Nitril Eldiven

Nitril Eldiven Fiyatları

457 farklı Nitril Eldiven için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

Küçük BoyOrta BoyBüyük BoyLateksNitrilPudrasız0 - 50 TL 50 - 100 TL MaviSiyahMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 20Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Nitril Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Boyut Türü Nitril Ürün Puanı Renk

Pudrasız EldivenLateks EldivenBeyaz EldivenKrem EldivenMavi EldivenPembe EldivenPudralı EldivenSiyah EldivenVinil Eldiven

En Çok Karşılaştırılan Eldivenler

Nitril Eldiven Sıkça Sorulan Sorular

Nitril Eldiven

Ellerin hijyenini sağlamak ve çeşitli faktörlerden korumak için kullanılan Nitril eldiven, pratik bir kullanım sunar. Birbirinden farklı amaçlar için tercih edilmesi, hijyen konusunda ürünü popüler bir alternatif haline getirir. Esneklik ve hassasiyet konusunda kullanıcıların beklentilerini karşılar ve gerek günlük hayatta gerekse de endüstride sıkça tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Lateks eldivenler gibi ele doğal bir uyum sağlar ve çeşitli boyutlara sahiptir. Nitril eldiven markaları tarafından ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda tasarlanan birbirinden farklı özelliğe sahip pek çok alternatif bulunur. Nitril eldiven 100'lü satın alma seçeneğine ek olarak daha küçük paketlerde de satışa sunulur. En iyi nitril eldiven çeşitleri arasında yer alan tek kullanımlık ya da uzun ömürlü alternatifler arasından beğeninizi kazanan ürünleri Akakçe aracılığı ile kolayca sipariş edebilirsiniz.

Nitril Eldiven Nedir?

Nitril eldiven nedir sorusu bu ürün ile ilk defa tanışan pek çok kullanıcının merak ettikleri arasında yer alır. Nitril steril eldivenler akrilonitril ve bütadien maddelerinin bir araya gelmesi ile oluşur. Kauçuk ağaçlarından elde edilen ve oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan kauçuk maddesinin nitrile dönüşene kadar işlem görmesi sonucunda bu ürün ortaya çıkar. Özellikle kimyasal maddelere olan temas sonrasındaki dayanıklılığı ile bilinen nitril eldiven çeşitleri, geniş bir ürün yelpazesi içerisinde hazırlanır. Delinmeye karşı oldukça dirençli olması sayesinde iş güvenliği konusunda büyük öneme sahiptir. Alternatifler arasında hem tek kullanımlık nitril eldiven hem de uzun ömürlü köpük ismi verilen çeşitler bulunur. “Nitril eldiven nerede satılır?” diye merak ediyorsanız pek çok farklı markanın ürünlerinin yer aldığı Akakçe seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Nitril Eldiven Çeşitleri Nelerdir?

Eli tehlikeli maddelerden korumaya ek olarak hijyen sağlamada da görev alan nitril eldiven seçenekleri, pratik kullanımları ile hemen her meslek kolunun olmazsa olmazları arasında yer alır. Kullanım alanlarına göre nitril eldiven özellikleri farklılık gösterir. Tek kullanımlık eldiven seçenekleri, günlük yaşamın her alanında karşılaşılan alternatiflerdir. Özellikle kimyasallardan korunmak için dayanıklı kauçuk nitril eldiven çeşitleri kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Boyut olarak da farklılık gösteren seçenekler arasında uzun nitril eldiven modellerini bulabilirsiniz. Zengin bir koleksiyona sahip olan nitril eldiven renkleri kullanıcıların beğenisine göre tercih edilebilir. Sarı, pembe, renkli nitril eldiven modelleri, canlı tasarımları ile beğeni kazanır. Eli başarılı bir şekilde saran ve kaymayı engelleyen pudrasız nitril eldiven seçenekleri konforlu ve güvenli bir kullanım sunduğu için tercihinizi bu seçenekten yana kullanabilirsiniz.

100’lü paketlerin yanı sıra en ucuz nitril eldiven seçenekleri arasında bulunan 10’lu paketler de oldukça uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. En ucuz nitril eldiven fiyatları konusunda karşılaştırma yapabilirsiniz. Nitril eldiven satın alırken boyutlara, özelliklere ve kullanım alanına dikkat etmekte fayda görülür. Hijyen konusunda bir diğer olmazsa olmaz seçenek olan dezenfektanlar, günlük hayatta pek çok alanda kullanılır. Ev, işyeri, ofis ya da diğer yaşam alanları için tercih edilebilecek olan farklı içeriğe sahip geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Dezenfektan fiyatı ideal aralıklarda yer aldığından hijyenik bir yaşam sürmek istediğiniz her alan için gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Nitril Eldiven Nasıl Kullanılır?

Vücut ısısına tepki veren içeriği ile ele kusursuz bir uyum sağlayan nitril eldiven, el becerisini en yüksek düzeye taşır. “Nitril eldiven nerede kullanılır” sorusunun cevabı için kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

Nitril Eldiven Kullanmanın Faydaları

Genel olarak lateks eldiven seçenekleri kullanıcılar tarafından daha çok bilinse de nitril eldiven modelleri de pek çok alanda yüksek güvenlik ve hijyen sağlama özelliği sayesinde kendine önemli bir yer bulur. Tüketici için “nitril eldiven sağlıklı mı?” sorusu önemli yere sahiptir. Buna ek olarak “nitril eldiven ne işe yarar, faydaları nelerdir?” diye merak edenler için işte cevaplar:

Nitril Eldiven Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nitril eldiven çeşitleri oldukça geniş bir yelpazede sunulduğundan ürünlerin sahip olduğu özellikler arasında farklılıklar görülür. Nitril eldiven satın alırken kullanım alanlarına ve özelliklere dikkat etmekte fayda vardır. Tıbbı alanlar için genel olarak mavi, otomotiv sektörü için ise siyah renkli seçenekler bulunur. Renk seçimi yaparken kullanılacak olan alan için ideal olan alternatifler değerlendirilmelidir. Tıp alanı gibi özellikle hijyenin korunması gereken ortamlar için tek kullanımlık olan modeller tercih edilmelidir. Bu durum hasta ve hekim sağlığını korumaya olanak sağlar. Eldivenlerin boyutları farklı olduğundan elin büyüklüğüne göre ideal olan seçenek satın alınmalıdır. Sıkı olan modeller hareket kabiliyetini engellerken gevşek olan seçenekler ise elin bir süre sonra tahriş olmasına neden olabilir. Kolay kullanım sağlayan ve terleme riskini minimize eden pudralı eldivenler ideal tasarımlar olduğundan güvenle tercih edebilirsiniz.

Nitril Eldiven Fiyatları

Dayanıklılığı ve kimyasallara karşı sunduğu yüksek direnç özelliği sayesinde sık sık tercih edilen nitril eldivenler, günlük hayatta çeşitli alanlarda kullanılır. Genel olarak endüstriyel ve tıbbı alanlar için iki farklı kategoride üretilen nitril eldiven modelleri, birbirinden farklı özelliklere ve boyutlara sahiptir. Nitril eldiven fiyat seçenekleri tasarımların markalarına, kalitesine ve boyutlarına göre çeşitli aralıklarda satışa sunulur. Yerli üretilen alternatifler olduğu gibi ithal nitril eldiven çeşitlerine de ulaşmak mümkündür. Toplu ya da bireysel alımlar için nitril eldiven fiyat listesi incelenebilir. Nitril eldiven en ucuz seçenekleri satın alarak bütçeden tasarruf edilebilir. Nitril eldiven başta olmak üzere pek çok farklı alanda kullanılan medikal ürünler koleksiyonunu inceleyerek ihtiyacının olan seçenekleri en uygun fiyatlarla ile sipariş edebilirsiniz.