LGS Kitapları

LGS Kitapları Fiyatları

6.621 farklı LGS Kitapları için fiyatlar listeleniyor.

Fenomen Okul Yayınları LGS Kitapları Karekök Yayınları LGS Kitapları KR Akademi Yayınları LGS Kitapları Spoiler Yayınları LGS Kitapları Muba Yayınları LGS Kitapları Ankara Yayıncılık LGS Kitapları

Fiyatı Düşen LGS Kitapları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz LGS Kitapları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • DerslerTürkçe
  • DerslerMatematik
  • DerslerTüm Dersler
  • Fiyatı150 - 250 TL
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerDerslerTürü
Temizle Ürünleri Gör (6.621)

YKS Kitapları KPSS Kitapları Yabancı Dil Sınavı Kitapları Kurum Sınavı Kitapları ALES Kitapları DGS Kitapları Uzmanlık Sınavı Kitapları Yardımcı Ders Kitapları Yabancı Dil Kitapları Fenomen Okul Yayınları LGS Kitapları Karekök Yayınları LGS Kitapları KR Akademi Yayınları LGS Kitapları

En Çok Karşılaştırılan LGS Kitapları

LGS Kitapları Sıkça Sorulan Sorular

LGS Kitapları

LGS kitapları, ilköğretimden ortaöğretime geçiş sınavına hazırlanan öğrenciler için önemli kaynaklardan biridir. Tonguç Akademi, Okyanus, Karekök Yayınları, Bilfen ve KR Akademi Yayınları tarafından basılan kitaplar farklı sayfa sayıları ve içerikleri ile geniş bir öğrenci kitlesine hitap eder. Konu anlatımları ve soru çalışmalarıyla sınav hazırlık sürecinin verimli geçmesine yardımcı olan bu kitaplar, tek tek ya da set halinde satın alınabilir. Cep kitabından çözümlü kitaba, çıkmış sorulardan setli seçeneklere kadar uzanan kitap alternatifi her ders özelinde seçim yapmanızı sağlar. Bu kitaplar ile Türkçe, matematik, fen bilimleri, İngilizce ve tarih gibi ders içeriklerini temin edebilirsiniz. Bu dersleri deneme kitapçığı olarak satın alabileceğiniz gibi konu anlatımlı, soru bankası ya da yaprak test halinde de satın alabilirsiniz. Hem kapsamlı hem de en ucuz LGS test kitapları Akakçe’de!

LGS Kitaplarının Özellikleri

LGS hazırlık kitapları her ders özelinde farklı içerikler sunar. Her yıl düzenlenen LGS’de toplamda 90 soru sorulur. Sorular hem sözel hem de sayısal alanlardan gelir. Sınavın sözel oturumunda öğrencilerden 50 soru çözülmesi istenir. Sayısal oturumda ise 40 adet soru bulunur. Sınav 8. sınıf konuları üzerinden hazırlanır. Matematik, fen bilimleri ve Türkçe derslerinden 20 soru bulunur. Din kültürü ve İngilizce derslerinden de 10’ar soru çıkar. LGS kaynak kitaplar, tüm bu derslerin konularını sınav sistemine hazır bir şekilde sunar ve test eder. Bu nedenle 7. sınıf ve 8. sınıf LGS hazırlık kitapları satın almanız çocuğunuzun hazırlık süreci için önemli bir destek olur. Tüm bu konuları LGS kitap seti halinde satın alabileceğiniz gibi dilerseniz LGS tekrar kitabı olarak da satın alabilirsiniz. Seçim aşamasında kararsızlık yaşadığınız kitap için LGS’ye hazırlık kitapları öneri ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Hazırlık sürecinde çalışılması gereken konuları müfredata ve sınav sistemine uygun bir içerikte sunan LGS hazırlık test kitapları, çocukların bilgilerini düşünme ve çözüm bulma prensibiyle ölçer. Böylelikle LGS son tekrar kitapları, öğrencilere verimli bir çalışma süreci yaşatır. Kitaplar arasında yer alan LGS kitapları sıklıkla satın alınan seçeneklerden biridir. Bunun yanında paragraf kitabı LGS sınavı hazırlıklarında da sıklıkla kullanılır. Siz de bu seçenekleri en doğru şekilde değerlendirmek isterseniz 8. sınıf LGS kitap tavsiye yazılarına göz atabilirsiniz. 8. sınıf LGS kitap önerileri ile en doğru seçimi yapabilirsiniz. Bunun yanında LGS matematik kitapları seçeneklerine de göz atabilir ve satın alabilirsiniz.

LGS Kitapları Nasıl Kullanılır?

Yeni LGS kitapları, müfredat ve sınav sistemi dikkate alınarak hazırlanır ve bu doğrultuda bir içerik sunar. 8. sınıf LGS hazırlık test kitapları ve kaynaklarından en iyi şekilde yararlanmak için bu kitapları doğru kullanmak ve planlı bir çalışma programını takip etmek önemlidir. Böylelikle LGS en iyi test kitapları ile en yüksek performanslı bir hazırlık süreci yaşanmış olur. Çalışma planına LGS mantık kitapları dahil edilerek konulara kapsamlı bir giriş sağlanabilir. Bunun yanında LGS hazırlık paragraf kitabı içerikleri de bu sürece dahil edilebilir. Bu süreç LGS soru kitapları ile test edilir ve eksik kalınan konular kolay bir şekilde tespit edilir. Sınavın sayısal oturumu için LGS problem kitabı temin edilerek konular iyice pekiştirilebilir. Bunun yanında hazırlık sürecinin tamamını verimli bir şekilde geçirmek adına 15 tatil kitabı LGS çalışma planına mutlaka dahil edilmelidir. Planlı bir süreç ve en iyi LGS’ye hazırlık kitapları ile sınava en doğru şekilde hazırlanmak mümkündür. En iyi LGS hazırlık test kitapları, yeni müfredata uygun güncel konuları içerir. En iyi LGS hazırlık kitapları ayrıca çıkmış sorulara da yer verir ve öğrencilerin kapsamlı bir hazırlık süreci geçirmesine destek olur. En iyi test kitapları LGS hazırlık sürecinin ayrılmaz bir parçası olmalıdır. Bu nedenle yeni çıkan LGS kitapları sıkı bir şekilde takip edilmelidir. 8. sınıf kaynak kitap önerileri LGS kitapları özelinde detaylı olarak incelenmeli ve bu doğrultuda bir içerik tercih edilmelidir. En iyi paragraf kitapları LGS hazırlık sürecinde öğrenciler için kapsamlı içerikler sunar. Siz de 8. sınıf LGS kitap setleri ile bu süreci taçlandırabilirsiniz.

LGS Kitapları Nasıl Seçilir?

Çocuğunuzun sınava en iyi LGS kitapları hazırlanmasını istiyorsanız bu kaynakları seçerken bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Böylelikle her detayıyla etkili ve verimli bir kaynak sunabilirsiniz. Kitap seçiminde aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

Bu özellikleri taşıyan en ucuz test kitapları LGS sınavlarında hem doğru bir kaynak olur hem de bütçenizi sarsmayan bir alışveriş deneyimi yaşatır. Siz de indirimli test kitapları LGS içeriklerini detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

LGS Kitapları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

LGS kitap önerileri kitaplar hakkında önemli bilgiler sunar. Bu öneriler sayesinde online alışveriş deneyiminde kitap hakkında bilmeniz gereken detayları öğrenebilirsiniz. LGS test kitapları, LGS sınavında çıkan güncel konuların test edilmesinde önemli bir kaynaktır. Alanında uzman eğitmenler tarafından kaleme alınan bu kitapların soruları, çıkmış LGS soru formatına ve müfredata uygun konuları içerir. Böylelikle 6., 7. ve 8. sınıf en iyi LGS kitapları ile sınav hazırlık süreci verimli geçer. Siz de bu kapsamlı içeriklere sahip olan kitapları edinmek için LGS test kitabı önerileri ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. LGS hazırlık sürecinde kısa molalar vermek önemlidir. Ancak bu molalarda bile LGS yarıyıl tatil kitabı içerikleriyle bilgiler rutin aralıklarla test edilmelidir. Bunun için LGS sözel mantık kitabı ve sayısal kitapları tek tek kullanabilir ya da set halinde satın alabilirsiniz. 6. sınıf LGS hazırlık kitapları içeriklerine de imza atan yayınevleri, bu kitaplarda da sınav sorularına yoğunluk verir. Bir sonraki aşamaya hazırlık olan 7. sınıf LGS hazırlık test kitapları da sınav sistemine uygundur ve öğrenciler için doğru bir kaynaktır. LGS paragraf kitabı önerileri ile bu kaynaklar hakkında kapsamlı bilgi edinebilir ve satın alabilirsiniz.

LGS Kitapları Fiyat ve Kampanyaları

LGS hazırlık kitapları fiyatları yayınevine, kitabın kalitesine, içeriğine, sayfa sayısına ve konularına göre farklılık gösterir. Her bütçe özelinde seçenekler sunan 8. sınıf test kitapları LGS fiyatları, öğrenciler için güncel konular içerir. Siz de LGS kitap almak isterseniz öncesinde bütçenizi belirleyebilirsiniz. Böylelikle tek tek alabileceğiniz LGS ucuz test kitapları set halinde de satın alabilirsiniz. Müfredat konularını ve LGS sınav sistemine uygun soruları net bir şekilde sunan en kaliteli ve en ucuz LGS kitapları hakkında yorum ve değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Bu değerlendirmeler doğrultusunda da LGS kitap kampanyaları ve indirimlerini takip ederek en doğru kaynağı en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kaliteli ve ucuz kitap almak LGS sınavı hazırlıkları için doğru bir seçimdir. Bu seçimi Akakçe ile yapabilirsiniz. Detaylı fiyat listesi ile LGS ucuz kitap tespiti yapabilir ve bu kitapları hemen satın alabilirsiniz. Bunun yanında kapsamlı bir kaynak almak için LGS konu anlatımlı kitaplar ve fiyat aralıklarına da göz atabilirsiniz.