Temassız Ateş Ölçer

Temassız Ateş Ölçer Fiyatları

165 farklı Temassız Ateş Ölçer için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

AlındanKulaktanAlından-Kulaktan50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL TemassızÇubukTabancaOtomatik KapanmaMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Temassız Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Ölçüm Mesafesi Kayıt Sayısı Ölçüm Süresi Tipi Ürün Puanı Renk

Nimo NebulizatörAlından Ateş ÖlçerKulaktan Ateş ÖlçerBeyaz Ateş ÖlçerÇubuk Ateş ÖlçerSiyah Ateş ÖlçerYeşil Ateş Ölçer

En Çok Karşılaştırılan Ateş Ölçerler

Temassız Ateş Ölçer Sıkça Sorulan Sorular

Temassız Ateş Ölçer

Enfeksiyon gibi hastalıklarda vücut sıcaklığı ani değişimlere maruz kalabilir. Hastalık sürecinde de insan vücudundaki sıcaklık değişim gösterebilir. Sağlık kuruluşlarında, hastanelerde ve evlerde kullanılan termometreler, bazı hastalıkların tedavilerinde işlevsellik kazanır. Temassız ateş ölçer olarak da bilinen medikal cihazlar, gelişen teknolojiler ışığında pratik kullanım sağlar. Özellikle pandemi döneminde ortak yaşam alanlarında ateş ölçerlerin kullanım alanları artış gösterir. Salgın gibi solunum veya temas yoluyla bulaşan hastalıkların yayılmasını önlemek adına temassız lazer ateş ölçer cihazları sıklıkla kullanılır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için kullanılan cihazlarla toplum içinde hijyen ve sağlık kurallarının yerine getirilmesi amaçlanır. Dilerseniz temassız ateş ölçer satın al işlemiyle dilediğiniz ürüne güvenle sahip olabilirsiniz. Kişisel ve toplumsal sağlığın korunması amacıyla temassız ölçüm gerçekleştiren cihazları, günlük hayatta tercih edebilirsiniz. Siz de ateş ölçer markaları aracılığıyla ihtiyacınız olan sağlık ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Temassız Ateş Ölçer Çeşitleri Nelerdir?

İnsan vücudunda ısının 36,5 derece olması beklenir. Vücut sıcaklığının bu değerin altında veya üstünde olması durumunda tedavi için sağlık kuruluşlarından destek alabilirsiniz. Kullanım şekline ve ihtiyaca bağlı olmak üzere ısı ölçerlerin dijital, alkollü ve civalı olmak üzere üç farklı çeşidi yer alır. Hassas ölçüm gerçekleştiren dijital temassız ateş ölçer, kullanım kolaylığı dolayısıyla yeni nesil teknolojilere ev sahipliği yapar. Cam boru içerisinde yer alan civanın genleşme özelliğiyle sıcaklık tespiti yapılır. Bu tip cihazlar, eskiden yaygın olsa da günümüzde kullanımı azalmıştır. Ortak alanlarda sıklıkla tercih edilen kızılötesi temassız ateş ölçer, sürekli hareket halinde bile etkin sonuçların elde edilmesini sağlar. Yerinde duramayan aktif bebeklerin ateşini ölçmek için kızılötesi ışınlarla ölçüm gerçekleştiren cihazları tercih edebilirsiniz. Bebek temassız ateş ölçer, alın veya kulak bölgesinden sıcaklık tespiti yapılmasını kolaylaştırır. Vücutla temas edilmeden ateş ölçümü yapılması, yoğun iş yerlerinde ve hastanelerde hijyen sağlar. Avuç içinden ısı ölçülmesini sağlayan duvar tipi temassız ateş ölçer, virüsün bulaşma riskinin yüksek olduğu ortamlarda aktif kullanıma imza atar. Yüksek ateş tespit edildiğinde kırmızı, normal ölçümlerde yeşil LED ışıkla uyarı verir. Kapı girişlerinde tercih edilen otomatik temassız ateş ölçer, kalabalık alanlarda hızlı ve etkin ölçümün gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Sık kullanımlara ve yere düşmelere karşı oldukça dayanıklı olan cihazlar, ortak alanlardaki hijyen ihtiyacının yerine en iyi şekilde getirilmesine katkı sağlar. Pilli ve şarjlı temassız ateş ölçer çeşitleri, her kullanım için ideal çalışma ömrüne sahiptir. Günlük hayatınızda ve evinizin konforunda ateşinizi ölçmek için termometreleri tercih edebilirsiniz. Bebek, çocuk ve yetişkinler için temassız ateş ölçer cihazlar, sağlık açısından güvenilir ve hassas ölçümlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Satın alacağınız ürünün kullanım ömrünü ve çalışma prensibini dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Kaliteli temassız ateş ölçer için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz.

Temassız Ateş Ölçer Modellerinin Avantajları Nelerdir?

İnsan vücuduna temas etmeden sıcaklık ölçümü gerçekleştiren cihazların pek çok artı yönleri bulunur. Sürekli ateş ölçümünün yapılması gereken durumlarda profesyonel temassız ateş ölçer tercih edilir. Günlük, haftalık veya aylık bazında ateşinizin ne kadar yükseldiğini kaydetmek istemeniz durumunda her ölçümü cihaz hafızasında depolayan modelleri tercih edebilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerle kullanıcıların sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan temassız ateş ölçer markaları, her alanda üstün performansa imza atan cihazlar üretir. Profesyonel ve kişisel kullanımlara uygun olarak tasarlanan cihazlar, belli bir mesafeden hassas ölçüm gerçekleştirir. Muayene, klinik gibi sağlık kuruluşlarında sıklıkla kullanılan temassız ateş ölçer cihazı, hastaların sağlığının ön planda tutulmasına yardımcı olur. Vücut sıcaklığının ani artması gibi durumlar, pek çok hastalığın belirtisi olabilir. Bu gibi durumlarda sağlık kuruluşuna gitmeden evinizin konforunda ateşinizi kolayca ölçebilirsiniz. Temassız ateş ölçer özellikleri, her cihaza ve kullanım amacına göre değişebilir. Medikal cihazların sunduğu avantajlarla saniyeler içinde ateşinizi ölçebilir, hayatınıza kaldığınız yerden devam etme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Temassız Ateş Ölçer Seçiminde Öne Çıkanlar

Birçok hastalığın en belirgin özelliği, yüksek ateş olabilir. Bu gibi durumlara karşı gerekli tedbirlerin alınması için gerekli medikal aletler tercih edilir. Temasla hissedilen vücut sıcaklığının daha steril bir şekilde kontrol edilmesi adına lazer, kızılötesi gibi ışınlarla uzaktan ölçüm gerçekleştirilir. Vücut ısısını ölçen cihazların seçiminde ürünün hassasiyet derecesi, markası ve kullanım amacı gibi unsurlar göz önünde bulundurulur. Kişisel ve profesyonel kullanımlara uygun, fikirlerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz temassız ateş ölçer tavsiye ve önerilerini dikkate alarak ihtiyaç duyduğunuz medikal ürünleri satın alabilirsiniz. Temassız ateş ölçer yorum ve kullanıcı deneyimlerini okuyarak satın almak istediğiniz cihaz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. En iyi temassız ateş ölçer cihazlarla AVM, hastane, okul ve işyerlerinde pandemi kurallarına uygun ölçüm gerçekleştirmek mümkündür. Siz de temassız ateş ölçer en iyisi arayışlarınız için fiyat, marka ve özellik gibi kriterler doğrultusunda kararınızı verebilirsiniz. Yerli üretim temassız ateş ölçer modellerini de inceleyerek diğer modellerle karşılaştırma yapabilirsiniz.

Temassız Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?

Virüs, bakteri ve mikropların yayılmasına karşı geleneksel termometrelerin yerini temassız cihazlar alır. Saniyeler içinde ısı ölçümü gerçekleştiren cihazlar, kalabalık ortamlarda ziyaretçilerin ateşini test etmeyi kolaylaştırır. Cihazdan yayılan radyasyon ve ışınlar aracılığıyla vücut sıcaklığını ölçmek oldukça kolaydır. Temassız ateş ölçer kullanımı pratik ve basit olmasıyla da tercih edilir. LCD ekranlı modeller, karanlık ortamlarda ölçümü kolaylaştırır ve doğru sonuçlara ulaşılmasını sağlar. Dayanıklı ve kaliteli temassız ateş ölçer markaları arasından seçim yapabilir, hassas ölçüm gerçekleştiren cihazı satın alabilirsiniz. Ateşi ölçülmek istenen kişinin bilek, alın veya kulak arkasına cihaz tutularak saniyeler içinde sonuca ulaşılabilir. Temassız ateş ölçer nasıl kullanılır sorusuna yanıt arayan kullanıcılara alın bölgesine cihaz tutularak ölçüm gerçekleştirilir cevabı verilebilir. Son dönemlerde oldukça rağbet gören en iyi temassız ateş ölçer markaları arasında Xiaomi, Braun ve Wee Baby yer alır. Profesyonel temassız ateş ölçer nerede satılır veya nereden alınır gibi sorular da sıklıkla sorulur.

Temassız Ateş Ölçer Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Vücutta meydana gelen ani sıcaklık değişimlerinin kayıt altına alınabilmesi için ısı ölçerler kullanılır. Salgınla birlikte popülerliği artan cihazları, hayatın her alanında görmek mümkün. Her alanda güvenle kullanılan temassız ateş ölçer fiyatları; tercih edeceğiniz ürünün özelliklerine, ölçüm hassasiyetine, markasına ve tipine göre değişkenlik gösterebilir. Bütçe dostu ve uzun ömürlü temassız ateş ölçer ucuz fiyat seçenekleriyle Akakçe’de kullanıcıların beğenilerine sunulur. Dijital, alkollü veya civalı modeller arasından en kaliteli ve en ucuz temassız ateş ölçer seçimi yapabilirsiniz. Salgın döneminde evlerden eksik edilmeyen uygun fiyatlı temassız ateş ölçer çeşitleri, kullanıcılara kolaylık sağlar. Ucuz temassız ateş ölçer hem bütçeye uygun seçimler sunar hem de kişisel hijyenin korunmasına yardımcı olur. Siz de oda sıcaklığını ölçmek için kullanılan termometre çeşitlerine kolayca ulaşabilir, kış aylarında evlerinizi sıcak tutabilirsiniz.