49 inç / 124 Ekran Televizyon

49 inç / 124 Ekran Televizyon Fiyatları

39 farklı 49 inç / 124 Ekran Televizyon için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 inç / 127 cm55 inç / 140 cm4KFull HD0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 20212022OLEDQLEDSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Ekran Boyutu: 49 inç / 124 cm Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Özellikler Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu 49 inç / 124 cm Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı USB Port Sayısı Enerji Sınıfı SatıcıToplam 124 satıcı. Ürün Puanı

Vestel TelevizyonAwox TVBeko TelevizyonArçelik TelevizyonHi Level Televizyon Fiyatları55 inç / 140 Ekran Televizyon50 inç / 127 Ekran Televizyon65 inç / 165 Ekran Televizyon4K TV43 inç / 109 Ekran Televizyon32 inç / 82 Ekran TelevizyonSamsung 40 inç / 102 cm Televizyon

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

49 inç / 124 Ekran Televizyon Sıkça Sorulan Sorular

49 İnç / 124 Ekran Televizyon

49 inç TV çeşitleri ergonomik tasarımı ve gelişmiş teknik özellikleriyle tercih edilen ürünler arasındadır. Televizyonların özellikleri modelden modele değişkenlik göstererek farklı kullanıcı beklentilerine hitap eder. Özel arayüzleri sayesinde, televizyonların kullanımı oldukça kolaydır. Ekran ve ses niteliklerinden bağlantı çeşitliliğine fiziksel tasarımdan donanım hızına değin çeşitli özellikler birbirinden farklı olabilir. Marka ve model yelpazesi ile kullanıcılara sunulan 124 ekran TV seçkilerinin enerji tasarruf değerleri, çözünürlükleri, çoklu ortam destekleri ve çerçeve tipleri de değişkenlikler içerebilir. Geniş multimedya özelliklerine yer veren ürünler son derece konforlu ve eğlenceli bir kullanım vadeder. Smart TV ürünleri, internetli televizyonlar, uydu alıcılı olanlar ve daha birçok seçenek arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

49 inç TV kreasyonları ev, yazlık, kafe ve atölye de dahil pek çok alanda rahat bir kullanım sunar. 49 inç TV ölçüleri 124 cm boyutlarına denk gelir. Ergonomik seriler içerisinde iyi bir aktif görüntüleme alanı sağlaması ile öne çıkar. Ürünlerin ekran boyutları ortalama olarak aynı olmakla birlikte piksel kaliteleri, çerçeve kalınlıkları, toplam ağırlıkları farklı olabilir. 49 inç Smart, LED, 4K, Full HD, LCD TV modelleri en fazla tercih edilenler arasında yer alır. Ürün gamı geniş olduğundan, 49 inç 4K TV tavsiye yorumları da çeşitlidir. Ses ve görüntü kalitesini önceleyenler açısından son teknolojili 49 inç TV'ler kendini belli eder. 49 inç 124 ekran TV ebatları dahilinde fonksiyonelliğin yoğun olmasını isteyenler ise tercihini Smart TV özellikli 124 ekran TV'lerden yana yapabilir. Hem kullanım hem seyir konforu yüksek olsun beklentisindekiler için ise son teknolojili ürünler ilk sıraya yerleşir. 49 inç TV fiyatları ürünlerin bu tür özelliklerine bağlı olarak farklılıklar gösterebilir.

49 inç Televizyon Modelleri

“49 inç hangi TV alınır ya da 49 inç en iyi LED TV hangisi” de dahil pek çok soru ile karşılaşmak mümkündür. Niteliklere dair merak edilenlerin yanı sıra, “124 ekran televizyon ne kadar” türevi fiyat temelli sorular ile karşılaşmak da olasıdır. Farklı beklentilere sahip kullanıcılara en iyi şekilde hitap edebilmek için model çeşitliliğine önem verilir. Son teknolojili 124 ekran Smart, 4K, LED, LCD, UHD TV’ler ve en ucuz 49 inç 4K, LED, Smart TV serileri satışa sunulur. 49 inç televizyon boyutları başlı başına model türünü ifade eder. Ekran ölçüsü üzerinden seçim yapmak isteyenlerin işini kolaylaştırır. Bununla birlikte, çoklu ortam özellikleri, görüntüleme kaliteleri, ses donanımları ve panel teknolojileri de farklı 124 ekran TV modellerini temsil edebilir. 49 inç televizyon fiyatları ise çeşitlilik sağlayan ürünlerin hangi özellikleri bünyesinde barındırdığına göre değişir. İşlevsel küçük televizyon ya da 49 inç TV önerisi isteyenlerin aradıkları özellikleri eksiksiz karşılayan modellere yönelmesi tavsiye edilir.

124 Ekran Televizyon Tasarımsal Özellikleri

124 ekran televizyonlar geniş bir ürün klasmanı sunar. Tasarım hem genel görünüm hem de kullanışlılık üzerinde söz sahibidir. 124 ekran TV ölçüleri ile tasarlanan televizyonların ekran kalınlıkları, ön çerçeve renkleri, duvar montaj destekleri ve stant tipleri birbirinden farklıdır. Zarif ve modern görünüme sahip 124 ekran televizyon satın almak isteyenler slim dizaynı tercih edebilir. Fiyat performans beklentisi üzerinden hareket edenler, standart çerçeve ve gövde kalınlığına sahip ürünlere göz atabilir. Televizyonun düz zemin üzerinde dengeli biçimde durmasını sağlayan ayak dizaynları da modele göre farklılaşır. Yay, C Tipi, ikili, V tipi standa sahip olanlar en fazla tercih edilen modellerdir. Televizyonu duvara sabitleme noktasında ise VESA duvara montaj desteği devreye girer. Hem bu tür tasarımsal özellikler hem de kalite ve sağlamlık gibi belirleyiciler 124 ekran TV fiyatları üzerinde etkilidir. 49 inç TV en ucuz ve en yeni üretimleri Akakçe’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

49 inç Televizyon Çözünürlüğü

124 ekran LCD, 4K TV fiyatları ve performansı üzerinde belirleyici olan öncül faktörlerden biri ekran özellikleridir. 49 inç televizyon serilerinin çözünürlükleri birbirinden farklı olabilir. Aynı boyutlara sahip 49 inç TV 1080P çözünürlüklü televizyon ile Ultra HD, 3840 x 2160p 4K kaliteli TV performansı arasında farklılık olması muhtemeldir. Markalara özgü görüntü iyileştirme teknolojileri de görüntüleme kalitesini etkileyebilir. Örneğin 49 inç TV 120 Hz yenileme hızı, daha düşük hızdaki modellere kıyasla daha net ve canlı bir resim kalitesi sunar. Yenileme hızı arttıkça, aksiyon türündeki içeriklerde meydana gelebilen kararma, piksel kaybı türevi sorunlar azalır. Kontrast oranı, geniş izleme açısı, parlaklık derecesi ve Auto Motion gibi ekran teknolojilerini kullanan televizyonlar daha iyi görüntü kalitesi sunar. En ucuz 49 inç Smart 4K, Ultra HD Smart LED TV modellerini incelerken hangi ekran teknolojilerinin yer aldığına göz atmanız avantaj sağlar.

Smart TV Destekli 124 Ekran TV Çeşitleri

49 inç televizyonlar standart kullanıcılara da geniş kullanım alanı beklentisi olanlara da hitap eder. Çoklu ortam destekleri ve bağlantı çeşitliliği bu anlamda öne çıkar. Bünyesinde Wi - Fi ve Bluetooth teknolojileri bulunan ürünler kablosuz internet ve aksesuar senkronizasyonu yapabilme imkânı tanır. Ethernet girişi ise kablolu internet kullanmak isteyenleri cezbeder. USB, HDMI, PC girişi ve kompozit girişi gibi portlar ise televizyonunuzu farklı ev sinema ses sistemi ya da aygıtlar ile kullanabilme fırsatı sunar. Bağlantı portlarının adeti ve sürümü farklılık gösterebilir. Smart TV modelleri ise oldukça kullanışlı ve keyifli bir deneyime kapı aralar. İnternet tarayıcı, uygulama yükleme, akıllı etkileşim, sesle televizyon kontrolü, ekran yansıtma, çift yönlü ekran yansıtma da dahil pek çok özellik sizlere ulaşabilir. 124 ekran TV en ucuz serileri incelerken, ürünlerin hangi multimedya ve bağlantı özelliklerine yer verdiğine bakmanız önem arz eder. Tek kumanda, NFC, iki yönlü ses yansıtma, hareket sensörü, kişiselleştirilebilen çerçeve, oyun modu ve altyazı desteği da dahil çeşitli teknolojik yeniliklerden beslenen ürünler daha konforlu bir kullanım süreci vadeder.

49 İnç / 124 Ekran TV Fiyatları

Teknik ve tasarımsal özellikleri 49 inç LED, Smart, 4K TV fiyatları üzerinde belirleyici olabilir. Ayrıca, özel kampanyalar da fiyata ve paket içeriğine etki edebilir. Keyifli kullanım açısından doğru ürün seçimi ve fiyat performans analizi son derece önemlidir. Aşağıda yer alan maddeler, satın alım sürecinde sizlere yardımcı olabilir:

En uygun 49 inç TV Akakçe’de. Ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını kıyaslayabilir, marka karşılaştırmaları yapabilir, sizin için ideal olacak 49 inç televizyona kolayca sahip olabilirsiniz.