Vinil Eldiven

Vinil Eldiven Fiyatları

98 farklı Vinil Eldiven için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

Küçük BoyOrta BoyBüyük BoyPudrasızLateksNitrilVinilBeyazMaviPudralıMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Vinil Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Boyut Türü Vinil Ürün Puanı Renk

Pudrasız EldivenNitril EldivenLateks EldivenBeyaz EldivenKrem EldivenMavi EldivenPembe EldivenPudralı EldivenSiyah Eldiven

En Çok Karşılaştırılan Eldivenler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Vinil Eldiven Sıkça Sorulan Sorular

Vinil Eldiven

Sağlık ürünleri arasında bulunan eldiven çeşitleri arasında vinil, lateks ve nitril türü öne çıkar. Vinil eldiven ne demek sorusu, birçok endüstriyel alanda çalışan kullanıcının sıklıkla merak ettiği sorular arasındadır. Vinil eldivenler, ham maddesi PVC olan ürünlerdir. Bileşimlerinde lateks madde kullanılan bu ürünler, alerjen madde içermez. Bu sayede, alerjik cilt tipleri için ideal bir seçenektir. Vinil muayene eldiveni olarak da bilinen bu ürünlerin her iki elle de uyumlu olmaları, sağ ya da sol el seçimi gerekliliğini ortadan kaldırır. Böylece daha pratik bir kullanımı beraberinde getirir. Yırtılma ve delinmeye karşı dayanıklı olan yapısıyla öne çıkan bu sağlık ürünleri, ev tipi temizlikten gıda endüstrisine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Birçok farklı markanın ürettiği bu ürünler farklı boyut ve renk seçenekleri de sunar. Petrol bazlı filmden üretilen vinil eldiven çeşitleri, bütçe dostu fiyatlara da sahip olmasıyla öne çıkar. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun vinil eldiven çeşitlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.

Vinil Eldiven Özellikleri

Vinil eldiven nedir sorusu kadar bu sağlık ürünlerinin özellikleri de merak edilebilir. Özellikle lateks alerjisi olan kişiler için kurtarıcı bir alternatif olan vinil eldiven, kullanıcılara güvenli bir deneyim sunar. Dayanıklılık açısından oldukça başarılı olan bu eldiven türü, tek kullanımlıktır. Eldiven vinil türünü kullanıyorsanız bir kere kullandıktan sonra ürünü uygun geri dönüşüm kutusuna atmalı, yeniden kullanmamalısınız. Bu ürünlerin güvenli bir deneyim sunmalarını sağlayan özelliklerinden biri de mikrop ve kir gibi zararlı maddelerin bulaşmasını engellemesidir. Hastane gibi sağlık kuruluşları ve gıda sektörü başta olmak üzere hijyene ihtiyaç duyulan her alanda vinil eldiven tercih edilebilir. Vinil eldiven özellikleri arasında alerjen madde içermemesi en başta gelir. Bu eldiven türünün ham maddesi polivinil klorürdür. Genellikle şeffaf olarak üretilen vinil eldiven modellerinin pudralı ve pudrasız alternatifleri bulunur. Hijyeni ve sağlığı koruma açısından üst düzey bir performans sergileyen vinil eldiven çeşitleri farklı renk alternatifleri de sunar. Pek çok üründe olduğu gibi vinil eldiven çeşitleri de black friday indirimlerinde daha uygun fiyatlarla satın alınabilir.

Geniş Kullanım Alanı ile Dikkat Çeken Vinil Eldiven Çeşitleri

Vinil eldiven, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sağlık sektörü, bu kullanım alanlarının başında gelir. Hastane, klinik, sağlık ocağı, poliklinik ve diğer tüm sağlık kuruluşlarında sağlık personelleri tarafından kullanılır. Sağlık personelleri muayene sırasında kendilerini koruma altına almak için bu ürünlerden yardım alır. El teması ile muayene yaparken güçlü bir koruma kalkanı oluşturan vinil eldivenlerin dokunma hissine zarar vermemeleri sayesinde sağlıklı ve konforlu bir muayene yapılmasını sağlar. Her muayene sonrası değiştirilmesi gereken vinil eldivenler, bu alanda şeffaf pudrasız vinil eldiven modeli ile sıklıkla tercih edilir. Renksiz ya da renkli vinil eldiven modellerinin sıklıkla kullanıldığı bir diğer alan ise gıda sektörü olur. Gıdaların paketlenmesi, hazırlanması, servis edilmesi gibi birçok aşamada yiyeceklerle içeceklere mikrop, kir ya da hastalık bulaşmaması için hijyene önem gösterilmesi gerekir. Bu görevi yerine getiren vinil eldivenler, gıda sektöründe hem hijyen hem de tutuş kolaylığı sağladığı için tercih edilebilir. Bu eldiven çeşitleri mavi ve renksiz modeli ile bu sektörde ön plana çıkar. Gıda sektörünün yanı sıra bu ürünler; temizlik, boya işleri, bahçe bakımı, ev tipi bakım süreçleri ve daha birçok alanda da yaygın bir kullanıma sahiptir. Mikroplardan korunmak için eldivenlerin yanında tercih edilen bir diğer ürün de dezenfektandır. Dezenfektanları masaüstü, kapı girişi gibi alanlarda kolay şekilde kullanmak için dezenfektan aparatı gibi ürünleri inceleyerek satın alabilir, mikroplara karşı korunabilirsiniz.

Vinil Eldiven Kullanım Avantajları Nelerdir?

Doğal lateksten üretilmediği için protein içermeyen vinil eldiven small, medium, large gibi farklı boyutlara sahiptir. Farklı ebat seçenekleri sayesinde elinize tam oturan bu ürünler, konforlu bir kullanımı beraberinde getirir. Temizlik, gıda, sağlık, üretim ve daha birçok alanda kullanıma sahip olan bu ürünlerin bir diğer avantajı pudrasız seçeneğinin bulunmasıdır. Bu sayede, pudra alerjisi olan kişiler tarafından da güvenli bir şekilde kullanılabilir. Pudralı, şeffaf, renkli vinil eldiven çeşitleri; her kullanıcının istek ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılamayı başarır. Elinizi fazla sıkmadan sararak hareketinizi kısıtlamayan bu eldivenler, pudralı seçenekleri ile de terleme ya da cilt tahrişi gibi sorunların önüne geçer. Zararlı maddelerin geçişini önleme özelliği sayesinde cilt ve deri rahatsızlıklarını engeller. Her iki el ile de uyumlu olarak karşınıza çıkan vinil eldivenlerin hızlı, pratik bir kullanım sağlaması önemli bir avantaj olur. Sağ ve sol el ayrımı yapmadan rahatlıkla seçip kullanabileceğiniz bu ürünler, kolay giyilebilir olmaları ile de size kolaylık sağlar.

Farklı Renk Seçeneği Sunan Vinil Eldiven Fiyatları

Piyasada beyaz, pembe, siyah, mavi vinil eldiven gibi farklı renk seçenekleri yer alır. Vinil eldiven pudrasız ya da pudralı olması gibi özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarında bulunur. İster pudralı ister pudrasız vinil eldiven modeli arıyor olun, uygun fiyatlara istediğiniz renkte, boyutta ürünü kolayca bulabilirsiniz. Düşük maliyetli olması sebebiyle her bütçeye uygun fiyatta bulunan vinil eldiven çeşitleri genellikle toplu şekilde satılır. 100’lü paketler halinde sıklıkla tercih edilen bu eldiven çeşitlerini satın alırken boyutlarına dikkat etmeniz gerekir. S, M, L, XL gibi farklı boyutları; kutular üzerinde belirgin şekilde yazılıdır. Marka ve paket sayısı; bu ürünlerin fiyatını belirleyen en önemli unsurlar arasında yer alır. Paket sayısı ile fiyat aralıkları orantılı bir şekilde artar. Hem şeffaf hem de pudrasız olanlar en çok tercih edilen modeller arasındadır. Vinil eldiven en ucuz fiyat seçeneği için ise indirimleri takip edebilirsiniz.

Vinil Eldiven Tüm Çeşitleriyle Akakçe’de!

Suni lateks olarak da bilinen PVC ham maddesinden üretilen vinil eldivenler, pudralı ya da pudrasız seçenekleriyle piyasada bulunur. Pudrasız seçeneği, pudra alerjisi olan kullanıcıların tercihi olurken pudralı vinil eldiven seçeneği de cildi terletmeyen ve tahriş etmeyen bir kullanımı beraberinde getirir. Renk olarak da farklı alternatifler sunan bu ürünlerin şeffaf seçeneği, genellikle muayene eldiveni olarak bilinir. Vinil eldiven fiyat aralıkları ile de beğenilerinizi kazanır. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarına sahip en ucuz vinil eldiven çeşitlerini Akakçe’den kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Eldivenin yanı sıra hijyen açısından önem arz eden galoş gibi ürünler de bu ürünlerle birlikte sıklıkla tercih edilir. Dilerseniz galoş fiyatları ve modellerini de inceleyerek gittiğiniz alanlarda hijyen sağlayabilirsiniz.