Solo Fırın

Solo Fırın Fiyatları

200 farklı Solo Fırın için fiyatlar listeleniyor.

Reklam

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

42 lt45 ltMidiTam BoyAnkastreSoloBeyazInox0 - 1.000 TL 1.500 - 2.500 TL Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 9Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kullanım Türü: Solo Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Türü Solo Türü Pişirme Özelliği Pişirme Fonksiyon Sayısı Hacim Genişlik Derinlik Yükseklik Kontrol Paneli Maksimum Isı Derecesi Ocak Türü Ocak Yüzeyi Ocak Gözü Sayısı Ocak Wok Gözü Elektrikli Ocak Gözü Sayısı Enerji Tüketimi Enerji Sınıfı SatıcıToplam 150 satıcı. Ürün Puanı Renk

Tam Boy FırınAnkastre FırınDominox Ankastre FırınEsty Ankastre FırınFerre Ankastre FırınHoover Ankastre FırınHotpoint Ankastre FırınRegal Ankastre FırınTeka Ankastre FırınTermikel Ankastre FırınArçelik Ankastre FırınMidi Fırın

En Çok Karşılaştırılan Fırınlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Solo Fırın Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Solo Fırın hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Solo Fırın:
  1. Simfer 4502 45 lt Beyaz Midi
  2. Bosch HTB12E428T 45 lt Beyaz Midi
  3. Altus AL 555 GD 65 lt Beyaz Ocaklı
  4. Beko FT 400 DG Beyaz Doğalgaz Ocaklı
  5. Arçelik SUF 4000 MEB 40 lt Beyaz Mini

Solo Fırın

Teknolojinin hızla ilerlemesi sebebiyle insanlar modern bir şekilde yiyecek pişirme tekniklerini takip etmeye devam ederler. Bu teknikler gelinen son teknolojilere sahip aletlerin kullanımını da artırmıştır. Günümüzde mevcut olan pişirme aletlerinin pek çoğu, işlemleri daha hızlı ve basit hale getirmeye odaklı şekilde dizayn edilir. Teknik özellikleri bakımından üst düzey özelliklere sahip olan ürünlerden biri de fırınlardır. Fırın çeşitleri, kullanıcıların mutfaklarında uygulamak istediği pratikliklere bağlı olarak değişebilir. Mutfakların en önemli pişirme arkadaşları arasında solo fırın çeşitleri de yer alır. Bu ürünlerin pek çok model seçeneği bulunabilir. Araştırmalar gerçekleştirilirken kullanıcıların binalarındaki enerji sistemine uyumlu tercihler yapılabilir. Bu yüzden gazlı, elektrikli, doğalgazlı ya da inox gibi modeller arasından seçimlerde bulunulabilir. Böylece kullanıcıların sıklıkla sorduğu en iyi solo fırın hangisi sorusuna da yanıt verilmiş olur. En iyi modeli belirleyen nokta, kullanılacak olan yaşam alanı ile uyumlu olmasıdır. Aynı zamanda markaların sunduğu ayırıcı özellikler de dikkate alınarak en uygun model seçimi yapılabilir. Bu ayırıcı özellikler arasında ölçülerin ya da yüzey kaplamalarının getirdiği avantajlar da yer alabilir. Bu yüzden detaylı bir araştırma yapılarak yaşam alanlarınız için uyumlu olan modele sahip olabilirsiniz. Araştırmalarınızı yaparken mutfak ürünleri ile ilgili farklı eşyalara da ulaşabilirsiniz. Söz gelimi kahvaltılarınızda sık sık kullanacağınız ekmek kızartma makinesi fiyatları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Solo Fırın Ne Demek?

İster gün ortasında atıştırmalık hazırlarken ister bir içecek ısıtırken kullandığınız ocağın pratik özellikler bulundurmasını tercih edebilirsiniz. Solo fırınlar, ocak ile birlikte bir kullanım imkanı sunduğu için ait olduğu özellikler de oldukça fonksiyoneldir. Türkiye ve yurt dışında birçok marka, üretimlerini yaparken bu gibi noktalara dikkat ederler. Üretilen modellerin rezistans parçaları, dayanıklı kullanımlara elverişli olma özelliği bulundurabilir. Bu sayede alt ve üst kısımlarının pişirme düzeyi gelişmiş bir yapıya sahiptir. Ürün modellerine bağlı olarak fansız ya da turbolu gibi seçimler yapılabilir. Bu özellikler sayesinde yemek ve tatlı pişirme noktalarında özgür olduğunuzu hissedebilirsiniz. Özgür olduğunuz diğer bir nokta ise ürünlerin dış tasarımları ile ilgilidir. Rustik solo fırın modelleri, nostaljik esintilere sahip bir dış yüzey ve renk tonuna sahiptir. Böylece yaşam stilinizi yansıtacak bir seçim de yapabilirsiniz. Seçenekler bu kadar fazla iken seçim yapmak zor olabilir. Elektrikli ocaklı solo fırın modellerinden farklı enerji türüyle çalışan modeller de markaların ürün kategorileri arasında yer alabilir. Örneğin; doğalgazlı solo fırın gibi ürünleri, binalarınızın uyumlu olup olmadığına bağlı olarak kullanabilirsiniz. Pek çok markanın sunduğu modeller arasından kategorilere bağlı bir listeleme yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz kategoriler tam anlamıyla sizin kullanım alanınızı şekillendirecektir. Kullanıcılar araştırmalarını detaylı bir şekilde gerçekleştirerek solo fırın ne demek ve nasıl kullanılır gibi sorularına yanıt bulabilirler. Kullanmak istediğiniz modelleri tanıyarak ve tüm ayrıntılarıyla bilgi alarak güvenilir bir online alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz.

Solo Fırın Ölçüleri Nelerdir?

Bir solo ocaklı fırın tercihi yaparken mutfağınızdaki mevcut alanı hesaplamanız büyük bir önem arz edebilir. Bu sebeple fırının kurulacağı açıklığı hesapladıktan sonra araştırma yapacağınız ürünlerin de ölçülerini belirlemeniz gerekebilir. Solo fırın ölçüleri, geniş ve küçük her mutfağa uyum sağlayabilecek farklı modellerle birlikte belirlenmiştir. Standart ölçüleri yaklaşık olarak 60 cm genişlik ve 60 cm yüksekliği arasında yer alır. Bu ölçülere sahip olan modeller, orta boyutlu olarak bilinirler. Ancak daha minimal alanlarda kullanılmak üzere ise 45 ila 30 cm gibi aralıklarda kompakt yapıya sahip modeller de üretilir. Yükseklik ve genişlik bakımından orta dereceli bir model tercih ettiğiniz noktada, alan kalması durumunda bir takım çekmece ve raflar ile değerlendirme yapabilirsiniz. Dilerseniz de kalan boşlukları, ürününüzün havalandırmasında etkili olması için değerlendirebilirsiniz. Havalandırma amacı ile alan bırakmak için orta ölçülere sahip modellerde 2 cm, daha küçük ebatlardaki modellerde ise 4 cm gibi alanlar bırakabilirsiniz. Solo fırınlar arasından her bir marka için boyutlarını, gerekli olan alan ebatlarını ve kurulum talimatlarını öğrenebilirsiniz.

Solo Fırın Nasıl Temizlenir?

Börek, pizza ya da kek gibi pişirme işlemlerinin ardından solo fırınınızı temizlemeniz gerekebilir. Diğer kullanımlarınızda da ferah ve hijyenik bir başlangıç yapmak için bu önemli olabilir. Genellikle üretilen tüm modellerin kendilerine özgü temizleme ipuçları olabilir. Ancak her solo fırının basit bir şekilde uygulanabilen temizlik püf noktaları da vardır. Temizleme işleminizi kolaylaştıracak adımlardan biri her kullanım sonrasında kapak kısmını açmak suretiyle fırınınızı havalandırmak olabilir. Yanı sıra bir mikrofiber bez kullanımı ile her uygulama sonrasında kısa bir silme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Silme işleminizi gerçekleştirirken solo fırınınızın içerisindeki raf ve ızgara gibi tüm bölümlerin çıkarılması önemli olabilir. Bu işlemleri bir rutin haline getirdiğiniz noktada, uzun süren temizlik işlemlerine gerek olmayabilir. Ancak yine de belirli dönemlerde tercih ettiğiniz modelin bakım talimatlarına uygun şekilde detaylı bir temizlik uygulayabilirsiniz. Markaların üretimlerinde kullandığı yüzey tiplerine göre de bakım uygulamalarında farklılıklar görülebilir. Söz gelimi; cam ocaklı solo fırın, yapısı itibarıyla birçok pratik özelliğe sahip olabilir. Ancak yüzey tipi inox solo fırın olan modellerde ise paslanmaz çelik kullanılarak bir üretim gerçekleşmiştir. Bu nedenle düzenli bakım yapılması halinde uzun yıllar boyunca dış yapısında hasar almadan bir çalışma sonucu ortaya koyabilir yapıdadır.

Solo Fırın Fiyatları

Solo fırın fiyatları, üretici markaya göre değişebilir. Çünkü markaların kendilerine özgü olan bir model ve özellik listesi bulunur. Kullandıkları enerji türlerinden, kademe sayılarına göre bu özellikler farklılık gösterebilir. Solo elektrikli fırın seçenekleri ile gazlı modeller arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Bunun nedeni; solo gazlı fırın modellerinin harcadığı enerji türü tamamen farklı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda elektrikli solo fırın modellerinde dijital kullanımlar da mevcut olabilir. Solo fırın kampanya ve fiyat incelemesi yaparken üretim materyalleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Üretimde kullanılan materyaller nedeniyle fiyat seçeneklerinde değişimler ortaya çıkabilir. Dolayısı ile fiyat anlamında size en uygun ve en iyi solo fırın modelini bulmak için teknik özellikleri ve dış tasarım yapılarını detaylı bir şekilde araştırabilirsiniz. Aldığınız sonuçlar itibarıyla da ihtiyaçlarınıza uyumlu ve ayırdığınız bütçeniz için de en ucuz solo fırın tercihinizi yapabilirsiniz.

Akakçe’de Solo Fırın

Günümüzde giderek daha fazla insan çevrimiçi alışveriş yöntemlerini tercih etmektedir. Bunun sebebi hem kolay hem de birçok seçeneğe sahip olunması ile ilgilidir. Ayrıca zaman ve yer ile ilgili de bağımsız bir şekilde online alışverişler gerçekleştirilebilir. Mutfak teknolojilerinde de alışveriş yaparken çevrimiçi platformlarda inceleme yapılabilir. Online alışveriş platformunda tercih etmek istediğiniz fırın solo tipli bir ürün olacak ise bu ihtiyacınıza uyumlu araştırmalar yapabilirsiniz. Yemeklerinizi hazırlama esnasında size pratiklik ve hız kazandıracak olan ocaklı solo fırın seçeneklerini, Akakçe ile inceleyebilirsiniz. Belirlediğiniz ısı ayarı ve süre aralığına uygun pişirme yapabilen solo elektrikli fırın modellerinden daha farklı yapıya sahip seçeneklere kadar ayrıntılı bir inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Modellerin üretimlerini gerçekleştiren markaların, sunduğu özellikler ve kullanım talimatları hakkında da bilgi alabilmeniz mümkündür. Ürünler hakkında bilgi alırken görsellerini de inceleyebilir ve kullanıcı değerlendirmelerini de okuyabilirsiniz. Yapılan yorumlar size bir noktada solo fırın tavsiye almanızı sağlayabilir. Eper alışverişinizi yapmadan önce tavsiye almak isterseniz bu özellik size bir avantaj sağlayabilir. Böylece edindiğiniz ön bilgiler sayesinde online alışverişinizi güvenerek gerçekleştirebilirsiniz. Bilgiler ve tavsiyelerden sonra ise ürünlerin fiyatları hakkında da detaylı bir şekilde araştırmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üretici markaların belli dönemlerde kullanıcılara sunduğu solo fırın kampanyaları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürüne de ulaşabilirsiniz. Salon tipi klimalardan hava temizleme cihazı gibi ürünlere kadar detaylı bir online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Sonuçta ise satın almak istediğiniz ürünü, çevrimiçi alışverişin tüm avantajlarından faydalanarak elde edebilirsiniz.