ölçer tasarımlarında farklı kullanıcı profillerini kaydetme özelliği bulunur. Bu özellik ile hem bebeğiniz hem de kendiniz için ayrı ölçüm sonucu listelemesi yapabilir ve tıbbi yardım gerektiğinde doğru bilgiler sunabilirsiniz. Gelişmiş özelliklere sahip olan alından ateş ölçer tasarımlarını marka, kullanım özelliği, ölçüm mesafesi, kayıt sayısı, ölçüm süresine göre filtreleme yaparak seçebilirsiniz.

Alından Ateş Ölçer Nasıl Seçilir?

En iyi alından ateş ölçer hangisi?” diye merak ediyorsanız ölçer seçimi sırasında dikkate almanız gereken bazı özellikler olduğunu bilmelisiniz. Marka, kullanım özelliği, ölçüm mesafesi, kayıt sayısı, ölçüm süresi bakımından sayısız seçenek sunan alından ateş ölçerler arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibidir:

Alından Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?

“Alından ateş ölçer nasıl kullanılır?” sorusunu merak edenler ürünü satın almadan önce mutlaka detayları araştırmalıdır. Alından ateş ölçer kullanımı kolay olan ve hızlı sonuç veren cihazlardandır. Elektronik özellikte gösterge paneline sahip olan bu cihazlarda sonucu görmek pratiktir. Alından ateş ölçer cihazının kullanımı için alından 5 ya da 10 cm uzaktan tutulması ve 1-2 saniye kadar bekletilmesi yeterlidir. Ancak alından ateş ölçer kullanırken ölçümün sonlandığını bildiren uyarı sesinin beklenmesine dikkat edilmelidir. Çünkü ölçme süresi her ölçer özelinde farklılık gösterebilir. Bu sürenin sonlanmasının ardından ekranda rakamsal olarak sonuç verilir. Alından ateş ölçer tasarımları arkadan aydınlatmalı gösterge panelleri sayesinde gece de pratik bir şekilde kullanılabilir. Gece kullanımı için ateşi ölçülecek hastanın alnının açık olmasına dikkat edilmelidir. Ardından cihaz hastanın alnına belirli mesafeden tutularak ölçüm yapılabilir. Yapılan ölçümleri alından ateş ölçer cihazın özelliğine göre kaydedebilirsiniz. Bunun için ürünün kullanım kılavuzunu mutlaka detaylı olarak gözden geçirmelisiniz. Kullanım kılavuzu incelemesi sayesinde ürünün tüm işlevlerinden faydalanılarak en doğru ürün kullanımı gerçekleştirilir. Pratik kullanımı ile tercih edilen alından ateş ölçer modellerine göz atabilir ve satın alabilirsiniz.

Alından Ateş Ölçer Yorumları

“Alından ateş ölçer sağlıklı mı?” diye merak ediyorsanız bu sorunun yanıtı için alından ateş ölçerler hakkında yapılan kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Alından ateş ölçer tavsiye ve değerlendirmelerini sunan kullanıcılar sayesinde dikkatinizi çeken model ve özelliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Alından ateş ölçümü yapan ürünler ve yorumlarında bu ürünlerin kolay kullanımı hakkında yapılan değerlendirmeler dikkat çeker. Bu değerlendirmeler alından ateş ölçer cihazının uyuyan ya da oynayan bebek ve yaşlıların ateş ölçümünde kullanım kolaylığı sağladığını gösterir. Yapılan yorumlarda ölçümün 1-2 saniye gibi bir sürede yapıldığı da ayrıca vurgulanır. Siz de kısa sürede pratik bir ölçüm yapan ateş ölçer arıyorsanız alından ateş ölçer hakkında yapılan yorumları yakından inceleyebilirsiniz. Enfeksiyonel sebeplerle ateşlenen çocuğunuz için ayrıca serum fizyolojik arayışındaysanız bu kategorideki ürünlere ve kullanıcı yorumlarına da göz gezdirebilir, en doğru satın alma kararını Akakçe ile kolaylıkla verebilirsiniz.

Alından Ateş Ölçer Fiyatları

En ucuz alından ateş ölçer Akakçe ile kolaylıkla bulunabilir. Siz de hem çocuğunuz hem de aileniz için alından ölçüm yapan ateş ölçer satın almak istiyorsanız alından ateş ölçer fiyatları araştırması yapabilirsiniz. Ancak bu fiyatlar marka, özellik, tür, ölçüm mesafesi, ölçüm süresi, kayıt sayısı özelinde farklılık gösterir. Bu nedenle alından ateş ölçer fiyat araştırması öncesinde belirtilen bu özelliklere göre filtreleme yapmalısınız. Ardından uygun fiyat araştırması için alından ateş ölçer ürün seçenekleri fiyat listesi üzerinden incelenmelidir. Bu inceleme ile ürün seçeneklerini daraltarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylelikle hem özellikleri ile beklentileri karşılayan hem de fiyat aralığı ile bütçeyi sarsmayan alından ateş ölçer en ucuz fiyat aralığı ile satın alınabilir. Aileniz için tansiyon aleti fiyatları araştırmasını da aynı yöntemle yaparak marka, özellik, tür, ölçüm yeri, kullanıcı kayıt sayısı, toplam hafızası özelinde farklılık gösteren seçenekler arasından sizin için en uygun olanını seçip satın alabilirsiniz.