VGA Kablo

VGA Kablo Fiyatları

1.090 farklı VGA Kablo için fiyatlar listeleniyor.

S-link VGA Kablo Hytech VGA Kablo Inca VGA Kablo Digitus VGA Kablo Dark VGA Kablo TeknoGreen VGA Kablo

Fiyatı Düşen VGA KablolarıTümü

Piyasaya Göre Ucuz VGA KablolarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 46Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı
Fiyatı0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü

Projeksiyon Askı AparatıProjeksiyon PerdesiProjeksiyon LambasıTelevizyonTV BoxGüvenlik KamerasıUydu AlıcısıSoundbarProjeksiyon CihazıS-link VGA KabloHytech VGA KabloInca VGA Kablo

En Çok İlgi Gören VGA Kabloları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

VGA Kablo Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli VGA Kabloları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.090 farklı model arasında

En çok satan VGA Kabloları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı VGA Kablo:
  1. S-link Sl-usb-c66 Type-c To Vga+usb3.0+pd Kablo
  2. S-Link Sl-Vga175 Vga 3M Uzatma Kablosu
  3. S-link SLX-311 1.5m DVI To su
  4. VGA KABLO Görüntü Kablosu 1,5metre/3m/5m/10m/15m/20m/30m Metre
  5. S-LINK SL-MD97 MİNİ DİSPLAY KABLO 1MT

VGA Kablo

VGA kablo nedir? Bu kablolar, bilgisayarın grafik kartında yer alan görüntülerin farklı bir ekrana yansıtılmasını sağlayan teknolojik araçtır. Kullanım açısından pek çok farklı uzunluk ve çeşit seçeneği olması sayesinde oldukça etkili bir kullanıma sahiptir. S-Link, Dark, Inca ve daha pek çok marka tarafından üretilen kabloları inceleyerek ihtiyacınıza uygun modeli bulabilirsiniz. VGA girişlerini farklı alanlarda kullanmaya uygun kılan dönüştürücü, uzatma ürünleri de kullanıcıların beğenisine sunulur. Aynı zamanda çoklu olarak üretilen modeller sayesinde kullanıcıların birden fazla cihaza bağlantı yapılabilmesi de mümkündür. VGA kablo önerisi ararken kullanıcı yorumlarını, ürün özelliklerini inceleyebilir ve oldukça uygun fiyat seçenekleriyle Akakçe’de bulabilirsiniz.

VGA Kablo Ne İşe Yarar?

VGA kablosu nedir?,sorusunun cevabı temel olarak bilgisayardaki görüntünün başka bir ekrana aktarılmasına yarayan araç şeklinde söylenebilir. Elektronik cihazlarda bulunan ve genel olarak mavi renge sahip olan VGA girişlerine takılan kablo, grafik kartındaki görüntüyü ekrana ileterek yansıtılmasını sağlar. Bu nedenle kablonun her iki ucununda girebileceği bir giriş olan iki cihaza ihtiyaç duyulur. Bilgisayarı ekrana bağlamanın yanı sıra dizüstü bilgisayarları daha geniş ekranlara bağlamayı da mümkün kılar. Aynı şekilde projeksiyon cihazlarıyla da uyumlu olan VGA kablosu, geniş ölçekli yansıtmalar için de oldukça idealdir.
VGA kablo özellikleri yansıtılan görüntünün kalitesinden, iki cihaz arasındaki uzaklığa kadar pek çok kritere göre şekillenir. Bu nedenle kullanım amacına uygun olan kablo modelinin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Üründen almak istediğiniz verimin yüksek seviyelerde olması için bu kriterleri göz önünde bulundurarak tercihinizi yaparak kazanım sağlayabilirsiniz. Teknolojik gelişmeler ile birlikte kablo dönüştürücüler sayesinde VGA kullanımı da çok daha kolay bir hal almaktadır. Örneğin VGA girişi bulunan bilgisayardan HDMI kablo girişi bulunan bir televizyona bağlantı kurmayı sağlayan dönüştürücüler oldukça kullanışlıdır.

VGA Kablo Boyut Seçenekleri

Görüntünün yansıtılmasını, aktarılmasını sağlayan kablolar, geniş boyut seçeneği yelpazesiyle kullanıcılara kolaylık sunar. Kısa ve uzun kablolar arasında kullanacağınız alana uygun seçim yapmak bu sayede çok daha rahat bir hal alır. İki cihaz arasındaki mesafeler kullanılan alana göre oldukça farklı şekillerde olabilir. Örneğin ofis kullanımında oldukça uzun bir kabloya ihtiyaç duyulabilirken, evde kullanım için çok daha kısa bir kablo yeterli olabilmektedir. Bu nedenle 50 m VGA kablo ürünleri bulunduğu gibi 5 m VGA kablo seçenekleri de kullanıcılara sunulur. Aynı zamanda kullanım amacı ve sıklığına bağlı olarak kabloları çıkarıp saklama veya olduğu gibi sabitleme durumları da dikkate alınması gereken bir diğer husustur. Bu noktada sizin için daha elverişli olan boyuttaki kablo seçimi yapmanız avantaj kazandırır.
Sabitlenmesi gereken kabloların uzunluklarının yüksek boyutta olması etkili bir kullanıma yardımcı olur. VGA kablo 40 metre, 20 m VGA kablo, 15 m VGA kablo gibi uzun olan seçenekler bu tarz kullanımlar için idealdir. Bu tarz uzun boyuttaki seçenekler ile farklı odalar arasında da sistem kurulması mümkündür. VGA kablo 1 metre, 1,5 metre VGA kablo, VGA kablo 3 metre gibi daha kısa olan seçenekler ise yakın mesafedeki cihazlar arasındaki kullanımlar için idealdir. İhtiyacınıza uygun olan uzunluktaki seçeneği pek çok farklı boyut arasından seçerek sisteminizin yüksek verim sağlamasını başarabilirsiniz.

VGA Kablo Kullanımını Kolaylaştıran Ürünler

VGA kablo kullanımını kolaylaştıran, VGA girişi olmayan bir cihazda kullanılabilmesini sağlayan pek çok ürün seçeneği bulunur. VGA kablo dönüştürücü modelleriyle birlikte kabloların kullanım alanı çok daha genişler. VGA girişi olmayan cihazlarda kullanımın mümkün olmasının yanında görüntünün de yüksek kalitede olmasını sağlayan ürünler de bulunmaktadır. VGA kablo HDMI bağlantısına sahip olan cihazlarda kullanılabilir. Aynı zamanda VGA DVI kablo ile yüksek çözünürlüğe sahip bir görüntü aktarımı yapılabilir. VGA’dan sonra geliştirilen DVI kabloların kullanımı da yaygınlaşmaktadır. DVI-D VGA kablo dijital video yansıtılması için son derece etkili kullanım sağlar.
USB VGA kablo seçenekleriyle yapılmak istenen görüntü aktarımı oldukça pratik bir hale bürünür. USB destekli pek çok cihaz bulunmasından dolayı bu ürünün kullanımı oldukça yaygındır. Type-C VGA kablo modelleri de yine kullanıcıların ilgi gösterdikleri seçenekler arasında yer alır. Uzatma işlemi için kullanılan ürünler de iki kablonun birbirine eklenmesini sağlayarak sisteminizin güçlendirilmesine yardımcı olur. VGA kablo çoklayıcı seçenekleri ise aynı anda birden fazla cihazın bağlanmasına olanak sağlar. VGA Y kablo da çoklayıcı görevi gören üç VGA girişiyle oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir.

VGA Kablo Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

VGA kablo seçenekleri arasında tercih yapılırken göz önünde bulundurulması gereken birçok detay bulunur. VGA kablo çeşitleri arasından kullanım amacınıza uygun olan modeli seçerek yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi elde edebilirsiniz. Örneğin VGA kablo 1080P çözünürlüğü destekleyen kablo tercih ederek yansıttığınız görüntünün yüksek çözünürlükte olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sisteminizin mesafesinin uzun olmadığı ve sabitleme yapmayacağınız durumlarda kısa VGA kablo tercih edebilirsiniz. Kablo uzunluğu konusunda kararınızı verirken etraflıca düşünmelisiniz. Zengin uzunluk seçeneği sayesinde ihtiyacınızı tam olarak karşılayabilirsiniz. VGA kablo 2 metre ya da 30 m VGA kablo gibi pek çok seçenek arasından seçiminizi yapabilirsiniz. VGA kablo renkleri arasından da yine kullanım alanınıza uygun seçenekleri bulabilir ve kişisel kullanımınız için ideal olan modeli seçebilirsiniz. VGA kablo kaliteli modellerine Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kablo tercihinizi yaparken dikkat edebileceğiniz başka kriterler de mevcuttur:

Birbirinden Avantajlı VGA Kablo Fiyat Seçenekleri

Kullanıcıların genel olarak merak ettikleri bir diğer konu ise VGA kabloları ne kadar sorusudur. VGA kablo fiyat seçenekleri belirlenirken dikkate alınan birçok kriter bulunur. Ürünün üretiminde hangi materyallerin kullanıldığı, kalitesi gibi pek çok etken fiyat üzerinde rol oynar. Fiyat üzerindeki etkenlerden bir diğeri de kablonun uzunluğudur. VGA kablo kısa uzunluğa sahip olan seçenekler uzun olanlar ile farklı fiyatlara sahip bir şekilde satışa sunulur. Örneğin 25 m VGA kablo ve 5 metre VGA kablo arasındaki fiyat seçeneklerine göz atabilir ve kullanımınız için ideal olan ürüne sahip olabilirsiniz. Doğru kablo uzunluğu ve çeşidi tercih ederek fiyat performans ölçütünün daha yüksek seviyelerde olmasını sağlayabilirsiniz.
Avantajlı yapısıyla kullanıcıların sıklıkla tercih ettikleri ürünlerden olan çoklu VGA kablosu, fiyat seçenekleriyle de kullanıcıların takdirini toplamaktadır. Bu ürünler, birden fazla cihazın bağlanmasına imkan sağlamasının yanında uygun fiyat aralığıyla da kazanım sağlar. Aynı şekilde kablolara ek olarak kullanılan ürünler de her bütçeye uygun yapılarıyla oldukça avantajlıdır. Kullanıcılarına yüksek kaliteye sahip modeller sunan Akakçe, elektronik ana kategorisinin projeksiyon cihazı aksesuarları kategorisinde yer alan VGA kablo en ucuz seçenekleriyle de fark yaratır. Birbirinden kullanışlı modelleri inceleyerek sizin için avantajlı olan seçeneğe hemen sahip olabilirsiniz.