Kablosuz Ağ Adaptörü

Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları

634 farklı Kablosuz Ağ Adaptörü için fiyatlar listeleniyor.

Asus Kablosuz Ağ Adaptörü TP-Link Kablosuz Ağ Adaptörü Concord Kablosuz Ağ Adaptörü Zyxel Kablosuz Ağ Adaptörü Intel Kablosuz Ağ Adaptörü Mercusys Kablosuz Ağ Adaptörü

Fiyatı Düşen Kablosuz Ağ Adaptörleri

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Kablosuz Ağ Adaptörleri

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Bağlantı Hızı1200 Mbps
 • Bağlantı Hızı1300 Mbps
 • Bağlantı Hızı1600 Mbps
 • Bağlantı Hızı1800 Mbps
 • Bağlantı Hızı3000 Mbps
 • Çalışma Frekansı2.4 GHz
 • Çalışma Frekansı5 GHz
 • ÖzelliklerUSB
 • ÖzelliklerDahili
 • ÖzelliklerBluetooth
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 27 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerÇalışma FrekansıAnten SayısıBağlantı HızıPort SayısıÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (634)

Modem Router WiFi Güçlendirici Network Kablosu Switch Bluetooth Adaptör Access Point Powerline Adaptör Wireless Anten Asus Kablosuz Ağ Adaptörü TP-Link Kablosuz Ağ Adaptörü Concord Kablosuz Ağ Adaptörü

En Çok Karşılaştırılan Kablosuz Ağ Adaptörleri

Kablosuz Ağ Adaptörü Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kablosuz Ağ Adaptörü Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kablosuz Ağ Adaptörleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 634 farklı model arasında

En çok satan Kablosuz Ağ Adaptörleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kablosuz Ağ Adaptörü:
 1. Ac1200 Mbps Dual Band USB 3.0 Adaptör Kablosuz Wi-Fi Alıcı
 2. Asus USB-AC58 1300 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü
 3. TP-Link Archer T2U Nano 600 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü
 4. TP-Link Archer TX20U Plus 1800 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü
 5. Concord WN6 Kablosuz Ağ Adaptörü

En Ucuz Wireless Wifi Adaptör Fiyatları Akakçe'de!

Piyasada var olan kablosuz ağ adaptörü çeşitlerini analiz ederek tek bir çatı altında toplayan ve en ucuz fiyat garantisiyle beğeninize sunan Akakçe'de aradığınız cihazı kolayca bulabilirsiniz. Cebinize dost, yüzünüzü güldüren wireless wifi adaptör fiyatları listesini görmek ve wireless wifi adaptör yorumlarını okumak için akakce.com'u ziyaret edebilirsiniz.

En İyi Wireless Wifi Adaptör Modelleri

Wireless wifi adaptör modelleri çerçevesinde birçok marka seçeneği bulunur. Bu markalar arasında Asus, Dark, Platoon, Tenda, TP-Link ve Xiaomi öne çıkar. Bu markaların da wireless wifi adaptör adaptör özellikleri farklıdır. Kablosuz ağ adaptörü bulunan bu markaların network ürünleri ve modelleri de akakce.com'da bulunmaktadır. Dâhili, harici, sökülebilir anten ve dual band olarak wireless wifi adaptör özellikleri değişkenlik göstermektedir. Modelleri birbirinden ayıran özelliklerden biri, bağlantı hızıdır. Bağlantı hızı, performansı ve gücü temsil eder. 150 Mbps'a kadar olan kablosuz ağ adaptörü bağlantı hızları; kesintisiz videolar izlemek, online oyunları duraklamalar yaşamadan oynamak ve İnternet aramalarını da sorunsuz bir şekilde yapmak için yeterlidir. Sökülebilir antenler, yönlü ve yönsüz olmaktadırlar. Yönlü olan antenleri çalışma ortamınıza göre yön vererek ayarlayabilirsiniz. Yönsüz antende bu mümkün değildir.

Wireless Wifi Adaptör Yorumları

Wireless wifi adaptör fiyatı, cihaz özelliklerine göre çeşitlenir. Adaptör edinmeden önce wireless wifi adaptör yorumları da dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Adaptörü kullanmış olan kullanıcıların deneyimlerini, memnuniyetlerini ve şikâyetlerini, yorumları okuyarak öğrenebilirsiniz. Yorumlar sayesinde ihtiyacınızı karşılayacak olan kablosuz ağ adaptörünü daha kolay ve kararsız kalmadan seçebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun, hızı sizin için yeterli olan, bilgisayar tipinize göre ideal kablosuz ağ adaptörünü seçerek siz de memnun kullanıcılar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Wireless Wifi Adaptör Özellikleri

Wireless wifi adaptör çeşitlerinden olan dâhili ve harici kablosuz ağ adaptörlerinin özellikleri, bazı yönleri ile farklılık göstermektedir. Dâhili ağ adaptörleri, masaüstü bilgisayarlar için üretilmiştir. 32-bit PCI Slot standardına uyumludur. Bu standart, PCI ağ kartlarına göre daha güvenlidir. Ayrıca, çok daha fonksiyoneldir. IEEE 802.11n standardına uyumludur. Geleneksel 11g olan ürünlere göre 9x hız ve 4x menzilde kablosuz ağ sağlar. İnternet dolaşımı, dosya ve belge paylaşımında kolaylık ve performans artışı sunar. Gelişmiş bir güvenlik sistemine sahiptir. WLAN şifreleme güvenliği için son teknoloji olarak geliştirilen WPA/WPA2 şifrelemelerini desteklemektedir. WPA şifrelemeli bir kablosuz ağı kolayca kurabilmenizi sağlar. Kurulum, hızlı bir şekilde gerçekleşir. Mevcut olan antenleri çıkarılabilmektedir. Dâhili kablosuz ağ adaptörü modellerinin bağlantı hızları, 750 Mbps, 150 Mbps, 300 Mbps, 450 Mbps ve 1200 Mbps olarak değişkenlik göstermektedir. Dâhili wireless wifi adaptör fiyatı da bağlantı hızı baz alındığında artıp azalmaktadır. Anten sayısını da kendiniz belirleyebilirsiniz. Kablosuz ağ adaptörü anteni; 1, 2 ve 3 adet olacak şekilde seçeneklere sahiptir. Antenlerin çıkarılabilir olması, esnek hizalama olanağının yanı sıra ilerleyen zamanlarda daha güçlü bir anten takma fırsatı da sunar. Aldığınız dâhili kablosuz adaptör ile birlikte bir yazılım gelmektedir. Bu yazılım, cihazı kolay kurmanızı sağlar. Harici wireless wifi adaptör modelleri ise kendi içlerinde antenli ve USB kablosuz adaptör olarak ikiye ayrılmaktadır. Harici olan kablosuz adaptörün dâhili olanlara göre belirgin farkı, sadece masaüstü bilgisayarlarda değil; laptop, minibook gibi taşınabilir cihazlarınızda da kullanabilme deneyimi sağlar. Antenli harici adaptörlerde 1 ya da 2 anten bulunabiliyor. Bağlantı hızları size 54 Mbps, 150 Mbps, 300 Mbps, 430 Mbps, 450 Mbps, 600 Mbps, 650 Mbps, 866 Mbps, 900 Mbps, 1200 Mbps, 1300 Mbps, 1900 Mbps olark sunulur. Aynı dâhili kablosuz ağ adaptörü gibi harici olanda da çeşitli çalışma ortamlarına adaptasyon için anten sökülebilir. Daha farklı bir anten ile değiştirilebilir. Clear Channel Assessment (CCA) teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji; WLAN listen-before-talk (gönderim öncesi dinleme) algoritmasını kullanıp kanal oluşumu için gerekli olan bant genişliğini buna göre atar. Ayrıca, kanal çakışmalarını otomatik olarak önler. Temiz kanal seçimi özelliği ile kablosuz ağ performansını üst düzeye çıkarır. 9 kat daha fazla hız ve 4 kat menzil farkı ve yüksek performans özelliği sunar. Gelişmiş güvenlik şifrelemelerini destekler. Kablosuz ağı kolayca kurabilmenizi sağlar. Normal kablosuz ağ kurulumundan daha kolay, hızlı kurulur ve zahmetsizce ayarlanabilir.

USB Wifi Adaptör

USB wifi adaptör, harici kablosuz ağ adaptörleri sınıfına dâhildir. USB adaptör, küçük boyutlarda olduğu için taşıması kolaydır. Pratik ve ergonomiktir. Adaptörün üzerinde Wi-Fi Protected Setup (WPS) Düğmesi ve bildirim ışığı mevcuttur. WPS düğmesine bir kere basıp güvenli bir şekilde kablosuz bağlantı kurabilirsiniz. IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n kablosuz ağ standartlarına uygundur. USB adaptörün anteni dâhilidir. Yani dışta ve çıkarılabilir değildir. Güvenli ve yüksek performans sağlar. Alıcı çalışma moduna sahiptir. İnternet dolaşım hızını, dosya aktarımını, online işlemleri hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. SoftAP modu ile kablolu bir İnternet bağlantısını bir masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayarınız yardımı ile Wi-Fi hotspot’a çevirmenizi sağlar. Geçici/Altyapı ağını desteklemektedir. Yüksek alıcı hassasiyetine ve bağlantı hızına sahiptir. Veri aktarımını hızlı bir şekilde gerçekleştirmek adına akakce.com adresinde bulunan bluetooth adaptörü modelleri arasında karşılaştırma yapabilir; kararınızı daha kolay verebilirsiniz.