Seg Derin Dondurucu

Seg Derin Dondurucu Fiyatları

1 Seg Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıSeg
 • Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
 • Net Hacim404 lt
 • Net Hacim513 lt
 • TipiÇekmeceli
 • TipiSandık Tipi
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Dondurucu ÖzelliğiLow Frost
 • Brüt Hacim330 lt
 • Brüt Hacim440 lt
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıSeg
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüTipiDondurucu ÖzelliğiToplam Çekmece SayısıHızlı Dondurma BölmesiKontrol PaneliBrüt HacimNet HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiKullanım ŞekliGünlük Dondurma KapasitesiAğırlıkÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1)

Philips Fritöz Buz Kalıpları Buzdolabı Poşeti Saklama Kapları Bulaşık Makinesi Ocak Fırın Ankastre Set Mikrodalga Fırın Uğur Derin Dondurucu Profilo Derin Dondurucu Bosch Derin Dondurucu

Seg Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Seg Derin Dondurucu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 1 farklı Seg Derin Dondurucu:
 1. Seg DD-2451 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Seg Derin Dondurucu

Yerli kaynaklar ile Türkiye’de üretim yapan SEG markasının sık tercih edilen ürünlerinden birisini de Seg derin dondurucular oluşturur. Diğer dondurucularda olduğu gibi Seg derin dondurucu için de temel işlev oda sıcaklığında veya buzdolabında uzun süre kaldığında bozulabilecek gıdaların, dondurulmak suretiyle, kullanım ömrünü uzatmak olarak tanımlanabilir. Ev veya ofis gibi çeşitli mekanlarda buzdolabının buzluk kısmının yetmediği durumlarda Seg derin dondurucu hayat kurtarıcı nitelik taşır. Özellikle kalabalık yaşanılan veya düzenli gıda tüketimi olan ortamlarda dondurucu kullanımı neredeyse zorunluluk haline gelmiştir.

Çeşitli sebzelerin, meyvelerin, etlerin ya da farklı gıdaların saklanması ve uzun süreleri kapsayan dönemlerde tüketilebilmesi için Seg derin dondurucu pratik çözümler sunar. Kişilere kullanım rahatlığı ve konforu sağlamak amacıyla alternatif tarzlarda üretilen Seg derin dondurucu modelleri düşük enerji tüketimi ile de avantajlı konumdadır. Seg derin dondurucu isminin yanında Seg difriz olarak da bilinen beyaz eşyalar birçok mağaza ve online kanallardan temin edilebilir. Özenli kullanımına bağlı olarak kullanım ömrü uzayacak olan dondurucular için belli sürelerde içerisinin boşaltılıp, oluşabilecek buzlar çözüldükten sonra temizlik yapılması gerekebilir.

Seg Derin Dondurucu Özellikleri ve Faydaları

Seg derin dondurucu özellikleri, ilgili dondurucunun tasarım ve imalat süreci ile bağlantılı olabilir. Bahse konu çerçevede Seg çekmeceli derin dondurucu dikey olarak tasarlanmış ve A+ enerji sınıfında yer alan bir üründür. Nispeten daha küçük bir buzdolabına benziyor olması Seg derin dondurucu özellikleri arasında öne çıkan bir husustur. Bu durum Seg derin dondurucu için görsel olarak dekoratif uyumuna destek sağlamıştır. Yükseklik ölçüsü 145.5 cm olan Seg çekmeceli dondurucularda beyaz renk kullanılmıştır. Sessiz çalışma kabiliyeti, Seg marka derin dondurucu kullananlar tarafından beğenilen ve tercih sebepleri arasında yer alan özelliklerdendir.

Temel olarak Seg derin dondurucular birçok gıdanın uygun koşullarda dondurulup uzun süre muhafazasını sağlayabilir. Bu süreçte Seg derin dondurucu içerisinde saklanan tüm besinlerin tazeliğini korur ve yiyecekler daima tüketime hazır haldedir. Sadece söz konusu gıdaların buzunun çözülmesi için belli süre beklenmesi gerekebilir. Kışın bulunması zor olan çeşitli meyve, sebzeler mevsiminde uygun ambalajlar ile Seg dondurucu içine alındığında istenen zamanda tüketilebilir. Çekmeceli Seg dondurucularda sınıflandırılarak saklanan farklı nitelikteki ürünlere, kolayca ulaşım sağlanabilir. Sandık tipi Seg derin dondurucu modelinde ise geniş iç hacim imkânı daha çok gıdanın bir arada saklanmasına olanak tanır.

Seg Derin Dondurucu Modelleri

Derin dondurucular tasarlanıp üretilirken kullanım kolaylığının baz alındığı çekmeceli dik modeller ile hacimsel genişliğin dikkate alındığı sandık tipi derin dondurucular ortaya çıkmıştır. Seg marka derin dondurucu modelleri için de aynı durum söz konusudur. Bahse konu marka kapsamında öne çıkan Seg derin dondurucu modelleri arasında Seg SDD 6220 A+ 6 çekmeceli dondurucu ile Seg SDF 2451 A+ 6 çekmeceli dondurucular öne çıkar. Dondurucuların brüt hacimleri sırasıyla 224 ile 182 litre arasındadır. Bu kapsamda bakıldığında 6 çekmeceli Seg modelinin 5, 7 çekmeceli derin dondurucu modellerine göre kullanışlı olduğu söylenebilir. Söz konusu durumda uygun enerji tüketimi ve ideal saklama hacimleri etkilidir.

Seg derin dondurucu sandık tipi için öncelikli husus olarak daha çok besin öğesinin muhafaza edilebilmesi amaçlanmıştır. Seg derin dondurucu sandık tipi kullanımı için, dizilim sürecinde alt tarafta kalacak gıdaların daha sonra tüketilmesi planlanan gıdalar olmasında fayda vardır. Diğer taraftan 3 çekmeceli Seg mini derin dondurucu ise küçük alanlara ve daha az dondurulmuş gıda saklama ihtiyacına göre tasarlanmıştır. Soğutma özelliği çerçevesinde nem ve sıcaklık oranının sabit tutulabilmesi için Seg no frost derin dondurucu özelliğini buzdolabı tasarımlarında kullanmıştır. Bu özellik dondurucuda bulunan besinlerin daha uzun süre taze kalmasına katkı sağlar.

Seg Derin Dondurucu Kullanımının Püf Noktaları

Ürünleri derin dondurucu Seg içerisine koyarken plastik poşet benzeri esnek malzemeler, saklama kapları ve paketler tercih edilmeli, cam gibi sert kapların çok soğuk ortamda kırılma, çatlama ihtimali olduğu unutulmamalıdır. Dondurucudan çıkarılıp buzu çözülen gıdaların tekrar dondurucuya konulması uygun değildir. Bazı gıdalar temizlenip bazı gıdalarda temizleme işlemi yapılmadan olduğu şekilde dondurucuya yerleştirilmelidir. Seg derin dondurucu kaç derece olmalı sorusu için ideal soğukluk oranının yaz aylarında -21 ile -22 civarında kış aylarında ise -18 derece olması gerektiği söylenebilir ancak içerisinde sakladığınız ürüne uygun bir sıcaklık ayarlaması da yapabilirsiniz.

Bu şekilde Seg derin dondurucu içerisindeki gıdalar ideal ortamda kalarak uzun süre tazeliğini koruyabilir. Seg derin dondurucu kullanarak gıda çeşidi saklanabilir. Pişmiş ya da pişmemiş etler, sert peynirler, tereyağları, pişmiş veya hamur haldeki ekmekler, börekler, pizzalar, çeşitli tahıllar ve kuruyemişler ile bazı tatlılar bu gıdalara örnek gösterilebilir. Bunun yanında, yoğurt, yumuşak peynir, yüksek su içeren sebze ve meyve gibi besinlerin derin dondurucuda saklanmaması tavsiye edilir. Vakumlu poşet ile gıdaları ambalajlamak hem kullanım alanından tasarruf sağlar hem de Seg derin dondurucu içerisinde daha az hava olacağından buzlanmayı önler.

Seg Derin Dondurucu Kullanıcı Yorumları

Seg derin dondurucu kullanıcı yorumları arasında fiyat performans oranının ön plana çıktığı görülür. Bu noktada Seg derin dondurucu modellerinin kullanıcı bütçelerini dikkate alan beyaz eşyalar olduğu söylenebilir. Seg 5 çekmeceli derin dondurucu fiyatları hakkında da değerlendirmeler bulunabilir. Yerli üretim gerçekleştirilmesi ve yaygın servis imkânının bulunması Seg derin dondurucular için diğer bir cazibe noktasıdır. Şık tasarımıyla ortamda bulunan farklı beyaz eşyalar ile de uyum içerisinde kullanılabilir. Kurulum sağlanacağı mekanın ya da alanın büyüklüğü, genişliği ve kullanılacağı konum gibi hususlar derin dondurucu tercihinde önemlidir. Seg derin dondurucu yorumları içinde, daha dar alanlarda çekmeceli seçeneklerin tercih edilmesinin kullanım kolaylığı açısından avantajlı olduğu vurgulanmıştır. Ayrıca kullanıcı isteğine bağlı olarak da Seg derin dondurucu kapı yönü değiştirilip kullanılacağı konuma daha uygun hale getirilebilir. Bu durumun Seg derin dondurucu kullananlar tarafından, ürünün beğenilen özellikleri arasında yer aldığı ifade edilmiştir.

Seg Derin Dondurucu Nereden Alınır?

En ucuz Seg derin dondurucu buzdolabı veya soğutucu dolap gibi beyaz eşyaların incelenip yorumların okunabileceği adres olarak Akakçe akla ilk gelen yerlerden birisidir. Online satışa konu olan birçok ürünün fiyatlarının karşılaştırılması ve değerlendirilmesi amacıyla bireylere hizmet sunan platform, Seg marka derin dondurucu kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerini de içerir. Satın alma yapmadan önce ihtiyaçlarınızı doğru belirleyip ona göre bir seçim yapmada kullanıcı değerlendirmeleri yol gösterici niteliktedir. Diğer taraftan çeşitli beyaz eşya mağazalarında da Seg derin dondurucu modellerini bulmak mümkündür.

Seg Derin Dondurucu Fiyatları

Seg derin dondurucu fiyatları benzer işleve sahip ürünler arasında daha uygun düzeylerde yer alır ve bütçe dostu olarak kabul edilir. Söz konusu durumda Seg derin dondurucu modellerinin işlevselliği önceleyen sade ve şık tasarımlarının etkisi büyüktür. Ayrıca üretiminde yerli kaynakların kullanılması da gerek sandık gerek Seg çekmeceli derin dondurucu fiyatları seviyesinin görece daha makul düzeylerde kalmasını sağlamıştır. Beyaz eşya piyasasında dondurucu fiyatlarının seviyesini firmaların kar marjlarındaki farklılıklar da etkileyebilir. Bu kapsamda uygun fiyatlı, geniş servis imkânına sahip bir ürün ararken Akakçe’den faydalanabilir ve birçok mağazanın farklı modellerine bakabilirsiniz. Ayrıca azalan ya da artan fiyat sıralaması fonksiyonlarından da yararlanmak mümkündür. Karar verdiğiniz bir beyaz eşya ya da Seg derin dondurucu olması halinde kıyaslama yolu ile en uygun fiyatlı ürün bulunabilir.