JBL Kulaklık

JBL Kulaklık Fiyatları

78 farklı JBL Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Kingston Kulaklık Corsair Kulaklık JBL Kulaklık SteelSeries Kulaklık Logitech Kulaklık Gamepower Kulaklık

Aktüel Broşürlerden JBL Kulaklıklar

  • JBL Quantum 100 Gaming KulaklıkD&R

Fiyatı Düşen JBL Kulaklıklar

Kulak İçiKulak ÜstüKablosuzGaming OyuncuMikrofonluIşıklıSatıcı Marka (1)

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: JBL

Markası JBL Özellikler Tipi SatıcıToplam 169 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

JBL HoparlörJBL Kulaklık AksesuarıJBL Bluetooth KulaklıkJBL Bluetooth HoparlörJBL SoundbarJBL Müzik SetiJBL Ev Sinema Hoparlörü

En Popüler JBL Kulaklıklar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

JBL Kulaklık Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

JBL Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan JBL Kulaklık hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı JBL Kulaklık:
  1. JBL C100SI Mikrofonlu Kulak İçi
  2. JBL T110 Mikrofonlu Kulakİçi
  3. JBL C100SI Siyah Mikrofonlu Kulak İçi
  4. JBL T110 Siyah Mikrofonlu Kulak İçi
  5. JBL T205 Mikrofonlu Kulak İçi

JBL Kulaklık

Müzik dinlemek insan psikolojisine olumlu etki sağlar. Ayrıca, keyifli vakit geçirmenin yanında dil öğrenimini de kolaylaştırır. Müzik dinlemek, sesli kitap dinlemek, arama yapmak gibi birçok farklı amaçla kulaklık kullanılır. Gelişen teknoloji ve artan tasarım seçenekleriyle kulaklık çeşitleri günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelir. Alışkanlıklarla birleşen kulaklık birçok hobi ve aktivitenin tamamlayıcısı olur. Özellikle müzik severlerin ilgiyle yaklaştığı kulaklık konusuna karşın üreticiler de çeşitlenerek artar. Pürüzsüz ses teknolojisi ve özgün tasarımları ile sektörün öncü markalarından olan JBL, ses ekipmanları üretir. JBL kulaklık, her kullanıcının ihtiyaç ve beğenilerine hitap etmek amacıyla birçok farklı renk ve modelde tasarlanır. Marka, ürün yelpazesinde kullanıcıya çok yönlü kullanım imkanı veren kulaklıklar barındırır. Ayrıca, marka kulaklık modellerinin güçlü ses yalıtımı ve uzun süre dayanan pil ömrü ile kullanıcı memnuniyetini artırmayı hedefler. Siz de gündelik yaşamı keyifli hale getiren müzik deneyimini JBL en iyi kulaklık modelleriyle yaşayabilir, ürün çeşitlerini karşılaştırabilirsiniz.

JBL Kulaklık Modelleri

Marka, ürün çeşitliliğini kullanıcı alışkanlıklarını ve beklentilerini göz önünde bulundurarak oluşturur. JBL kulaklık kablolu, markanın klasik modelidir. Kulak içi ve kafa üstü çeşitleri bulunur. Kablolu kulaklık modellerinin yanı sıra entegre olduğu cihazdan uzaklaşma imkanı sağlayan kablosuz JBL Bluetooth kulaklık ile hareket alanı genişler. 10 metreye kadar uzaklaşma imkanı sunan cihazı ev ve ofisinizde başka işlerle meşgulken ya da spor yaparken rahatlıkla tercih edebilirsiniz. JBL kulaklık kablosuz özelliğe sahip modelleriyle telefonun elinizin altında olmadığı zaman dilimlerinde de müzik dinleme ve telefon görüşmesi yapma imkanı sunar. Marka, kullanıcıları kablo ile sınırlı kalmaya zorlamaz. Bu kablosuz erişim teknolojisi ile çeşitlendirilen kulaklıkların bir kısmı müzik deneyimini iyileştirirken bir kısmı da telefon görüşmelerinin kalitesini artırmayı hedefler. Böylece, kullanım amacına göre özelleştirilen seçeneklerle seçim süreci kolaylaşır ve hızlanır. Markanın ürünlerinin çeşitlendiği bir başka nokta da kulak içi ve kulak üstü kulaklık modelleridir. Kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak tercih edilebilen kulaklık modelleri ile müzik deneyimini maksimumda yaşayabilirsiniz. JBL kulak içi kulaklık, alışılmış tasarımı ile kullanım rahatlığı sağlar. Çanta ya da cep içerisinde yeterli alana sahip olmayan ya da kulaklığın ağırlığını taşımayı tercih etmeyen kullanıcılar için hafif ve pratik bir seçenek olabilir. JBL kulak üstü kulaklık, tam kalite ses performansı sağlarken uzun süreli pil ömrü ile de öne çıkar. Birçok farklı renk ve model seçeneği barındıran ürünün fiyat seçenekleri de farklı bütçeler için uygunluk gösterir. Ayrıca, sesli komut özelliği ile akıllı asistan desteğini devreye geçirebilir, telefon ile kulaklık arasındaki entegrasyonu kolayca sağlayabilirsiniz. Siz de JBL markasının ürünlerini inceleyebilir, beğenilerinize en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

JBL Bluetooth Kulaklık Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Artan ürün çeşitliliğiyle birlikte zorlaşan seçim sürecinde, kullanıcıların istediği ürüne ulaşma süresi boyunca harcadığı enerji ve zaman eşit olmayabilir. Ürün seçimi sırasında gözden geçirilen bazı kriterlerle seçim süresini kısaltabilir, enerji ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bluetooth kulaklıklarda bağlantı teknolojisi oldukça önemlidir. Bluetooth özelliğinin etkin bir şekilde kullanılmasının yanında bağlantı düzeyinin de en az Bluetooth 3.0 olması gerekir. Bu düzey arttıkça aktarım kalitesi de artar. Bluetooth 5.0 düzeyini destekleyen JBL kulaklıklar ile uzun süren kullanımlarda da bağlantı kesintisi yaşamazsınız. Ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken bir başka faktör de uzaklıktır. Telefon ya da kablosuz kulaklığı destekleyen cihaz yanınızda olmasa da müzik keyfini sürdürebileceğiniz aralık için uzaklık özelliği önemli bir etkendir. Bulunduğunuz ortamda farklı işler yaparken de tercih edebileceğiniz kulaklık çeşitleri ile hareket özgürlüğü kısıtlanmadan müzik dinlemek mümkündür. Ürünün sağladığı batarya süresi de oldukça önemlidir. JBL BT kulaklık, hızlı bir şekilde şarj olurken uzun süreli pil ömrü ile kesintisiz müzik keyfi sunar. Micro USB ile kolayca şarj olan ürünü 11 saate varan sürelerde kullanabilirsiniz. Böylece, yolculuklar için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ses deneyimi kulaklığın kalitesini belirleyen faktörlerden biridir. Standart kulaklık tasarımlarında sesler stabilize edilerek verilir. JBL kafa üstü kulaklık, frekans aralığı, tiz ve bas deneyimiyle kullanıcıların şarkıyı gerçek tonlaması ve pürüzsüz yapısıyla duymasını sağlar. Son olarak ürünün kalite ve fiyat değerlendirilmesi yapılmalıdır. Siz de sayfa üzerinden JBL kulaklık yorum ve kullanıcı deneyimlerini inceleyebilir, fiyat performans dengesi sağlayan modellere kolayca ulaşabilirsiniz.

JBL Kulaklık ile Benzersiz Oyun Deneyimini Yaşayın!

Teknolojik ürün kullanıcılarının birçoğu amatör ya da profesyonel olarak oyunlarla ilgilenir. Oyun deneyimini iyileştiren ürünler sayesinde hem performans hem de eğlence düzeyi artar. Mobil oyunların konforunu telefonun ekranı, işlemcisi ve telefon aksesuarları belirler. Erkan büyüklüğü arttıkça oyunu daha rahat bir şekilde yönetilebilir, renk kalitesi de oyunun keyfini artırır. İşlemci, birçok oyunun rahat bir şekilde çalışmasına imkan sağlar. Telefon aksesuarları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan kulaklıklar, oyun deneyimini de etkiler. Oyun deneyimini artırırken etrafa da gürültü yayılmasını önleyen JBL oyuncu kulaklık modelleri ile benzersiz bir mobil deneyim yaşayabilirsiniz. Bilgisayarda oyun deneyimini bilgisayarın teknik özellikleri ve oyun için tasarlanan aksesuarlar destekler. Bilgisayarın teknik özelliklerinin, orta ve ileri düzey teknolojik destekle donatılmış olması her oyun için kullanım sağlamak adına yeterlidir. Oyun sırasında ses desteği önemli olduğundan kulaklık, oyunlar uzun sürebildiğinden de koltuk desteği konforu belirleyen noktalardır. JBL mikrofonlu kulaklık, oyun sırasında gelen sesin net bir şekilde duyulmasını sağlarken aynı zamanda sizin sesinizi de karşı tarafa pürüzsüz bir şekilde iletir. Koltuk yalnız oyuncular için değil, bilgisayarda uzun süre vakit geçiren her kullanıcı için oldukça önemlidir. Siz de akakce.com üzerinden oyun deneyimini artıran ürünleri değerlendirebilir, konforlu oyuncu koltuğu modellerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Rengarenk JBL Kulaklık Modelleriyle Tarzınızı Yansıtın

Ürün seçimi sırasında birçok teknik özellik ön plana çıkar. Artan tasarım seçenekleri ile birlikte marka, her kullanıcının ilgisine hitap etmeyi hedefler. Klasik stiliyle öne çıkan JBL siyah kulaklık, sunduğu ses deneyiminin yanı sıra şık bir tamamlayıcıdır. Ürünün daha canlı renk seçenekleri de bulunur. Mat rengi ile şık bir ürün olan JBL pembe kulaklık, kombinlerin vazgeçilmez parçası haline gelir. Ayrıca, beyaz ve lacivert renk seçenekleri de mevcuttur. Kullanıcı beğenileri doğrultusunda tasarlanan ürünlerin mat ve parlak seçenekleri vardır. Spor yaparken vücudun hareketi ile uyum sağlayan JBL spor kulaklık modelleri kabloludur ve kulaktan enseye doğru tamamlanır. Dilerseniz kullanım sonrası boynunuzda da taşıyabileceğiniz modellerle hareketiniz kısıtlanmadan müzik zevki yaşayabilirsiniz. Kullanılan ortam özelliklerine göre JBL su geçirmez kulaklık modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece, farklı mevsimlerde hava durumu sürprizleri keyfinizi bölmez. Farklı filtreleme seçeneklerini kullanarak beğenilerinize uygun tasarıma ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle JBL Kulaklık Modelleri Akakçe’de

Teknolojik ürünlerde fiyat aralığını belirleyen temel nokta özellik çeşitliliğidir. JBL kulaklık fiyatları, ürünün modeline, özelliklerine, Bluetooth desteğine göre şekillenir. Marka, kaliteli ürünlerini uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılara sunar. Ayrıca, model özelliklerine göre çeşitlenen fiyat seçenekleri, farklı bütçelere hitap eder. Kulak üstü kulaklıklar diğer kulaklık modellerine nazaran daha yüksek fiyat alternatiflerine sahip olabilir. Ayrıca, su geçirmez özelliğe sahip ürünün kaplama materyali farklı olduğundan fiyatları değişiklik gösterebilir. JBL kulaklık önerisi yapmak için kullanıcının ürünü kullanım amacı bilinmelidir. Müzik deneyimi, telefon görüşmesi performansı ve oyun deneyimi noktalarında iyileştirilen modelleri değerlendirebilirsiniz. JBL gaming kulaklık, profesyonel oyuncular için uygundur. Ürün, yüksek ses kalitesi ile oyun konsantrasyonunu artırır. Kaliteli görüntü ve ses bir oyunda iyi performans göstermek için gereklidir. Oyun deneyimini iyileştiren ürün ve bilgisayar parçalarını inceleyebilir, görüntü kalitesini artıran ekran kartı fiyat seçeneklerini listeleyebilirsiniz.