Zotac Ekran Kartı

Zotac Ekran Kartı Fiyatları

33 farklı Zotac Ekran Kartı için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Sapphire Ekran Kartı XFX Ekran Kartı Gigabyte Ekran Kartı Zotac Ekran Kartı Asus Ekran Kartı MSI Ekran Kartı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RTX 3060RTX 3060 TI12 GB8 GBAMDNVIDIA0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 128 Bit256 BitSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Zotac Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Zotac Özellikler Chipset Bellek Bellek Tipi Bellek Arabirimi Ekran Kartı Modeli DirectX Fan Sayısı Aydınlatma Tipi OPenGL Sürümü Güç Standart Hız Artırılmış Hız Derinlik Yükseklik Genişlik SatıcıToplam 70 satıcı. Ürün Puanı

Zotac Ekran Kartı Fanı

Zotac Ekran Kartı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Zotac Ekran Kartı Sıkça Sorulan Sorular

Zotac Ekran Kartı

Hong Kong menşeli Zotac, 2006 yılından günümüze bilgisayar donanımları ve bileşenleri üzerine üretim gerçekleştirir. Dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan markanın gaming alanında üst düzey performans gösteren ekran kartları ön plana çıkar. İnovatif yaklaşımı ve yüksek kalitedeki üretimi benimseyen marka, gelişen teknoloji standartlarına ayak uydurur. NVIDIA iş birliğinde geliştirilen markanın ekran kartları; GeForce, GTX ve RTX serisinde grafik yongalarını gelişmiş özelliklerle destekler. Marka, ekran kartlarının yanı sıra oyun ve mini bilgisayar üretimleriyle de farklı ilgi alanlarında kullanıma elverişli modellere yer verir. Hızlı performans sağlayan ekran kartları, ultra sessiz sisteme sahiptir. Güçlü soğutucu fanı, işlemcinin yavaşlaması ve kullanım sırasında donması gibi problemlerin önüne geçer. Grafik birimi alanında adından sıklıkla söz ettiren Zotac ekran kartı sayesinde ofis işlerinde veya oyun esnasında beklediğiniz performansı elde edebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü sistemi, sıcaklık takibi ve güçlü fanı sayesinde bir ekran kartında aradığınız tüm özellikleri tek bir modelde bulabilirsiniz. Yenilikçi tasarımı ve yazılımı, farklı bilgisayar kasalarıyla uyum gösterir. Yeni nesil teknolojilerin mimarisi Zotac 1 GB, 2 GB ekran kartı, görüntü ve bellek işleme hızında farkını gösterir. İşlemci ve grafik çözünürlüğünden beklediğiniz performansa bağlı olarak 1 ile 10 GB aralığındaki ekran kartlarına Akakçe üzerinden göz atabilirsiniz. Intel ve AMD işlemcilerle uyumlu DDR3 anakart modelleriyle bilgisayar performansınızı destekleyecek seçimlerde bulunabilirsiniz.

Zotac Ekran Kartı Modelleriyle Üst Düzey Performans

Yazılım, tasarım ve oyun alanlarında sergilediği performansla dikkat çeken bileşenler monitör ile işlemci arasındaki görüntünün hızlı bir şekilde iletilmesini sağlar. Portatif kullanıma sahip olan bileşenler, istenildiğinde bilgisayar kasasına kolayca monte edilip çıkartılır. Nitelikli donanımlarla zenginleştirilen bileşenler sayesinde oyun veya iş amaçlı çalışmalarınıza üst düzey performans kazandırabilirsiniz. Gaming özelliğine sahip ürünler; fan çalışma hızı, görüntü işleme kalitesi ve çözünürlük bakımından daha kapsamlı detaylara sahiptir. Ofis ortamında tercih edilen markanın bileşenleri, tek veya çift fanlı tasarımlarıyla yoğun çalışmalarda performansı doğrudan etkiler. 720p kaliteden 4K görüntüye kadar gelişmiş çözünürlüğe sahip ekran kartı Zotac ve NVIDIA işbirliğinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Pasif soğutmalı modeller, HDMI destekli sistemi ve sessiz çalışan özelliği sayesinde bilgisayar üzerindeki temel işlemlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur. VRM gücü bakımından daha düşük bir model arayışındaysanız blower tipi ve tek fanlı bileşenleri tercih edebilirsiniz. Güçlü soğutma sistemi için çift veya üç fanlı bileşenlerle bilgisayarınızın performansını destekleyebilirsiniz. Özellikle yeni çıkan oyunlarda FPS düşüşü veya görüntü donması gibi sorunları yaşamamak adına güçlü fanlara sahip bileşenlere göz atabilirsiniz. Grafik işlemci ile bellek arasındaki veri aktarımının hızlı bir şekilde gerçekleşmesinde bit değeri önemli bir yere sahiptir. Giriş düzeyindeki bilgisayar kullanımı için geliştirilen Zotac 1 GB 128 bit ekran kartı ile günlük işlerinizi halledebilirsiniz. İşletim sisteminde çalıştırılan oyun ve uygulamalar, belleği fazla kullandığından 1 GB veya üzerindeki bileşenlerle ofis ortamına uygun ürünü satın alabilirsiniz. Zotac 256 bit ekran kartı, gelişmiş bant aralığı ve efektif frekansıyla orta veya üst düzey işlemlerinize hitap eder. 256 şeritli veri yolu üzerinden daha yüksek performans elde edebilirsiniz. Ekrana yansıtılan görüntünün piksel ve çözünürlüğü, ürünün özelliğine göre değişir.

Zotac Ekran Kartı Seçiminin Nasıl Olması Gerekir?

Ekran kartı satın alırken kullanıcıların göz önünde bulundurmaları gereken bazı detaylar bulunur. Kullanım amacınızı, bellek hızı ihtiyacınızı ve bellek GB’nı ve modelin çıkış yılını baz alarak seçimde bulunabilirsiniz. Zotac ekran kartı nasıl olmalı konusundaki hususlar, beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterir. Temel düzeydeki işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere fansız veya tek fanlı bileşenleri tercih edebilirsiniz. Bellek hızı ve grafik çözünürlüğü bakımından orta düzeydeki beklentilerinizi 1 veya 2 GB’lık modellerle karşılayabilirsiniz. Yeni çıkan oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilmek adına bellek kapasitesi bakımından gelişmiş özelliklere sahip modeller ihtiyacınızı karşılar. Profesyonel kariyerinizdeki çalışmalarınıza hız kazandırmak isterseniz üst seviyedeki bileşenlere göz atabilirsiniz. Akıcı ve seri bir kullanım deneyimi için gelişmiş özelliklere sahip bileşenler öne çıkar. Bellek GB’nın kullanım amacına yetersiz kalması durumunda kullanım esnasında donmalar ve takılmalar meydana gelir. Grafik işlemcisinin işlevini ve kullanım amacını dikkate alarak bilgisayarınızın çalışma hızına değer katabilirsiniz. Markanın ekran kartları, gaming veya profesyonel iş akışındaki kullanımlar için özel olarak geliştirilir.

Zotac Ekran Kartları ile Gerçekçi Oyun Deneyimi

Gelişmiş 4K çözünürlüğe sahip ekran kartı modelleri, ufak tasarımı sayesinde daha az yer kaplayarak ısı oluşumunu minimum düzeye indirger. Yüksek çalışmalarda dahi beklentileri karşılayarak oyunseverlerin seri hareketlerini anında görüntüye yansıtır. Ledli tasarımı sayesinde bilgisayar kasası içerisinde hoş bir görünüm yaratır. Hobi veya yayıncılık amacıyla oyun oynuyorsanız Zotac’ın oyun tutkunları için sunduğu NVLink Bridge sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Kompakt ebatlardaki Zotac ekran kartları, VR başlıklarıyla destekli sistemi sayesinde gerçekçi bir oyun deneyimi sunar. HDMI, DVI ve VGA başta olmak üzere farklı görüntü çıkışları aracılığıyla sevdiğiniz oyunları televizyon ve monitör üzerinden oynamanın keyfine varabilirsiniz. Tekli veya çoklu monitörler arasından yayıncılık kariyerinizi geliştirebilirsiniz. Sessiz çalışan güçlü soğutma sistemi, dikkat gerektiren oyunlarda konsantre olmanıza yardımcı olur. Akıllı fan mekanizması, işlemcinin çalışmasına bağlı olarak hızını artırır. Çalıştırılan uygulama sayısına ve harcadığı belleğe bağlı olarak fanlar devreye girer. Böylelikle sessiz bir ortamda oyun oynayabilir, gereksiz güç tüketiminin önüne geçebilirsiniz. Kolay kuruluma sahip olan bu modeller, eğlence ve oyun amaçlı beklentilere yüksek performanslı sistemiyle yanıt verir.

Her Kasaya Özel Zotac Ekran Kartı Özellikleri

Görüntü işleme kalitesini ve sistemin çalışma hızını doğrudan etkileyen markanın ekran kartları hem oyun hem de iş amaçlı uğraşlara hitap eden özelliklere yer verir. Zotac ekran kartı alınır mı sorusu, oyuncuları ve tasarımcıları yakından ilgilendirir. Zotac imzası taşıyan ekran kartlarının başlıca özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

İster AMD isterseniz de NVIDIA ortaklığında geliştirilen modellere göz atabilir, bileşenlerin özelliklerine göre satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 3D özellikli, 4K destekli ve güçlü fanlı modellerle bilgisayar kullanımını yeni nesil teknolojilerle zenginleştirebilirsiniz. Bellek tipi, kapasite, işlemci hızı gibi özellikler, model seçiminde belirleyici bir rol oynar.

Uygun Fiyatlı Zotac Ekran Kartı Akakçe’de

Bilgisayarınızın performansını, hızını ve görüntü işleme kalitesini artıran sistemleri, uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Bütçeniz ve kullanım amacınız doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz modele avantajlı fiyatlardan sahip olmanın keyfini sürebilirsiniz. Hem oyun hem de profesyonel amaçlara hitap eden Zotac ekran kartı fiyatları; satın alacağınız modelin çıkış yılına, teknik özelliğine, bellek ve işlemci donanımlarına bağlı olarak farklı parametrelerde satışa sunulur. Temel kullanımlarınıza ve bütçenize göre 1 veya 6 GB’lık bellek kapasitesine sahip modellere göz atabilirsiniz. Üst düzey kullanımlar için fiyat aralığını geniş tutarak bellek hızı, kapasite ve bit bakımından gelişmiş seçenekleri inceleyebilirsiniz. Kaliteli tasarıma ve işlevsel özelliklere sahip ekran kartları, her bütçeye özel olarak üretilir. Dilerseniz 1 TB harddisk fiyatları ve özelliklerini inceleyerek bilgisayarınızın depolama ve hız sorunlarına çözüm bulabilirsiniz.