Profilo XXL Buzdolabı

Profilo XXL Buzdolabı Fiyatları

38 farklı Profilo XXL Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

505 lt682 ltA+++A++70 cm75 cm500 lt641 lt0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Profilo Boyut: Büyük KaydetTemizle

Fiyatı
- 0 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası Profilo Özellikler Kullanım Türü Tipi Boyut Büyük Kapı Sayısı Kontrol Paneli Ses Seviyesi Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Yıllık Enerji Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik SatıcıToplam 121 satıcı. Ürün Puanı Renk Enerji Sınıfı

A+++ Buzdolabı682 lt BuzdolabıA++ BuzdolabıArçelik Çift Kapılı BuzdolabıBosch 682 lt BuzdolabıÇift Kapılı BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıArçelik 505 lt BuzdolabıArçelik No Frost BuzdolabıBosch No Frost BuzdolabıArçelik XXL BuzdolabıBeko Çift Kapılı Buzdolabı

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Profilo XXL Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

Profilo XXL Buzdolabı

Profilo, dayanıklı ev aletleri üretimiyle ihtiyaç anında sıkça başvurulan ve ev dizaynlarında yerini koruyan bir marka olmasıyla dikkat çeker. 1976 yılında Türkiye'de kurulan markanın hayatı kolaylaştıran ürünleri arasında kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği Profilo XXL buzdolabı modelleri de vardır. Farklı boyut ve hacim seçenekleri sunan marka, XXL buzdolabı çeşitleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verir. Profilo XXL buzdolabı son yılların gelişen teknolojisinin işlevselliği dikkate alınarak tasarlanıp kullanıcıların hizmetine sunulur. Kullanışlı özelliklere sahip olmasının yanı sıra XXL buzdolapları iki kapılı buzdolapları arasında en geniş iç hacme sahip olmasıyla önem kazanır. Profilo XXL buzdolabı modelleri ve özelliklerini inceleyerek mutfağınızın dekorasyonuna uygun seçimler yapabilirsiniz. Seçim aşamasında Profilo XXL buzdolabı kullananlar tarafından yapılan yorumları da incelemek sizlere yardımcı olabilir. Profilo XXL buzdolabı yorumları ve tavsiyelerine Akakçe üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Profilo XXL Buzdolabı Modelleri

Profilo XXL modelleri siyah, beyaz, kolay temizlenebilir Inox ve Inox görünümlü renk olarak 4 çeşitte tasarlanır. Beyaz buzdolabı mutfağınıza ferahlık hissi verirken siyah ise şık bir mutfağa sahip olmanızda önemli rol oynar. Inox, görünüm olarak gri renge sahip gerçek paslanmaz çelik ile üretilen eşyalar için kullanılan bir terimdir. Inox ile üretilen eşyalar yıpranmaya ya da aşınmaya dayanıklı yapısıyla bilinirken kolay temizlenebilir özelliği sayesinde de kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Profilo XXL buzdolabı Inox modelleri de yüksek korumasıyla yiyecekleri taze tutarken pürüzsüz yüzeyiyle özel yapısı sayesinde de oldukça kolay temizlenir. Çabuk kirlenmeyen ve parmak izi tutmayan yapısıyla öne çıkan Inox seçeneklerini tercih etmeyen ancak ürünün parlak gri rengini tarzına uygun hissedenler için Profilo XXL Inox görünümlü buzdolabı modelleri iyi bir seçenek olur. Profilo XXL buzdolabı gri, beyaz, siyah tasarımlarıyla göz doldururken kullanıma bağlı olarak kapı yönlerinin değiştirilebilir olmasıyla da mutfağınızın dizaynına uyum sağlar. Ayarlanabilir ayaklar sayesinde buzdolaplarının yüksekliği istenilen boyda kullanılır. Bununla birlikte tekerlekli ayaklara sahip Profilo XXL buzdolabı tercih etmeniz dolabın etrafıyla zemin temizliğini kolay yapmanıza yardımcı olur.

Geniş Hacimli Profilo XXL Buzdolabı Seçenekleri

Geniş hacmi sayesinde yiyeceklerinizi yer sıkıntısı çekmeden dilediğiniz kadar koruyan Profilo XXL buzdolabı kaç litre hacme sahip olmasıyla da merak edilir. 631, 641 litre gibi yüksek değerlerle net iç hacme sahip Profilo XXL buzdolapları oldukça geniş depolama özelliğine sahiptir. Bununla beraber Profilo XXL buzdolabı ebatları modellerine göre değişiklik gösterir. Kullanacağınız alanın ölçülerine uygun modeller tercih etmeniz ürünün kullanımında kolaylık sağlar. Soğutucu ve dondurucu olarak iki ayrı alandan oluşan Profilo XXL buzdolabı çeşitleri, dondurucularının altta ya da üstte tasarlanmış olmasıyla kullanıcılara alternatif sunar. Modeller; soğutucu, meyve sebze bölmeleri, şarküteriyle et ürünlerini saklamak için comfort çekmeceleri, kahvaltılık ve ayrı olarak çıkarılabilir çok amaçlı saklama bölmeleri ile yumurtalıktan oluşur. Soğutucunun raflarının cam olması sağlık ve hijyen sağlarken çıkarılıp ayarlanabilir özellikte olmaları da emniyetlerinden hiçbir şey kaybettirmez. Tencerelerin ya da yüksek ebatlı yiyeceklerin dolaba sığması rafların çıkarılması ile mümkün olurken XXL modellerde yer arayışına girmeniz ya da malzemeleri küçültmeye çalışmanız gerekmez. Bazı modellerin kapak raflarında şişe ya da kavanozların devrilmesini engelleyen aparat bulunması, dolabın ani açılışında ya da çocukların oynamaları durumunda kırılmalara karşı güven sağlar. Dondurucu ise ayarlanabilir ısı özelliği sayesinde yiyeceklerinizi uzun süre korur.

Profilo XXL Buzdolabı Özellikleri

Profilo buzdolabı XXL ileri teknoloji özelliklerle donatıldığı için tasarruflu olduğu kadar işlevsel de bir ürün haline gelir. Profilo 2XL buzdolabı modellerinin içindeki her bölümün ayrı özelliği bulunurken birçok modeldeki sebze-meyve muhafaza alanındaki Extra Fresh özelliği, yiyeceklerin korunması gereken ideal hava seviyesinde kalmasını sağlar. Bu sayede meyve sebzeler normalden daha uzun süre taze kalır. Markanın bazı modellerinde, şarküteri ürünleriyle etlerin muhafaza çekmecesinde bulunan ayarlanabilir sıcaklık mekanizması ExtraCold seçeneği, gıdaların yapısına uygun saklama ortamı sağlar. Gerek duymadığınız takdirde bu çekmecelerin çıkarılabilir özellikte olmasından faydalanarak buzdolabında yer açabilirsiniz. Buzdolabı kullanımında her rafın eşit sıcaklık dağılımına sahip olması önem arz eder. Profilo XXL buzdolabı ne kadar ürün yerleştirirseniz yerleştirin, MultiAirFlow özelliği sayesinde her rafa dengeli sıcaklık dağılımı yaparak eşit soğuma sağlar. Profilo XXL buzdolabı modellerinin ileri teknolojili özellikleri bunlarla da sınırlı kalmaz. Markanın buzdolabı modellerinden bazılarında yer alan VitaPlus özel sensörler, ani sıcaklık değişimlerinden dolabın etkilenmemesini ve sabit ısıda kalmasını sağlayarak yiyeceklerin bozulmasının önüne geçer. Yeni alınan yiyeceklerin dolabın ısısını bozmadan soğumasını ya da donmasını sağlamak için Süper Soğutma ile Süper Dondurma özelliği aktif hale getirilebilir. İşlevsel özelliğiyle beğeni toplayan Profilo XXL buzdolabı en ucuz fiyata almak için indirimleri takip ederek size uygun ürünü bulabilirsiniz.

Tasarruflu Enerji Tüketimiyle Profilo XXL Buzdolabı

Evlerde devamlı çalışan tek beyaz eşya özelliğinde olan buzdolaplarını seçerken en tasarruflusunu almak ev ekonomisine katkı sağlamak için önemlidir. Buzdolaplarında yüksek tasarruflu ürünler A sınıfı olarak kategorize edilir. Profilo XXL buzdolapları en yüksek hacme sahip beyaz eşya olmasına rağmen tasarruflu elektrik kullanımı ile bilinir. Profilo XXL buzdolabı özellikleri arasında ürünün A++ enerji sınıfında yer alması, dolabın ekonomik kullanım için uygun olduğuna işaret eder. A++ enerjiye sahip bir buzdolabı A+ sınıfındaki buzdolaplarına oranla yüzde 20 daha tasarruflu çalışır. Bu da hem çevreye hem ekonomiye fayda sağlar. Profilo buzdolabı XXL A+++ ile A++ ürünleri elektrik tasarrufunun yanı sıra LowFrost ve NoFrost özelliğine sahip olmasıyla da öne çıkar. Markanın aynı zamanda statik dondurucu özelliği bulunan seçenekleri de bulunur. NoFrost seçenekler sahip olduğu teknoloji ile buzdolabınızda nem ya da karlanmaya sebep olmaz. Bu sayede donmayla karşılaşmaz, çözdürmek için de zaman harcamazsınız. Led aydınlatma sistemi ile her ortamda içi aydınlık olan markanın XXL buzdolabının yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz bulaşık makinesini de alarak mutfağınızı işlevsel hale getirebilirsiniz. Ürünlerin özelliklerine bağlı değişiklik gösteren Profilo bulaşık makinesi fiyatları arasında bütçenize uygun modeli bulabilirsiniz.

Profilo XXL Buzdolabı Fiyatları

Mutfaklarda en önemli görevi üstlenen buzdolaplarından yiyeceklere maksimum düzeyde koruma sağlamasının yanında enerji tasarrufu yapması da beklenir. Profilo XXL buzdolabı seçenekleri çevre dostu ve enerji tasarrufu yapmasıyla birlikte yüksek iç hacmiyle de öne çıkar. Meyve-sebze, şarküteri, yumurta hatta dondurulmuş gıdalar için ayrı bölümlerinin bulunması markanın XXL buzdolabı çeşitlerinin işlevselliğini artırır. Markanın modellerinin fiyatları da buzdolabı arayışında olanların merak ettiği konular arasında bulunur. Profilo XXL buzdolabı kaç tl diye merak ediyorsanız Akakçe üzerinden fiyatları listeleyebilirsiniz. Profilo XXL buzdolabı fiyatları modellerin özelliklerine, iç hacmine, enerji sınıfına göre farklılık gösterir. İndirimleri takip ederek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir modeli seçebilirsiniz. Profilo XXL buzdolabı kullanıcı yorumları ve tavsiyelerinde yüksek hacim, ileri teknoloji, işlevsel kullanım özellikleri öne çıkar. Mutfağınıza uygun buzdolabı seçiminiz sonrasında sıra banyonuza da gelebilir. Yenilemek ya da değiştirmek istediğiniz makinenizin yerine Profilo çamaşır makinesi almak isterseniz fiyatlara bakabilir, mevcut kampanyalardan faydalanabilirsiniz.