Büyük Boy Buzdolabı

Büyük Boy Buzdolabı Fiyatları

391 farklı Büyük Boy Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • BoyutBüyük
 • Toplam Brüt Hacim505 lt
 • Toplam Brüt Hacim682 lt
 • Toplam Net Hacim500 lt
 • Toplam Net Hacim641 lt
 • Genişlik70 cm
 • Genişlik75 cm
 • Yükseklik185 cm
 • Yükseklik186 cm
 • Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 17 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • BoyutBüyük
Fiyatı 0 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım TürüTipiBoyutKapı SayısıKontrol PaneliDondurucu ÖzelliğiToplam Brüt HacimTümünü GösterToplam Net HacimTümünü GösterSoğutucu Net HacimDondurucu Net HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiDondurucu BölmesiAğırlıkGünlük Dondurma KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (391)

Beko XXL Buzdolabı Samsung XXL Buzdolabı Vestel XXL Buzdolabı Arçelik No Frost Buzdolabı Bosch Çift Kapılı Buzdolabı Bosch No Frost Buzdolabı Arçelik Çift Kapılı Buzdolabı No Frost Buzdolabı Bosch 682 lt Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Samsung No Frost Buzdolabı Siemens Çift Kapılı Buzdolabı

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Büyük Boy Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

Büyük Boy Buzdolabı

Teknolojinin her geçen gün yenilenerek gelişmesiyle birlikte evinizdeki ürünleri değiştirmek ve yeniliğe ayak uydurmak isteyebilirsiniz. Mutfaktaki beyaz eşyalarınızdan yatak odanızdaki abajure kadar pek çok eşyada farklılığı aramak en doğal hakkınızdır. Bir kullanıcı olarak şık tasarımları ve ergonomik özellikleri bulmak için piyasadaki yenilenmeyi yakından takip etmek size avantaj sağlar. Son zamanlarda pek çok markanın devamlı farklı özellikler sunarak yeni teknolojili beyaz eşyalar çıkarması ise bu durumun önemli bir göstergesidir. Özellikle evinizi ilk defa döşeyeceğiniz ya da uzun yıllar sonra evinizde birkaç şeyin yenilenmesine karar verdiğiniz zaman değiştirmek isteyeceğiniz ürünlerin başında beyaz eşyalar gelebilir. Evde elzem olan eşyalardan biri olan buzdolapları ise öncelik sıralamasında ilk sıralarda yerini alabilir. Mutfağın tasarım sürecinde bile bu beyaz eşya için özel olarak yer ayrılır. Ayrıca diğer eşyalarla uyumu kontrol edilen buzdolaplarında doğru seçimi yapmak oldukça önemlidir. Özellikle büyük boy buzdolabı ya da XXL buzdolabı olarak adlandırılan beyaz eşyaları tercih etmeden önce ürün özelliği araştırması yapmanız işinizi önemli miktarda kolaylaştırabilir. Doğru tercih yapmak için beyaz eşya seçeneklerine göz atıp bilgi sahibi olabilir, buzdolabı ürünlerinin yanı sıra 12 kg çamaşır makinesi fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

Özelliklerine Göre XXL Buzdolabı Çeşitleri

Piyasada sayısız özellikte ve fırsatta büyük boy buzdolabı fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir eve geçerken buzdolapları da her beyaz eşyada olduğu gibi “ömürlük” olarak alınır. Kullanıcılar genelde bu ürünleri arızalanmadığı ve büyük sorunlar çıkarmadığı sürece değiştirmeyi tercih etmez. Ancak gelişen tasarım fikirleri sayesinde siz de bulunduğu yere farklı bir tarz katması ve daha konforlu bir kullanım sunması için buzdolabınızı bir büyük boy no frost buzdolabı ya da diğer bir deyişle XXL buzdolabı ile değiştirmek isteyebilirsiniz. Önemli miktarda para ödemeden önce bu alışverişi yapmak için buzdolabı çeşitleri konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Son zamanlarda sık tercih edilen ve eskiden bu yana gözde olan modellerle birlikte birkaç seçenek karşınıza çıkabilir. Bu ürünler genelde tek kapılı, çift kapılı, puzzle model, gardırop model veya kombi model olarak sınıflandırılabilir. Her grupta pek çok sayıda marka ve ürün modeli karşınıza çıkabilir. Tek kapılı olan buzdolapları, günlük hayatta mutfaktaki teknolojinin vazgeçilmezi olduğu için çoğu zaman karşınıza çıkan modeldir. Genelde üstü dondurucu, altı soğutucu özelliktedir. Çift kapılılarda da tek kapılı olanların tam tersi şekilde soğutucu ve dondurucu yerleşimini görebilirsiniz. Dondurucu bölme altta, soğutucu bölme yukarıda olarak üretilir. Kombi tipi modellerde de aynı tasarımı görebilirsiniz. Çift kapılı olan tiplerden farkı, tek kapı ile aynı hacmi sağlamasıdır. Bu yerleşimler daha sık kullanılan soğutucu bölmeye kolay ulaşımı sağlar ve pratik kullanım imkanı sunar. Gardırop tipi modellerde soğutucu ve dondurucu bölmeler yan yana konumlandırılır. Tüm bu tasarımlardan farklı ve son teknoloji üretimler yapan markalarda da henüz piyasaya sürülmeye başlanan model, puzzle tipi buzdolaplarıdır. Bu modellerde ise soğutucu ve dondurucu bölmeleri istediğiniz şekilde ve ayarda siz yapabilirsiniz.

Büyük Boy Buzdolabını Seçerken Enerjiden Tasarruf Edin

Mutfakta büyük bir yardımcınız olan buzdolapları, yiyeceklerinizin bozulmadan uzun süre taze kalmasını sağlar. Bu cihaz, içi dolu olduğu sürece her zaman çalışır durumda olmalıdır. Uzun süre evde bulunmadığınız zamanlar da dahil olmak üzere, 7/24 çalışır durumda olan bu ürünleri seçerken enerji tasarrufunu da göz önüne almanız gerekir. Bu nedenle tasarım ve boyut gibi özelliklerden sonra, özen göstermeniz gereken diğer bir özellik de cihazın enerji kullanım oranıdır. Sürekli elektrik enerjisi kullanarak çalışan buzdolabı büyük boy olduğunda daha fazla enerji harcar. Enerji tasarrufu konusunda belirleyici olan cihazın üzerinde bulunur. A, A+, A++ ve A+++ ifadeleri alışverişiniz sırasında sıkça görebilirsiniz. A’dan A+++’a gidildikçe enerji harcama oranı azalır ve tasarruf oranı artar. Bu nedenle XXL buzdolaplarının harcayacağı elektrik enerjisine ve ne kadar çevre dostu olduğuna göre seçim yapmanız uzun vadede faturalarınıza yansır.

Doğru Yerde Konumlandırılan Büyük Boy Buzdolapları

Mutfaklar çoğu kişinin evde en fazla zaman geçirdiği yerdir. Dinlenirken, yemek yaparken, çay ya da kahve içerken kullanılan mutfaklar, uzun süreli sohbetlerine eşlik eden mekanlardır. Siz de mutfağınızı işiniz bittiğinde ayrıldığınız bir mekandan çok daha fazlası olarak görüyorsanız görselliğine dikkat ederek alışveriş yapmanız iyi bir seçenek olabilir. Çünkü bu kadar uzun zaman geçirdiğiniz alanlarda şık tasarımlar daha eğlenceli ortam yaratabilir. Buzdolabı da bir beyaz eşya olmanın ötesinde tasarıma eşlik eden bir parçadır. Bu nedenle mutfak mobilyalarınızı seçmeden önce beyaz eşya alışverişi yapmak ve bunlara göre mobilya boyutlarına karar vermek doğru bir alışverişin anahtarı olabilir. Özellikle en XXL buzdolabı gibi dikkatli kullanım isteyen ürünleri doğru yerde konumlandırmak çok önemlidir. Buzdolaplarının klima, kalorifer petekleri, soba gibi ısıtıcı kaynaklarından uzak yerlerde bulunması gerekir. Mutfaktaki mobilyalarla arasında ise 6-10 cm bulunmalıdır. Çok enerji harcayan büyük boy buzdolapları, fazla sıcak ve soğuk havayla direkt temas etmemelidir. Siz de yeni bir beyaz eşya alışverişi yapmadan veya yeni bir ev döşemeden önce büyük boy buzdolabı ölçülerinize göre mutfak mobilyalarınızı seçebilirsiniz.

Binbir Çeşit Tasarımıyla ve Özelliğiyle Büyük Boy Buzdolapları

Uzun süreli kullanılacak olan mobilya, aksesuar veya beyaz eşya seçimi zor olabilir. Çünkü kısa vadede değil, uzun vadede ihtiyaçlarınızı gözeterek alışveriş yapmanız gerekir. Ayrıca beyaz eşyaların devamlı aynı yerde konumlandırılması avantajlı olduğundan yerleri uzun süre aynı kalır. Yeri özellikle priz civarındadır. Çoğu mutfakta cihazın yeri özel olarak tasarlanmış olur. Bu nedenle büyük boy buzdolabı ya da bir diğer adıyla XXL buzdolabı alırken de ürünün boyutlarına göre seçim yapmalısınız. Ortamın gereksinimlerinin yanında sizin ve ailenizin de ihtiyaçlarını karşılayacak yeterlilikte ürünlerden yana seçim yapmalısınız. Genelde çekirdek aileler için 500 lt altındaki ürünler yeterli hacmi sağlarken çok fazla bireyin yer aldığı ailelerde ve kalabalık ortamlardaki kullanımlar için 500 lt’den daha fazla hacme sahip büyük boy buzdolabı modelleri tercih edilir. Alışveriş sırasında karşılaşacağınız başka bir özellik ise low-frost ve no-frost ifadeleridir. Low-frost ürünler daha az enerji harcayıp kabin içi buzlanma yapar, no-frost ürünler ise biraz daha fazla enerji ile kabin içinde değil, buzlanma panellerinde soğutma işini yapar. Bu tarz cihazların yanı sıra 18000 BTU klima, ısıtıcı ve soğutucu gibi ürünleri alırken de aynı özeni göstermek gerekir.

En Uygun Fiyatlarda Büyük Boy Buzdolapları Akakçe’de

Evinizde uzun süre kullanacağınız ürünler grubunda yer alan beyaz eşyaları seçerken iyi bir araştırma yapmanız, doğru performansta ürüne sahip olmanız için çok önemlidir. Yıllarca sorun yaşamadan kullanacağınız XXL buzdolabı seçeneklerini karşılaştırmak için doğru yer ise Akakçe’dir. Ürünlerin özellik ve fiyat karşılaştırmasını yapmanıza yardımcı olur. Böylece doğru tercih yapmanız kolaylaşır. En büyük boy buzdolabı fiyatları konusunda her bütçeye uygun seçenekler sunduğu için ihtiyaçlara eksiksiz yanıt verir. Bunu yaparken en ucuz büyük boy buzdolabı seçeneklerini karşınıza çıkarır. Böylece ergonomik tasarımları uygun fiyatlarda görebilirsiniz. Yeni bir ev kurarken, uzun zaman sonra eşyalarınızı değiştirirken ya da gelişen teknolojiye ayak uydururken yapacağınız beyaz eşya alışverişinizde ürünleri birbiriyle karşılaştırabilir ve filtreleme sisteminden yararlanarak kısa sürede aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. Buzdolabı fiyatları büyük boy veya küçük boy seçeneklerinin tamamını uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.