HDMI Kablo

HDMI Kablo Fiyatları

6.485 farklı HDMI Kablo için fiyatlar listeleniyor.

Philips HDMI Kablo Ugreen HDMI Kablo Alfais HDMI Kablo Dark HDMI Kablo S-link HDMI Kablo Inca HDMI Kablo

Fiyatı Düşen HDMI Kablolar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz HDMI Kablolar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Uzunluk2 m
 • Uzunluk3 m
 • Uzunluk5 m
 • Versiyon2.0
 • Versiyon2.1
 • Desteklenen Çözünürlük4K
 • Desteklenen Çözünürlük8K
 • Bağlantı TipiType-C
 • Bağlantı TipiHDMI
 • ÖzelliklerAltın Uçlu
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerUzunlukDesteklenen ÇözünürlükVersiyonKelime ile FiltreleBağlantı TipiTürüÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (6.485)

Casper Klavye Samsung Televizyon 43 inch Televizyon 43U9500 49 inç Televizyonlar 32 inç TV Fiyatları Type-C Dönüştürücü USB Dönüştürücü HDMI Dönüştürücü Philips HDMI Kablo Ugreen HDMI Kablo Alfais HDMI Kablo

En Çok Karşılaştırılan HDMI Kablolar

HDMI Kablo Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

HDMI Kablo Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli HDMI Kablolar hangileri?

Bugün Akakçe'de 6.485 farklı model arasında

En çok satan HDMI Kablolar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı HDMI Kablo:
 1. Philips SWV5401P/10 1.5 m 4K HDMI Kablo
 2. Ugreen 8K 2 m HDMI Kablo
 3. Type-C To HDMI 4K TV Ses Görüntü Kablosu Samsung S8-S9-S10 Uyumlu
 4. Alfais AL-4241 Full HD 10 m HDMI Kablo
 5. Alfais 4723 5 m HDMI Kablo

HDMI Kablo

İki cihaz arasında yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı yapabilmeniz için geliştirilen HDMI kablo modelleri, birbirinden farklı özelliklerde kullanıma sunulur. Televizyon, bilgisayar, tablet, telefon, oyun konsolu gibi cihazlara bağlayabileceğiniz pek çok alternatife sahiptir. Portatif tasarımları sayesinde kolaylıkla kullanabileceğiniz HDMI kablo türleri ile görüntüyü hızlı bir şekilde diğer bir ekrana aktarabilirsiniz. Deformasyonlara dayanıklı materyaller ile üretilen iletkenleriyle uzun süreli çalışmalarda dahi performansını korur, kaliteli bir deneyim sunar. HDMI kablo çeşitleri hem videoları hem de sesleri kalitesinden ödün vermeden istediğiniz görüntü cihazına aktarabilme imkânı tanır. Siyah, beyaz, gri, kırmızı gibi pek çok renk seçeneği sunarak cihazlarınızla uyumlu modeli bulabilmenize yardımcı olur. Yüksek bant genişliği sayesinde seyir deneyiminizi farklı bir noktaya taşıyan HDMI kabloları Akakçe ile inceleyebilirsiniz.

HDMI Kablo Ne İşe Yarar?

Özellikleri ile birbirinden ayrılan HDMI kablolar, ergonomik tasarımları sayesinde çanta gibi alanlarda kolaylıkla taşıyabileceğiniz yapılarda üretilir. Bu kabloları daha verimli bir şekilde kullanabilmeniz için öncelikle “HDMI kablo ne işe yarar?” ve “HDMI kablo nasıl bağlanır?” sorularını cevaplamak gerekir. HDMI kablolar, görüntüleri monitör, televizyon ya da projeksiyon cihazı gibi aygıtlara kaliteli bir şekilde aktarabilmenizi sağlayan bir teknolojidir. 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p gibi pek çok çözünürlüğü destekleyerek hem seyir hem de oyun deneyiminizi üst seviyede tutar. 3D ev sinema sistemi ile birlikte kullanabileceğiniz alternatiflere de sahip olan HDMI kablo çeşitleri, tek bir kablo ile bilgisayarınıza ek bir monitör ekleyebilmenizi sağlar. Peki, HDMI kablo bağlantısı nasıl yapılır? HDMI görüntü aktarıcı kabloları bağlama işlemini, her iki cihazın HDMI portlarına takarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

HDMI Kablo Özellikleri

Aşınma, paslanma, eğilme gibi deformasyonlar dikkate alınarak üretilen HDMI ara kablo modelleri, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Her zaman yüksek kaliteli veri aktarımıyla beklentilerinize cevap verir. Altın, bakır, nikel uçlu seçenekler sunan ürünler, HDMI kablo seçimi yaparken kolaylık sağlar. Alüminyum koruyucularla güçlendirilmiş iç bölümleriyle içeriklerinizi kesintisiz ve güvenli bir şekilde takip edebilme olanağı tanır. 48 Gbps’e kadar görüntü ve ses aktarımı yapabilen pek çok HDMI kablo, ethernet desteği sunan alternatiflere de sahiptir. Ethernet destekli HDMI kablo bağlantısı çeşitleriyle oyun konsollarınızı televizyonunuza ya da projeksiyon cihazına kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Ezilme ya da kopma gibi durumlara karşı olarak tasarlanan dış koruyucularıyla öne çıkan birçok HDMI kablo, çeviricilerle birlikte tüplü televizyon gibi VGA girişine sahip olan cihazlarla da bağlantı kurabilme imkânı verir. HDMI kablo farkları da bu özellikler dikkate alınarak belirlenir.

HDMI Kablo Modelleri

Görüntü teknolojilerinden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için geliştirilen ürünler hem özelliklerine hem de tasarımlarına göre sınıflandırılır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan malzemeler, kullanıcıların aklına “En uzun HDMI kablo kaç metre?” ve “HDMI kablo kaç metre destekler?” gibi soruları getirir. 1 metre, 2 metre, 3 metre gibi alternatifler sunan HDMI kablolar, ihtiyacınıza en uygun kabloyu bulabilmenizi kolaylaştırır. 8 metre, 10 metre, 15 metre gibi uzun HDMI kablo çeşitleri, genel olarak projeksiyon cihazı gibi uzak bağlantı elemanlarına gerek duyan sistemler için tercih edilir. Elektromanyetik parazit korumasına sahip alternatifleriyle sinyal veya gürültü bozukluğunu engelleyerek kaliteli bir deneyim sunar. İnce HDMI kablo çeşitleri ise dar alanlara yerleştirebileceğiniz tasarımları ile kolaylık sağlar. Halı altı gibi bölgelere de koyabileceğiniz yatay yapılarıyla görüntü kirliliğinin önüne geçer.

Köşeli HDMI kablo modelleri ise hareketli ve hareketsiz alternatiflere sahiptir. Hareketli HDMI kablolar 90 dereceye kadar döndürebilme imkânı verir. Dar alanlarda soketlerin eğilmesini ve kabloların kırılmasını önleyen HDMI kablolar, pres baskı konektörleriyle her zaman stabil bir performans sergiler. Güçlü bileşenleri sayesinde buzlanma, titreme, donma, netlik kaybı gibi sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçer. Tasarımlarıyla HDMI kablo önerisi ve yorumlarında dikkat çeken ürünler, uydu cihazlarından televizyonunuza görüntü aktarırken kanal geçişlerini hızlı bir şekilde yapma fırsatı sunar. HDMI kablo özellikleri; 60 Hz, 144 Hz, 360 Hz monitör ve televizyonlara uygun olarak da geliştirilir. Dinamik HDR formatlarını destekleyen alternatifleri ile dijital görüntü ve ses aygıtlarınızı en iyi şekilde kullanabilme imkânı verir.

HDMI Kablolar ile Daha İyi Bir Görüntü Performansı

Oyun için HDMI kablo çeşitleri ise genellikle altın ve bakır uçlu olarak kullanıma sunulur. Altın soketler, elektriği daha iyi iletir, paslanmaz. Bakır uçlu HDMI kablo modelleri ise düzgün havalandırma ile ısıdan kaynaklı performans sorunlarıyla karşılaşmanızın önüne geçer. Oyunlardaki olası gecikmelere karşı geliştirilen özellikleri ile dikkat çeken HDMI kablo çeşitleri, oyun deneyiminizde özellikle online platformlarda rakiplerinizle daha iyi mücadele edebilmenize olanak tanır. Hem bilgisayardan hem de oyun konsolundan aksiyon, yarış, spor gibi hareket odaklı oyunları oynarken istediğiniz performansa ulaşabilmenize yardımcı olur. Bazı üreticiler tarafından lehimli ve lehimsiz HDMI kablo başlığı seçeneği sunan bu parçalar, ihtiyacınıza en uygun olanı bulabilmenizi kolaylaştırır. Oyun konsolları ve bilgisayarlar için tasarlanan HDMI kablo renkleri ise genel olarak RGB renk modeli dikkate alınarak belirlenir.

HDMI kablo çeşitleri; A, C, D harfleriyle sınıflandırılır. A tipi kablolar standart HDMI kablo olarak adlandırılır. Alüminyum folyo ve köpük PE yalıtkan materyaller ile korunan iç kabloları her koşulda deneyiminizi üst seviyede tutar. 1 adet HDMI girişine ve 1 adet Type-C girişine sahip olan C tipi HDMI kablolar, çok yönlü bir kullanım sunar. Thunderbolt destekleyen alternatifleri ile monitör ile bilgisayarınız arasında kaliteli bir bağlantı kurabilmenize olanak tanır. D tipi HDMI kabloların bir ucunda standart HDMI dişi konnektör, diğer bir ucunda mikro HDMI dişi konnektör bulunur. Bu HDMI kablo modelleri ile bilgisayarınızı monitörlere, yüksek çözünürlüklü televizyonlara ve projektörlere kolaylıkla bağlayabilirsiniz.

HDMI Kablo Çeşitleri Nasıl Seçilir?

Tasarımlarıyla birbirinden ayrılan ürünleri seçerken birkaç noktaya dikkat ederek ”En kaliteli HDMI kablo hangisi?” ve “HDMI kablo hangisi iyi?” gibi soruların cevabını rahatlıkla bulabilirsiniz. Aradığınız HDMI kabloya daha kolay ulaşabilmeniz için kabloları almadan önce ihtiyacınız olan ölçüyü önceden belirlemeniz gerekir. HDMI kabloları almadan önce aşağıdaki kriterleri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

HDMI Kablo Fiyatları

Her ihtiyaca uygun özelliklerde pek çok seçeneğe sahip olan HDMI kablolar, farklı fiyatlarda kullanıma sunulur. Soket malzemesine ve tasarımına göre değişen fiyatlar, HDMI kablo ucuz modele ulaşabilmenizi kolaylaştırır. HDMI kablo fiyatları, ürün boyutları doğrultusunda da değişir. Örneğin; uzun HDMI kablo fiyat seçenekleri, kısa olanlara göre daha farklı alternatifler sunar. Köşeli ve hareketli HDMI kablo fiyatları ise tasarımlarından dolayı diğerlerinden biraz fazla olabilir. Altın ve bakır soketli ürünlerin fiyatları, çözünürlük değerlerine göre belirlenir. 3D videoları izleyebilme imkânı tanıyan TV, monitör HDMI kablo fiyatları, veri aktarım hızı doğrultusunda şekillenir. Siz de “HDMI kablo nerede satılır?” sorusuna cevap arıyorsanız ve kaliteli HDMI kablo modellerini incelemek istiyorsanız Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Ayrıca projeksiyon cihazı fiyatları ve monitör fiyatlarını da inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan ürünü bulabilirsiniz.