Dezenfektan Standı

Dezenfektan Ünitesi, Dezenfektan Standı Fiyatları

440 farklı Dezenfektan Standı için fiyatlar listeleniyor.

Bayz Dezenfektan StandıBayz Dezenfektan Standı Rulopak Dezenfektan StandıRulopak Dezenfektan Standı Sercair Dezenfektan StandıSercair Dezenfektan Standı Xinda Dezenfektan StandıXinda Dezenfektan Standı Hipaş Dezenfektan StandıHipaş Dezenfektan Standı Günsu Dezenfektan StandıGünsu Dezenfektan Standı

Fiyatı Düşen Dezenfektan StandlarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 19Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş
Fiyatı0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü

Sterilizasyon MakinesiDezenfektan AksesuarlarıOzon MakinesiDezenfektan MakinesiDezenfektan AparatıDezenfektan KabiniDezenfektan BilekliğiVitamin ve MineralBalık YağıBayz Dezenfektan StandıRulopak Dezenfektan StandıSercair Dezenfektan Standı

En Çok İlgi Gören Dezenfektan Standları

En Ucuz Dezenfektan Standı Fiyatları Hakkında

Dezenfektan Standı kategorisinde 440 farklı ürün bulunuyor.

250 TL'ye kadar 181, 250 TL ile 750 TL arası 168, 750 TL ve üzeri 86 Dezenfektan Standı bulunuyor.

Şu anda 21 adet Dezenfektan Standı indirimi var. İndirim oranları %5 ile %22 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Dezenfektan Standı markaları, Bayz, Rulopak, Sercair, Xinda, Hipaş ve Günsu.

Dezenfektan Standı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Dezenfektan Standları hangileri?

Bugün Akakçe'de 440 farklı model arasında

En çok satan Dezenfektan Standları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Dezenfektan Standı:

  1. Dezenfektan Aparatı Dahil Mavi
  2. Smartad Ayaklı Kol Dirsek Basmalı
  3. DEZENFEKTAN STAND METAL AYAK BASMALI DAR MODEL
  4. Ayak Pedallı
  5. El Dezenfektan Stant

Dezenfektan Standı

Ev, işyeri, kafe, lokanta, eczane, hastane, okul ve alışveriş merkezi başta olmak üzere kalabalık olan birçok yerde zararlı organizmalar meydana gelir. Virüs ve bakterilerin yayılması toplum sağlığını olumsuz yönde etkiler. Mikroplardan korunmak için ellerin sık sık yıkanması gerekir. Fakat, ellerin yıkanamadığı zamanlarda ise dezenfektan kullanılmalıdır. Dezenfektan mikropların ölmesini sağlayarak hastalıkların önüne geçer. Özellikle kapalı mekanların giriş ve çıkışlarına dezenfektan standı konulması gerekir. Birçok hastalığın temelinde olan temasın engellenebilmesi için doğru ürünlerin kullanılması ve ellerdeki mikropların öldürülmesi oldukça önemlidir. Dezenfektan standlarının birçok çeşidi vardır. Bazıları sensörlü bazıları ise pedallıdır. akakce.com üzerinden geniş seçeneklere göz atabilir, kullanım şeklinize en uygun olan dezenfektan standını satın alabilirsiniz. Dezenfektan standıyla birlikte en iyi ateş ölçer çeşitlerine de göz atarak iki önemli sağlık ürününü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dezenfektan Standı Çeşitleri ve Özellikleri Nedir?

El dezenfektan standı çeşitleri birçok farklı kategoriye ayrılır. Bunlar arasında ilk olarak otomatik sensörlü modeller ilgi çeker. Otomatik modeller hiçbir yere temas etmeden kendiliğinden dezenfektan çıkarması ile bilinir. Bu sayede el hiçbir alana temas etmez ve bu da hijyen açısından tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alır. Özellikle alışveriş merkezi ve fabrika gibi yoğun kalabalıklarda sensörlü dezenfektan standı kullanılması önerilir. Sensörlü ürünler eli gördüğü anda yeterli miktarda akar. Bu sayede israfın da önüne geçilmiş olur. Ayaktan pedallı dezenfektan standı çeşitleri de kullanım açısında güven veren bir seçenektir. Elle hiçbir yere dokunmaya gerek kalmadan kullanılabilen pedallı dezenfektan standı çeşitleri üst düzey hijyen arayanlara hitap eder. Virüslere karşı önerilen dezenfektan standlarının ayakta durabilen ya da duvara sabitlenebilen çeşitleri de vardır. Dezenfektan standı duvar tipi çeşitleri genel olarak yer kaplamaması sebebiyle tercih edilir. Özellikle asansör ve apartman girişi gibi dar alanlarda kullanılan duvar tipi dezenfektan çeşitlerinin sağlam ve dayanıklı yapısı tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında yer alır. Dezenfektan standları kullanılacak dezenfektan şişesine göre değişiklik gösterir. Genel olarak 1000 mL’lik ambalajlarda sunulan dezenfektan çeşitleri birçok standa uyum sağlaması ile bilinir. Sayfamız üzerinden dezenfektan standı modellerine göz atarak, kullanacağınız yerin özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz.

En İyi Dezenfektan Standı Fiyatları Akakçe’de

Günümüzde neredeyse her mekanda dezenfektan kullanılır. Özellikle işyerlerinde dezenfektan kullanılması son derece önemlidir. Dezenfektanın el yıkamaya kıyasla daha pratik olması su bulunmadığı zamanlarda hijyeni sağlar. Bu sayede virüs ve bakterilerin hem kişiyi hem de çevresindeki kişileri hasta etmesi engellenir. Eğer el temizliği doğru şekilde yapılmazsa kişinin dokunduğu her yer toplum sağlığını riske atar. Dezenfektan çeşitlerinin bir stand üzerine konumlandırılması gerekir. Ürün seçeneklerinin stand üzerinde durması kolayca ulaşılabilir olmasını sağlamasının yanı sıra yüzey temasını da minimum seviyeye indirir. Özellikle dezenfektan standı otomatik çalışan seçenekler güvenilir kullanım imkanı sağlaması ile vazgeçilmez olmayı başarır. Dezenfektan çeşitleri özel olarak tasarlanır. Her yaştan kişinin ulaşmasını ve kullanabilmesini sağlayan ürün seçenekleri ergonomik tasarıma sahiptir. Dezenfektan standı fiyatları ise değişiklik gösterir. Fiyatların değişiklik göstermesinin en önemli nedeni ürünün tasarımıdır. Otomatik ya da sensörlü modeller duvara sabitlenebilen manuel ürünlere kıyasla daha yüksek segmentte yer alır. Ayrıca tamamen metalden üretilen dezenfektan standı çeşitleri yüksek fiyat aralıklarında yer alan ürün seçeneklerinden bir tanesidir. Bazı dezenfektan standları dezenfektan ile beraber gönderilir. Alışveriş yaparken dezenfektan hediyesinin olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.

Dezenfektan Standı Nasıl Kurulur?

Dezenfektan standının montelenebilmesi oldukça kolaydır. Birçok ürün seçeneği iki ya da üç parçadan oluşur. Parçaların birbirine vida ile monte edilmesi gerekir. Monte işleminin ardından dezenfektan ünitesi kullanıma hazır hale gelir. Metalden üretilen dezenfektan standı kaliteli ve dayanıklı malzemelerden oluşur. Kırılması ya da bozulması mümkün değildir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan ürün seçenekleri, virüsle mücadele etmeyi kolay ve güvenli hale getirir. Bu sayede hastalıkların önüne geçerek bulaşma ihtimalini engeller. Dezenfektan standı belirlenen konumda sabit durmalıdır. Rahat kullanım imkanının sağlanabilmesi açısından standın yerinden oynamaması ve hareket etmemesi son derece önemlidir. Özellikle pandemi döneminde kullanımı gereklilik gösteren dezenfektan standı birçok farklı marka tarafından satışa sunulur. Markaların ürünlerinin yüksek ya da orta kalitede olması fiyatlara etki eden en önemli konular arasında yer alır. Dezenfektan standı satın alırken indirimleri ve kampanyaları takip etmeniz gerekir. Özellikle dezenfektan standı en ucuz fiyatlarla satın almak için Black Friday İndirimleri mutlaka takip edilmelidir.

Dezenfektan Standı Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Her türlü kapalı mekanda kullanılması gereken dezenfektan standının kaliteli olması gerekir. Kalitesiz ya da sabit duramayan dezenfektan standı ürünün sık sık elden ele gezmesine sebep olur. Ancak virüsle mücadele ederken temasın mümkün olduğunca az olması gerekir. Bununla birlikte sensörlü ve pedallı dezenfektan standı diğer ürün çeşitlerine kıyasla daha doğru bir seçimdir. Pedallı ve sensörlü ürünlere el teması olmadan dezenfekte işlemi sağlanır. Özellikle kalabalık yerler ve sağlık kurumları için ürün satın alırken el temasının olmadığı ürünler tercih edilmelidir. Dezenfektan duvar standı satın alınacaksa konumlandırılacağı yer iyi seçilmelidir. Dezenfektan standı ortalama boydan yüksek ya da alçak olmamalıdır. Ürün seçenekleri arasında seçim yaparken temizlenebilir olması gerekir. Bu nedenle mutlaka silinebilen ürünler tercih edilmelidir. Bazı ürün seçeneklerine logo bastırılır. Eğer bir kurumda çalışıyorsanız logo bastırabileceğiniz dezenfektan standları arasından seçim yapabilirsiniz. Dezenfektan standı kullanmanın en önemli faydası virüsle mücadeleyi kolay hale getirmesidir. Tek başına dezenfektan kullanımı hijyenik açıdan önerilmez. Bu nedenle standıyla birlikte ürün satın almanız oldukça önemlidir. En doğru ürünü bulmak için yorumlara göz atabilir, aynı zamanda siz de yorum yaparak diğer kullanıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Dezenfektan Nasıl Kullanılır?

Ayaklı dezenfektan standı satın aldıktan sonra kendiliğinden yapılmış ya da demonte şeklinde gelir. Ayaklı ürünlerin doğru şekilde monte edilmesi ve giriş - çıkışlara konulması gerekir. Dezenfektan standının üzerine uygun şişede dezenfektan konulmalıdır. Dezenfektan azaldıkça yenisi eklenmeli, biten şişeler derhal yenisi ile değiştirilmelidir. Eğer dezenfektan şişesi temas edilerek kullanılıyorsa şişesi her gün en az bir defa silinmelidir. Dezenfektan kullansanız da ellerinizi gün içinde sık sık su ve sabunla yıkamayı da ihmal etmemelisiniz. Yıkanan elle kağıt havlu ile kurulanmalı, kağıt havlu çöpe atılmalıdır. Eğer su ve sabuna erişilemiyorsa dezenfektan kullanılabilir. Dezenfektanın yeterli miktarda ellere sıkıldıktan sonra tırnaklara ve parmak aralarına iyi şekilde yedirilmesi gerekir. Eğer dezenfektan standı ayak basmalı ise hiçbir yere elle dokunulmamalıdır. Öncelikle eller dezenfektanın altına tutulmalı, pedala basarak yeterli miktarda alınmalıdır. Dezenfektan şişesine elle dokunmak yerine kollarınız ile dokunmanız önerilir. Sık sık yıkanan ya da dezenfekte edilen eller bir süre sonra tahriş olabilir. Bu nedenle kuruyan ellerin onarılması için uygun bir nemlendirici sürülmelidir. Ayrıca, dezenfektanların güvenilir olması gerekir. Sahte içeriklere sahip olan dezenfektan çeşitleri fayda sağlamamasının yanı sıra, risk meydana getirir.